Aysham
QATAR AIRWAYS

QATAR AIRWAYS

قطر ایرویز، (Qatar Airways) شرکت هواپیمایی قطری است که حامل پرچم قطر است،این شرکت از ماه اکتبر ۲۰۱۳ به‌عنوان یکی از اعضای اصلی اتحادیه ONE WORLDبه‌حساب می‌آید. شرکت قطر ایرویز در سال ۱۹۹۳ افتتاح شده است و در حال حاضر روزانه به ۱۳۳ مقصد در آفریقا، آسیای میانه، اروپا، خاور دور، آسیای جنوبی، خاورمیانه،قاره آمریکا شمالی، آمریکای جنوبی وقاره اقیانوسیه، پروازهای مستقیم دارد. پرواز های که این ایرلاین در ایران دارد از فرودگاه های شیراز،مشهذ و امام انجام میشود. دفتر مرکزی این شرکت در شهر دوحه قطر قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی دوحه، پایگاه این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آید. شمار کارکنان شرکت هواپیمایی قطر در سال ۲۰۱۳ بیش از سی هزار نفر اعلام شد.قطر ایرویز هم‌اکنون در ناوگان هوایی خود، دارای ۱۳۰ فروند هواپیمای جت مسافربری می‌باشد.

Emirates Airlines

Emirates Airlines

هواپیمایی امارات،Emirates Airlines شرکت هواپیمایی اماراتی است، که دفتر مرکزی آن در دبی،امارات قرار دارد. این شرکت متعلّق به امارات است و پروازهای منظم روزانه‌ای را از دبی به مقاصدی در خاورمیانه، خاور دور، اروپا، آفریقا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی انجام می‌دهد. فرودگاه بین‌المللی دبی، قطب این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آید. Emirates Airlines بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است،که در هفته بیش از ۳٫۴۰۰ پرواز به ۱۳۳ شهر واقع در ۷۴ کشور جهان،انجام می‌دهد،همچنین در سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان انتخاب شد. Emirates Airlines نزدیک به ۲۰۰ هواپیمای نو و ۱۸ هزار خدمه پرواز دارد. هواپیمایی امارات در سال ۲۰۱۲ از نظر شمار انتقال مسافر بین‌المللی، در رتبه چهارم از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی قرار گرفت.

British Airways

British Airways

بریتیش ایرویز،British Airwaystشرکت هواپیمایی حامل پرچم بریتانیا است، که در رتبه نهم از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی جهان بر پایه تعداد مقصد، قرار دارد. British Airways در سال ۱۹۷۴ راه‌اندازی شد و در حال حاضر روزانه به ۱۶۹ مقصد در سراسر جهان، پروازهای مستقیم دارد. این شرکت در ماه ژانویه ۲۰۱۱ با شرکت هواپیمایی ایبریا ادغام شد، که در پی آن، اینترنشنال ایرلاینز گروپ تشکیل گردید، که هم‌اکنون به‌عنوان سومین شرکت هلدینگ هواپیمایی جهان شناخته می‌شود. دفتر مرکزی British Airways در شهر هارموندوورتس، بریتانیا قرار دارد و فرودگاه هیترو لندن و فرودگاه گاتویک، قطب‌های این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آیند. British Airways در حال حاضر در ناوگان هوایی خود، دارای 306 فروند هواپیمای جت مسافربری می‌باشد.

Pan American World Airways

Pan American World Airways

Pan American World Airwaysکه معمولاً با پن ای ام شناخته می‌شود، شرکت اصلی ترابری هوایی آمریکا از اواخر ۱۹۲۰ تا فروپاشی آن در ۴ دسامبر ۱۹۹۱ بود . این شرکت در سال ۱۹۲۷ به عنوان شرکت پست هوایی و خدمات مسافری که در میان کی وست ( Key West Florida)، فلوریدا، هاوانا و کوبا فعالیت می‌کرد، تاسیس شد . Pan American World Airways به اعتبار نوآوری‌های بسیاری که صنعت هوایی بین‌المللی را شکل داد و شامل استفاده گسترده‌ای از هواپیمای جت، جمبو جتها و سیستم‌های رزرو کامپیوتری می‌شد، به شرکت عظیمی مبدل شد . این شرکت به وسیله لوگوی آبی رنگ جهانی خود و استفاده از کلمه « کلیپر » ( Clipper) در نام‌های هواپیما و کدهای نام گذاری، به عنوان نماد فرهنگی قرن ۲۰ و حامل پرچم غیر رسمی ایالات متحده آمریکا شناخته شد .

Japan Airlines

Japan Airlines

شرکت خطوط هوایی ژاپن (به‌اختصار: jal) شرکت هواپیمایی حامل پرچم ژاپنی است، که دفتر مرکزی آن، در منطقه شیناگاوا، شهر توکیو، ژاپن قرار دارد. قطب‌های اصلی آن فرودگاه بین‌المللی ناریتا و فرودگاه هانه‌دا در توکیو، و فرودگاه بین‌المللی اوزاکا و فرودگاه بین‌المللی کانزای در اوزاکا هستند. جال و شرکت‌های تابعه آن (جی-ایر، جال اکسپرس و جپان ترنسوشن ایر) عضو اتحاد هوایی وان‌ورلد هستند. Japan Airlines دارای ۲۲۰ مقصد پروازی در ۳۵ کشور مختلف جهان است. این گروه مجموعاً دارای ۲۷۹ فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود می‌باشد. در سال مالی پایان یافته در ۳۱ مارس ۲۰۰۹، بیش از ۵۲ میلون مسافر و ۱٫۱ میلیون تن کالا، شامل محموله‌های پستی و باری، جابه‌جا نموده‌است. Japan Airlines در سال ۱۹۵۱ تأسیس شد و در ۱۹۵۳ هواپیمایی ملی ژاپن گردید و پس از سه دهه خدمات ترابری، در سال ۱۹۸۷ کاملاً خصوصی شد. این شرکت در سال ۲۰۰۲ با "جپان ایر سیستم" که سومین شرکت هوایی بزرگ ژاپن بود، ادغام شد و از آن هنگام، ششمین شرکت بزرگ هوایی جهان، از لحاظ مسافران جابه‌جا شده به شمار می‌رود. خطوط هوایی ژاپن در حال حاضر، حامی رسمی فدراسیون فوتبال ژاپن، تیم ملی فوتبال ژاپن، باشگاه فوتبال شیمیزو اس-پالس و باشگاه فوتبال کونسادول ساپورو است. "خطوط هوایی آل نیپون" دومین شرکت بزرگ هوایی در ژاپن و جدی‌ترین رقیب جال است.

هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان

Mahan Air شرکت هواپیمایی خصوصی ایرانی است، که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد. Mahan Air در سال ۱۹۹۲ در کرمان تأسیس گردید و نام ماهان ایر نیز برگرفته از ماهان شهری در ۳۵ کیلومتری کرمان است. سهام‌دار عمدهٔ این شرکت مؤسسه خیریه مولی‌الموحدین است. شرکت Mahan Air هم‌اکنون ناوگانی متشکل از ۵۶ فروند هواپیمای مسافربری و باری را در اختیار دارد و روزانه به ۵۲ مقصد، در اروپا، آسیا و خاورمیانه، پروازهای مستقیم دارد.

هواپیمایی اتحاد

هواپیمایی اتحاد

هواپیمایی اتحاد، Etihad Airways شرکت هواپیمایی حامل پرچم امارات متحده عربی است، که هم‌اکنون به‌عنوان چهارمین خطوط هواپیمایی خاورمیانه شناخته می‌شود. شرکت هواپیمایی اتحاد در نوامبر ۲۰۰۳ به فرمان شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان راه‌اندازی شد و در حال حاضر روزانه به ۹۶ مقصد، در خاورمیانه، اروپا، آمریکای شمالی، آفریقا، آسیا و استرالیا پروازهای مستقیم دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۰٫۳ میلیون مسافر را منتقل نموده‌است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر ابوظبی، امارات متحده عربی قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی ابوظبی، قطب این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آید. شرکت هواپیمایی اتحاد در حال حاضر در ناوگان هوایی خود، دارای ۹۲ فروند هواپیمای جت مسافربری و باری می‌باشد.

ایرلاین QANTAS

ایرلاین QANTAS

Qantas) شرکت هواپیمایی استرالیایی است که بعنوان بزرگ‌ترین خطوط هواپیمایی استرالیا به حساب می‌آید. شرکت QANTAS در سال ۱۹۲۰ تأسیس شد و عملیات رسمی خود را از ماه مارس ۱۹۲۱ آغاز نمود. QANTAS هم‌اکنون پس از خطوط هواپیمایی کی‌ال‌ام و اویانکا، سومین شرکت قدیمی و فعال هواپیمایی جهان به‌شمار می‌آید. دفتر مرکزی و مرکز عملیاتیQANTAS در فرودگاه سیدنی مستقر می‌باشد. بخشی از سهام شرکت هواپیمایی QANTAS در بازار بورس اوراق بهادار استرالیا مبادله می‌شود.در سال ۲۰۱۶ سایت معتبر‌ worldairlineawards که رده‌بندی‌های شرکت‌های هوایی در جهان راانجام می‌دهد،شرکت هوایی QANTAS را به عنوان نهمین خط هوایی برتر سال انتخاب کرد.این شرکت یکی از متنوع ترین غذاها و بهترین کترینگ‌های هوایی جهان را دارد.تا اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی در حدود ۱۲۹ فروند هواپیمای مدرن ایرباس و بوئینگ در ناوگان خود دارد.

