• چشم انداز زیبای دره جیوژایگو چین

چشم انداز زیبای دره جیوژایگو چین

چین سرزمین افسانه ای و سرشار از جاذبه های توریستی است. در این مقاله نگاهی به چشم انداز زیبای دره جیوژایگو می اندازیم تا شما عزیزان در تور چین بازدید از این مکان رویایی را فراموش نکنید.

دره جیوژایگو چین که قطعا یکی از شگفت انگیز ترین مکان ها بر روی زمین است در استان سیچوان در شمال فلات تبت، در پارک ملی چین واقع شده است.

این محل که به ندرت برای خارجی ها شناخته شده بود و از آن را برای استخراج چوب مورد استفاده قرار میگرفت؛ تا اینکه دولت چین آن را به عنوان یک پارک ملی در سال 1982 اعلام کرد. این پارک یکی از جاذبه های توریستی با بیشترین تعداد بازدید در چین از آن زمان تاکنون است.

سازمان حفاطت از محیط زیست مسئولیت حفظ و نگهداری این پارک را در برابر اثرات توریسم بر آن بر عهده دارد.

جذاب ترین بخش این پارک گشت و گذار در دریاچه ها و آبشارهای آن است. رنگ آب آن متفاوت است ممکن است شفاف، آبی یا سبز فیروزه ای باشد. این منطقه بسیار الهام بخش و افسانه ای است پیشنهاد میشود حتما در تور چین از این دره زیبا و رویایی بازدید کنید.

دره با بسیاری از گیاهان بومی پوشیده شده است. جنگل هایی با رنگ مخلوط شده سبز، زرد، نارنجی و قرمز چشم انداز زیبایی را در پاییز فراهم میکند. بنابراین پاییز محبوب ترین فصل بازدید از این دره است.

همچنین بسیاری از گونه های پرندگان نادر، و همچنین پستانداران در این دره وجود دارد. پاندای غول پیکر و میمون طلایی دماغ سربالا که بیشترین توجه را از سازمان حفاظت محیط زیست دارند زیرا آنها در معرض انقراض هستند.

این دره توسط یونسکو، ذخیره گاه جهانی زیستکره و IUCN محافظت می شود.

دره جیوژایگو چین

جاذبه های گردشگری چین

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

pic218638210001

گالری تصاویر
Jiuzhaigou-Valley8.jpg
Jiuzhaigou-Valley1.jpg Jiuzhaigou-Valley2.jpg Jiuzhaigou-Valley3.jpg Jiuzhaigou-Valley4.jpg Jiuzhaigou-Valley5.jpg Jiuzhaigou-Valley6.jpg Jiuzhaigou-Valley7.jpg