Aysham
  • هتل ها
  • جزئیات تور
  • مرتبط ها
  • نظرات
اطلاعات هتل
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته هر نفر در اتاق سه تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بی تخت موقعیت توضیحات
22000000 تومان
625 دلار
22000000 تومان
930 دلار
22000000 تومان
625 دلار
22000000 تومان
435 دلار
22000000 تومان
65 دلار
22000000 تومان
805 دلار
22000000 تومان
1240 دلار
22000000 تومان
805 دلار
22000000 تومان
515 دلار
22000000 تومان
65 دلار
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
نرخ اتاق دو تخته

22000000 تومان

625 دلار

نرخ اتاق یک تخته

22000000 تومان

930 دلار

نرخ اتاق سه تخته

22000000 تومان

625 دلار

نرخ کودک 6 تا 12 سال

22000000 تومان

435 دلار

نرخ کودک 2 تا 6 سال

22000000 تومان

65 دلار

موقعیت مکانی
توضیحات
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
نرخ اتاق دو تخته

22000000 تومان

805 دلار

نرخ اتاق یک تخته

22000000 تومان

1240 دلار

نرخ اتاق سه تخته

22000000 تومان

805 دلار

نرخ کودک 6 تا 12 سال

22000000 تومان

515 دلار

نرخ کودک 2 تا 6 سال

22000000 تومان

65 دلار

موقعیت مکانی
توضیحات

برنامه سفر

پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی کوچین و طی کردن مراحل گمرکی، با نماینده ي ما در خروجی اصلی دیدار خواھید کرد و ب ھتل منتقل می‌شوید. ( تحویل ھتل ساعت 14 می باشد)

بعد از ظھر،با راھنمای تور برای بازدید و گردش به قسمت قدیمی شھر می‌روید. در طی تور پیاده روي از این مکان‌ھا دیدن می کنیم.

JEW TOWN که شامل این مکان ھاي دیدنی است: پرستشگاه یھودیان پاردسی Pardesi (روزهای جمعه و شنبه تعطیل است).

کاخ ماتان چري The Mattancherry Palace که مردم محلی با نام کاخ ھلندي آن را می شناسند؛ فورت چین، Fort Cochin بقایاي خیابان ھا و خانه ھاي اروپایی؛تورھاي ماھیگیري چینی در ساحل شمالی فورت چین؛ و کلیساي مقدس فرانسیس Francis، نزدیک روستایی سبز به سبک انگلیسی. بخش برجسته ي این گشت، دیدنِ ماھیگیران در حال غروب خورشید است. عصرھنگام، به مدت یک ساعت به تماشاي رقص کاتاکالی Kathakali که رقص قدیمی کرالا Kerala است، می روید. شب را در ھتل سپری می کنید.

صبحانه را در ھتل میل می فرمایید و به سمت مونار حرکت می کنید. مونار سرزمینی با زیبایی نفس گیر و پناھگاھی از آرامش که مقصد برتر گردشگران است. مونار در ارتفاع 6000 فوتی از سطح دریا قرار دارد. در منطقه ي ایدوکی(Idukki)، مونار اقامتگاه ساحلی تابستانی مورد علاقه ي حاکمان انگلیسی، در روزھاي استعمار بود. پر از کشتزارھاي پھناور چاي، دره ھا و کوه ھای بکر، گونه ھاي

متنوع گیاھی و جانوري در حیات وحش و جنگل و عطر ادویه ھاي معطر. بله! مونار شامل ھمه ي این ھاست و حتی بیشتر!

پس از رسیدن به ھتل اتاق خود را تحویل می گیرید و شب را در ھتل مونار سپری می کنید.

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد. صبح برای گشت یکروزه‌ی مونار و بازدید از جاھای دیدنی آن می رویم. به کلیسای قدیمی مسیحی می رویم که بنایی کوچک و آرامبخش با پنجره ھای رنگی است. کلیسا در سال 1910 بنا شده و چوب ھای اصلی آن قھوه ای پر رنگ است. نیمی از این کلیسا در سال 1981 از سبک انگلیسی به سبک بومی منطقه بازسازی شده و امروزه مراسم یکشنبه در Malayalam وTamil برگزار می شود. باغ ھای چای Malayalam وTamil سبک انگلیسی به سبک بومی منطقه بازسازی شده و امروزه مراسم یکشنبه که در آخرین بناھای به جا مانده از راج ھستند. ھنوز ھم عده ای از مردم به رسم گذشته، صبح ھا و قبل از کار روزانه شکلات داغ به نام chhotahazari مصرف می کنند و بیشتر صاحبان از اینکه شما میان بوته ھا بگردید خوشحال می‌شوند. از دریاچه ی Mattupetty و سدی که با تپه‌ھای بلند و جنگل احاطه شده است دیدن می کنید. از مرتفع‌ترین زمین ھای تحت کشت چای در ھند به نام Top Station (41 کیلومتر/ 2200 متر) دیدن می کنید. روی خط مرزی کرالا -تامیل نادو شما می توانید قسمت ھای دیگری از دشت را که در آن سوی مرز قرار گرفته است را ببینید.

