• گالری های هنری و موزه های مالتا

گالری های هنری و موزه های مالتا

مالتا، یکی از کوچکترین و پرجمعیت ترین کشورهای جهان است، که دارای تاریخچه ای فرهنگی از روم تا نورمن تا فرانسه و بریتانیا می باشد. از زمان استقلال در سال 1974، مالتا تبدیل شده است به یک مقصد جالب برای دوستداران هنر، نه تنها برای معماری باستانی آن، بلکه صحنه هنر معاصر نیز می باشد. در ادامه بهترین گالری های هنری و موزه های مالتا آورده شده است.

گالری هنری کریستین ایکس

گالری هنری کریستین ایکس در بیش از یک دهه در مالتا تاسیس شده است که هدف آن ترویج کار هنرمندان نوظهور محلی و هنرمندان بین المللی در مالتا است. قبلا به عنوان "Artitude Gallery" شناخته می شد، آثار مالک این گالری، گرایش دارد بر تمرکز بر رنگ و تم های مختلف چشم انداز، هماهنگی این سبک های مختلف، یک پناهگاه کوچک از الهام را ایجاد می کند. اگر چه یک فضای کوچک است، اما گالری به استعداد هنری منظم خود می بالد، از جمله آفریقای جنوبی آنتونی ویتز و ، آئوسترین چمنس و آثار هنری پر جنب و جوش خود، و یا استعداد هنری محلی ساموئل سلطان و قطعات بیانگر آن.

استودیو 104

هر دو فضای هنری معاصر و یک استودیوی کار، استودیو 104 مرکز تازه ای از خلاقیت است که در سال 2013 در والیتا افتتاح شده است. آثار به نمایش درآمده از هنر معاصر تا شنیداری و قطعات نصب شده متفاوت است. گالری استودیو همچنین در سال 1970 کارهای چاپ مالتا را انجام می داد که اکنون برای کارگاه های آموزشی استفاده می شود. نمایشگاه های قابل توجه عبارتند از حس مکان، که آثار بیانگرانه صاحب گالری و موزه دار Michelle Morrissey را نمایش میدهد. یکی دیگر از ویژگی های نمایشگاه فارغ التحصیل MCAST تحت عنوان Disclosure بود که دیدگاه تازه ای در مورد هنر معاصر در مالتا از طریق رسانه های مختلف مانند نقاشی، عکاسی و مجسمه سازی ارائه کرد.

ST JAMES CAVALIER

سنت جیمز کاوالیر، مرکز خلاقیت به عنوان پروژه هزاره دولت مالت آغاز شد و از آن زمان تا کنون بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است. هدف اصلی آن پیشبرد اهداف فرهنگی مالت با حمایت از توسعه صحنه هنر معاصر بود بوسیله جشن تاریخ پیچیده و ارزشمند کشور. سنت جیمز کاوالیر ساختمان خانه ی Fondazzjoni Kreattività است. در مرکز این خانه قلعه قرن شانزدهمی قرار دارد و شامل یک صحنه کوچک تئاتر، سینمای هنر خانه، حجره اتاق موسیقی و فضای گالری است. درست به نام آن، این یک مرکز پویا و خانه ای برای خلاقیت با اپرا، نمایشگاه های بزرگ و نمایشنامه های تئاتر است. این مرکز تلاش می کند تا آگاهی فرهنگی را به اعضای جوان و محروم تر جامعه نیز گسترش دهد و همچنین به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور کمک کند. Spazju Kreattiv این برنامه در مرکز همه چیز است؛ و سه اصل زیر را اداره می کند: هویت؛ تنوع؛ میراث.

گالری لیلی آگیوس

قبلا با نام نمایش هنر شناخته می شد توسط لیلی آگیوس، گالری لیلی آگیوس با بهترین هنر مالتی با استعداد شناخته شده بین المللی پیوند خورده است. لیلی آگیوس، کار خود را در زمینه رسانه ها ترک کرد، و در سال 2011 گالری خود را در Sliema افتتاح کرد و از آن زمان تاکنون در زمینه هنر معاصر مالت ریشه دارد. داخل خانه طولانی و بزرگ گالری، یک محیط جذاب برای بازدیدکنندگان و یک جریان بی نظیر از طریق نمایشگاه های معاصر و نمایش هنرمندان انفرادی ایجاد می کند. نمایش های قبلا تحسین شده شامل عملکرد و هنرمند فیلم جیم می گریما و عکاسان ریتتی تاکسوم و الیسا وان بروکلدورف است. گالری لیلی آگیوس همچنین میزبان رویدادهای محوری، از جمله یوگا، جایی که آرامش و هنر ترکیب می شود است.

موزه ملی هنرهای زیبا

واقع در قصری متعلق به سال 1760 در منطقه تاریخی والتا، موزه ملی هنرهای زیبا در سال 1974 تاسیس شده است. این موزه یک تجربه زمانی از هنر مالتی از آثار قرون وسطی تا طرح های معاصر را ارائه می دهد. ساختمان در اصل به عنوان محل اقامت برای پادشاه سنت جان ساخته شده بود. در طول قرن ها، شاهد تناسخ های بسیاری بوده و میزبان مهمانان برجسته ای مانند ملکه الیزابت و لرد مونت باتن از برمه بوده است. این موزه مجموعه ای بی نظیر از سال 1923 را شامل می شود که شامل ظروف تزئینی نقره، مجسمه، مبلمان و سفالگری از رنسانس می باشد. علاوه بر آثار کلاسیک، موزه همچنین میزبان هنر معاصر است، مانند نمایشگاه 2010 Postage Stamp Emvin Cremona، که آثار هنری و طرح های اصلی تمبر را نشان می دهد.

SO Galerie

یکی دیگر از گالری های جدید علاوه بر صحنه هنر معاصر مالتا، SO Galerie است. ماموریت گالری این است که بهترین هنر بین المللی را به مالتا برساند و از طیف وسیعی از تکنیک ها، رسانه ها و سبک ها استفاده کند. گالری دارای طیف فوق العاده ای از آثار هنری اصلی است که از سوی هنرمندان تهیه شده است. همچنین یک تقویم فرهنگی کامل از رویدادها وجود دارد که بسیار محبوب هستند. فضای خود بی طرف و بزرگ است، یک پناهگاه آرام که عمق اثر آثار را افزایش می دهد. تعدادی از هنرمندان در گالری، از جمله عکاس هنری دیوید Pisani، و مجسمه ساز و نقاش Liliana فلری Soler برجسته. با تخفیف های هنری خیریه و کارگاه های آموزشی، مقدار زیادی برای جذب هر عاشق هنر به SO Galerie وجود دارد.

pic485453333001

گالری تصاویر