AIR CANADA

AIR CANADA

Air Canadaشرکت هواپیمایی کانادایی است، که در سال ۱۹۳۶ تاسیس شد. AIR CANADA هم‌اکنون بار و مسافران را با استفاده از پروازهای برنامه ریزی شده و پروازهای چارتر به ۱۷۸ مقصد در سرتاسر جهان حمل می‌کند. AIR CANADA از نظر مقصدهای پروازی و حجم مسافر دهمین شرکت بزرگ هواپیمایی به شمار می‌رود. AIR CANADA،همچنین عضو اتحادیه استار الاینس است. این اتحادیه خطوط هوایی که از ۲۶ عضو تشکیل شده‌است در سال ۱۹۹۷ راه‌اندازی شد. دفتر اصلی AIR CANADA در مونترال، استان کبک واقع شده‌است، در حالی که بزرگترین ترمینال مسافربری آن در فرودگاه پیرسون در تورنتو، انتاریو قرار دارد. مجموع درآمد AIR CANADAدر سال ۲۰۰۸ میلادی بیش از ۹٫۷ میلیارد دلار کانادا بوده‌است. AIR CANADA ناوگانی متشکل از ایرباس ای۳۲۰، بوئینگ ۷۶۷ و بوئینگ ۷۷۷ برای مسیرهای طولانی و خانواده ایرباس ای۳۲۰ مانند ایرباس ای۳۱۹، ایرباس ای۳۲۰ و ایرباس ای۳۲۱ و امبرائر ای‌آرجی ۱۷۰/۱۹۰ در اختیار دارد. بخش حمل و نقل AIR CANADA نیز از دو بخش AIR CANADA کارگو و AIR CANADA جتز تشکیل می‌شود. از شرکت‌های تابعه ایرکانادا می‌توان به ایرکانادا ویکیشن اشاره کرد که خدمات سیاحتی خود را در ۹۰ مقصد به مسافران ارائه می‌دهد. شرکت ایرکانادا با همکاری شرکای محلی بطور متوسط روزانه بیش از ۱٫۳۷۰ پرواز برنامه ریزی شده را انجام می‌دهد.

AIR FRANCE

AIR FRANCE

AIR FARANE یک شرکت هواپیمایی متعلق به فرانسه است که و یکی از بزرگترین AIRLINE جهان است. ساختمان اصلی AIR FRANCE در ترمبلی فرانسه در شمال PARIS قرار دارد. این شرکت عضو مؤسس Skyteam اتحادیه جهانی است. AIR FRANCE در سال ۲۰۱۰ به ۳۲ مقصد در داخل فرانسه پرواز می‌کرد. همچنین AIR FRANCE به ۱۵۴ مقصد در جهان که در ۹۱ کشور قرار دارند برای جابجایی بار پرواز می‌کند. مرکز پروازهای این شرکت فرودگاه شارل دوگل پاریس است. فرودگاه‌های اورلی پاریس، لیون- سنت اگزوپری، فرودگاه ساحلی نیس نیز به عنوان هاب ثانویه خدمت می‌کنند. AIR FRANCE در ۷ اکتبر سال ۱۹۳۳ از ادغام ایر ارینوت، ایر یونیون، شرکت پرتال هوایی عمومی، شرکت بین‌المللی ناوبری فرانسه و حمل و نقل آرینه تشکیل شد. در طول دوران جنگ جهانی اول از ۱۹۵۰ تا ۱۹۹۰ ایر فرانس یکی از ۳ خطوط اصلی AIRLINE غرب بود. AIR FRANCE در سال ۲۰۰۳ با ادغام شدن با KLM تبدیل به AIRLINE ملی فرانسه شد. در OCT سال ۲۰۰۱ AF ۱۲٫۵۳ میلیارد یورو در آمد داشت. AIR FRANCE در سال ۲۰۰۴ با اختصاص دادن ۲۵ درصد پروازهای اروپا، عنوان بزرگترین AIRLINEاروپا را از آن خود کرد. AIR FRANCE در پروازهای کوتاه مدت (زیر ساعت) از ایرباس‌های A۳۲۰ و هواپیماهای جت استفاده می‌کند در حالی در پروازهای طولانی مدت معمولاً از هواپیماهای ایرباس و بویینگ پهن‌پیکر بهره میبرده است. از ایرباس‌های A۳۸۰ که بزرگترین و مجهزترین هواپیماهای مسافربری دنیا است برای اولین بار در ۲۰ نوامبر ۲۰۰۹ در مسیر فرودگاه شارز دوگل پاریس تا فرودگاه جان اف کندی NEWYORK استفاده شد.ناوگان AIR FRANCE تا اواسط سال 2016 میلادی در حدود 227 فروند هواپیمای مدرن ایرباس و بویینگ به صورت فعال دارد. [(img)|1035686926721001B] [(img)|1035687926721001B] [(img)|1035688926721001B] [(img)|1035689926721001B] [(img)|1035680036721001B]

AIR ASIA

AIR ASIA

AIR ASIA یک شرکت هواپیمایی ارزان‌ قیمت مالزیایی است . AIR ASIA به اکثر کشورهای آسیای شرقی موسوم به آسه آن پرواز مستقیم دارد . همچنین این شرکت به IRAN در خاورمیانه و British پرواز مستقیم از کوالالامپور دارد. در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۱ اعلام شد که AIR ASIA سفارش خرید ۲۰۰ فروند هواپیمای ایرباس A320neo را به کمپانی ایرباس داده‌است؛ بزرگ‌ترین سفارشی که تا آن روز یک شرکت هواپیمایی داده است. [(img)|1035689136721001B] [(img)|1035680236721001B] [(img)|1035681236721001B] [(img)|1035682236721001B] [(img)|1035683236721001B]

Malaysia Airlines

Malaysia Airlines

هواپیمایی مالزی، شرکت هواپیمایی متعلق به کشور مالزی است، که بطور روزانه خدمات انتقال مسافر را به کشورهای آسیای جنوب شرقی، آسیای شرقی، آسیای جنوبی، خاورمیانه، اروپا و اقیانوسیه انجام می‌دهد و از ماه فوریه ۲۰۱۳ یکی از اعضای اتحاد وان‌ورلد به‌شمار می‌آید. [(img)|1033985854821001B] آژانس هواپیمایی آیشم نماینده رسمی ایرلاین مالزیا درایران ریشه‌های تاسیس شرکت Malaysia Airlines به سال ۱۹۴۶ و راه‌اندازی مالایان ایرویز بازمی‌گردد. در ۱۹۶۶ در پی ادغام با هواپیمایی دولتی سنگاپور، نام آن به هواپیمایی مالزی-سنگاپور تغییر پیدا کرد. ۶ سال بعد در ۱۹۷۲ این شرکت منحل اعلام شد و در ماه اکتبر همان سال، از ناوگان و دارایی‌های بخش Malaysia Airlinesمالزی-سنگاپور، شرکت هواپیمایی مالزی تاسیس گردید. دارایی‌های بخش سنگاپور این شرکت نیز، سنگاپور airlines را تشکیل داد. شرکت Malaysia Airlines هم‌اکنون روزانه به ۶۱ مقصد در سراسر جهان، پروازهای مستقیم دارد. دفتر مرکزی این شرکت در فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه، در شهر سوبانگ جایا، Malaysia قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور، فرودگاه بین‌المللی کوتا کینابالو و فرودگاه بین‌المللی کوچینگ، قطب‌های این شرکت هواپیمایی را تشکیل می‌دهند. سهام شرکت هواپیمایی مالزی در بازار بورس مالزی معامله می‌شود. این شرکت در حال حاضر در ناوگان هوایی خود، دارای ۱۰۶ فروند هواپیمای جت مسافربری است، که ناوگانی متشکل از هواپیماهای ایرباس، بوئینگ و مکدانل داگلاس می‌باشد. [(img)|1033983854821001B] آژانس هواپیمایی آیشم نماینده رسمی ایرلاین مالزیا درایران

