Aysham
شالیزارهای پلكانی بانائو فیلیپین

شالیزارهای پلكانی بانائو فیلیپین

جاذبه های گردشگری فیلیپین:شالیزارهای پلكانی بانائو اهالی قبلیه ی ایفوگائو برای کاشت شالی های برنج در دامنه ی کوه، شالیزارهایی شبیه به پلکان های بزرگ ساختند، این شالیزارهای پلکانی اکنون به یکی از جاذبه های گردشگری تور فیلیپین تبدیل شده است، شالیزارهای وسیع و زیبا که از آن به عنوان شگفت انگیز ترین پروژه در صنعت کشاورزی در جهان یاد میشود. قدمت این شالیزارها به 2000 سال میرسد؛ که با حداقل ماشین آلات و با دست توسط مردم محلی کنده کاری شده بوده و تا به امروز قابل استفاده برای کاشت برنج بوده است. این شالیزار پلکانی حدود 1500 متر از سطح دریا فاصله دارد و مساحتی حدود 10،360 کیلومتر را دربرگرفته. یک مکانیزم آبیاری باستانی مسئول آبیاری در کل منطقه است، که منبع آن از جنگلهای انبوه واقع شده در بالای پلکان ها است. در مناظر زیبا و چشم نواز این منطقه، گردشگران خارجی و داخلی فراوانی در مسیرهای پیاده روی این مزارع مجذوب این شگفتی جهانی میشوند و از مسیر لذت میبرند. با افزایش سطح آلودگی و فرسایش، این مزارع رو به تخریب هستند. جنگل زدایی مشکل شدید و حادی است که بسیاری از مردم فیلیپین را به ستوه آورده است. این مزارع پلکانی زیبا در لیست بازدید هر مسافری که در تور فیلیپین به این کشور می آید وجود دارد، تا از آرامش،عظمت و زیبایی آن لذت ببرند. برای رسیدن به این مزارع راه های مختلفی وجود دارد؛ که استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی روش مناسبی است.

بوراکای جزیره شیک گرمسیری در فیلیپین

بوراکای جزیره شیک گرمسیری در فیلیپین

جاذبه های گردشگری فیلیپین: بوراکای جزیره شیک گرمسیری در فیلیپین چشم انداز طبیعی فیلیپین هیجان انگیز و منحصر به فرد است. یکی از جاذبه هایی که مناظر طبیعی دارد و مورد علاقه گردشگران است، بوراکای است. بوراکای جزیره کوچکی است که در 315 کیلومتری مانیل واقع شده است. در سال 1990، این مقصد توریستی به عنوان یکی از بهترین سواحل جهان توسط کتابچه راهنمای سفر BMW Tropical Beach انتخاب شد. علاوه بر این، در سال 1996 به وسیله تلویزیون Quick به عنوان ساحل گرمسیری نامگذاری شد. این جزیره بخشی از استان اکلان است که در واقع شناخته شده است برای داشتن یک ساحل زیبا. این نقطه توریستی دارای دو ساحل در این جزیره است و به سه بخش تقسیم می شود که به عنوان ایستگاه 1، 2 و 3 شناخته می شوند. از میان سه بخش، شلوغ ترین و ارزان ترین در ایستگاه 3 است، در حالی که ایستگاه 1 گران تر و در دسترس تر و تمیزتر میباشد. در ایستگاه 2 یک مرکز خرید به نام D'mall وجود دارد، غذا و سوغاتی های مختلف نیز را عرضه می کند. در بوراکای، شما می توانید از یک وسیله نقلیه تفریحی هیجان انگیز لذت ببرید که کشتی های رانندگی، زیر دریایی، غواصی، گشت و گذار و پارازیلینگ را رانندگی می کند. اگر می خواهید فعالیت هایی را که ساده هستند و هزینه ای پرداخت نکنید، می توانید در عرض لبه ساحل در بعد ازظهر پیاده روی کنید و به منظره اقیانوس و غروب خورشید نگاه کنید. خط ساحل بوراکای خیلی طول نمی کشد فقط یک ساعت طول می کشد تا به راحتی در کنار آن حرکت کنید. اگر می خواهید شب را در این جزیره بمانید، می توانید شب را در یک تخت لوکس بر روی تپه بگذرانید. مدیریت این جاذبه ها می تواند به درستی از نظر زیرساخت ها مشاهده شود و امکانات حمل و نقل به راحتی قابل دسترسی است. نه تنها این امر از لحاظ امنیت یک رکورد مهم درنظر گرفته می شود، زیرا پلیس پاسبانی ساحل در منطقه ساحلی همیشه حضور دارد. برای کسانی که علاقه مند هستند به این جزیره و می خواهند تعطیلات را در این جزیره بگذرانند، بهترین شکل حمل و نقل به این جزیره استفاده از دو فرودگاه آن است؛ یعنی Kalibo و Caticlan شما می توانید مسیر خود را از فرودگاه بین المللی نینوی آکوینو در مانیل به Caticlan پیش ببرید. سپس از Catlican به سمت بوراکای، سپس در حدود 10 دقیقه با قایق سفر خواهید داشت تا به این جزیره زیبا برسید. آیا می خواهید از Boracay دیدن کنید؟ جالب تر و سرگرم کننده تر خواهد بود اگر وقت خود را برای دیدن جاذبه های دیگر نیز مانند: ریزال پارک، Intramuros و جزیره Miniloc در نظر بگیرید. برای اقامت در این جزیره، شما می توانید شب را در چند هتل در فیلیپین، از جمله، Creekside Amorsolo، Fersal ، TOILENA مستقر شوید.