امروز صبح به سمت پری یار رانندگی خواھیم کرد که یکی از برترین پناھگاه ھای فیل ھا در ھند است. از دیگر حیوانات این منطقه میمون ھا، گراز وحشی و گوزن sambal است. پس از رسیدن به ھتل اتاق خود را تحویل می گیرید و باقی روز را وقت آزاد خواھید داشت.

بعد از صرف صبحانه در ھتل، به بازدید از مزارع کاشت ادویه ھمراه با کارشناس طبیعت می روید.

بعد از ظھر به گشت در پارک ملی پری یار و گشت قایق در پناھگاه حیات وحش در دریاچه خواھید رفت. پارک ملی پناھگاھی برای پستانداران زیادی است که برای نوشیدن آب به دریاچه می آیند. این پستانداران شامل فیل،گاوھای بومی ھند به نام Gaur، گوزن ھای ھندی Sambar و Cheetal، خرس Sloth، سگ ھای وحشی و انواع گوناگون پرندگان است. در طول Sloth خرس،Sambar و Cheetal گوزن ھای ھندی Gaur

فصل خشک که برکه ھای کوچک آب در جنگل خشک می‌شوند، ببرھا و پلنگ ھا نیز برای نوشیدن آب به دریاچه می آیند. تنوع گیاھی و جانوری در این منطقه بینظیر است و شامل 100 نوع گل ارکیده و ببر بنگال نیز می‌شود. دریاچه ی پری یار که با نام"خط زندگی کرالا" نیز شناخته می شود از جنگل ھای انبوه می گذرد و پرندگان محلی و مھاجر بسیاری را به خود جذب می کند.

صبح به سمت جاده ی کوماراکوم حرکت می کنیم و از چند مزرعه کشت چای و ادویه بازدید خواھیم کرد که اطلاعات جالبی به دست خواھید آورد. ھمچنین از باغ‌ھای کوچکتری دیدن خواھید کرد که صاحبان آنھا برای کاشت ارگانیک محصولات خود و تولیدی انرژی

پاک برای مصرف روزانه ، به خود افتخار می کنند. این گشت برای ھمه ی کسانی که به طعم ھا و ادویه علاقه دارند اطلاعاتی کاملی از نحوه ی کاشت، داشت و برداشت ادویه ھایی که در سراسر دنیا از آنھا استفاده می شود، قرار میدھد. به ھتل می روید و باقی روز وقت آزاد خواھید داشت.

صبح وقت آزاد خواھید داشت تا از امکاناتی که در ھتل ھست لذت ببرید. بعد از ظھر به سمت ساحل رودخانه حرکت می‌کنید تا به گشت کروز در دریاچه زیبای Vembanad بروید و از آرامش گشت در رودخانه و گذر از کنار درختان حرایی و درختان نارگیل لذت ببرید.

بعد از صرف صبحانه در ھتل به کوچین می روید و سپس به فرودگاه بین المللی کوچین برای پرواز برگشت منتقل می‌شوید.

عنوان

تور هند

نوع

ورزش های آبی

ماجراجویی(تور)

ساحل

هنر و فرهنگ

شهر و خرید

طبیعت گردی

روزهای رفت

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

جمعه

شنبه

یکشنبه

روزهای برگشت

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

جمعه

شنبه

یکشنبه

مدت اقامت

تور هند (7 شب کرالا)

تاریخ اعتبار

بهار 1403

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان

زوج ها

سالخوردگان

معلولین

افراد مجرد

جوانان(جامعه هدف)

متخصصان

هزینه

اقتصادی

خدمات

صبحانه

بیمه مسافری

راهنما بین شهری

گشت شهری

راهنما تور

ویزا توریستی

سطح سختی

آسان

محل اقامت

هتل

حمل و نقل

هواپیما

نوع پرواز

برنامه ریزی شده

کلاس پرواز

کلاس اقتصادی

نوع بلیط

بلیط رفت و برگشت

شروع قیمت ها از

625 دلار

کشور

هندوستان

شهر

Cochin

GURGAON DELHI NCR

Kumarakom

Munnar

شرکت های هواپیمایی

Mahan Air

مقالات مرتبط

درباره هند

درباره هند

هند یکی از بزرگترین کشورهای جهان و بعد از چین پر جمعیت ترین کشور دنیا است. هند یکی از عجیب ترین کشورهای دنیاست که بیش از 700 دین و آیین دارد.حدود یک چهارم از شبه جزیره هند جنگلی است.این سرسبزی در هند نوید یک طبیعت بکر و جاذبه ها زیاد را برای گردشگرانی که به هند سفر میکنند میدهد. تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

