• کلنگ ساخت هتل تخصصی پنچ‌ستاره در کرج زده شد

کلنگ ساخت هتل تخصصی پنچ‌ستاره در کرج زده شد

‌عملیات اجرایی هتل تخصصی پنج‌ستاره عصر چهارشنبه (۲۶ آبان) با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کرج آغاز شد.

‌به گزارش ایسنا، زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه کلنگ‌زنی این هتل تخصصی پنج ستاره، اظهار کرد: تا کنون کلانشهر کرج در زیر سایه تهران بود و باید ظرفیت‌های گردشگری، فرهنگی و توریستی آن بیشتر از گذشته شود.

او افزود: هتلی که قرار است در این منطقه احداث شود، تفریح‌محور، خانواده‌محور و طبیعت‌محور است. این هتل پنج ستاره در زمینی به مساحت ۶۳هزار متر مربع در منطقه عظیمیه کرج احداث می‌شود و عملیات اجرایی آن با پیش‌بینی حجم سرمایه‌گذاری حدود پنج هزار میلیارد ریال توسط بخش خصوصی آغاز شد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: این مجموعه با زیر بنای حدود ۴۲هزارو ۸۳۱متر مربع دارای ظرفیت اقامتی بیش از ۲۵۰ هزار نفر در سال است. بخش اقامتی این هتل دارای ۲۵۰ اتاق و رویکرد اصلی آن با مراکز همایش‌های متعدد است که نخستین هتل تخصصی همایشی کشور محسوب می شود.

احمدی‌پور در پایان اظهار کرد: پیش‌بینی اشتغال بخش گردشگری این هتل به صورت مستقیم ۲۵۰ نفر و به صورت غیرمستقیم ۵۰۰ نفر است.

بنا بر اعلام، این مجموعه قرار است در مدت زمان حدود ۴۰ ماه به بهره‌برداری برسد.

هتلدلری

گالری تصاویر