تپه های شکلاتی، یک طبیعت شگفت انگیز در فیلیپین

تپه های شکلاتی، یک طبیعت شگفت انگیز در فیلیپین

تپه های شکلاتی، یک طبیعت شگفت انگیز در فیلیپین: این سایت منحصر به فرد یکی از محبوب ترین جاذبه های کشور فیلیپین است. افسانه های قدیمی اینگونه بیان میکنند که این ایجاد این تپه ها اینگونه بوده که پس از درگذشت عشق عظیم Arogo او تا مدتها گریه کرد و بعد اشکش خشک شد و این چشم انداز را تشکیل داد. واقعا وسوسه انگیز است که باور کنیم که چنین زیبایی توسط نیروهای فراطبیعی ایجاد شده است، اما دانشمندان توضیح خود را دارند. شکل زمین شناسی در چمن پوشیده شده است، وقتی که خشک می شود قهوه ای رنگ می شود. از این رو نام آن به تپه های شکلاتی معروف است. حدود 1260 تپه قابل مشاهده وجود دارد که در بالای درختان قرار دارد. دو استراحتگاه Complex Chocolate Hills و Peak Sagbayan نیز در آنجا وجود دارد که دارای نقاطی برای مشاهده چشم انداز تپه های شکلاتی میباشد. چرا به آنجا برویم؟ یک شگفتی طبیعی که از جاذبه های محبوب در فیلیپین محسوب میشود. چه زمانی به آنجا برویم؟ در تمام طول سال. تپه ها از دسامبر تا آوریل به رنگ قهوه ای می رسند. چگونه می توانیم به آنجا برویم؟ مجتمع شکلات تپه و Peak Sagbayan در 55 کیلومتری و 75 کیلومتری شهر تگبیلارن قرار دارند. با پرواز به فرودگاه Tagbilaran و از آنجا ادامه مسیر با اتوبوس به این مکان شگفت انگیز میرسید.

ساحل سفید جزیره زیبای بوراکای فیلیپین

ساحل سفید جزیره زیبای بوراکای فیلیپین

فیلیپین با سواحل عجیب و غریب و زیبا که نماد آن است، معروف ترین و محبوب ترین ساحل سفید را در خود جای داده است، این جزیره زیبا در 315 کیلومتری جنوب مانیل واقع شده است. این ساحل از ناحیه شمال غربی با جزیره پنائیل همسایه است و در میان مردم محلی و خارجی ها مشهور است. این ساحل نمایشگاه مناظر زیبا وغنی بوراکای و فیلیپین است و از محیط گرمسیری، دیدگاه اقیانوس پانورامیک و پوشش گیاهی و حیات وحش مختلفی برخوردار است، علاوه بر اینکه مرکز تجاری جزیره است و به همین دلیل است که این جزیره به نقطه توریستی بین المللی تبدیل شده است. زندگی شبانه درساحل نیز هیجان انگیز و قابل توجه است، زیرا کافه ها و بارهای شبانه در جزیره وجود دارد که گردشگران را حتی در طول شب نیز جذب خود می کنند. انواع غذاهخا و خوراکی های خوشمزه در ساحل ارائه میشود مانند انواع شیرینی، کوکتل ها، طیف وسیعی از نوشیدنی ها، با موسیقی خوب در محیطی زیبا، به طوری که مردم محلی و خارجی را سرگرم نگه میدارند. بدون شک یکی از زیباترین نقاط طبیعی آسیا جزیره بوراکای است که گردشگران بسیاری هر ساله از آن بازدید میکنند. فرصت های شگفت انگیز، همراه با فعالیت های سرگرم کننده و پر از غذاهای خوشمزه و نوشیدنی ها، به آن اضافه شده است که مهم ترین مرکز گردشگری فیلیپین است، بنابراین رضایت نیازهای مختلف و خواسته های طیف وسیعی از مسافران در این جزیره برآورده میشود. جای تعجب نیست که مردم به فیلیپین سفر می کنند تا به آرامش، شادابی روح و بدن دست یابند. ساحل سفید حدود 3 کیلومتر طول دارد و به سه بخش تقسیم شده است که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارد. در حالیکه بخش اول یک فضای آرام و کم عمق را فراهم می کند که در آن اکثر مجتمع های مجلل و هتل ها قرار گرفته اند، بخش دوم کمی پر جنب و جوش و پر از ظرافت است، چرا که مکان های مختلف خرید، سرگرمی و ناهار خوری را در خود دارد. ساکت ترين بخش قسمت بخش سوم است که دارای چندین خانه بومی و خانه های ییلاقی است. با این حال، مسافران باید از هر سه بازدید کنند تا یک نگاه اجمالی از این منطقه عجیب و غریب و زیبا بدست بیاورند. مرکز توریستی محلی نیز وجود دارد که به عنوان مرکز رزرو در خطوط هوایی نیز در کنار یک فروشگاه سوغاتی نیز قرار دارد. بهترین زمان برای بازدید از ساحل سفید بوراکای از سپتامبر تا ژوئن است. در جزیره امکان غواصی در 30 مکان مخصوص غواصی و snorkeling و آفتاب گرفتن برای صرف زمان در یک تعطیلات آرامش بخش وجو دارد. مسافران می توانند قایق اجاره کنند و دریا را از منظر شخصی تجربه کنند. در زمان های مختلف سال، مسابقات سازماندهی شده ای نیز در جزیره برگزار میشود تا بازدیدکنندگان را با ذوق و هیجان بیشتر روبرو کنند و خاطره ای فراموش نشدنی از تور فیلیپین بدست آورند.

