Aysham

تور ایتالیا نوروز

تور ایتالیا نوروز

تعطیلات نوروز برای ما ایرانی ها فرصتی طلایی است؛ چرا که علاوه بر اینکه امکان سفر رفتن را مهیا میکند، باعث آشنایی با فرهنگ ها، قومیت ها، غذاها، مکان های دیدنی، کشورها و شهرهای مختلف در سرتاسر جهان می شود، کشور ایتالیا یکی از برترین انتخاب های مقصد سفر برای ایرانی ها می باشد. آب و هوای مناسب ایتالیا در این فصل گردشگران را ترغیب میکند که همواره این کشور را به عنوان مقصد سفر خود درنظر بگیرند، مسافران تور ایتالیا نوروز نیز از این امر مستثنی نیستند و از آب و هوای دل انگیز ایتالیا در تور نوروز ایتالیا لذت میبرند.

آژانس هواپیمایی آیشم با ارائه تورهای متنوع ایتالیا این امکان را در اختیار گردشگران تور ایتالیا نوروز قرار داده است که تعطیلاتی به یاد ماندنی را با خدمات و امکانات بی نظیر تجربه کنند.

اگر می خواهید فرهنگ و معنای واقعی ایتالیا را درک کنید به شما پیشنهاد میکنیم در ایام نوروز به شهر رم با تور ایتالیا نوروز سفر کنید. شهر رم علاوه بر اینکه از شهرهای بزرگ و تاریخی ایتالیا است دارای جاذبه های گردشگری متنوعی نیز می باشد که هر ساله گردشگران بیشماری را به سمت خود می کشاند.

شهر رم علاوه بر آثار تاریخی و باستانی در زمینه مد نیز در جهان معروف است و شهر رم بعد از میلان و پاریس و نیویورک به عنوان چهارمین مرکز فشن شناخته می شود.

ایتالیا ، کشوری در جنوب اروپا به همراه یونان به عنوان زادگاه فرهنگ غربی به حساب می آیند. این کشور به دلیل داشتن تعداد زیادی از هنرها و بناهای باشکوه در شهرهای بزرگ خود مانند فلورانس ، ونیز و رم اغلب به به عنوان کشور زیبا خوانده می شود. جای تعجب نیست که ایتالیا بیشترین تعداد میراث جهانی یونسکو را در کل جهان دارد.

علاوه بر آثار تاریخی و مراکز هنری، ایتالیا دارای کوه های خیره کننده ، دریاچه های کوهستانی و سواحل زیبا است. ایتالیا به دلیل دارا بودن صنعت مد روز ، غذاهای خوشمزه ، لهجه ها و فرهنگ های متنوع منطقه ای و موتور سیکلت های لوکس و اتومبیل های اسپرت در جهان بسیار مشهور است. برای همه این موارد، هر ساله بیش از 40 میلیون گردشگر خارجی از ایتالیا دیدن می کنند.

آب و هوا از شمال تا جنوب ایتالیا به طور قابل توجهی متفاوت است. در شمال کشور ایتالیا - منطقه بین آلپ و توسکانی - آب و هوا خشن است، با زمستان های بسیار سرد و تابستان های بسیار گرم و مرطوب. در ایتالیا مرکزی آب و هوا ملایم تر است و اختلاف دما بین تابستان و زمستان کمتر است. در جنوب ایتالیا و جزایر زمستان هرگز خشن نیست و دمای بهار و پاییز مشابه دمای تابستان در مناطق دیگر ایتالیا است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید تور ایتالیا نوروز میتوانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید و به یاد داشته باشید که برای سفر در ایام نوروز حداقل می بایست یک ماه و نیم زودتر از تاریخ حرکت اقدام به ثبت نام نمایید.