تورهای ویژه این فصل ...

آژانس مسافرتی آیشم

جاذبه های گردشگری


جدیدترین اخبار گردشگریمسافران بریتانیا در حال رشد رونق گردشگری در تنریف هستند
مسافران بریتانیا در حال رشد رونق گردشگری در تنریف هستند

آمار رسمی منتشر شده توسط شرکت گردشگری تنریف نشان می دهد که بزرگترین جزیره جزایر قناری در سال گذشته از 2064،743 بازدید کننده از انگلستان، بیشترین تعداد تاکنون ثبت شده استقبال کرده اند. بازار [(link)|تور تنریف|http://www.aysham.com/تور-بارسلونا-جزایر-قناری] در بریتانیا بسیار داغ است. بازار انگلستان موقعیت غالب خود را به عنوان بزرگترین بازار منبع برای تنریف حفظ می کند، که 36 درصد از بازدیدکنندگان این جزیره را به خود اختصاص داده است. آلبرتو برنابئو، وزیر گردشگری دولت تنریف، اظهار داشت: با توجه به چالش های موجود در مورد اقتصاد بریتانیا، ما بسیار خوب عملکرد بازار انگلستان را در سال گذشته حفظ کردیم. "تنریف انتخاب برتر برای همتایان انگلیسی ما که به دنبال یک مقصد تعطیلات خوب هستند است که وعده دمای مانند بهار در تمام طول سال، چشم انداز زیبا و متنوع و سلیقه در غذا آن ها را راضی نگه می دارد. "ما می خواهیم از همه شرکای ارزشمند ما - از جمله اپراتورهای تور بریتانیا، آژانس های مسافرتی و خطوط هوایی – برای حمایت خود در سال 2017 و برای کمک به ما برای دستیابی به این نتایج عالی، تشکر کنیم." در ماه نوامبر، اعلام شد که تنریف و جزایر قناری پیشنهادی برای حفظ آزادی های بین جزایر و بریتانیا پس از Brexit دارند. کارلوس آلونسو، رییس دولت جزیره تنریف، توضیح داد: "بازار بریتانیا همچنان بزرگترین بازار منبع برای این جزیره است؛ به همین دلیل یکی از اولویت های کلیدی ما در سال 2018 حفظ روابط پربار با دوستان انگلیسی ما است." تنریف در سال 2017 شاهد عملکرد رکوردی از بازار ایرلند بود که مجموعا 105،431 بازدید کننده در سال گذشته به تنریف رفته اند و این در مقایسه با سال 2016، شاهد رشد 12.8 درصد قابل توجه است. به طور کلی، تنریف در سال 2017 از 5،704،047 بازدید کننده را مورد استقبال قرار داده است که 1.9 درصد در سال گذشته افزایش داشته است. بازدیدکنندگان به طور متوسط 7.37 روز در تنریف باقی می مانند و هزینه های کل آنها به ازای هر تعطیلات برای هر نفر 1085 یورو میباشد. [(link)|تور اسپانیا|http://www.aysham.com/تور-اسپانیا] همواره برای گردشگران از سراسر دنیا از تورهای پر طرفدار و مهیج به شمار می رود.