اطلاعات گردشگری فیلیپین

اطلاعات گردشگری فیلیپین

نام رسمی: جمهوری فیلیپین حکومت: جمهوری پایتخت: مانیل جمعیت: 103 میلیون نفر زبان رسمی: فیلیپینی (بر اساس تاگالوگ)، انگلیسی(زبان دوم) واحد پول: پزو مساحت: حدود 115،831 مایل مربع (300000 کیلومتر مربع) پرچم ملی فیلیپین: یک پرچم افقی دو رنگ با نوارهای مساوی آبی و قرمز است و با یک مثلث سفید در یک طرف آن که در مرکز مثلث، یک خورشید طلایی با 8 اشعه است که هر کدام از آنها یک شهر فیلیپین را نشان میدهد.در هر رأس مثلث یک ستاره پنج پره، زرد طلایی وجود دارد که هر کدام از آنها نماینده یکی از سه جزیره اصلی کشور : Luzon, Visayas, Mindanao است و ستاره مرکزی در اصل به پانای اشاره دارد. [(img)|1035683618731001B] یک مجمع الجزایر در جنوب شرقی آسیا و غرب اقیانوس آرام با بیش از هفت هزار جزیره قرار گرفته، و از شمال به تایوان و از غرب به دریای جنوب چین و ویتنام می‌رسد، و فقط حدود یک سوم از این جزایر دارای جمعیت هستند. این کشور از زمان استعمار اسپانیا، بزرگترین کشور کاتولیک آسیا بوده است. بیش از صد گروه قومی،با ترکیبی از تأثیرات خارجی و تلفیق فرهنگ و هنر، هویت منحصر به فرد فیلیپین را تشکیل داده است. قرار گرفتن در حلقه اقیانوس آرام و همچنین دارابودن آب و هوایی گرمسیری باعث پدید آمدن مناظر طبیعی بسیار متنوع و زیبا برای کشور فیلیپین شده است. سواحلی بسیار زیبا در کشوری با پنجمین نوار ساحلی طولانی در دنیا همواره باعث جذب گردشگران از همه ی نقاط جهان می‌باشد. [(img)|1035682718731001B] تور فیلیپین|قیمت تور فیلیپین|تور فیلیپین ارزان|تور مانیل|تور سبو|تور پالاوان|تور بهول|مجری مستقیم تور فیلیپین|مجری تور فیلیپین|

آبشار ماریا کریستینا فیلیپین

آبشار ماریا کریستینا فیلیپین

در حومه شهر الیگان دومین آبشار بزرگ فیلیپین ، آبشار ماریا کریستینا است. این آبشار توسط رودخانه Agus تغذیه می شود و در جزیره Mindanao قرار گرفته است. این شهر اغلب به عنوان میزبان - الیگان شهرت دارد، زیرا شهر آبشارهای مشهور است،بیش از 20 آبشار در آن وجود دارد. از لحاظ جغرافیایی، آبشار در حدود 9.3 کیلومتری جنوب غربی شهر ایلیگان قرار دارد و توسط Ditucalan، Buru-un و Barangay Maria Cristina محدود شده است. با ارتفاع 98 متر، به عنوان جاذبه اصلی گردشگری شهر و اطراف آن عمل می کند. شرکت ملی برق فیلیپین مسئول تأسیس نیروگاه آبی برق آگوس VI است که یکی از پروژه های چندگانه ای است که رودخانه آگوس را مهار می کند و همچنین در تولید 70 درصد برق میندانائو علاوه بر تامین برق شهر ایلگان کمک می کند. این نیروگاه با ظرفیت بالقوه 200 مگاوات، با استفاده از 130 متر مکعب آب جاری، هر ثانیه برق تولید میکند. ماریا کریستینا اغلب به عنوان " سقوط دوقلو " نامیده می شود، زیرا جریان آب از طریق یک سنگ در آستانه سقوط جدا می شود. عظمت و زیبایی طبیعی همراه با نماهای آبشار، جذاب است تا باعث جلب توجه بسیاری از بازدیدکنندگان باشد. بازدید آبشار فقط برای روزهای شنبه و روزهای دیگر موارد خاص است، زمانی که نیروگاه برای یک ساعت یا بیشتر خاموش می شود، اجازه می دهد که رودخانه به جریان کامل خود بازگردد. همچنین در طبقه سوم ساختمان NPC نیز یک عرشه مشاهده وجود دارد که گردشگران می توانند از دیدگاه شگفت انگیز از سقوط آبشار برخوردار شوند. همچنین می توانید عکس های زیادی از آبشار ماریا کریستینا را در یک اتاق شیشه ای مجاور در همان ساختمان پیدا کنید. شنا در اینجا به شدت ممنوع است، به این دلیل که جریان می تواند غیر منتظره و غیر قابل کنترل باشد. شرکت ملی برق اخیرا ابتکار عمل خود را برای توسعه پارک ملی برق در ناحیه مجاور آبشار به انجام رسانده است تا گردشگران و بازدیدکنندگان بتوانند از ورزش های مفرح مانند سنگ نوردی و ترابری لذت ببرند. همچنین، مکان های اقامتی و یک مغازه سوغاتی وجود دارد که می توانید از تی شرت های رنگی و چیزهای دیگر مربوط به آبشار ماریا کریستینا خریداری کنید. رسیدن به منطقه آبشار آسان است، زیرا تعداد زیادی jepneys در منطقه بندر الیگن سیتی وجود دارد. آنها شما را به پل آگوس می رسانند، که تقریبا نیم ساعت با آبشار فاصله دارد. [(img)|1035689312831001B]

