• چند جای دیدنی که در سفر تابستانه خود به کشور تایلند نباید از دست بدهید

چند جای دیدنی که در سفر تابستانه خود به کشور تایلند نباید از دست بدهید

تایلند دارای تعداد بسیار زیادی از آثار تاریخی، طبیعت شگفت انگیز و استراحتگاه های هیجان انگیز و دیدنی است، که آن را به یکی از برترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است و در صدر جدول مقاصد مورد علاقه ی گردشگران است. در ادامه ی این مقاله شما عزیزان را با جاذبه هایی که نباید در تور تایلند از دست بدهید آشنا خواهیم کرد.

روستای چترهای بوسنگ تایلند

این روستا درست در فاصله ی 30 دقیقه از Chiang Mai قرار گرفته و معروف برای چتر بامبو دست ساز نیز به عنوان چترهای محافظت کننده ی شما در مقابل نور آفتاب شناخته شده است. شما در این مکان زیبا نه تنها میتوانید به خرید کردن و عکاسی و ثبت لحظاتتان بپردازید بلکه مردم بومب این منطقه این امکان را برای شما فراهم میکنند که با فرایند ساخت این چترها از نزدیک آشنا شوید.

پارک ملی خوایای تایلند

این پارک بیشترین بازدید در کشور دارا میباشد و دارای طبیعت متناوب و حیات وحش متنوع است . بازدید از این منطقه شامل به تماشا نشستن و تحسین زیبایی آبشارها، پیاده روی در جنگل های سرسبزو مشاهده ی حیات وحش میمون، فیل ها، گیبون و حتی ببرها و بسیاری از حیوانات دیگر از نزدیک خواهد بود. در حومه پارک تعداد زیادی هتل وجود دارد که محیا کننده ی یک مکان استراحت مناسب و هیجان انگیز برای مسافران خواهد بود.

بازار شناور بانکوک تایلند

در محله بانکوک بازدید کنندگان می توانند بخش منحصر به فرد از فرهنگ تایلندی تجربه کنند و انهم بازدید از بازار شناور محلی بانکوک خواهد بود. فروشندگان تایلندی در این بازار میوههای عجیب و غریب، مواد غذایی دریایی تازه، آب نارگیل و حتی مواد غذایی را برای مشتریان به ارمغان میاورند و یکی از هیجان انگیزترین هیجانات سفر به تایلند خواهد بود. فقز کافیست که یک قایق اجاره کنید و از قایق ران بخواهید که شما را به میان این بازار محلی شناور برای خرید ببرد و از خرید خود لذت ببرید.

کاخ بزرگ و وات پاراک تایلند

نقطه عطفی معروف و قابل توجه بانکوک در سال 1782 ساخته شده بود و به عنوان کاخ پادشاه برای 150 سال خدمت کرده است. این یکی از مهمترین مراکز سیاسی و فرهنگی تایلند است. فضای داخلی مجلل برای مسافران بسیار جذاب خواهد بود.

معبد دویی سوتپ تایلند

این معبد در چیانگ مای با جنگل های سرسبز احاطه شده است و نقطه عطفی معروف و زیبا در کشور تایلند است. این منطقه به عنوان یک پارک ملی منحصر به اعلام رسمیت کرده است، به این معنی که هنگامی که گردشگران تصمیم به بازدید از این معبد تایلندی میگیرند، از طبیعت خوش منظره و زیبایی که آن را احاطه کرده است هم بهره مند میشوند.

تور رودخانه ی چائو فارایو تایلند

بانکوک یک شهر پر از تنوع و زیبا است. این رودخانه برای قرن ها نقش مهمی را در شهر بانکوک ایفا کرده است، در حال حاضر یک بخش ضروری از تجارت و سفر بانکوک است. منظره چشمگیر را می توان در یک تور قایق تحسین است به خصوص در شب که این رودخانه را با هزار چراغ روشن میکنند و بسیار پر زرق و برق دیدنی به نظر میرسند.

جاذبه های گردشگری تایلند

جاهای دیدنی تایلند

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic555409210001

گالری تصاویر
khao-sum.jpg
market-sum.jpg msum.jpg