... اطلاعات بیشتر
آمارهای گردشگری قبرس
آمارهای گردشگری قبرس

سازمان گردشگری قبرس در جشن رکورد گردشگردی اعلام کرد، گردشگران جهانی تا 14.6 درصد در سال 2017 در مقایسه با 2016 افزایش یافته اند. از ژانویه تا دسامبر 2017، گردشگران جهان گردشگری قبرس به 3652،073 رسیده است؛ افزایش 14.6 درصدی نسبت به سال 2016 (3،186،531). از این تعداد، 1،253،839 ورودی از انگلیس وجود داشته است؛ افزایش 8.3 درصدی در سال 2016 (1،157،978). بریتانیا و یونان، مهمترین منابع گردشگری برای قبرس را برای دسامبر 2017 تشکیل می دهند که نسبت آن ها به ترتیب 28.5 درصد و 14.1 درصد است، در حالی که ورود گردشگران از روسیه به 12.4 درصد و از اسرائیل 10.2 درصد از کل ورودی ها است. ورودی های گردشگری از انگلستان در دسامبر 2017 به میزان 8. 8 درصد افزایش یافته است، در مقایسه با دسامبر 2016، به 28.218، در حالی که گردشگران یونان 6. 9 درصد افزایش داشته اند. یک افزایش جزئی از روسیه (یک درصد) ثبت شده است، در حالی که افزایش 38.7 درصدی از اسرائیل ثبت شده است. علاوه بر این، توریست های ورودی از لبنان به میزان 1.4 درصد کاهش یافته است. در دسامبر 2017 بیش از نیمی (51.4 درصد) از بازدیدکنندگان هدف سفر خود را به عنوان تعطیلات و 36.2 درصد بازدید از دوستان و بستگان و 12.4 درصد مسافرت برای کسب و کار اعلام کرده اند. مردان شامل 46.7 درصد از گردشگران و زنان 53.3 درصد، در حالی که بیشتر گردشگران متعلق به گروه سنی 20-44 سال بودند. اورستس روسایدس، مدیر سازمان گردشگری قبرس گفت: "ما افتخار می کنیم که یک بار دیگر رکورد گردشگران قبرس را به دست آوریم. جزیره زیبای ما به اندازه کافی چیزهایی برای ارائه به انواع مسافرین - کوه های خیره کننده، 64 سواحل خیره کننده پرچم آبی و میراث فرهنگی غنی و همچنین مهمان نوازی افسانه ای و غذاهای خوشمزه است. "ما مشتاقانه منتظریم تا بازدیدکنندگان قبرس در سال 2018 را با استقبال گرم امیدوار کنیم و امیدواریم سال آینده سال موفقیت گردشگری برای ما باشد." قبرس با جزایر زیبا و سواحل آرامش بخش هر ساله پذیرای گروه فروانی از گردشگران [(link)|تور قبرس|http://www.aysham.com/تورقبرس] است.

... اطلاعات بیشتر
دو استخر یونانی در فهرست بهترین های جهان
دو استخر یونانی در فهرست بهترین های جهان

شما نمی توانید یک استخر در ناحیه شهری در آتن پیدا کنید جایی که شدت گرما در تابستان آزار دهنده است، اما افرادی که می توانند از هتل های لوکس برخوردار باشند انتخاب زیادی از استخرهای شنا زیبا را دارند و دو استخر که در میان لیست 10 استخر برتر جهان قرار دارد در یونان واقع شده است، در ادامه به معرفی این دو استخر میپردازیم و امیداواریم شما هم در [(link)|تور یونان|http://www.aysham.com/تور-یونان] تجربه ی شنای فوق العاده ای را در آن ها داشته باشید. هر دوی آن ها در مقابل آبهای آبی دریای اژه و یا قله های برفی سوئیس هستند؛ این هتل ها یک چیز مشترک دارند: استخر ها اثبات میکنند که گاهی اوقات خلقت انسان می تواند با زیبایی طبیعت رقابت کند. کاتیکیز- اویا، سانتورینی هتل لوکس کاتیکیز در اویا، جزیره سانتورینی در دریای اژه واقع شده است. آن شبیه آمفی تئاتر ساخته شده است و به بازدید کننده این حس را منتقل میکند که او می تواند آسمان آبی، دریای آبی و آتشفشان با ابهت را لمس کند که درست در مقابلش ایستاده است. 27 اتاق هتل، از سنگ ساخته شده، دارای چشم انداز با شکوه است و یک نسیم خنک از آنجا عبور می کند. رنگ سفید، نور فراوان و مبلمان چوبی، عناصر اصلی است که هتل لوکس Katikies آن را ارائه می دهد. استخر بی نهایت به نظر می رسد مانند یک گسترش طبیعی از دریا و ایده آل برای بازدید کنندگانی که می خواهند از غروب خورشید سانتورینی قبل از غواصی در آب های آبی دریای اژه لذت ببرند. هر چند که در حدود 7000 یورو (10،000 دلار) باید برای یک شب پرداخت کنید، اما قطعا ارزش آن را دارد. کاوو تاگو، میکونوس هتل کاوو تاگو، یک هتل پنج ستاره در جزیره میکونوس یونان است، که مسافران را با ظرافت داخلی سفید و فضای لوکس مبهوت می کند. هنگامی که بر روی عرشه استخر قرار بگیرید، برای بازدیدکنندگان این توهم را ایجاد میکند که استخر و خط افق با هم یکی شده اند. مسافران می توانند با گوش دادن به موسیقی که پخش میشود به آرامش برسند، در حالی که جلوه های نورانی فضای شگفت انگیزی را ایجاد می کنند. در بار استخر، می توانید از کوکتل های خوشمزه لذت ببرید و به تحسین ماهی های نادر در آکواریوم بپردازید. معماری و رنگ هتل نشان دهنده سبک سنتی جزیره است. نرخ ها در اینجا از 470 یورو (600 دلار) برای یک شب شروع می شود. [(img)|1039546297342001B] استخرهای یونان،بهترین استخرهای یونان،هتل استخردار یونان،تور یونان،قیمت تور یونان،تور یونان ارزان،تور آتن،ویزای یونان