کلیساهای باروک فیلیپین

کلیساهای باروک فیلیپین

دیدنیهای فیلیپین-کلیساهای باروک فیلیپین مجموعه ای از چهار کلیسای دوره اسپانیایی به طور رسمی به عنوان کلیساهای باروک فیلیپین تعیین شده است. این مجموعه شامل کلیسای سان آگوستین در مانیل، کلیسای سان آگوستین در Paoay، Ilocos Norte، Nuestra Señora de la Asuncion در سانتا ماریا، Ilocos Sur و کلیسای Santo Thomas de Villanueva واقع در Miag-ao Iloilo است. این کلیساها در تاریخ فیلیپین با پیشبرد مسیحیت در بین مردم جزیره و آرامش و ثبات سیاسی در حین حکومت استعماری اسپانیا، زمانی که کلیسا به عنوان مکانی قدرت شناخته می شد، ایستاده بودند.اگر چه آنها تحت حملات سرکش توسط مردم محلی قرار گرفته اند ، آنها از آزمون زمان جان سالم به در برده اند و در سال 1993 توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی ثبت شده اند. مجموعه کلیساها تلفیقی از مواد محلی، دکوراسیون و تکنیک های ساخت و ساز و طراحی کلیسای اروپایی باروک را به نمایش می گذارد و سنت کاملا جدیدی از ساختمان کلیسا را به نمایش می گذارد. ویژگی های مشخصی از کلیساها شامل حمایت های قوی، کمک به آنها برای مقاومت در برابر اثرات زلزله، به عنوان منطقه مستعد فعالیت های آتشفشانی و زمین لرزه به طور منظم میباشد. اولین کلیسای این مجتمع که در جزیره لوزان ساخته شده است، در سال 1571، کلیسای سن آگوستین است، که به علامت فتح اسپانیا و اشغال مانیل اشاره دارد. در طی دوره تاریخ تقریبا به طور مداوم تحت حمله قرار گرفت و این باعث شد که بیش از چندبارمنجر به تخریب کلیسا شود. اما هر بار بازسازی شد. کلیسای نئسترا سینرا د لا آسانسیون در سانتا ماریا در کنار تپه قرار گرفته است، کلیسا توسط دیوارهای دفاعی احاطه شده است. ترکیب فیلیپین و اسپانیایی از مهارت های نخبگان در سراسر این کلیسا به وضوح منعکس شده است. از سوی دیگر، کلیسای سان آگوستین در Paoay نمونه ای کامل از "زلزله باروک" را نشان می دهد، با 14 خطوط جانبی خطی، به طوری که به حداقل رساندن اثرات زلزله ناگهانی را داشته باشد. همچنین دارای یک برج نازک ساخته شده از سنگ مرجانی است که پس از آن اضافه شده است. میگ -آو خانه کلیسای سانتو توماس دیلانووا را به عنوان بهترین نمونه از "قلعه باروک" شناخته میشود. همچنین دارای مجسمه ای از سنت کریستوفر است که بر روی یک فریتین قرار دارد و یک مسیحی کودک در پشت آن است. گردشگران می توانند یک نگاه اجمالی از تاریخ را از طریق آنها دریافت کنند. آنها نه تنها خلاقیت های باشکوه هستند، بلکه بر توسعه روابط فیلیپین و اسپانیا هم در دوره 150 ساله، از 16 تا 18 قرن تمرکز می کنند. [(img)|1035687793831001B]

مراکز خرید مانیل

مراکز خرید مانیل

فرهنگ مراکز خرید شهر مانیل احتمالا یکی از نشانه های انگیزشی آمریکائی شدن فیلیپین است. تقریبا هر قسمت شهر دارای یک مرکزخرید است که عمدتا در ساعت 21:00 بسته می شود. مانیل با داشتن سومین مرکز بزرگ خرید در جهان، اعتبار فرهنگ خرید را در این شهر نشان میدهد. مراکز خرید فوق العاده عبارتند از: Greenbelt 4 , 5 در مرکز Ayala و Bonifacio High Street در Bonifacio Global City قرار دارند، جایی که مغازه های مشهور مانند Mango، Armani و Bulgari وجود دارد. در بازار Divivorya محصولات را به طور عمده با قیمت های پایین به فروش میرساند. شما می توانید تقریبا هر چیزی را در این بازار پیدا کنید از وسایل آشپزخانه و انواع لباس و اسباب بازی ها و صنایع دستی، سوغاتی و مبلمان.همچنین برای داشتن یک احساس واقعی در مانیل به بازار "tiangge" بروید، یک بازار، که همه چیز را می توان تازه خریداری کرد. بازار Divisoria Divisoria بزرگ و شلوغ است، اما کالاها و قیمت های بی نظیری دارد. مادر همه بازارهای مانیل است،و شانس پیدا کردن هر آنچه که شما در اینجا جستجو می کنید بالاست. بیش از هر چیز دیگر، Divisoria برای پارچه هایش شناخته شده است. قیمت ها به طور کلی به شکل عمده فروشی هستند. بهتر است برای بازدید از این بازار از راهنمای محلی استفاده کنید. Address: Claro M. Recto Avenue, Manila مرکز خرید Greenhills Greenhills در حومه ی منطقه ثروتمند واقع شده است. یکی از مراکز اصلی خرید در شهرمانیل است، آن در 1970 افتتاح شد و هنوز هم یک جمعیت خوب و مشتاق به خرید و بررسی محتوای غنی و متنوع آن مشغول است. هزاران نفر از خریداران در تعطیلات آخر هفته برای گشت و گزار، و دیدن غرفه هایی شامل همه چیز اعم از بازی های ویدئویی،لباس و مبلمان می آیند. Address: Ortigas Avenue, Manila بازارSM آسیا SM Mall of Asia به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید در سراسر جهان، در کنار مرکز طلایی منابع و مرکز Dongguan South واقع شده است که به نوبه خود هر دو بسیار بزرگ هستند. اکثر هتل ها دارای یک اتوبوس شاتل می باشند که به SM Mall of Asia می آیند. [(img)|1035680855831001B]

