Aysham

تور سریلانکا نوروز

اگر قصد سفر به یک کشور مهیج با آب و هوای عالی دارید، تور سریلانکا نوروز می تواند بهترین انتخاب باشد. این کشور تنها 430 کیلومتر ارتفاع و 220 کیلومتر عرض دارد؛ اما کشوری است که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. با فرهنگ بومی که دارد، می توانید در جاده های شلوغ آن، با گله های گاومیش روبرو شوید. دیدن فیل عظیم الجثه در وسط جاده نیز نباید شما را غافلگیر کند. این کشور جزیره ای کوچک به مروارید اقیانوس هند معروف است. تور نوروزی سریلانکا می تواند یک مقصد گردشگری مبهم و در عین حال عالی برای طرفداران هیجان و زیبایی طبیعت به طور هم زمان باشد.

آب و هوای سریلانکا در تور سریلانکا نوروز

آب و هوای سریلانکا در تعطیلات نوروزی با بادهای موسمی شمال شرقی همراه است. آب و هوای منحصر به فرد در ماه مارس یا همان تعطیلات نوروزی ایرانیان، این کشور کوچک را به یک مقصد گردشگری پر طرفدار تبدیل کرده است. جالب است بدانید که در ماه های خشک سال مانند مارس، ممکن است برخی از ساعت های روز، باران به صورت نم نم ببارد. صبح های و شب های سرد با روز های گرم از مشخصه های این ماه از سریلانکا است.

دیدنی های اصلی سریلانکا در تور نوروزی سریلانکا

خیلی از افراد معتقد هستند که سریلانکا یک کشور کوچک بوده، پس به راحتی می توانند در زمان کوتاهی از همه قسمت های آن دیدن کنند. به نظر شما این گونه است؟ برخی دیگر نیز معتقد هستند که شلوغی سریلانکا، کوچکی آن را تحت الشعاع قرار داده و به راحتی نمی توان از کلمبو و بخش شمالی نگومبو، به طور هم زمان دیدن کرد. به هر حال در ارتفاعات مرکزی سریلانکا، می توانید به قله آدام با ارتفاع حدود 2240 متری صعود کرده و از مکان های زیارتی بوداییان نیز دیدن کنید. از طرف دیگر سواحل شرقی، غربی و جنوبی نیز در تور سریلانکا نوروز 1402 می توانند مقصدهای لذت بخشی برای گذراندن تعطیلات باشند. در مثلث فرهنگی این کشور نیز دیدنی های زیادی وجود دارد. از قلعه باستانی سیگیریا گرفته تا بقایای گسترده شهرهای باستانی، همگی دیدن دارند.

آشنایی مختصر با پروازها و قیمت تور سریلانکا

قیمت تور سریلانکا معمولا به هتل، نوع خدمات، نوع ایر لاین، سطح رفاهی و زمان های رفت و برگشت بستگی دارد. با این حال بهتر است بدانید پروازهایی که به سمت سریلانکا انجام می شود معمولا توسط شرکت هایی چون فلای دبی و ترکیش انجام می گیرد.

آشنایی با واحد پول سریلانکا و مقدار پولی که باید به همراه داشته باشید

واحد پول سریلانکا، روپیه بوده و با توجه به اینکه هزینه اقامت و خورد و خوراک خود را قبلا به تور سریلانکا پرداخت کرده اید، برای هزینه های این چنینی لازم نیست، پول با خود ببرید؛ اما اگر قصد خرید داشته و یا می خواهید تفریحات منحصر به فرد داشته باشید، بهتر است حدود 2 تا 3 میلیون روپیه همراه داشته باشید.

تور سریلانکا نوروز با تنوع بازدید بر اساس علاقه مندی

اگر به مکان های باستانی و ساحل به طور هم زمان علاقه مند هستید بهتر است تور سریلانکا نوروز کلمبو، کندی و بنتوتا را انتخاب کنید؛ اما اگر مایل نیستید در سفر نوروزی خود، به سفرهای بین شهری نروید، می توانید تور نوروزی سریلانکا بنتوتا را انتخاب کنید. با این انتخاب منحصر به فرد می توانید از ساحل زیبا با شن های طلایی در دامان اقیانوس هند، مرکز ورزش های آبی و آثار باستانی منحصر به فرد به طور هم زمان بهره ببرید.