Turkish Airlines

Turkish Airlines

خطوط هوایی ترکیه "مدیریت خطوط هوایی دولتی" تحت نظارت وزارت دفاع ملی در 20 مه1933 تاسیس شد. خطوط هوایی ترکیه به 221 فرودگاه در 98 کشور پرواز می کند.در سال 1953، ساخت فرودگاه بین المللی که با تصویب موافقتنامه شیکاگو تصمیم گرفته شد تا ساخته شود و تکمیل گردد و به خدمت درآید در منطقه یاشیلکوی استانبول قرار داده شده است. این فرودگاه دارای یک باند با توجه به استانداردهای پذیرفته شده بین المللی، یک ترمینال مسافربری مدرن، سوله تعمیر و نگهداری و تجهیزات رادیویی الکترونیکی است ساخته شده است. خطوط هوایی ترکیه: در 21 ماه مه 1955، با عنوان «اداره کل اداره خطوط هوایی دولتی» در قانون شماره 6623 به نام فعلی خود تغییر داده شد. در سال 1956، خطوط هوایی ترکیه به انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (یاتا) صنعت نهاد نظارتی توسط خطوط هوایی در جهان به منظور تسهیل همکاری های تجاری، فنی، مدیریتی و اقتصادی و به منظور جلوگیری از رقابت ناعادلانه در میان اعضای آن پیوست. در سال 1961، نشان غاز وحشی طراحی شده توسط مسعود منیگلو در یک رقابت موفق به کسب مقام اول و آرم شرکت هواپیمایی شد. در سال 1967، اولین پرواز جت های بین المللی در خط آنکارا-استانبول-بروکسل در 1سپتامبر تحقق یافت. در سال 1985، اجرای خدمات کلاس اول در پرواز جده و لندن آغاز شده و بعد از آن به پروازهای دیگر گنجانیده شده بود. مرکز پردازش اطلاعات در فرودگاه آتاتورک سرویس های رزرو و چمدان های گمشده آغاز به کار کرد تا در محیط الکترونیکی اداره شود. در سال 1989، سیستم انتقال بار (باهاما) آغاز به فعالیت کرد به منظور ارائه خدمات حمل بار سریع تر. نمره تجربه پرواز متوسط در رتبه بندی برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، نظافت داخل کابین و شرایط ، وعده های غذایی با کیفیت و بهره وری خدمات، ارائه شده توسط Skytrax کسب کرده است. در ماه آوریل، 2008، خطوط هوایی هواپیمایی ترکیه به اتحاد ستاره هفتم اروپایی پیوست ، و تبدیل شد به 20 عضو از شبکه. در سال 2009، خطوط هوایی ترکیه و خطوط هوایی آسیانا توافق کد مشترک را امضا کرده اند. سال 2010، خطوط هوایی ترکیه به طور مداوم به عنوان بهترین هواپیمایی در جنوب اروپا انتخاب شد. سال 2011، به مدت سه سال پیاپی، خطوط هوایی ترکیه در میان ده خطوط هوایی برتر جهان و بهترین های هواپیمایی در اروپا برای اولین بار قرار گرفت. در سال 2012، خطوط هوایی ترکیه اولین هواپیمایی اروپا برای از سرگیری پروازها به سومالی از زمان آغاز جنگ داخلی این کشور بود. در سال 2013، خطوط هوایی ترکیه به گسترش ناوگان خود پرداخت و 117 هواپیما از ایرباس و 95 هواپیما از بوئینگ سفارش داد همه تا سال 2021 تحویل داده می شود. در سال 2014، خطوط هوایی ترکیه به اولین هواپیمای مجهز به صندلی های جدید و ساخته شده توسط یک همکاری بین خطوط هوایی ترکیه،و صنایع فناوری صندلی ترکیه ارائه شده است. صندلی ها در ابتدا در هواپیما B737-800 نصب شده است، و پس از آن بر روی هواپیما A319، A320 و A321. در طول تاریخ طولانی خود، خطوط هوایی ترکیه تنها در 3 تصادفات در پروازهای بین المللی، و 18 باردر پروازهای داخلی درگیر شد. اولین تصادف در سال 1959 رخ داده است، هنگامی که یک نوع ویکرز وایکانت 793 در مه سنگین در فرودگاه گاتویک لندن سقوط کرد، درست قبل از فرود، باعث مرگ و میر 14 نفر از 24 نفر سرنشینان آن شد. آخرین حادثه مرگبار در خطوط هوایی ترکیه در فوریه 2009 زمانی که یک بوئینگ 737-800 سقوط کرد در نزدیکی فرودگاه آمستردام Schiphol، کشته شدن 9 نفر از 135 نفر از سرنشینان آن. ویژگی های صندلی (کلاس کسب و کار) صندلی کلاس کسب و کار زمانی که شما احتیاج دارید بخوابید صندلی را در موقعیت تخت قرار دهید به طور کامل به پشت بخوابید شما یک فضای خواب طولانی 75 اینچ (188 سانتی متر) در اختیار خواهید داشت. نور و روشنایی برای هر مسافر نیز به عنوان دیگر کنترل عملکرد صندلی مثل یک دکمه ماساژ در دسترس است، و انتخاب موقعیت به راحتی در یک پنل کنترل در زیر دسته صندلی قابل دسترس است. قدرت پردازنده انرژی برای لپ تاپ ها و دیگر دستگاه های الکتریکی. دسته صندلی نیز به عنوان یک صفحه نمایش حفظ حریم خصوصی عمل می کند و با یک دکمه لمسی کنترل می شود. واحد کنترل اصلی در کنسول وسط قرار دارد. خدمات سرگرمی سیستم دیجیتال سیاره و لمس صفحه نمایش فردی برای سرگرمی در پرواز در پروازهای بین المللی ما در B777، A340، A330 استفاده می شود. سیستم دیجیتال سیاره ارائه می دهد بخش سرگرمی شامل: نزدیک به 350 فیلم کوتاه و برنامه هایی از جمله آخرین خبر منتشر شده، کلاسیک، درام، خانواده، AZ، بین المللی، رمانتیک، کمدی، اکشن، سینما، نقاشی ترکی و فیلم کودکان و همچنین سریال های تلویزیونی، درام، مستند، ورزش، سفر، غذا، برنامه مد و فن آوری و کارتون؛ حدود 600 آلبوم CD از جمله پاپ، 80، پاپ و راک، جاز و بلوز، لاتین کلاسیک، عصر جدید، قدیمی، موسیقی جهانی، کلاسیک ترکی موسیقی، دلتنگ پاپ، راک ترکیه ، فولکلور مدرن، ترکی معنوی، سنتی مردمی ترکی و اسلیمی و کانال های رادیویی از جمله قدرت XL کلاسیک، قدرت XL معنوی، قدرت XL Chillout موسیقی، قدرت FM محبوب بازدیدها، قدرت XL جاز و بلوز، قدرت ترک بازدید ترکی، TRT ترکیه سنتی موسیقی و TRT ترکیه فردی کلاسیک Music.An و چند کانال پخش بازی، کانال کودکان و یک کانال کتاب های صوتی نیز در دسترس هستند. در پرواز The mail مسافران را قادر به ارسال و دریافت پیام های متنی و کانال های خبری الکترونیکی میکند.و به مسافران ارائه می دهد اخبار جهان، از جمله اقتصادی، اخبار مالی و مشهور، و همچنین به عنوان گزارش آب و هوا، در News نیز ساعتی داده شده و گزارش آب و هوا در هر چهار ساعت در یک broadcast.Connections بر روی خط را قادر می سازد مسافران برای گوش دادن، و یا تماشای بر روی صفحه نمایش های فردی خود، محتوای آی پد شخصی خود و یا دستگاه های USB موجود در برخی از B777 و A330 بخش aircraft.Separate ما در مورد خطوط هوایی ترکیه هستند "ناوگان، حمل بار و برنامه پرواز مکرر نیز در دسترس هستند همراه با یک راهنمای مقصد، راهنمای اطلاعات ترکیه ، نقشه فرودگاه، نقشه پرواز. همچنین می توانید برخاست و فرود هواپیما را توسط دو دوربین نصب شده در جلو و پشت هواپیما نیز مشاهده کنید.

air Astana

air Astana

خط هوایی اصلی و حامل پرچم جمهوری قزاقستان، مستقر در Almaty، قزاقستان است. این خط هوایی خدمات داخلی و بین المللی در 64 مسیر از مراکز اصلی را برعهده دارد. Astana با سرمایه گذاری مشترک بین صندوق ذخیره ارزی قزاقستان سامروک-کازینا، و سیستم های BAE PLC در اکتبر 2001 ثبت شد و آغاز پروازهای تجاری در 15 مه 2002 بود. برنده جوایز "بهترین خطوط هوایی در آسیای مرکزی و هند" در هواپیمایی جهانی 2012 شد. در رتبه بندی نمره متوسط برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، نظافت داخل کابین و شرایط، وعده های غذایی با کیفیت و بهره وری خدمات، ارائه شده توسط Skytrax .دریافت کرده است. مسافران از جای خواب با فضای شخصی و حریم خصوصی در بخش اختصاص داده شده و تقسیم در جلوی کابین کلاس اقتصادی لذت میبرند و هنگامی که احتیاج به خوابیدن دارید، یک ردیف از صندلی با یک لایه تشک و یک لحاف و بالش مجموعه ای لوکس تبدیل میشود.از برنامه های سرگرمی که در پرواز وجود دارد از جدیدترین فیلم و کاتالوگ و موسیقی و بازی لذت ببرید. Astana این ماه ژوئن، با افزایش پروازهای خود به شهر پر جنب و جوش از تفلیس آلماتی - تفلیس را تبدیل به یک سرویس روزانه بصورت 4 بار در هفته در روزهای سه شنبه، چهارشنبه، جمعه و یکشنبه شده است. ناوگان هوایی Astana شامل بوئینگ 767، بوئینگ 757، ایرباس A319، ایرباس A320 ایرباس A320neo، ایرباس A321 و هواپیما امبرائر 190. Astana در حال حاضر در مجموع 31 هواپیما دارد که دارای برنامه ای برای افزایش ناوگان خود به 36 هواپیما تا پایان سال 2017میباشد.