اطلاعات گردشگری مانیل

اطلاعات گردشگری مانیل

شهر مانیل در سال 1571 کشف شد و در سال 1975 به شهری بزرگ تبدیل شد. شهر مانیل به عنوان به عنوان مروارید شرق شناخته می شود در جنوب لوزون قرار گرفته است ، جالب است بدانید که فیلیپین متشکل از بیش از 7000 هزار جزیره است .شهر مانیل در خلیج مانیل قرار دارد و به وسیله رودخانه پاسیگ به مناطق شمالی و جنوبی تقسیم شده است. مانیل نه تنها به عنوان پایتخت کشور فیلیپین بلکه به عنوان پایتخت مالی، نشر و مرکز کسب و کار کشور فیلیپین شناخته میشود . شهروندان شهر مانیل به زبان تگالوگ صحبت می کنند، اما اکثر آنها نیز به زبان انگلیسی مسلط هستند، علت فراگیر بودن زبان انگلیسی در کشور فیلیپین آموزش اجباری زبان انگلیسی در مدارس فیلیپین است مانیل دارای بسیاری از بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور فیلیپین می باشد و همچنین دارای کتابخانه ملی است. این مکان مرکزی جنگ های ملی برای استقلال بود، اول در مقابل اسپانیا و بعد از ان در مقابل ایالات متحده. مانیل ابتدا توسط اسپانیاییها که بعدا توسط آمریکایی ها اداره می شد، نشان می دهد که نفوذ خارجی در کاتولیک های رومی گسترده و مدل سازی مدارس آن بر نظام آموزشی آمریكا است. حمل و نقل عمومی در مانیل بسیار منظم و در دسترس است . چند شرکت بزرگ حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس را به شهرها و مناطق دورافتاده ارائه می دهند؛ ایستگاه های اتوبوس در سراسر منطقه قرار دارند و ارائه دهنده ی خدمات شهری با کیفیت میباشند . نزدیکترین مراکز شهر مانیل در پلازا لوتون لیواسانگ Bonifacio هستند و در شهر پاسای (ESAY) در نزدیکی میدان تفت واقع شده اند. انبارهای قطار در مناطق Paco و Makati وجود دارد و قطارهای در ساعت های شلوغی هم خدمات با سرعت و با کیفیتی را به مسافران ارائه میدهند.

مرکز تفریحی بی والک مانیل

مرکز تفریحی بی والک مانیل

بی والک مانیل یک مرکز تفریحی محبوب برای شهروندان شهر مانیل است. درست در کنار Bouks of Roxas، بعد از باشگاه قایقرانی مانیل و مرز با سفارت و مرکز فرهنگی فیلیپین، این مرکز دو کیلومتری مکانی مورد علاقه برای تماشای غروب خورشید است. این مکان پیاده روی برای آسمان طلایی، آب های آرام، درختان نخل و گیاهان زینتی و همچنین قایق های قایقرانی که در جلوی کافه ها و رستوران ها قرار دارد مشهور است. هنگامی که به غروب فرا میرسد، تقریبا همه چیز در اینجا ارائه می شود، از جمله رستوران های فضای باز، بارها، نقاط رقص، کافه ها و اجرای گروه های زنده. این منطقه نیز برای افرادی که به ورزش و سلامتی علاقه دارند مانند، دوچرخه سواران، طرفداران یوگا و واکرها محبوب است. غواصی بسیار پیشرفته در حال حاضر به عنوان میدان بندرگاه شناخته می شود. کروز شب یلدا Baywalk نیز در دسترس است برای تجربه نورهای رنگارنگ منطقه از عرشه بلند قایق. یکی از بزرگترین مراکز در آسیا بی والک مانیل است و شما ممکن است بخواهید دیگر مقصد های توریستی را در این نزدیکی مانند کلیسای مالاته را بررسی کنید. در این مرکز انواع مختلفی از غذاها نیز در دسترس است، تایلندی، کره ای، خاورمیانه، غذاهای غربی، غذاهای سریع، غذاهای محلی یا خیابانی در دسترس هستند. Location: Along Roxas Boulevard, Metro Manila, Philippines

اطلاعات گردشگری بهول

اطلاعات گردشگری بهول

جزیره ی بهول جزیره ای بسیار زیباست که از لحاظ جازبه های تاریخی و طبیعی دارای اهمیت فراوانی بین سایر جزایر کشور فییلیپین میباشد. یکی از دوست داشتنی ترین جزیره های منطقه ی ویسایاس قطعا همین جزیره ی بهول است. جزیره ی زیبای بهول دارای خط ساحلی با شیب های ملایم و سواحل شنی و سفید پوش است. یکی از نقاط جالب بهول این است که در هر قسمتی از این جزیره میتوانید بهترین سواحل را برای شنا کردن پیدا کنید و مطمئن باشید که در بین 12 جزیره ای که در اطراف بهول قرار دارند شما زیباترین آنها را برای بازدید انتخاب کرده اید. اگر در تور فیلیپین به دنبال بازدید از بهول هستید پس این جزیره ی زیبا را در قسمت مرکزی ویسایاس در قسمت غربی سبو و و در شمال شرقی لیته قرار گرفته است درست در حدود 700 کیلومتری جنوب مانیل و 70 کیلومتری جنوب شرقی جزیره مکتان.

اطلاعات گردشگری سبو

اطلاعات گردشگری سبو

استان سبو فیلیپین در منطقه ویسایاس مرکزی قرار دارد و شامل جزیره ی سبو و بیش از 150 جزیره ی کوچک دیگر است . پایتخت پرافتخار سبو فیلیپین ، شهر کیبو، دارای نشانه هایی از گذشته استعماری اسپانیا در قرن شانزدهم، از جمله کلیسای بالیلیکا مونور دل سانتو نینو و فورت سانپدرو مثلثی است . سبو دروازه ای برای ورود به دو سوم از مجمع الجزایر فیلیپین است. سبو در تور فیلیپین مقصد اصلی تقریبا 35٪ از بازدید کنندگان خارجی فیلیپین است. در تور فیلیپین پس از ورود به سبو مسافران تورهای طبیعت گردی و تاریخی خود را آغاز میکنند ، گلف بازی میکنند و از پیاده روی و کوه نوردی لذت میبرند و مهمتر از همه از شنا کردن در و قدم زدن در سواحل زیبای سبو لذت میبرند. سبو نقش مهمی در تاریخ فیلیپین ایفا می کند . اولین حمله شناخته شده در برابر مهاجمان خارجی در ساحل جزیره مکتان در آوریل 1521 رخ داد. و جالب است بدانید که کوچکترین و قدیمی ترین قلعه ی فیلیپین در سبو قرار دارد. قلعه ی فورت سن پدرو در کیبو ، سبو ، فیلیپین در حین اشغال اسپانیایی ها برای جلوگیری از حمله ی مردم محلی ساخته شد. بعدها بعنوان یک بنیاد مقاومت انقلابیون فیلیپینی در شهر کیو، سربازخانه نیروهای آمریکایی، یک مدرسه، یک اردوگاه پناهندگان در جنگ جهانی دوم و یک اردوگاه ارتش پس از جنگ مورد استفاده قرار گرفت . این قلعه ی فیلیپینی بعدها بازسازی شد و در حال حاضر در کنار پارک استقلال ( پلازا) سبو فیلیپین قرار دارد و در تور فیلیپین برای بازدید کنندگان دارای جذابیت خاصی است.

