• کاخ سلطنتی ابود بالی

کاخ سلطنتی ابود بالی

کاخ سلطنتی و مخزن فرهنگی در ابود

کاخ سلطنتی یکی از برجسته ترین اماکن در ابود بالی است، زیرا در جاده و تقاطع اصلی جالان قرار گرفته است.در تور بالی بازدید از این کاخ زیبا را فراموش نکنید.

کاخ همچنین می تواند به عنوان کانون برجسته Ubud در نظر گرفته شود. قصر ابود در زمان سلطنت اودا Tjokorda پوتو (1800-1823) ساخته شده است و توسط وارثان پی در پی آن حفظ شده است.

بازدید از Puri Saren در بسیاری از برنامه های سفر به منطقه Ubud است. معماری باستانی بالیایی دارد و تنظیمات باغ زیبا را حفظ کرده است و بیشتر در بین هنرمندان هنرهای بالیایی به عنوان یکی از سایت های اصلی برای نمایش های رقص شب شناخته شده است.

Puri Saren Ubud با یک ساعت فاصله تقریبا از سمت شمال پایتخت دنیپاسار قابل دسترسی است. بسیاری از بازدیدکنندگان کاخ را به عنوان مسیری مناسب انتخاب می کنند؛ چرا که از لحاظ استراتژیک نقطه کانونی ابود، با بازار هنر Ubud، رستوران های محلی و بین المللی است که تنها در کنار جاده اصلی جالان رایا ابود قرار گرفته است.جنگل مقدس میمون Padangtegal در تقاطع جنوب است، به دنبال جاده جنگل میمون جالان.

مرحله اجرا، با پس زمینه گهواره سنتی Angkul-angkul و مجسمه های نگهبان، با اجرای رقص شبانه با ارکسترهای gamelan اجرا می شود. کاخ محیطی عالی با ورودی های زرق و برق دار و عناصر معماری عجیب و غریب تزیین شده. بلیط های این برنامه ها معمولا بعد از ظهر شروع به فروش می کنند. قسمت جلو کاخ برای عموم باز است. پیاده روی برای مشاهده و عکس گرفتن در طول روز، جالب هستند. راهنمای محلی می تواند گاهی اوقات در اطراف غرفه wantilan، قادر خواهد بود به سوالات بازدید کنندگان در مورد تاریخ و ویژگی های کاخ کمک کند.در حالی که در بالی، شما اغلب با ساختارهای اقامتی با اهمیت تاریخی مواجه خواهید شد که پیش از واژه Puri، به معنای قصر سلطنتی بالیایی است. به طور کلی خانه اشراف در Bali به ویژه از Balinese rajas و خانواده اش هستند در حال حاضر نیز به عنوان یک مخزن فرهنگی از هنر، رقص و ادبیات خدمت می کند. قصر نیز مراسم رویدادهای بین المللی را برگزار می کند، مانند مراسم افتتاحیه جشنواره نویسندگان و خوانندگان سالانه ابود.

Aysham

pic357870310001

گالری تصاویر
ubud-royal-palace.jpg