oman air

oman air

Oman air، ایرلاین ملی کشور عمان است که بخش اصلی آن در فرودگاه بین‌المللی مسقط، واقع در السیب (در نزدیکی مسقط) قرارگرفته است. Oman air، عضو سازمان حمل‌ و نقل هوایی عرب است.شعار این ایرلاین "چشم انداز مدرن، سنت بی انتها ..." است. در رتبه بندی ارائه شده توسط Skytraxدر پرواز نمره متوسط رتبه بندی برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، نظافت داخل کابین و شرایط،و کیفیت وعده های غذایی را کسب کرده است.عمان ایر خدمات برنامه ریزی داخلی و بین المللی مسافر، و همچنین تاکسی هوایی منطقه ای و پرواز چارتر را ارائه میدهد.عمان ایر،ایرباس مدرن و بوئینگ با اندازه بزرگ درناوگان هوایی خود دارد ازجمله:ایرباس A330-200، بوئینگ 737-800، ایرباس A330-300، بوئینگ 787-9 و بوئینگ 787-8. ریشه های عمان ایر را می توان به 1970 ردیابی کرد، هنگامی که خدمات بین المللی عمان تاسیس شد. این شرکت زمین فرودگاه را در بیت آل FALAJ انتخاب و شروع به ساخت آن کرد. در سال 1972، OIS عملیات خود را به ترمینال جدید در فرودگاه بین المللی سیب نقل مکان کرد. سرعت بالا و در حال گسترش صنعت هوانوردی عمان OIS منجر به ساخت چندین امکانات از جمله سوله، کارگاه ها، پذیرایی پروازبرای افزایش فعالیت خود کرد. در سال 1981، خدمات حمل و نقل هوایی عمان به یک شرکت سهامی تبدیل شد. OAS همچنین 13 هواپیما از گلف ایر خریداری کرد، شروع این هواپیمایی در ماه مارس، زمانی که یک بوئینگ 737-300 اجاره از Ansett خدمات حمل و نقل هوایی جهانی از مسقط به Salalah پرواز کرد. در ماه ژوئیه همان سال، اولین پرواز بین المللی هواپیمایی به مقصد دوبی انجام گرفت، با استفاده از یک بوئینگ 737-300. در اکتبر 1998، عمان ایر در صنعت هوانوردی گروه تجارت بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) پذیرفته شد. در پایان سال بعد، گواتر، پیشاور، جده و العین در شبکه مسیر عمان ایر قرار گرفت. خدمات پرواز در انطباق با قوانین تغذیه اسلامی، مشروبات الکلی و گوشت خوک ها در هیئت مدیره تنها در پروازهای بین المللی به مشتریان غیر مسلمان به جز در پروازهای عربستان سعودی محدود مانند دمام، جده، مدینه و ریاض خدمت میکند. وعده های غذایی گوشت خوک با استفاده از ظروف جداگانه آماده و ارائه میشود. ایرباس A330-300 و بوئینگ 787 با Wi-Fi و قابلیت حمل شبکه تلفن همراه مجهز شده است. عمان ایر نیز ارائه می دهد خدمات هنری، سرگرمی های پروازی. مجله های پروازی عمان ایر که به نام بال از عمان در دسترس همه ی سفرها در هر دو پروازهای داخلی و بین المللی با دو زبان انگلیسی و عربی است. در دسامبر 2015، عمان ایر با اجرا پرواز در شبکه از 50 مقصد در 27 کشور از مرکز اصلی آن در مسقط خط هوایی خود را گسترش داد.این امر می تواند ایده بسیار خوبی برای انتخاب یک شرکت هواپیمایی که به مسافت های طولانی می رود و با حفظ استانداردها کارایی بالا در تمام جنبه های آن باشد. عمان ایرویز یک حمل و نقل هوایی شناخته شده برای بهنگام بودن و رضایت مشتری است. عمان ایر چندین جایزه، از جمله بهترین صندلی کلاس کسب و کار هواپیمایی، در جوایز جهانی معتبر هواپیمایی، 2012 اجرا شده توسط Skytrax را به دست آورد. قابلیت اتصال و اطلاعات ناوگان شما میتوانید عمان ایر را به صورت آنلاین رزرو کنید به مقصد مهم در اروپا، آفریقا، خلیج فارس، شرق میانه، آسیای جنوبی و شرق دور. این اولین هواپیمایی در خلیج فارس را به شما معرفی میکنیم با نام تجاری جدید بوئینگ سری NG 737هواپیما. خدمات و میزان بار این که آیا شما با پروازعمان از Mumbai یا دیگر شهرها داشته باشید شما مطمئن باشید که این حامل در هر لحظه از سفر خود راحت خواهد بود. اول، کسب و کار و اقتصاد - شما ممکن است در سه کلاس مختلف پرواز داشته باشید. بسته به نوع کلاس شما انتخاب کنید، خدمات مختلف مانند ناهار خوری که شامل وعده غذای گرم و نوشیدنی، سرگرمی و همچنین اتصال به اینترنت رایگان خرید و امکانات مختلف دیگر به دست آوردید. از نظر چک چمدان، قوانین زیر اعمال می شود: کلاس اول - 50 کیلوگرم؛ کلاس کسب و کار - 40 کیلوگرم و کلاس اقتصاد - 30 کیلوگرم است. چمدان دستی شما ابعاد آن باید 115 سانتی متر (طول + قد + عرض) و وزن 7 کیلوگرم بیشتر برای اولین کلاس کسب و کار، دو قطعه مجاز و وزن هر دو قطعه باید 14 کیلوگرم تجاوز نکند. روند بلیط ساده و سریع برای مشتریان فراهم است شما ممکن است برنامه ها، تاریخ، راه ها و سایر اطلاعات در وب سایت عمان ایر در مورد theairline پیدا کرده باشید . شما دریافت می کنید کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت پرواز عمان ایر و خیلی بیشتر را در نرم افزار تلفن همراه هوشمند و تبلت. این برنامه سبک بصری است و اجازه می دهد تا شما تنها با با چند کلیک رزرو خود را انجام دهید. ارائه یک تجربه سفر کلاس بالا سرگرمی های حین پرواز خدمات کیترینگ کمک شبانه روزی و نیازهای رژیم غذایی صندلی راحت رزرو کلاس عمان ایر عمان ایر را می توان برای ترتیبات صندلی های مختلف در کلاس های مختلف دسته بندی کرد : کلاس اول - پرواز هوایی عمان صندلی کلاس اول با 87 اینچ زمین و 23 اینچ ویدئو مانیتور کلاس کسب و کار - پرواز هوایی عمان صندلی های کلاس تجاری تخت شو با طول77.5 اینچی کلاس اقتصادی - پروازهای هوایی عمان کلاس اقتصادی با صندلی با یک زمین 34 اینچی بزرگ

Thai Airways

Thai Airways

هواپیمایی بین المللی تایلند بزرگترین شرکت هواپیمایی در تایلند است.این شرکت هواپیمایی به 75 مقصد بین المللی در 35 کشور پرواز دارد.بیشتر این کشورها آسیای جنوب شرقی و شرق آسیا است.مقصدهای داخلی آن 11 شهر است.ساخت این شرکت هواپیمایی در سال 1960 بوده است. ناوگان هوایی این کشور تا سال 2011 شامل 911 هواپیما شد.این شرکت برنده جایزه کیفیت شده است.به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان و بهترین خدمه پروازی در سال 2006.مقر اصلی آن در فرودگاه سوار نابومی در شهر بانکوک است.فرودگاه های اصلی مورد استفاده این شرکت دو فرودگاه چیانگ می و پوکت می باشد.هواپیمایی تای ایرویز به بیشترین مقصدهای اروپایی پرواز دارد.این شرکت هواپیمایی اسپانسر ردبول و فدراسیون فوتبال تایلند است. نمره متوسط رتبه بندی برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، نظافت داخل کابین و شرایط،کیفیت وعده های غذایی، را از Skytrax دریافت کرده است. ناوگان تایلندی شامل انواع یک، دو و سه کابین میباشد تنظیمات آن شامل سلطنتی کلاس اول، کلاس سلطنتی ابریشم (کلاس کسب و کار) و کلاس اقتصاد است. مسافران این کلاس حق دسترسی به سلطنتی ابریشم و سالن هواپیمایی رویال ارکید ، را دارند. A380-800s تایلندی، فضای شیک با مهماندار برازنده ارائه بالاترین استانداردهای خدمات در پرواز را منعکس میکند.این هواپیمایی گل سرسبد در مسیرهای محبوب بین بانکوک و اروپا، و مقاصد دیگر در آسیا است. A380 از ترکیب رنگ های پر جنب و جوش با عناصر طراحی سنتی در داخل کابین و روشنایی متغیر کابین با شبیه سازی زمان های مختلف روز برای یک تجربه پرواز راحت برای شما است. تعداد زیادی فیلم، برنامه های تلویزیونی، موسیقی و بازی را با سیستم های شخصی سرگرمی در پرواز در دسترس دارید. علاوه بر این، سرویس Wi-Fi برای گوشی های موبایل، تبلت و یا لپ تاپ نیز برای شما فعال است. آرایه وسیعی از وعده غذایی و آشامیدنی با انتخاب شما وجود دارد.