پارک دریایی توباتا ریف یک جاذبه ی گردشگری تور فیلیپین

پارک دریایی توباتا ریف یک جاذبه ی گردشگری تور فیلیپین

در سفر به کشور فیلیپین اگر یک جاذبه ی گردشگری بسیار زیبا را میخواهید ببینید پیشنهاد ما این پارک ملی دریایی است.هر ساله هزاران مسافر تور فیلیپن از این پارک دیدن میکنند. پارک ملی دریایی توباتا ریف خانه ی معروفترین و جذابترین صخره های مرجانی جهان است. اساسا پارک ملی دریایی توباتا یک پناهگاه دریایی است که مسئول حفاظت از صخره های مرجانی دره توباتا است، به دلیل در معرض خطر بودن انواع مختلف مرجانها در این مکان. این پارک در آگوست، 1988، زمانی که رئیس جمهور وقت فیلیپین، کورازون آکوینو، آن را پارک ملی دریایی اعلام کرد افتتاح شد. از آن زمان، در سال 1993 توسط یونسکو در میراث جهانی نیز ثبت شد و همچنین به عنوان یکی از شگفتی های مدرن طبیعت شناخته شده است. این پارک دریایی تحت کنترل شهرداری جزیره Cagayancillo واقع شده است، حدود یکصد و سی کیلومتری شمال غربی سرزمین اصلی و دقیقا در وسط دریای سولو قرار دارد. از لحاظ جغرافیایی نیز حدود صد و پنجاه کیلومتری جنوب شرقی شهر پورتو پرینسسا واقع شده است که همچنین به عنوان پایتخت استان پالاوان واقع شده است. این پارک در واقع محل غواصی برای اکثریت قایق های غواصی و بازدیدکنندگان است که به Tubbataha می آیند. صخره هایی که در پارک دریایی قرار دارند، هزاران سال پیش از جزایر آتشفشانی متعدد به وجود آمده اند و به عنوان صخره های مرجانی در آمدند. با گذشت زمان آتشفشان ها منقرض شدند و جزایر به عمق اقیانوس غرق شدند. در حال حاضر مرجان ها، رشد خود را نسبت به نور خورشید ادامه می دهند. تنوع زیستی مرتبط با پارک دریایی Tubbataha Reef غیر قابل باور است. این پارک نه تنها خانه ی 360 گونه مرجانی است که تقریبا نیمی از کل گونه های مرجانی موجود در جهان را در خود دارد و پناهگاه 600 گونه ماهی، 13 گونه از نهنگ ها و دلفین ها، 12 گونه کوسه ها، لاک پشت های سبز دریایی، و بیش از 100 گونه پرنده است. این پارک با پوشش حدود 10،000 هکتاری، مرکز تنوع زیستی دریایی جهان است. به همین دلیل است که اهمیت اکولوژیکی زیادی دارد. ماندگاری و بقای اقتصاد فیلیپین به میزان قابل توجهی در مورد چگونگی بهره وری و عاقلانه منابع دریایی آن بدون تاثیر بر تعادل و نگرانی در تعادل چرخه زیست محیطی می پردازد. بازدید کنندگان از سراسر جهان به فیلیپین می آیند برای لذت بردن از زیبایی طبیعی و منحصر به فرد Tubbataha در زیر آب. بنابراین، گردشگری نقش مهم و ضروری در ارائه سرمایه مورد نیاز برای نگهداری، مدیریت و حفاظت از این پارک بازی می کند. این پارک نیز یکی از محبوب ترین مکان ها برای غواصی های فصلی است، زیرا عمق زیادی را پس از دیوارهای صخره های مرجانی کم عمق ارائه می دهد. بهترین زمان برای بازدید از پارک از ماه مارس تا ژوئن است که فصل غواصی رسمی است و شرایط آب و هوایی کامل مانند دریاهای صاف، آب و هوای عالی و دید عالی را ارائه می دهد. همچنین، گردشگران باید تمام قوانین و مقررات پارک در موارد مربوط به غواصی را رعایت کنند. این قوانین در حفاظت از صخره ها و جلوگیری از تخریب آنها کمک می کند. امیدواریم در تور فیلیپین از این جاذبه ی گردشگری لذت کافی را ببرید. [(img)|1038826562041001B] [(img)|1038827562041001B]

