Aysham

تور بلاروس و اطلاعات سفر به بلاروس

تور بلاروس و اطلاعات سفر به بلاروس

در ادامه راهنمایی درباره سفر به بلاروس خواهیم داشت، که در آن به معرفی جاهای دیدنی بلاروس، مراکز خرید برتر، اطلاعات گردشگری و هر آنچه که بعد از خرید تور بلاروس باید بدانید میپردازیم.

از آنجایی که بلاروس را به عنوان ریه های اروپا می شناسند پس میتوان اطمینان حاصل کرد که تور بلاروس مقصدی ایده آل برای استراحت و توجه به سلامتی است. پارک‌های ملی بلاروس که دارای شهرتی جهانی هستند قطعه های بزرگ طبیعی و دست‌نخورده و بکری هستند که با حیات وحش غنی شامل گاومیش‌های اروپایی، گراز وحشی و گوزن ها بازدید کننده ها را به سمت خود می کشانند. یکی از مهم ترین پارک ها، پارک ملی ناراچ است که یکی از بهترین انتخاب‌ها برای بازدید از طبیعت بلاروس در تور بلاروس است. از دیگر موارد قابل توجه در تور بلاروس وجود چشمه‌های آب گرم، مجموعه‌های گِل‌درمانی، معدن‌های نمک می باشد که قدرت درمان های طبیعی را در این سرزمین افزایش می دهد.

نکات سفر به بلاروس

*زبان رسمی مردم، بلاروسی است و بعضی از مردم به زبان روسی صحبت می کنند.

*آب و هوای بلاروس به طور کلی سرد و معتدل است و تابستان های خنک و زمستان های سرد دارد.

*شهرهای مهم کشور بلاروس عبارتند از: ماهیلو، برست، هومل و ویسبیسک.

*واحد پول بلاروس، روبل می باشد.

*طول پرواز تهران تا مینسک حدود 3.5 ساعت می باشد.

*مینسک یک و نیم ساعت از تهران عقب تر است.

سوغاتی های تور بلاروس

شیرینی و شکلات های بلاروس, سوغاتی های چوبی, ظروف سفالی, وسایل و ظروف حصیری, لباس های ساخته شده از پوست گوسفند, پارچه های کتانی, کلاهای پوستین از سوغاتی های تور بلاروس هستند.

جاذبه های گردشگری تور بلاروس

در تور بلاروس میتوانید شاهد زیبایی های با شکوهی باشید از طبیعت و جاهای تاریخی و باستانی گرفته تا موزه ها و گالری های هنری مدرن. در ادامه به معرفی جاذبه های گردشگری تور بلاروس می پردازیم.

دریاچه ی ای براسلاو

میتوان به بلاروس لقب سرزمین دریاچه ها را داد چرا که در گوشه و کنار این سرزمین اروپایی دریاچه های بسیاری وجود دارد که زیبایی خیره کننده آن ها و حیات وحش دیدنی آن در سراسر دنیا شناخته شده است و هر ساله گردشگران تور بلاروس از این زیبایی های وصف ناشدنی بازدید میکنند. بسیاری از دریاچه های زیبای بلاروس بقایای یخچال های باستانی هستند. دریاچه Braslev قبلا یک یخچال بزرگ خیلی باستانی بوده است. این منطقه به یک مکان توریستی محبوب برای دوستداران طبیعت و به ویژه دوستداران پرندگان تبدیل شده است.

پارک ملی Belovezhskaya Pushcha

پارک ملی Belovezhskaya Pushch در مرز مشترک بلاروس و لهستان قرار گرفته است و به عنوان یک منطقه محافظت شده جزء میراث جهانی یونسکو است. این پارک از چشم انداز با شکوهی برخوردار است و حیات وحش منحصر بفرد و عظیم آن گونه های جانوری را در زیستگاه طبیعیشان دارا است. این پارک یکی از جاذبه های دیدنی تور بلاروس است.

قلعه میر Belovezhskaya Pushcha

قلعه میر یکی از جاذبه های شگفت انگیز بلاروس است این قلعه ی زیبا با سبک معماری باروک متعلق به قرن ۱۶میلادی است. گردشگران میتوانند در باغ گل های خیره کننده که به سبک ایتالیایی طراحی شده اند قدم بزنند و از آرامش آن در تور بلاروس خود لذت ببرند.