Finnair

Finnair

تاریخچه ساخت شركت هواپيمايي فين اير فنلاند به سال 1923 برمیگردد و بزرگترین شرکت هواپیمایی فنلاند است. تعداد 59 هواپیمای مسافربری و باربری دارد. فرودگاه مرکزی شرکت هواپیمایی فنلاند فرودگاه بین المللی Helsinki Airport می باشد. شرکت هواپیماییFinnair Airline به 86 مقصد مختلف در قاره های اروپا و آفریقا و آسیا و آمریکا پروازهای مسافربری و باربری انجام می دهد.فین ایر هواپیمایی پیشرو برای هر دو پروازهای داخلی و بین المللی در کشور فنلاند است که عمدتا توسط دولت فنلاند مدیریت میشود.هواپیمایی مسافربری یک وعده غذایی گرم و یک میان وعده گرم در اکثر پروازهای خود به مسافران ارائه میدهد.در پرواز نمره متوسط رتبه بندی ارائه شده توسط Skytrax را دریافت کرده است برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، نظافت داخل کابین و شرایط،وعده های غذایی با کیفیت.مهمانداران هواپیمایی Finnair Airline دارای آموزش دیده ترین مهمانداران در بین شرکت های هواپیمایی است و به علت داشتن مهماندارها از ملیت های مختلف امکان صحبت کردن با زبان های مختلف را دارند. پرواز با جوانترین ناوگان در اروپا تجربه و یک شانس برای لذت بردن از پرواز با صندلی جدید کاملا تخت شو را دارید. امتیاز چهار ستاره و کیفیت تایید شده توسط طراحی Skytrax را دریافت کرده است. فین ایر برنده جایزه بهترین کلاس کسب و کار شمال اروپا و نیز به عنوان بهترین هواپیمایی در چین توسط مجله چینی سفر ، انتخاب شده است برای کسب و کار و لوکس. با فین ایر شما لذت میبرید از جدول زمانی سفر کسب و کار مناسب، خدمات چند زبانه و ارتباط های شخصی آسان در هلسینکی فرودگاه، که در آن امکانات مدرن بکار رفته است. شما همچنین می توانید لذت ببرید از اتاقهای فین ایر، با یک فضای مدرن، شیک. سال 2015 سال جهش هواپیمایی فین ایر بود،این شرکت به سود بردن برگشت و برای اولین بار A350s خود را دریافت کرد و شروع به استخدام گسترده برای رشد این شرکت هواپیمایی کرد. در پایان سال 2017، فین ایر هواپیما XWB 11 A350 و هواپیما A340 را قصد دارد بازنشسته کند و با ایرباس A350 جایگزین کند. اولین حادثه جدی فین ایر در سال 1927 صورت گرفت، زمانی که یک یانکرز F.13 با 3 نفر در هیئت مدیره ناپدید شد و هرگز یافت نشد، در حالی که دو حادثه مرگبار گذشته در سال های 1961 و 1963، زمانی که دو هواپیما DC-3 سقوط کرد. در حادثه اول، 25 نفر جان خود را از دست دادند، و آن را بدترین حادثه در تاریخ حمل و نقل هوایی فنلاندی تا کنون میدانند، در حالی که حادثه دوم باعث 22 کشته بود. از آن زمان، هیچ حادثه منجر به مرگ یا بدنه شامل هواپیما فین ایر صورت نگرفته است و یکی از امن ترین هواپیمایی در جهان است. کلاس اقتصادی سالاد سرد با نوشیدنی های غیر الکلی در بیشتر پروازهای کوتاه کمتر از 2 ساعت؛ وعده غذایی گرم و یا سرد،اغذیه فروشی ؛تنقلات و نوشیدنی برای خرید در دسترس است و همچنین چای، قهوه و آب میوه ارائه میشود در پروازهای کوتاه کمتر از یک ساعت در اسکاندیناوی و یا به کشورهای همسایه. صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده در سراسر کابین نشان می دهد فیلم های مختلف. صندلی با خم شدن استاندارد پتو یا بالش عرضه میشود در صورت درخواست روزنامه در برخی از پروازها میزان بار از kg23 بین المللی (مسافت های طولانی) انتخاب وعده های غذایی و نوشیدنی ها و ارائه تنقلات برای خرید در دسترس است تنظیمات صوتی / تصویری، در دکمه های روی صندلی قرارداده شده است و تلفن های ماهواره ای صندلی با قابلیت خم شدن استاندارد پتو و بالشت میزان بار از kg 23 کلاس کسب و کار پروازهای داخلی و خارجی وعده غذایی کامل و ارائه نوشیدنی روزنامه 23 kg میزان بار کلاس اقتصادی مسافت های طولانی A330 / A340 میان وعده های اضافی بر روی اکثر پروازها سرگرمی پرواز در کلاس اقتصادی با هدفون زمین صندلی بزرگتر در 34-36 اینچ با خم شدن میزان بار از kgs23

Vietnam Airlines

Vietnam Airlines

شرکت هواپیمایی ویتنام حامل پرچم ویتنام است، که دفتر مرکزی آن در شهر هانوی واقع شده است. دولت ویتنام در سال 1956 شرکت ویتنام ایرلاینز را راه‌اندازی کرد و در حال حاضر روزانه به ۵۲ مقصد، در ۱۷ کشور جهان، پرواز مستقیم دارد. این شرکت در حال حاضر در ناوگان هوایی خود، ۵۲ فروند هواپیمای مسافربری دارد. از آغاز به کار آن تا اوایل 1990، هواپیمایی ویتنام حامل جزئی در صنعت حمل و نقل هوایی بود که توسط عوامل مختلف از جمله وضعیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور مختل شد. با روابط عادی بین دولت و ایالات متحده، این هواپیمایی قادر به گسترش، و بهبود محصولات و خدمات خود، و نوسازی ناوگان فرسوده بود. در سال 2010، این شرکت به یک شرکت با مسئولیت محدود بازسازی شد و تغییر نام داد به شرکت هواپیمایی ویتنام . خطوط هوایی ویتنام نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند با حمل و نقل مسافر به منزله فعالیت های هسته ای خود، صاحب 100٪ از شرکت خدمات هوایی ویتنام - یک شرکت هواپیمایی منطقه ای در جنوب ویتنام است، 70٪ از حامل های کم هزینه Jetstar هواپیمایی اقیانوس آرام، و 49٪ از هواپیمایی ملی کامبوج انگکور هوا. علاوه بر این، شرکت بدست آورده درآمد حاصل از پذیرایی هواپیمایی و تعمیر و نگهداری و تعمیرات اساسی هواپیما از طریق تعدادی از شرکتهای تابعه آن، از جمله شرکت مهندسی هواپیمایی ویتنام و سالن غذا خوری هواپیمایی ویتنام. هواپیمایی ویتنام عضو SkyTeam در ژوئن 2010 شد، به عنوان اولین ناو جنوب شرق آسیا به این اتحاد پیوست. انتظار می رود که بازسازی تا حدی به بخش خصوصی واگذار شد در سال 2015 برای کمک به خدمات ساده و بهتر و رقابت با دیگر خطوط هوایی. این طرح که باعث توسعه بلند مدت خود که شامل بهبود محصولات و خدمات خود، و گسترش شبکه ناوگان و پرواز آن میشود برای تبدیل شدن هواپیمایی ویتنام به عنوان دومین حامل سرویس کامل در جنوب شرقی آسیا تا سال 2020. خدمات هواپیمایی ویتنام ارائه می دهد سرگرمی در پروازهای خود، سرگرمی در پرواز از طریق تلویزیون شخصی به صورت صوتی و تصویری. گزینه های سرگرمی شامل فیلم ها، بازی ها، برنامه های تلویزیونی و موسیقی است. هواپیمایی ویتنام ارائه می دهد مجلات و روزنامه در پرواز ، میراث فرهنگی و میراث مد، علاوه بر سایر مواد خواندنی. کابین کسب و کار کلاس کسب و کار بالاتر از سه کلاس کابین های ارائه شده توسط این شرکت هواپیمایی است. همانطور که در مورد کابین کلاس کسب و کار در بسیاری از خطوط هوایی است، امکانات ارائه شده در این کلاس تفاوت قابل ملاحظه ای با کلاس اقتصاد، و خدمات دارد که محصولات بیشتری در دسترس دارد. در 777s بوئینگ، صندلی های کلاس تجاری 160 سانتی متر (62 اینچ) از اتاق پا، و قادر به خم شدن با زمین از 157 درجه، بسته به نوع هواپیما. در یک پیکربندی 2-3-2 گذاشته، هر صندلی با پشتیبانی کمری مجهز و یک 10.4 در (26 سانتی متر) صفحه نمایش تماس های شخصی ارائه شده است. وعده غذای گرم در پروازهای بیش از دو ساعت نیز ارائه میشود. کلاس اقتصادی لوکس کلاس اقتصادی لوکس، هواپیمایی ویتنام دارای عرض صندلی گسترده تر و فضای پای بیشتر در مقایسه با کلاس اقتصاد با 36-38 در (91-97 سانتی متر)فاصله از زمین صندلی و قابلیت7 اینچ خم شدن. این کلاس در پروازهای بوئینگ 777، ایرباس و بوئینگ 350-900 787-9 ارائه شده است. در پروازهای بیش از 90 دقیقه، تنقلات ارائه میشود؛ در پروازهای بیش از 2ساعت، در کلاس کسب و کار، غذای گرم ارائه میشود. اقتصاد کلاس اقتصادی در تمام پروازهای هواپیمایی ویتنام وجود دارد. صندلی در این کابین از 51 سانتی متر (20 اینچ) (ایرباس A330) به 53 سانتی متر (20.9 در) (بوئینگ 777) تغییر میکند. زمین در این کلاس 31-32 در (79-81 سانتی متر) است، در حالی که خم شدن صندلی در محدوده 6 تا 13 درجه (5/6 اینچ). مانند اقتصادی لوکس، تنقلات در پروازهای بیش از 90 دقیقه و وعده غذای گرم در دسترس است برای پروازهای بیش از دو ساعت یا بیشتر است. سوانح و حوادث با توجه به شبکه ایمنی حمل و نقل هوایی، خطوط هوایی ویتنام شش حادثه از سال 1951 داشته است که باعث فوت دو نفر از آنها شد. مرگبارترین حادثه در 3 سپتامبر 1997، هنگامی که یک فروند Tu-134B توپولف-3 پس از اصابت با درختان در فرودگاه بین المللی پنوم پن سقوط کرد. شمار کشته شدگان به 65 تن رسید. حادثه مرگبار دیگر در 14 نوامبر سال 1992، هنگامی رخ داد که یاکولف یاک 40 سقوط کرد کشته شدن 30 نفر از 31 سرنشینان در داخل هواپیما شد.