آب و هوای هند

آب و هوای هند

تابستان های هند در پایان ماه فوریه آغاز می شود و تا پایان ماه می ادامه دارد و این زمان برای بازدید از آن بهتر است. از ماه آگوست سفرهای بازدیدكنندگان آغاز می شود و تا اكتبر در اوج تورهای فصل میباشد. اگر شما نمیتوانید گرما را تحمل کنید، به سمت تپه ها بروید چون به دلیل وجود هیمالیا به خاطر قله های برفی خود حتی در اواسط تابستان مشهوراست. آب و هوای هند طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی را در مقیاس وسیع جغرافیایی و توپوگرافی های گوناگون به وجود می آورد که باعث می شود تعاریف دشوار باشد. براساس سیستم Köppen، هندوستان دارای شش نوع زیرمجموعه آب و هوایی است که شامل کویر خشک در غرب، تپه آلپاین و یخچالهای طبیعی در شمال و مناطق گرمسیری مرطوب از جنگل های بارانی در جنوب غربی و جزایر است. بسیاری از مناطق دارای آب و هوای کاملا متفاوت میباشد. کشور دارای چهار فصل است: زمستان (دسامبر، ژانویه و فوریه)، تابستان (ماه مارس، آوریل و مه)، فصل بارانی (ژوئن تا سپتامبر) و دوره پس از موسمی (از اکتبر تا نوامبر). برای مشاهده پکیج های تور هند از صفحه [(edit)|تور هند|#FF0000|22px|bold|http://www.aysham.com/تور-هند] بازدید کنید. [(img)|1039543431842001B] جغرافیا و زمین شناسی هند از لحاظ اقلیمی محوری است؛ صحرای تور در شمال غربی و هیمالیا در شمال کار می کنند تا یک رژیم مصنوعی مهم فرهنگی و اقتصادی را به وجود آورند. هیمالیا، به عنوان بالاترین و گسترده ترین کوه در زمین، هجوم هوای بادخورده ای را از پهنه ی یخی تبت و آسیای مرکزی شمال باریک می کشد. بنابراین، اکثر شمال هند، گرم می شود و یا در زمستان فقط خفیف یا سرد است؛ سد حرارتی همانند مناطق تابستان در هند گرم است. از آنجا که گذراندن وقت در گوا اساسا به معنای گذراندن وقت در ساحل است، اما از زمانی که کلبه های ساحلی و رستورانها بسته شده است و ساحل خالی است، از رفتن به آنجا اجتناب کنید. تابستان های گرمی دارد و از اواخر سپتامبر تا آوریل وقت خوبی برای بازدید از گوآ است. جمعیت زیادی در ماه دسامبر به مناسبت کریسمس و سال نو و همچنین در طول کارناوالی که در ماه فوریه وجود دارد به اینجا می آید. گرچه طوفان مرزی بین مناطق گرمسیری و زیرمجموعه ها از طریق وسط هند می گذرد، بخش عمده ای از کشور را می توان به عنوان اقلیم گرمسیری در نظر گرفت. همانطور که در بسیاری از مناطق گرمسیری، الگوهای مصنوعی و دیگر شرایط آب و هوایی در هند می تواند به شدت ناپایدار باشد: خشکسالی های دوره ای، سیلاب، طوفان و دیگر بلایای طبیعی، پراکنده هستند. یک نظر علمی وجود دارد که در جنوب آسیا چنین رویدادهای آب و هوایی غیر قابل پیش بینی هستند، فرکانس و شدت آن تغییر می کند. تغییرات رویشی در حال وقوع در سطح دریا در حال افزایش است که مربوط به گرم شدن کره زمین است.

هتل های گوآ

هتل های گوآ

در این مقاله به معرفی هتلهای گوآ میپردازیم.

دیدگاه کاربران

اطلاعات مهم

شروع قیمت ها از

625 دلار

تاریخ اعتبار

بهار 1403

کشور

هندوستان

شهر

Cochin

GURGAON DELHI NCR

Kumarakom

Munnar

مدت اقامت

تور هند (7 شب کرالا)