• کلیساهای باروک فیلیپین

کلیساهای باروک فیلیپین

دیدنیهای فیلیپین-کلیساهای باروک فیلیپین

مجموعه ای از چهار کلیسای دوره اسپانیایی به طور رسمی به عنوان کلیساهای باروک فیلیپین تعیین شده است. این مجموعه شامل کلیسای سان آگوستین در مانیل، کلیسای سان آگوستین در Paoay، Ilocos Norte، Nuestra Señora de la Asuncion در سانتا ماریا، Ilocos Sur و کلیسای Santo Thomas de Villanueva واقع در Miag-ao Iloilo است.

این کلیساها در تاریخ فیلیپین با پیشبرد مسیحیت در بین مردم جزیره و آرامش و ثبات سیاسی در حین حکومت استعماری اسپانیا، زمانی که کلیسا به عنوان مکانی قدرت شناخته می شد، ایستاده بودند.اگر چه آنها تحت حملات سرکش توسط مردم محلی قرار گرفته اند ، آنها از آزمون زمان جان سالم به در برده اند و در سال 1993 توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی ثبت شده اند.

مجموعه کلیساها تلفیقی از مواد محلی، دکوراسیون و تکنیک های ساخت و ساز و طراحی کلیسای اروپایی باروک را به نمایش می گذارد و سنت کاملا جدیدی از ساختمان کلیسا را به نمایش می گذارد. ویژگی های مشخصی از کلیساها شامل حمایت های قوی، کمک به آنها برای مقاومت در برابر اثرات زلزله، به عنوان منطقه مستعد فعالیت های آتشفشانی و زمین لرزه به طور منظم میباشد.

اولین کلیسای این مجتمع که در جزیره لوزان ساخته شده است، در سال 1571، کلیسای سن آگوستین است، که به علامت فتح اسپانیا و اشغال مانیل اشاره دارد. در طی دوره تاریخ تقریبا به طور مداوم تحت حمله قرار گرفت و این باعث شد که بیش از چندبارمنجر به تخریب کلیسا شود. اما هر بار بازسازی شد. کلیسای نئسترا سینرا د لا آسانسیون در سانتا ماریا در کنار تپه قرار گرفته است، کلیسا توسط دیوارهای دفاعی احاطه شده است. ترکیب فیلیپین و اسپانیایی از مهارت های نخبگان در سراسر این کلیسا به وضوح منعکس شده است. از سوی دیگر، کلیسای سان آگوستین در Paoay نمونه ای کامل از "زلزله باروک" را نشان می دهد، با 14 خطوط جانبی خطی، به طوری که به حداقل رساندن اثرات زلزله ناگهانی را داشته باشد. همچنین دارای یک برج نازک ساخته شده از سنگ مرجانی است که پس از آن اضافه شده است. میگ -آو خانه کلیسای سانتو توماس دیلانووا را به عنوان بهترین نمونه از "قلعه باروک" شناخته میشود. همچنین دارای مجسمه ای از سنت کریستوفر است که بر روی یک فریتین قرار دارد و یک مسیحی کودک در پشت آن است. گردشگران می توانند یک نگاه اجمالی از تاریخ را از طریق آنها دریافت کنند. آنها نه تنها خلاقیت های باشکوه هستند، بلکه بر توسعه روابط فیلیپین و اسپانیا هم در دوره 150 ساله، از 16 تا 18 قرن تمرکز می کنند.

Aysham

جاذبه های فیلیپین

لینکهای مرتبط

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

pic205360310001

گالری تصاویر
Baroque-Churches.jpg