Korean Air

Korean Air

Korean Airبزرگترین شرکت هواپیمایی کره‌ای است،به ‌عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم کره جنوبی فعالیت میکند. شرکت هواپیمایی کره در سال ۱۹۴۶ شروع به کار کرد و پس از چند سال خدمات و توسعه، هواپیمایی به طور کامل در سال 1969 به بخش خصوصی واگذار شد. و در حال حاضر به 130 شهر در 45 کشور پرواز دارد و بعنوان یکی از ۲۰ شرکت بزرگ هواپیمایی جهان، شناخته می‌شود. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد. فرودگاه بین‌المللی اینچن قطب شرکت هواپیمایی کره محسوب میشود. نمره متوسط در رتبه بندی ارائه شده توسط Skytrax برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، نظافت داخل کابین و شرایط، کیفیت وعده های غذایی را دریافت کرده است. شرکت هوایی کره یکی از اعضای موسس اتحاد هواپیمایی SkyTeam است،و این شرکت بهترین خط هوایی آسیا توسط خوانندگان مسافر کسب و کار در سال 2012 انتخاب شد. هواپیمایی کره ارائه می دهد چهار نوع کلاس اول، سه نوع از کسب و کار (پرستیژ) کلاس، و دو نوع از کلاس اقتصاد است. کلاس کسب و کار صندلی کلاس کسب و کار دارای جای خواب است و صندلی در تمام بوئینگ 777-300ER و هواپیما ایرباس A380، و همچنین هواپیماهای مدل 777-200ER که از ویژگی های KOSMO سوئیت صندلی برخوردارند. این نوع صندلی در بسیاری از ناوگان بوئینگ 777-200ER، بسیاری از ناوگان بوئینگ 747-400 و یک فروند بوئینگ 777-300؛ وجود دارد. صندلی قابلیت خم شدن تا 180 درجه را دارد، در حالی که در "پرستیژ پلاس" خم شدن صندلی تا 172 درجه است. کلاس اقتصاد صندلی کلاس اقتصاد قابلیت خم شدن تا 121 درجه را دارند. نوع جدیدی از صندلی در "کلاس اقتصاد" که بر روی تمام هواپیماهای بوئینگ 777-300ER و بوئینگ 777-200ER با KOSMO سوئیت، همه هواپیمای بوئینگ 777-300، برخی از هواپیمای ایرباس A330-300، برخی از ایرباس A330-200 هواپیما نصب شده ، این هواپیما ایرباس A380 ،با نام تجاری جدید بوئینگ 747-8i معرفی شده است. این هواپیما ایرباس A380-800 نیز از ویژگی های یک نوار پروازی به نام نوار آسمانی در همکاری با ابسلوت ودکا، شامل طیف وسیعی از کوکتل مطلق، همراه با فضای سالن یکپارچه شده است. این است که در کلاس عرشه کسب و کار کابین فوقانی واقع شده، و تنها به مسافران کلاس پرستیژ قابل دسترسی است. بر روی عرشه پایین تر از A380، یک فروشگاه معاف از حقوق گمرکی لانکوم طراحی شده و واقع شده در عقب کابین در دسترس همه مسافران است.

هواپیمایی هند-air india

هواپیمایی هند-air india

ایر ایندیا شرکت هواپیمایی حامل پرچم هند است، که بزرگترین شرکت هواپیمایی شبه ‌قاره هند است. شرکت ایر ایندیا در سال ۱۹۷۹ توسط شخصی بنام راتانجی تاتا و با سرمایه‌گذاری گروه تاتا افتتاح شد و در حال حاضر روزانه به ۹۰ شهر جهان، پروازهای مستقیم دارد. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر دهلی نو قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی ایندیرا گاندی و فرودگاه بین‌المللی چاتراپاتی شیواجی به‌عنوان قطب‌های اصلی آن را تشکیل می‌دهند. شرکت ایر ایندیا در ناوگان هوایی خود، ۱۱۱ فروند هواپیمای مسافربری دارد، بخش بزرگ این ناوگان، از جت‌های ایرباس و بوئینگ تشکیل شده ‌است. ایر ایندیا همچنین یکی از اعضای اتحاد استار الاینس محسوب میشود. پس از جنگ جهانی دوم،این هواپیمایی به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد و به عنوان هواپیمایی هند تغییر نام داد. در 21 فوریه سال 1960، برای اولین بار بوئینگ 707-420 به نام از Gauri شانکار را تحویل گرفت و اولین هواپیمایی آسیایی به داشتن یک هواپیمای جت در ناوگان خود شد. در سال 2000، تلاش برای خصوصی شدن هواپیمایی هند آغاز گشت و از سال 2006 به بعد، آن زیان پس از ادغام آن با شرکت های هواپیمایی هند رنج می برد. هواپیمایی هند نیز از طریق شرکتهای تابعه هواپیمایی هند منطقه ای و هواپیمایی هند اکسپرس عمل پرواز به مقصدهای داخلی و آسیایی را انجام میدهد. هواپیمایی هند با استفاده از خانواده ایرباس A320 و هواپیما بوئینگ 787 برای مسیرهای داخلی انتخاب شده در حالی که پروازهای مسیرهای دور با استفاده از هواپیما بوئینگ 777-300ER، بوئینگ 777-200LR، 747 و 787انجام میگیرد. خدمات کابین هواپیما بوئینگ 777-200LR / 777-300ER در پروازهای مسافت طولانی می تواند 342 مسافر را در پیکربندی سه کلاس خود جای دهد. اول کلاس کسب و کار و اقتصاد. بوئینگ 747-400 می تواند 423 مسافر در همان پیکربندی سه کلاس در یک آرایش 12-26-385 صندلی در خود جای دهد. بوئینگ 787 و ایرباس A321 در یک پیکربندی دو کلاس می تواند 256 مسافر را در خود جای دهد. هواپیمایی هند وعده های غذایی در تمام پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی با مدت زمان پرواز بیش از 90 دقیقه ارائه میدهد. سرگرمی در پرواز هواپیمایی هند با تالس i3000 در پرواز به سیستم سرگرمی مجهز شده است. مسافران می توانند پنج کانال پخش هندی و محتوای انگلیسی را انتخاب نمایید. بوئینگ 777 ، 747 و 787 نیز در پرواز سیستم های سرگرمی که مسافر می تواند از محتوای موجود را انتخاب کند مجهز شده است. پی اس راهنمای سرگرمی رسمی منتشر شده توسط هوایی هند است. مجله پرواز دو زبانه با زبان انگلیسی و هندی توسط هواپیمایی هند پخش میشود. جوایز هواپیمایی بین المللی برای سفر و مهمان نوازی جوایز مصرف کننده 2006 بهترین شرکت ابتکار مسئولیت اجتماعی توسط گالیله اکسپرس سفر جهانی بهترین و مسافت های کوتاه بین المللی هواپیمایی توسط گالیله اکسپرس سفر جهانی 2008 بهترین خطوط هوایی جنوب آسیا، موش و نشریات سفر کسب و کار حمل بار هوایی در سال، 26 محموله هوایی از جوایز سال پروتکل مونترال جایزه آگاهی عمومی توسط سازمان ملل متحد برای حفاظت از محیط زیست هواپیمایی هند هواپیمایی مورد اعتماد در هند با نام تجاری اعتماد گزارش 2015. نامگذاری شد خدمات زمینی هوایی هند اولین ارائه دهنده خدمات زمین برای به دست آوردن گواهینامه ISO 9002 در 31 ژانویه سال 2001.