پارک ریزال مانیل یک جاذبه ی گردشگری فیلیپین

پارک ریزال مانیل یک جاذبه ی گردشگری فیلیپین

در سفر به کشور زیبای فیلیپین و یا با انتحاب [(link)|تور فیلیپین| http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] برای گذراندن یک تعطیلات به یاد ماندنی و بازدید از پارک های زیبای مانیل پارک ریزال مانیل قطعا یکی از مکانهای مورد پسند شما خواهد بود. در ادامه به معرفی این پارک میپردازیم. پارک ریزال یک محوطه 60 هکتاری سر سبز و با شکوه در میان منطقه مالی و تجاری شلوغ مانیل است. این پارک شهری اختصاص داده شده به قهرمان ملی فیلیپین، باغ ها، آثار تاریخی، نقشه سه بعدی فیلیپین، زمین های پیک نیک، استادیوم بزرگ، سالن کنسرت و بسیاری دیگر است. این پارک توسط حمل و نقل عمومی قابل دسترس است و نزدیک به دیگر مکان های تاریخی مانیل مانند Intramuros و موزه ملی است. این پارک بیش از اینکه تنها یک پارک عمومی باشد، نقش مهمی در تاریخ فیلیپین ایفا کرد، زیرا محل اعدام ریزال قهرمان ملی فیلیپین بود. پارک ریزال مکان خوبی برای استراحت از هنگام صبح تا شب است. یک پیاده روی و صرف یک صبحانه دلپذیر، فرصتی برای دیدن افراد محلی و یا یک بازی دوستانه تنیس یا شطرنج بسیار شادی آفرین است. شما می توانید غذا و نوشیدنی های خود را،با پهن کردن زیرانداز در این پارک و لذت بردن از یک پیک نیک خوب میل کنید. در ظهر زمانی که خورشید در بالاترین حد است، شما می توانید از خنکی مناطق جنگلی و باغ های سایه دار آن مانند باغ های چینی و ژاپنی استفاده کنید. در شب، جمعیت بیشتری در این پارک جمع می شود، زیرا مردم محلی و گردشگران خارجی برای دیدن اجرای موسیقی و رقص محلی به اینجا می آیند. کیوسک های غذایی زیادی در اطراف پارک وجود دارد و شما همچنین می توانید مواد غذایی خیابانی مختلفی را امتحان کنید. Opening Hours: 05:00 - 21:00 Location: Roxas Blvd. Ermita, Manila

پارک اقیانوس مانیل برترین پارک دریایی و جاذبه ی گردشگری فیلیپین

پارک اقیانوس مانیل برترین پارک دریایی و جاذبه ی گردشگری فیلیپین

اگر برای گذراندن تعطیلات تور فیلیپین را انتخاب کرده باشید بی شک با تعداد بالایی از جاذبه های گردشگری روبرو خواهید شد که بازدید از همه ی آنها میتواند لذت سفر شما را دو چندان کند. پارک اقیانوس مانیل یکی از این جاذبه های گردشگری است. پارک اقیانوس مانیل برترین پارک دریایی برجسته شهر است که چیزی بیش از نمایش دلفین ها و کوسه ها است و شما همچنین می توانید موجودات مختلف را که در دریا زندگی می کنند مشاهده کنید. این پارک درست در پشت Quirino Grandstand در Luneta واقع شده است، و در تمام طول سال باز است و برای همه افراد مناسب است، به خصوص بچه ها. پارک علاوه بر جاذبه های دریایی، در نزدیکی منظره ای از خلیج مانیل واقع شده است، در کنار بسیاری از هتل ها و ناهارخوری های نزدیک که در سفر خود و در تور مانیل براحتی در دسترس شما هستند و میتوانی از آنها لذت ببرید. این پارک با یک تونل 25 متری شیشه ای به گونه ای زیبا طراحی شده که مکانی حیرت انگیز برای مشاهده زندگی موجودات دریایی از نزدیک است. این یک فرصت عالی برای دیدن دلفین و همچنین کوسه، مارماهی، و سایر گونه های ماهی است. با رفتن به oceanarium، شما می توانید آکواریوم هایی را مشاهده کنید که تعدادی از گونه های دریایی آب شیرین، از جمله Arapaima محبوب ،که بومی رودخانه آمازون است را مشاهده کنید. این پارک همچنین تجربیات هیجان انگیز دیگری مانند شانس دیدن پنگوئن ها را نیز در اختیارتان میگذارد. این نمایشگاه دریایی ارائه می دهد فرصتهای عکاسی بی نظیری. بسته به آنچه علاقه شما را جلب می کند، می توانید بلیطی را که فقط یک نمایشگاه خاص را پوشش می دهد خریداری کنید یا یک گذر کامل برای PHP995 دریافت کنید. فراموش نکنید که بعد از بازدید شما از این پارک نمایش آتش بازی در شب، منتطر شما است! Opening Hours: 9:00 - 20:00 Mondays through Sundays Location: Behind Quirino Grandstand in Luneta, Manila Tel: +63 (0)2 567 7777

موزه آیالا مانیل جاذبه گردشگری تور فیلیپین

موزه آیالا مانیل جاذبه گردشگری تور فیلیپین

در تور فیلیپین و بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور زیبا بد نیست سری به موزه آیالا بزنید و با تاریخ و فرهنگ فیلیپینی نیز آشنا شوید. موزه آیالا یک ساختمان مدرن است که نمایش های گسترده ی قومی و باستان شناسی مربوط به فرهنگ، تاریخ، هنر و میراث فیلیپینی را در بر می گیرد. این موزه درست در میان منطقه تجاری مرکزی مکاتی واقع شده است که در میان هرج و مرج شهر، محیطی آرامش بخش و آموزشی فراهم می کند. پس از اینکه با تاریخ کشور فیلیپین آشنا شدید، می توانید به به مرکز مدرن شهر بروید و به بازدید از مرکز خرید، صرف غذا در رستورنها و یا تفریحات سرگرم کننده موجود در مانیل بپردازید. موزه آیالا هزینه پذیرش معقول PHP500 برای بازدیدکنندگانش در نظر گرفته است و امکان دسترسی به چهار طبقه موزه را به آنها می دهد. در طبقه اول موزه رویدادهای هفتگی مختلفی برگزار می شود که هدف آن ارتقاء هنر و فرهنگ است. همچنین نمایشگاه های چرخشی توسط استادان فیلیپینی مانند خوان لینا و فرناندو آمورسلو وجود دارد. در طبقه چهارم نمایش شگفت انگیزی از طلا و جواهرات pre-Hispanic است. یک فروشگاه هدیه خوب در طبقه سوم وجود دارد که شما می توانید دکور برای خانه، کتاب های هنری و سایر اقلام هدیه را خریداری کنید. برجسته ترین بخش موزه ایالا قطعا 60 تصویر متغیر از تاریخچه فیلیپین از انسانهای اولیه غار نشین تا زمان حال را نشان می دهد است که در طبقه دوم واقع شده است. اگر به مینیاتوری و تاریخ دریانوردی علاقه دارید، و همچنین کشتی های حمل و نقل که بر روی صفحه نمایش نشان داده میشود نیز میتواند برای شما جذاب باشد. Opening Hours: 09:00 - 18:00 Tuesday to Sunday Location: corner De La Rosa Street, Greenbelt Park, Makati Tel: +63 (0)2 759 8288

