• کمپ فیل ها چیانگ مای تایلند

کمپ فیل ها چیانگ مای تایلند

جاذبه های گردشگری چیانگ مای: کمپ فیل ها چیانگ مای تایلند

فیل یکی از نمادهای ارزشمند فرهنگ تایلندی ها است از این رو تربیت فیل در بین تایلندی ها مرسوم بوده به ویژه در مناطق شمالی تایلند، در اطراف شهر چیانگ مای کمپ ها و پارک هایی برای نگهداری فیل های تربیت شده وجود دارد، که امکان فیل سواری برای گردشگران در تور تایلند فراهم شده است.

کمپ فیل مائه سا در حدود سال 1976 ساخته شد، به عنوان یک مرکز حفاظت از فیل های اهلی در سراسر کشور. در اینجا استعداد باور نکردنی این موجودات را خواهید دید و حیرت زده خواهید شد، آنها با هنرمندی تمام با آموزش هایی که دیده اند به اجرای رقص، بازی فوتبال میپردازند در کنار امرار معاش روزانه خود مانند حمام کردن، غذا خوردن و خوابیدن.

این کمپ توسط سایبان جنگل های سرسبز احاطه شده، و در دره ی زیبا در مناطق شمالی 30 کیلومتری چیانگ مای واقع شده است، که دارای بیش از 70 فیل اهلی است. در ارودگاه سر سبز این حیوانات میتوانید به فیل سواری بپردازید و از یک روز تعطیلی آرام در این کمپ لذت ببرید.

اگر به این حیوانات با هوش علاقه دارید میتوانید دوره های آموزشی فیلبانی را بگذرانید تا اطلاعات بیشتری راجب به زندگی آنها از جمله زیست شناسی حیوان،الزامات بهداشت،زبان بدن و همچنین دستورات آموزش های پایه مانند نقاشی، حمام کردن، سواری و دست دادن را به طور کلی بیاموزید.

جاذبه های گردشگری چیانگ مای

کمپ فیل ها چیانگ مای تایلند

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic952498210001

گالری تصاویر
Elephant-Camp-in-Chiang-Mai1.jpg
Elephant-Camp-in-Chiang-Mai2.jpg Elephant-Camp-in-Chiang-Mai3.jpg