ukraine international airlines

ukraine international airlines

هواپیمایی اکراین اینترنشنال در سال 1992 تاسیس شد و این هواپیمایی به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی اکراین در جهان شناخته شده است. ناوگان حمل و نقل UIA در حال حاضر 42 هواپیمای مدرن را شامل می شود: بوئینگ 737 متوسط (شامل یک بار 737-300SF)، میانبر Embrer-190 و هواپیمای بوئینگ 767 و دفتر مرکزی و فرودگاه بین المللی به نام بوریسپیل در کیف اکراین واقع شده است. UIA با قابلیت اطمینان، ایمنی و با کیفیت بودن آن، مسافرین خود را با استانداردهای اروپا همراه با مهمان نوازی سنتی اکراینی و قیمت های رقابتی در دنیا جابجا میکند و در این امر مشهور است. شرکت هواپیمایی UIA اکراین را به شهرها و پایتخت های کلیدی اروپا، و کشورهای مستقل مشترک المنافع، خاورمیانه، آسیا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا متصل می کند. هواپیمایی UIA از طریق موافقت نامه های متعدد بین المللی خود، به بیش از 3000 مقصد در سراسر جهان پرواز انجام می دهد. خط هوایی بین المللی اکراین، حامل پرچم و بزرگترین خط هوایی اکراین است. در سال 2000، با سرمایه گذاری 4.5 میلیون دلاری یک بانک اروپایی برای بازسازی و توسعه ناوگان هواپیمایی اکراین سهامدار این شرکت شد. در سال 2006، سیستم حمل و نقل هوایی UIA یک سیستم طبقه بندی جدید برای عملیات حمل و نقل را تصویب کرد که به شرکت های هواپیمایی امکان داد تا دامنه وسیعی از کالاها را از حیوانات زنده تا غذاهای تازه و اشیای ارزشمند حمل کنند. علاوه بر این، یک سرویس اکسپرس برای پاسخگویی به نیازهای مشتریانی که مایل به استفاده از خدمات تحویل محموله های سریع هستند معرفی شد. در ماه فوریه سال 2011، دولت اکراین 61.6 درصد سهام خود را در سه ماهه اول سال جاری به سهامداران اقلیت موجود برای سهام 287 میلیون UAH (36.2 میلیون دلار) فروخت. در تاریخ 26 ژوئیه 2013، این خط هوایی متعلق به سرمایه گذاری مستقر در اکراین (74 درصد) و Ontobet Promotions Limited (26 درصد) در قبرس بود. در نیمه اول سال 2013، ترافیک هواپیمایی با 60 درصد افزایش به 2،200،000 مسافر رسید. به گزارش Myroshnikov، رییس این شرکت، برنامه ریزی برای دستیابی به نتایج مشابه سال 2013 (یعنی دستیابی به سالانه 4،400،000) برنامه ریزی شده است. در تاریخ 25 اپریل 2014، هواپیمای بدون سرنشین UIA پروازهای بدون توقف از کیف به فرودگاه بین المللی جان اف کندی در نیویورک را آغاز کرد. در سال 2013، به دلیل رکود Aerosvit رقیب هواپیمایی اکراین ، UIA پروازهای جدیدی از اکراین به باکو در آذربایجان، یوروان در ارمنستان، لارناکا در قبرس، مونیخ در آلمان، ورشو در لهستان، ویلن در لیتوانی، پراگ در جمهوری چک، آتن در یونان، باتومی در گرجستان، مسکو (Sheremetyevo Airport)، یکتاپرینبورگ، سنت پترزبورگ، کالینینگراد، نیژناراتسک، نووسیبیرسک، روستوف در دان و سوچی در روسیه، بیشک در قرقیزستان در سال 2014 را آغاز کرد. شرکت هواپیمایی بین المللی اکراین دارای توافقنامه خط پروازی با شرکت های زیر است: ایر فرانسه هوا مولداوی airBaltic خطوط هوایی اتریشی خطوط هوایی آذربایجان خطوط هواپیمایی بروکسل Dniproavia ایبریا ایمنی یک اولویت مطلق برای UIA است. اکراین اولین شرکت هواپیمایی در کشورهای مستقل مشترک المنافع بود که گواهینامه ایمنی IATA (IOSA) را به دست آورده است که در رجیستری IOSA وارد شده است. برنامه IOSA یک سیستم ارزیابی بین المللی شناخته شده و پذیرفته شده برای ارزیابی سیستم های مدیریت عملیاتی و کنترل یک شرکت هواپیمایی است. در سال 2015، شرکت هواپیمایی ایرآسیا موفق به انجام یک حسابرسی ایمنی عملیاتی IATA شده و گواهی جدید IOSA خود را دریافت کرده است. ما افتخار می کنیم که استانداردهای عملیاتی و ایمنی ما به طور کامل با الزامات بین المللی مطابقت دارد. [(img)|1035687476631001B] [(img)|1035685476631001B]

Singapore Airlines-هواپیمایی سنگاپور

Singapore Airlines-هواپیمایی سنگاپور

هواپیمایی سنگاپور حامل پرچم سنگاپور که مرکز آن فرودگاه سنگاپور چانگی است. شرکت هواپیمایی سنگاپور از نام اصلی خود به عنوان نام تجاری شرکت خود استفاده می کند. هواپیمایی سنگاپور تا به امروز بهترین تجربه اقتصادی در جهان را ارائه می دهد.کارکنان این ایرلاین برای مراقبت از مسافران آموزش دیده اند و این باعث ایجاد برتری این ایرلاین شده است. خطوط هواپیمایی سنگاپور به 62 مقصد در 32 کشور در پنج قاره از مرکز اصلی خود در سنگاپور پرواز می کند. این نمایشگاه قوی در منطقه آسیای جنوب شرقی است که همراه با شرکت تابعه SilkAir، سنگاپور را با مقصد های بین المللی بیشتری در منطقه متصل می کند تا هر شرکت هواپیمایی دیگر آسیای جنوب شرقی. SIA از قراردادهای لیبرال دو طرفه هواپیمایی بین سنگاپور و تایلند و با امارات متحده عربی استفاده کرده است تا به ترتیب ارتباطات بیشتری را از بانکوک و دبی برقرار کنند. خطوط هوایی سنگاپور در حال حاضر ناوگان هواپیما گسترده ای از چهار خانواده هواپیما را در اختیار دارد. ایرباس A330، ایرباس A350، ایرباس A380 و بوئینگ 777، مجموع 111 هواپیما از تاریخ 30 ژوئن 2017 دارد. جوایز ما افتخار می کنیم که تعهد ما نسبت به خدمات برتر، به رسمیت شناخته شده است، و ما از حمایت مداوم که توسط مشتریان ما به ما داده شده است تشکر می کنیم. این جوایز به عنوان کار سخت و تعهد ما به ارائه خدمات عالی را نشان می دهد. در مورد جوایز ما در طول سالها بیشتر بدانید. 2017 جایزه فرودگاه هواپیمائی بروکسل "جایزه عملکرد هواپیمایی باربری" پروازهای فرودگاه بین المللی اینچون 2016 "شرکت هواپیمایی بار 2016" Changi Airline Awards 2017 "Top 5 Airlines by Absolute Cargo Growth - موقعیت 1" این واقعیت را اضافه کنید که هواپیمایی سنگاپور 100 امتیاز را برای راحتی صندلی، کابین تمیز و سرگرمی در پرواز به ارمغان آورده است. نمره تجربه در پرواز، میانگین امتیازات برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، پاک بودن کابین و وضعیت، کیفیت غذا خدمت و بهره وری خدمات ارائه شده توسط Skytrax است. عملکرد به موقع برای 15 فوریه - 15 آوریل است و توسط Flightstats.com ارائه شده است. ارقام برای حمل و نقل، و یا کد ها، پرواز: به عنوان مثال، اگر آمریکایی خطوط هوایی اعلام کرایه برای یک پرواز که توسط اداره Delta (حمل و نقل اغلب چنین توافقنامه بازاریابی)، و پرواز دلتا با تاخیر، که تاخیر در در رتبه بندی عملکرد زمان برای هر دو خطوط هوایی. گروه هواپیمایی سنگاپور شامل بسیاری از شرکت های وابسته به شرکت های هواپیمایی است. شرکت مهندسی اس.ام.و شرکت مهندسی اس.ام.اس در 9 کشور، شامل مجموعه ای از 27 شرکت مشترک، از جمله بوئینگ و رولز رویس، خدمات تعمیر، (MRO) را مدیریت می کند. هواپیمایی سنگاپور ناوگان حمل و نقل SIA را اداره می کند و ظرفیت بار محموله در هواپیمای مسافربری SIA را مدیریت می کند. این شرکت سه شرکت تابعه دارد: SilkAir پروازهای منطقه ای را به شهرهای ثانویه انجام می دهد، در حالی که Scoot و Tigerair باکمترین هزینه عمل می کنند. هواپیمایی سنگاپور مدارای ایرباس A380، بزرگترین هواپیمای مسافربری در جهان است. در تاریخ 15 دسامبر 2010، هواپیمایی سنگاپور توسط انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی به عنوان دومین شرکت هواپیمایی در جهان با سرمایه گذاری به ارزش 14 میلیارد دلار نامگذاری شد. شرکت هواپیمایی سنگاپور متعلق به دولت سنگاپور است و دارای شرکت Temasek Holdings است که دارای 56 درصد سهام است. لوگوی هواپیمایی سنگاپور یک پرنده است که از یک کریستال نقره ای الهام گرفته شده است، که از کریس، از آسیای جنوب شرقی در افسانه گرفته شده است.

