• کریسمس در فیلیپین

کریسمس در فیلیپین

جالب ترین زمان سال درست در همه ی جهان جشن کریسمس است. در فیلیپین، کریسمس آغاز شده است. کریسمس در فیلیپین چندین ماه طول می کشد و از راه اندازی دکوراسیون ها و اجرای آهنگ های ایام عید تولد عیسی تا اوایل سپتامبر تا روز سه پادشاه در هفته اول سال بعد، ادامه دارد. اگر در ایام کریسمس در فیلیپین بودید همانند مردم محلی به سرگرمی های تعطیلات فیلیپین بپیوندید و از تور فیلیپین خود لذت بیشتری ببرید.

خرید دکور

مردم محلی می دانند که اقتصادی ترین راه برای خرید لوازم دکور کریسمس در بازارهای Divisoria در مانیل است. این منطقه در فصل کریسمس بسیار رونق می یابد و شلوغی دیوانه کننده بازار ممکن است شما را کلافه کند بنابراین برای جلوگیری از برخورد با ازدحام جمعیت، دکوراسیون خود را در طول سال انجام دهید.

دیگر مکان های فوق العاده در مترو مانیل برای خرید دکوراسیون کریسمس Dapitan Arcade در شهر کوزون و کارخانه کریسمس در Sampaloc، مانیل است. استقرار در مکان هایی مانند Divisoria و Dapitan برای چانه زدن با مشتریان استفاده می شود، بنابراین معمولا قیمت بالایی برای شروع به شما می دهند، انتظار می رود که شما در آن شرکت کنید و با چانه زنی به قیمت دلخواه خود برسید.

برای هدیه نیز زودتر خرید کنید

در حالی که شما برای خرید دکوراسیون پیشگام هستید، در ابتدای لیست کارهای کریسمس نیز شروع به خرید هدیه کنید. جاده های مترو مانیل در طول کریسمس خیلی شلوغ میشود که دولت باید رانندگان را به مسیرهای جایگزین به نام «خطوط کریسمس» که حداقل ظاهرا کمتر شلوغ هستند، هدایت کند. بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن سوخت و وقت گرانبها در جاده، خرید خود را در طول سال انجام دهید. خریداران از بسیاری بازارها و مراکز تجاری، از بازارهای ارزان قیمت تا مجتمع های خرید گران قیمت، خرید میکنند. خریداران در مانیل می توانند مکان هایی را پیدا کنند تا به طور کامل نیازهای آنها را برطرف کند.

مراکز خرید محبوب برای کسانی که عاشق چانه زدن هستند عبارتند از: Quiapo، Divisoria، و مرکز خرید Greenhills. در حالی که خریدارانی که خواهان مارک های خاص و بین المللی هستند می توانند از مغازه های بسیاری از فروشگاه های Power Plant و Greenbelt Mall در منطقه کسب و کار مکاتی استفاده کنند.

بر خلاف ایالات متحده، خانوارهای فیلیپینی دقیقا برای هالووین در ماه اکتبر و شکرگزاری در ماه نوامبر تزئین انجام نمیدهند. اما این به این معنا نیست که آنها شروع به تزئین پس از آن نمی کنند. بعضی از poinsettias پلاستیکی، برخی از مصنوعات Santa Clause وجود دارد، برای دکوراسیون کریسمس عجیب نیست که اولین بار در ماه (سپتامبر) آغاز شود. اجازه دهید فضای شاد را به خانه خود بیاورید و شروع به ساخت دکوراسیون های جدید کریسمس خود کنید.

ایجاد لیست پخش کریسمس

کنار هم قرار دادن مجموعه ای از آهنگ های تعطیلات مورد علاقه خود را: برخی از خوش بین و پر جنب و جوش برای گردهمایی های جشن و برخی از زیبا و آرام برای شب با یک فنجان داغ کاکائو در حالی که هر کس مورد علاقه شخصی خود را دارد، و همیشه تعطیلات کلاسیک وجود دارد، گوش دادن به آهنگ هایی از هنرمندان محلی فیلیپینی کار جالبی میتواند باشد.

به عنوان بسیاری از احزاب کریسمس شرکت کنید ...

