Aysham

تور سریلانکا نوروز

تور سریلانکا نوروز

سریلانکا از جمله کشورهایی است که با آب و هوای دلپذیر و جاذبه های گردشگری بی نظیر، عده زیادی را از سر تا سر جهان به خود جذب می کند. آب و هوای این کشور به قدری خوب است که تقریبا در هر فصلی می توان به آن سر زد.

نوروز یکی از زمان هایی است که افراد برای سفر به این کشور زمان بیشتری دارند و می توانند بدون دغدغه از مقاصد آن لذت ببرند. تهیه تور سریلانکا نوروز یکی از راهکارهای مناسب برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها است. برای همین، در ادامه با تور سریلانکا نوروز ۱۴۰۳ آشنا می شوید.

چرا باید به سریلانکا سفر کنیم؟

مردم ایران به دلایل مختلفی قدم به کشور سریلانکا می گذارند. وجود انگیزه های جداگانه برای سفر به یک کشور مانند همین سریلانکا، محبوبیت بالای آن را نشان می دهد. سریلانکا در واقع جزیره ای احاطه شده توسط اقیانوس هند است که طبیعتی بکر و چشم نواز را در اختیارتان قرار می دهد. این طبیعت در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر آسیایی بهتر و جذاب تر است.

البته همه چیز در مورد سریلانکا به طبیعتش ختم نمی شود و بناهای تاریخی فوق العاده را نباید از یاد برد. از مزایای سفر به سریلانکا، ارزان تر بودنش به نسبت کشورهای دیگر را می توان نام برد. سریلانکا از کشورهای بسیار زیبایی است که سفر به آن هزینه های کمتری در مقایسه با کشورهای دیگر برایتان به بار می آورد.

آریایی ها هم بخش عمده ای از مردم این کشور را تشکیل می دهند و شاید ارتباط با آن ها از این نظر ساده تر باشد. البته هندوها و سپنهالی ها از افراد دیگر این جامعه هستند. خوشبختانه مردمی بسیار خونگرم و مهمان نواز در سریلانکا زندگی می کنند و از این نظر به مشکل نخواهید خورد.

آب و هوای سریلانکا

سریلانکا به عنوان یک کشور استوایی، آب و هوایی نسبتا مرطوب دارد و همواره مانند تابستان های ایران است. طبق تحقیقات و آمارهای آب و هوایی، دمای این کشور در طول سال نهایتا 4 الی 6 درجه تغییر می کند و این قضیه باعث اذیت مردمانش نمی شود. البته برای سفر باید به اقلیم و سطح ارتفاع از دریا هم توجه کنید که در دما تاثیرگذار خواهد بود. میانگین دمای این کشور در طی سال چیزی در حدود 28 تا 32 درجه سانتی گراد است و برای بسیاری از تفریحات تابستانی ایده آل خواهد بود.

بهترین جاذبه های گردشگری برای تور سریلانکا نوروز

اگر شما به فکر تهیه بلیط تور سریلانکا نوروز هستید، باید مدیریت بهتری روی سفر خود داشته باشید. به عنوان مثال دانستن هر چه بهتر جاذبه های این کشور را توصیه می کنیم. تورهای موجود در سریلانکا برای مشاهده حیات وحش، همواره با استقبال عموم مردم مواجه می شود. از جنگل های استوایی آن مانند سیناراجا هم نباید عبور کرد که در کلمبو واقع شده است.

معبد دندان مقدس و پارک های ملی همچون اوداوالوه و یالا از دیگر مقاصد مهم سریلانکا به حساب می آیند. فراموش تکنید این کشور به سینماها و شهربازی های خود نیز معروف است و در آن ها شاهد به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا خواهید بود.

هتل ها برای تور سریلانکا نوروز

ارائه دهندگان تور سریلانکا نوروز شاید هتل های مختلفی را برای مسافران در نظر داشته باشند. از جذاب ترین هتل های واقع شده در این کشور می توان واتر گاردن، ایندیگاسویوا، کاخ باکینگهام و لاچلان را نام برد که هر یک امکانات ویژه ای را برای مسافران ایرانی تدارک دیده اند.

آیا امکان دریافت تور سریلانکا نوروز 1403 وجود دارد؟

از سوالات بسیاری از کاربران این است که آیا می توان تورهای مختلف سریلانکا را در روزهای ابتدای سال نیز دریافت کرد یا خیر. در پاسخ باید گفت چنین تورهایی از سوی آژانس های هواپیمایی گوناگونی ارائه می شود. در کنار کشورهای گوناگون، تور سریلانکا نوروز هم طرفداران زیادی دارد و نباید از این فرصت استثنایی با تخفیف ها و خدمات عبور کرد.

سخن پایانی

تنوع تور سریلانکا در دسته های متنوعی قرار می گیرند و یکی از این دسته بندی ها به زمان مربوط است. معمولا آژانس های هواپیمایی در هر ماهی از سال این تور را راه می اندازند که نوروز یکی از پرطرفدارترین ها است. فراموش نکنید برای تهیه بلیط تور سریلانکا نوروز باید از خیلی قبل اقدام کرده باشید تا خیالتان از بابت وجود صندلی های خالی هواپیما راحت باشد. برای تهیه این تور از آیشم، کافی است به سایت مراجعه کرده و انواع تورهای این کشور را بررسی کنید.