شرکت هواپیمایی پگاسوس-Pegasus Airlines Company

شرکت هواپیمایی پگاسوس-Pegasus Airlines Company

شرکت هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines Company دومین شرکت هواپیمایی کشور ترکیه می باشد که در سال 1990 تاسیس شد این شرکت در شمار ایرلاین های ارزان قیمت می باشد که پرواز هایی که ارائه می دهد به دلیل امکان انتخاب یا انتخاب نکردن غذا و سایر خدمات است که قیمت پایینی دارد. هواپیمایی پگاسوس دارای بیش از 60 هواپیمای مسافربری و باربری است. دفتر مرکزی و فرودگاه بین المللی در شهر استانبول است. شرکت هواپیمایی پگاسوس در حال حاظر به بیش از 97 مقصد مختلف در اروپا و خاورمیانه پرواز های مسافربری و باربری انجام می دهد که از شهرهای ایران فقط تهران جز مقاصد این ایرلاین می باشد. هواپیمایی پگاسوس به بسیاری از نقاط جهان از جمله آدانا، آلماتی، آمستردام، آنتالیا، آنکارا، باکو، دبی، دوسلدورف، اربیل، فرانکفورت، ازمیر، مادرید، مسکو، مونیخ، پاریس، رم، شرم الشیخ، تهران و تیرانا پرواز می کند. در 1 دسامبر 1989، دو شرکت تجاری، Net و Silkar، با Aer Lingus همکاری کردند تا یک شرکت هواپیمایی به نام "Pegasus Airlines" ایجاد کنند و خدمات خود را در 15 آوریل 1990 با دو بوئینگ 737-400 آغاز کردند. در اسطوره یونانی، Pegasus یک اسب بالدار است که توسط Poseidon نقش او به عنوان اسب خدا شناخته شده است. هواپیمایی پگاسوس یک پیکربندی داخلی را در تمام هواپیماهای خود انجام می دهد. " کافه پرواز " در دسترس همه مسافران است که در آن غذا و نوشیدنی ها با هزینه اضافی ارائه می شوند. Pegasus همچنین با توجه به نصب In-Flight-Entertainment و شارژ کردن هدفون ها در 737-800s خدمات دیگری به پروازهای خود اضافه کرد. خدمات سفارشی بسته به مقصد، مدت زمان و پرواز شما متفاوت است. خطوط هوایی پگاسوس ارائه می دهد انتخاب انواع وعده های غذایی خاص که مسافران خطوط هوایی پگاسوس می توانند از قبل سفارش داده و برای وعده های غذایی خود هزینه پرداخت کنند و یا از طیف متنوعی از ساندویچ ها و تنقلات، نوشیدنی های گرم و سرد و نوشیدنی های الکلی در پرواز انتخاب کنند. مجله Pegasus یک مجله هوایی است که مسافران می توانند در پروازهای خود بخوانند. هواپیمایی پگاسوس به عنوان ارزانترین شرکت هواپیمایی در اروپا در اکتبر 2013 و در ژوئن 2014 انتخاب شد.

هواپیمایی گارودا اندونزیا-Garuda Indonesia

هواپیمایی گارودا اندونزیا-Garuda Indonesia

گارودا اندونزی حامل پرچم اندونزی و عضو اتحادیه SkyTeam است. اولین بار در سال 1949 پرواز کرد، و در حال حاضر گارودا اندونزی به 40 مقصد داخلی و 36 مقصد بین المللی پرواز می کند. قبلا به عنوان Garuda Indonesian Airways شناخته میشده است، این شرکت هواپیمایی سه نوع کلاس پروازی، که عبارتند از کلاس اقتصادی، کلاس بیزینس و کلاس اول را ارائه می دهد. گارودا به لطف تعهد عظیم خود به صنعت حمل و نقل هوایی، بهترین خطوط هوایی منطقه ای جهان توسط Skytrax نامگذاری شد. تاریخچه هواپیمایی تجاری اندونزی از زمانی آغاز شد که مردم اندونزی در تلاش برای دفاع از استقلال خود بودند. اولین پرواز تجاری از کلکته به رانگون در 26 ژانویه 1949 با استفاده از هواپیمای DC-3 و نام "Indonesian Airways" انجام شد. در همان سال، در تاریخ 28 دسامبر 1949، یکی دیگر از هواپیماهای DC-3 که به عنوان PK-DPD و با آرم «Garuda Indonesian Airways» نقاشی شده بود، از جاکارتا به یوگیاکارتا برای انتخاب رئیس جمهور سئوکارنو پرواز کرد. این اولین پروازی بود که تحت نام Garuda Indonesian Airways ساخته شد. نام "گارودا" به رئیس جمهور سوئکارنو داده شد، که او از یک شعر هلندی نوشته شده توسط شاعران معروف آن زمان، نقل شده است، به این معنی است که "من گارودا، پرنده Vishnoe که بال خود را بالای مجمع الجزایر گسترش دادم". سپس، یک سال بعد، گارودا اندونزی در سال 1950 به طور رسمی به یک شرکت دولتی تبدیل شد. در طول این دوره، شرکت یک ناوگان شامل 38 هواپیما : 22 DC-3، 8 کاتالینا و 8 فروند 240 را در اختیار داشت. ناوگان گارودا اندونزی همچنان در حال رشد بود و در نهایت اولین پرواز خود را به مکه در سال 1956 انجام داد. در سال 1965، اولین پرواز به کشورهای اروپایی آغاز شد با مقصد نهایی آمستردام. دهه 1980 ناوگان و عملیات گارودا اندونزی در طول دهه 1980 بازسازی وسیع شد. این باعث شد شرکت برای توسعه برنامه های آموزشی جامع برای خدمه هوا و زمین و ایجاد یک مرکز آموزشی تخصصی در غرب جاکارتا، به نام مرکز آموزش گارودا اندونزی تبدیل شود. دهه 1990 شرکت مرکز تعمیر و نگهداری هواپیما در فرودگاه بین المللی سوکرنو-هتا را ساخته است. سپس Garuda اندونزی در اوایل دهه 1990 یک استراتژی رشد بلندمدت را که تا سال 2000 به کار رفته بود توسعه داد. شرکت همچنین همچنان به گسترش ناوگان خود ادامه داد و گارودا اندونزیا را در میان 30 بزرگترین خطوط هوایی جهان قرار داد. دهه 2000 همراه با ابتکارات در زمینه توسعه کسب و کار در سال 2005، یک تیم مدیریت جدید به تصویب رسید و طرح های جدیدی را برای آینده این شرکت پیش بینی کرد. مدیریت جدید انجام یک بازنگری جامع و بازسازی کلی را با هدف بهبود بهره وری عملیاتی، و به دست آوردن ثبات مالی که شامل تلاش برای بازسازی بدهی ها، افزایش آگاهی در میان کارکنان در مورد اهمیت خدمات به مشتریان و مهمتر از همه، احیای گارودا اندونزی. دهه 2010 اتمام موفقیت آمیز برنامه بازسازی بدهی شرکت، راه را برای گارودا اندونزی در 11 فوریه 2011 باز کرد. این شرکت رسما پس از عرضه اولیه سهام 6،335،738،000 ، به یک شرکت عمومی تبدیل شد. سهام این شرکت در تاریخ 11 فوریه 2011 در بورس اوراق بهادار اندونزی با کد GIAA ثبت شده است. این یک نقطه عطف مهمی بود که بعد از اینکه شرکت با تحول در کسب و کارش از طریق کار سخت و تعهد طرفین تمام شد. 2017 گارودا اندونزیا، ارائه دهنده سطح بالایی از خدمات برتر در سفر هوایی یکپارچه به 83 مقصد در سراسر جهان را شامل می شود، از جمله مکان های عجیب و غریب در مجمع الجزایر زیبا اندونزی همه در یک بار. با بیش از 600 پرواز روزانه و ناوگان 196 هواپیما تا ژانویه 2017، گارودا اندونزیا با افتخار مسافران خود را با خدمات متمایز جایزه "Experience Garuda Indonesia"، نشان می دهد که مهمان نوازی گرم و فرهنگ غنی اندونزی را برجسته می کند. گارودا اندونزیا به طور مداوم از طریق برنامه تحول جاری خود، به ارائه خدمات بهتر و راحت تر کمک می کند. پیشرفت این تحول می تواند از دستیابی به امتیاز 5 ستاره هواپیمایی Skytrax و همچنین به دست آوردن جایزه معتبر "بهترین کابین خلبان جهان" برای سه سال متوالی در سال 2014 تا 2016 باشد. "محبوب ترین هواپیمایی در جهان در سال 2016 "و" بهترین کلاس اقتصادی "در سال 2013، همچنین از Skytrax را در کارنامه خود دارد.