... اطلاعات بیشتر
چرا رژیم غذایی یونان در دنیا سالمترین است؟
چرا رژیم غذایی یونان در دنیا سالمترین است؟

رژیم غذایی یونان به عنوان یکی از سالمترین ها در جهان محسوب می شود، زیرا به طور عمده بر پایه میوه ها و سبزیجات، غلات، ماهی و مقدار کمی از پنیر و ماست قرار دارد. هنگامی که بسیاری از مردم به غذاهای یونان فکر می کنند، پاستیتسو، موساکا، سوولاکی و باقلوا به ذهنشان می آید. امتحان کردن غذاهای محلی یونان و خوراکی های جذاب آن یکی از لذت بخش ترین کارها در [(link)|تور یونان|http://www.aysham.com/تور-یونان] میباشد. با این حال، یک رژیم غذایی سنتی یونان با سبزیجات مانند زورتا (سبزی جنگلی)، لوبیا سبز، بامیه، حبوبات از جمله عدس، لوبیا، نخود، ظروف سبزیجات، ماهی و خیلی کم گوشت ساخته میشود. این مجموعه ای از غذاها بسیار شبیه آنچه که به عنوان یک رژیم سالم و متعادل در نظر گرفته می شود، به نظر می رسد. یونانی ها همچنین از عشق خود به روغن زیتون مشهور هستند که چربی های اشباع شده کم تری نسبت به کره دارد و بنابراین انتخاب خوبی برای پخت و پز است. بررسی هفت کشور اولین سنجشی بود که ارتباط بین رژیم غذایی، شیوه زندگی و خطر ابتلا به حمله قلبی را ارزیابی کرد. از سال 1958 تا 1970، این بررسی مردانی را در کشورهای مختلف مانند فنلاند، ژاپن، یونان و آمریکا زندگی می کردند را مشاهده کردند. دکتر Ancel Keys و تیم او دریافتند که کشورهای دارای رژیم غذایی متنوع مبتنی بر چربی ها، میوه ها، سبزیجات و حبوبات با خطر کمتر ابتلا به بیماری های قلبی نسبت به کشورهایی که رژیم غذایی آنها بر اساس گندم، گوشت و شکر است روبرو هستند. و بهترین دسته؟ کرت، که در آن 40 درصد از رژیم غذایی از چربی های سالم آمده است. شواهد اخیر منتشر شده توسط مجله PNAS نشان می دهد که ترکیبی از روغن زیتون و سالاد برگ یا سبزیجات که سبب می شود که رژیم غذایی مدیترانه ای از سلامتی برخوردار باشد، زیرا شکل گیری اسید چرب نیترو در میان دو گروه غذایی باعث کاهش فشار خون میشود. اگر شما در مورد مغز خود نسبت به بدن خود بیشتر نگران هستید، خوب، روغن زیتون نیز به آن کمک می کند. یک مطالعه دانشگاه کلمبیا، که در سال 2015 در مجله Neurology منتشر شده است، نشان داد که افرادی که در یک رژیم غذایی مدیترانه ای زندگی می کنند، مغز فعال و هوشیارتری دارند. سرآشپز مشهور کیت کورا از رژیم یونان گفت: "شما مجبور نیستید مکمل های زیادی مصرف کنید، شما نباید بر روی رژیم های غذایی و چیزهای یو یو باشید؛ شما فقط یک شیوه زندگی می کنید که سلامتی را به طور طبیعی ترویج می کند. " متخصص تغذیه بریتانیایی و نویسنده تونی بایستون پیشنهاد می کند که رژیم یونانی همچنین دارای خواص ضد پیری می باشد. در مصاحبه ای که ادعا کرد رژیم یونان فقط هفت روز طول می کشد تا تاثیر قابل ملاحظه ای روی پوست شما داشته باشد. Tonia می گوید: "تغذیه بهترین مکان برای شروع زمانی است که شما می خواهید جوان تر به نظر بیایید." او سالانه سه ماه در یونان را به خوردن سبزیجات فصلی، میوه، پالس و پیاز روغن زیتون صرف می کند. باکستون، نویسنده کتاب خوردن یونان در مدت یک هفته گفته است: "هر بار که رفتم متوجه شدم چقدر احساس خوبی دارم و چقدر پوستم درخشش داشت. بنابراین با کمک مادرم شروع به طبخ غذاهای الهام گرفته از یونان کردم".

... اطلاعات بیشتر