این در فیلیپین معمول نیست که یک حزب کریسمس برای هر گروهی که به آن تعلق دارید سازماندهی شود. مهمانی کریسمس در مدرسه، در دفتر، یکی از دوستان نزدیک شما، دوستان قدیمی دبیرستان، جوانان دانشگاهی، پسرعموها، تیم بسکتبال شما ... این لیست ادامه دارد. این مقدار کمی از بودجه خواهد بود، زیرا بسیاری از آنها در معرض مبالغ هنگفت هستند و اکثر آنها نوعی "تبادل نظر" با نام "راز سانتا" را در اختیار شما قرار می دهند، اما آنها برای جشن بزرگ در شب کریسمس بزرگ هستند. در واقع، فیلیپینی ها به آنها علاقه دارند، زیرا آنها یک راه فوق العاده برای مردم برای لذت بردن از شرکت خوب، سرگرمی خوب، و بسیاری از مواد غذایی هستند.

آمادگی خود را برای از بین بردن رژیم خود آماده کنید

کریسمس در فیلیپین مجموعه ای میهمانی های پایان ناپذیر است. از هر میز بوفه کریسمس تا مهمانی بزرگ noche buena، سرشار از مواد غذایی خواهد شد که بسیار خوشمزه خواهد بود. برای حفظ رژیم غذایی خود تلاش نکنید. اجازه ندهید که خود را از اوج عشق این کشور به غذا، بگیرید. همانطور که برای noche buena، جشن بزرگ در شب کریسمس، فراموش نکنید که از مواد محلی کریسمس فیلیپینی امتحان کنید: queso de bola (پنیر، کیک شیک شیرین و سالاد میوه برای دسر).

سعی کنید سیبانگ گابی را کامل کنید

در فیلیپین، که بیش از 80 درصد از این کشور کاتولیک رومی است، بسیاری از سنت های کریسمس سیبنگ گابی، در جایی که مردم از خواب بیدار می شوند برای حضور در جشن، آماده می شوند. این توده ها هر روز از 16 دسامبر تا شب کریسمس اجرا می شود. سحرخیزان می توانند پاداش خود را با برخی از کیک های خوشمزه (کیک برنج) برای صبحانه بگیرند، که انواع مختلفی در این زمان معمولا در خارج از کلیساها فروخته می شوند.

برای بچه ها: آگوینالدو در روز کریسمس

اگر بچه دارید و تصمیم سفر به فیلیپین می گیرید برای تعطیلات، این سنت کریسمس برای افراد کم سن و سال بسیار مناسب است. فیلیپینی ها اهمیت بسیار زیادی برای خانواده قائل هستند که حتی با اعضای خانواده های بزرگ نیز ارتباط نزدیکی دارند. و کریسمس دقیقا دوست دارد خانواده را کنار هم جمع آورد. در روز کریسمس، فیلیپینی ها از خانه های بزرگترهای خانواده بازدید می کنند تا بچه ها بتوانند به خویشاوندان بزرگترشان (عموها، عمه ها و پدربزرگ و مادربزرگ ها) احترام بگذارند.

معمولا کودکان برای انجام یک احترام فیلیپینی بنام pagmamano آموزش میبینند (این شامل گرفتن دست بزرگسال است، کمی به سمت پایین خم میشود و پیشانی را لمس می کند و "mano po" را می گوید). سپس بزرگان به آن ها عیدی میدهند.

نگاهی به روح کریسمس فیلیپین

کریسمس در فیلیپین واقعا یک نوع است. کریسمس بیش از ارائه هدایا و مقدار قریب به اتفاق مواد غذایی، زمانی برای جشن گرفتن خانواده، دوستان و جامعه با هم است، و این روحیه دوست داشتنی به نظر می رسد از طریق هوا پخش میشود. مزه این خلق و خوی نشاط بخشی که در طول سه ماهه آخر سال انجام می شود پایان سال را به یاد می آورد. لذت بردن از چراغ های روشن هر خیابان، خانه و محیط؛ گوش دادن به آهنگ های خیابان ها و ابزارهای تغییر شکل آن؛ فیلیپین را خوشحال می کند که این کشور یکی از شگفت انگیز ترین مکان های جهان است تا از تعطیلات قدردانی کند.

@val3

کریسمس فیلیپین،تور فیلیپین،قیمت تور فیلیپین،تور مانیل بوراکی،تور ترکیبی فیلیپین،تور نوروز فیلیپین،تور فیلیپین ارزان،جاهای دیدنی فیلیپین،جزیره های فیلیپین،مانیل

pic046542310001

گالری تصاویر
christmas-in-the-philippines.jpg