• هواپیمایی گارودا اندونزیا-Garuda Indonesia

هواپیمایی گارودا اندونزیا-Garuda Indonesia

گارودا اندونزی حامل پرچم اندونزی و عضو اتحادیه SkyTeam است. اولین بار در سال 1949 پرواز کرد، و در حال حاضر گارودا اندونزی به 40 مقصد داخلی و 36 مقصد بین المللی پرواز می کند. قبلا به عنوان Garuda Indonesian Airways شناخته میشده است، این شرکت هواپیمایی سه نوع کلاس پروازی، که عبارتند از کلاس اقتصادی، کلاس بیزینس و کلاس اول را ارائه می دهد. گارودا به لطف تعهد عظیم خود به صنعت حمل و نقل هوایی، بهترین خطوط هوایی منطقه ای جهان توسط Skytrax نامگذاری شد.

تاریخچه هواپیمایی تجاری اندونزی از زمانی آغاز شد که مردم اندونزی در تلاش برای دفاع از استقلال خود بودند. اولین پرواز تجاری از کلکته به رانگون در 26 ژانویه 1949 با استفاده از هواپیمای DC-3 و نام "Indonesian Airways" انجام شد. در همان سال، در تاریخ 28 دسامبر 1949، یکی دیگر از هواپیماهای DC-3 که به عنوان PK-DPD و با آرم «Garuda Indonesian Airways» نقاشی شده بود، از جاکارتا به یوگیاکارتا برای انتخاب رئیس جمهور سئوکارنو پرواز کرد. این اولین پروازی بود که تحت نام Garuda Indonesian Airways ساخته شد. نام "گارودا" به رئیس جمهور سوئکارنو داده شد، که او از یک شعر هلندی نوشته شده توسط شاعران معروف آن زمان، نقل شده است، به این معنی است که "من گارودا، پرنده Vishnoe که بال خود را بالای مجمع الجزایر گسترش دادم".

سپس، یک سال بعد، گارودا اندونزی در سال 1950 به طور رسمی به یک شرکت دولتی تبدیل شد. در طول این دوره، شرکت یک ناوگان شامل 38 هواپیما : 22 DC-3، 8 کاتالینا و 8 فروند 240 را در اختیار داشت. ناوگان گارودا اندونزی همچنان در حال رشد بود و در نهایت اولین پرواز خود را به مکه در سال 1956 انجام داد. در سال 1965، اولین پرواز به کشورهای اروپایی آغاز شد با مقصد نهایی آمستردام.

دهه 1980

ناوگان و عملیات گارودا اندونزی در طول دهه 1980 بازسازی وسیع شد. این باعث شد شرکت برای توسعه برنامه های آموزشی جامع برای خدمه هوا و زمین و ایجاد یک مرکز آموزشی تخصصی در غرب جاکارتا، به نام مرکز آموزش گارودا اندونزی تبدیل شود.

دهه 1990

شرکت مرکز تعمیر و نگهداری هواپیما در فرودگاه بین المللی سوکرنو-هتا را ساخته است. سپس Garuda اندونزی در اوایل دهه 1990 یک استراتژی رشد بلندمدت را که تا سال 2000 به کار رفته بود توسعه داد. شرکت همچنین همچنان به گسترش ناوگان خود ادامه داد و گارودا اندونزیا را در میان 30 بزرگترین خطوط هوایی جهان قرار داد.

دهه 2000

همراه با ابتکارات در زمینه توسعه کسب و کار در سال 2005، یک تیم مدیریت جدید به تصویب رسید و طرح های جدیدی را برای آینده این شرکت پیش بینی کرد. مدیریت جدید انجام یک بازنگری جامع و بازسازی کلی را با هدف بهبود بهره وری عملیاتی، و به دست آوردن ثبات مالی که شامل تلاش برای بازسازی بدهی ها، افزایش آگاهی در میان کارکنان در مورد اهمیت خدمات به مشتریان و مهمتر از همه، احیای گارودا اندونزی.

دهه 2010

اتمام موفقیت آمیز برنامه بازسازی بدهی شرکت، راه را برای گارودا اندونزی در 11 فوریه 2011 باز کرد. این شرکت رسما پس از عرضه اولیه سهام 6،335،738،000 ، به یک شرکت عمومی تبدیل شد. سهام این شرکت در تاریخ 11 فوریه 2011 در بورس اوراق بهادار اندونزی با کد GIAA ثبت شده است. این یک نقطه عطف مهمی بود که بعد از اینکه شرکت با تحول در کسب و کارش از طریق کار سخت و تعهد طرفین تمام شد.

2017

گارودا اندونزیا، ارائه دهنده سطح بالایی از خدمات برتر در سفر هوایی یکپارچه به 83 مقصد در سراسر جهان را شامل می شود، از جمله مکان های عجیب و غریب در مجمع الجزایر زیبا اندونزی همه در یک بار.

با بیش از 600 پرواز روزانه و ناوگان 196 هواپیما تا ژانویه 2017، گارودا اندونزیا با افتخار مسافران خود را با خدمات متمایز جایزه "Experience Garuda Indonesia"، نشان می دهد که مهمان نوازی گرم و فرهنگ غنی اندونزی را برجسته می کند.

گارودا اندونزیا به طور مداوم از طریق برنامه تحول جاری خود، به ارائه خدمات بهتر و راحت تر کمک می کند. پیشرفت این تحول می تواند از دستیابی به امتیاز 5 ستاره هواپیمایی Skytrax و همچنین به دست آوردن جایزه معتبر "بهترین کابین خلبان جهان" برای سه سال متوالی در سال 2014 تا 2016 باشد. "محبوب ترین هواپیمایی در جهان در سال 2016 "و" بهترین کلاس اقتصادی "در سال 2013، همچنین از Skytrax را در کارنامه خود دارد.

کلاس اقتصادی

کلاس اقتصادی گارودا اندونزی توسط Skytrax به عنوان بهترین کلاس اقتصادی در جهان در سال 2013 نامگذاری شد، که نتیجه تلاش های این شرکت هواپیمایی در فراهم آوردن حداکثر راحتی مسافران کلاس اقتصادی آن است. صندلی های کلاس اقتصادی با فضای جلوی پای بزرگ، صندلی با سرگرمی در پرواز و یک تکیه گاه خمیده مجهز شده است به خصوص در هواپیمای بوئینگ 777-300ER، مسافران کلاس اقتصادی نیز امکانات بیشتری از قبیل زیرپایی، پورت USB و پریز برق در هر صندلی می گیرند.

غذا در پرواز کلاس اقتصادی

گارودا اندونزیا غذاهای پروازی را برای مسافران در پروازهای بیش از 60 دقیقه در اختیار دارد. در کلاس اقتصادی، مسافران می توانند از انواع منو اندونزی، غربی و آسیایی لذت ببرند و با انتخاب گسترده ای از نوشیدنی های گرم و سرد ترکیب شده انتخاب نمایند. برای مسافران کلاسهای اقتصادی که به مدت 60 دقیقه یا کمتر پرواز می کنند، گارودا اندونزی مجموعه ای از تنقلات و آب معدنی را ارائه می دهد. با این حال، مسافران هنوز هم می توانند غذا اصلی را در طول پرواز با حداقل پیشبینی 24 ساعت قبل از برنامه پرواز خود رزرو کنند.

@val3

کلاس بیزینس

با عرض 21.2 اینچ (حدود 54 سانتیمتر)، صندلی کلاس کسب و کار گارودا می تواند به موقعیت کامل 180 درجه ای تخت شو برسد تا راحتی مسافر را تضمین کند. هر صندلی دارای یک ذخیره سازی شخصی، یک منبع برق USB و یک صفحه نمایش 15 اینچی با صفحه نمایش لمسی با سیستم سرگرمی پاناسونیک eX2 مجهز شده است. 38 صندلی در کلاس کسب و کار گارودا با دسترسی مستقیم هر صندلی به راهرو و فضای 43 اینچ (حدود 109 سانتیمتر)وجود دارد، بنابراین مسافران می توانند از پرواز خود با حداکثر حریم خصوصی لذت ببرند. مسافران کلاس کسب و کار نیز با یک بالش ضد حساسیت در پوشش پنبه، و یک روپوش furtex-plush و یک کیت لوازم L'occitane (برای کلاس کسب و کار آسیا - اقیانوسیه) ارائه می شود.

غذا در پرواز کلاس بیزینس

گارودا اندونزیا با سرآشپزهای ماهر از موسسات پنج ستاره برای ارائه بهترین غذاهای پروازی برای مسافران کلاس تجاری گورودا اندونزی همکاری می کند. مسافران با انواع تنقلات، نوشیدنی های سبک و منوهای اصلی غذا ارائه شده روبرو خواهند شد. در پروازهای بین المللی، گزینه های غذا در پرواز با مسیر مقصد هماهنگ می شوند. مسافران کلاس تجاری همچنین می توانند در هنگام رزرو یا حداقل 24 ساعت قبل از برنامه پرواز خود غذا های خود را رزرو کنند.

@val3

کلاس اول

خدمات کلاس اول گارودا اندونزیا در هواپیمای بوئینگ 777-300ER در دسترس است. این مجموعه هشت سوئیت مجلل خصوصی را ارائه می دهد که هر کدام دارای یک درب کشویی است تا اطمینان از حریم خصوصی مسافرین در طول پرواز داشته باشد. با یک محور 82 اینچ (حدود 208 سانتیمتر) و عرض صندلی 22 اینچ (حدود 56 سانتیمتر)، هر صندلی کلاس اول می تواند به موقعیت کاملا 180 درجه برسد. برای حداکثر راحتی گارودا اندونزیا نیز برای مشتریان کلاس اول خود یک لحاف، بالش را فراهم می کند. علاوه بر این، سرگرمی در پرواز با صفحه نمایش 23.5 اینچی با صفحه نمایش لمسی همراه با کنترل از راه دور و هدفون همراه است. مسافران کلاس اول خدمات ویژه ای را حتی قبل از سوار شدن هواپیما از قبیل، دسترسی به سالن فرودگاه، تحویل بار و پروسه مهاجرت، تا خدمات لیموزین را دریافت می کنند.

غذا در پرواز کلاس اول

کلاس اول گارودا اندونزیا غذاهای مختلفی در پرواز خود ارائه می دهد ، از غذاهای منطقه اندونزی تا ژاپنی و غذاهای مدرن اروپایی و خاور میانه، همراه با انتخاب زیادی از شراب ، شامپاین، Sake، کوکتل، مشروبات الکلی، آبمیوه های تازه، آب معدنی،و چای و قهوه. مسافران با درخواست غذا مخصوص می توانند با حداقل 24 ساعت قبل از برنامه پرواز خود با گاروندا تماس بگیرند.

@val3

هواپیمایی اندونزی-گارودا اندونزیا

@val3

@val3

@val3

@val3

pic466271310001

گالری تصاویر
Garuda-Indonesia1.jpg
Garuda-Indonesia5.jpg Garuda-Indonesia6.jpg Garuda-Indonesia7.jpg Garuda-Indonesia-bis.jpg Garuda-Indonesia-eco.jpg Garuda-Indonesia-first.jpg