جزیره کروکودیل بوراکای را در تور فیلیپین فراموش نکنید

جزیره کروکودیل بوراکای را در تور فیلیپین فراموش نکنید

در سفر به فیلیپین به قدری تنوع و جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که شما شاید نتوانید در یک سفر کوتاه و یا تور فیلیپین به بازدید از همه آنها بپردازید، یکی از جاذبه های طبیعی جزیره کروکدیل بوراکای است. جزیره کروکودیل یک جزیره کوچک در بوراکای فیلیپین است که جزیره ای محبوب در بین مردم محلی است، این جزیره نام خود را از شکل متمایزش بدست آورده که بسیار شباهت به یک تمساح دارد. طیف وسیعی از فعالیت های سرگرم کننده برای بازدید کنندگان این جزیره وجود دارد، از جمله فعالیت های و ورزشهای آبی، اما غواصی در این محل شناخته شده و بسیار محبوب است. این جزیره در انتهای جنوبی بوراکای واقع شده است و با یک قایق سواری 20 دقیقه ای از ساحل سفید برای کسانی که در آنجا مستقر هستند فاصله دارد و برای یک سفر یک روزه مناسب است. آبهای اطراف جزیره کروکودیل برای جریان های قوی آب شناخته شده است، بنابراین برای غواصی در این آبها به توصیه های محلی در هنگام توجه داشته باشید. با این حال اگر جریان آب مناسب بود، و به زیر آب رفتید از تنوع چشمگیر زندگی موجودات دریایی، مرجان های زیبا، مارماهی ها، و غیره شگفت زده خواهید شد. آب های روشن که این جزیره را احاطه کرده اند این جزیره را زیباتر کرده است. بسیاری از شرکت های گشت و گذار و مسافرتی معمولا این جزیره را به عنوان بخشی از سفرنامه بازدید کنندگان تور فیلیپین قرار میدهند. نقطه دیگر نزدیک به این جزیره جزیره مرجانی کو می باشد. [(img)|1038822133041001B] [(img)|1038823133041001B] تور فیلیپین،تور بوراکای،جزیره فیلیپین،جزیره کروکودیل بوراکای،قیمت تور فیلیپین،تور فیلیپین ارزان،مجری تور فیلیپین،تور فیلیپین نوروز،جزیره های فیلیپین،سواحل مانیل

بهترین مراکز خرید در جزیره بوراکای

بهترین مراکز خرید در جزیره بوراکای

ما در این مقاله بهترین مراکز خرید در جزیره بوراکای فیلیپین را به همراه برخی نکات در مورد آنها و پیدا کردن اجناس مورد نظر خود و خرید سوغاتی و یا موارد خاص در این جزیره زیبا آورده ایم تا در تور فیلیپین با اطلاعات جامع تری خرید کنید. شما می توانید اقلام اساسی، لباس های ساحلی و صنایع دستی و سوغاتی را در بازارهای محلی پیدا کنید با این حال، مراکز خرید و رستورانهای مدرن در بوراکای نیز، در دسترس هستند. بهترین مکان های خرید در بوراکای شامل مراکز روباز، بازارها و سوپر مارکت ها می باشد که می تواند تمام کالاهای مورد نیاز برای گذراندن تعطیلات دلپذیر در جزیره گرمسیری را برایتان فراهم کند. ساحل سفید، منطقه اصلی تجاری بوراکای دارای فروشگاه های هدیه و بوتیک های فروش سوغاتی و صنایع دستی مانند جواهرات و لباس ، دکوری ، لباس های ارزان و غذاهای محبوب محلی می باشد.

بهترین مراکز خرید جزیره سبو

بهترین مراکز خرید جزیره سبو

برای خرید سوغاتی در تور فیلیپین بهترین مراکز خرید سبو را می توان در مرکز شلوغ شهر پیدا کرد. محبوب ترین و بزرگترین آنها SM City Cebu،است که در Kaohsiung واقع شده است. شمال و جنوب سبو با مغازه های شگفت آور، گزینه های ناهار خوری و مکان های سرگرمی دسته بندی می شود. مراکز دیگر در سراسر شهر واقع شده اند، مانند رابینسون، بازار کشور، فروشگاه الکترونیکی و Cebu Parkmall. کالاهای معتبر و محلی بیشتر در بازار کربن واقع در مرکز شهر یافت می شود. بهترین مراکز خرید در شهر سبو در منطقه Cebu Metropolitan متمرکز شده است که شامل شهر سبو، شهر ماندائو و جزیره مکتان / Lapu-Lapu City و سایر شهرهای کوچکتر است. به عنوان دومین نطقه بزرگ و پرجمعیت در مناطق شهری فیلیپین، پس از مانیل، Metro Cebu تعداد قابل توجهی از گزینه های خرید را میزبانی می کند. امروزه به طور تقریبی در هر جایی از جهان، مراکز خرید بزرگ مقصد اصلی خرید و همچنین ناهارخوری هستند. مدرن و تهویه مطبوع، آنها گزینه ای بسیار جذاب و پرطرفدار در کشورهایی با آب و هوای گرمسیری هستند. بازارها نیز در شهر سبو به عنوان یک گزینه سنتی بسیار محبوب هستند، آنها محصولات تازه و تی شرت و لوازم جانبی را به فروش می رسانند. برای پیدا کردن تجربه خرده فروشی که برای شما مناسب است، از مغازه ها و فروشگاه های محبوب شهر سبو دیدن کنید.

استراحتگاه شانگری لا،جزیره بوراکای فیلیپین

استراحتگاه شانگری لا،جزیره بوراکای فیلیپین

شانگری لا، در یک محیط طبیعی، در یک تپه سرسبز، با چشم انداز آب های فیروزه ای ساحل Puka Shell ، که استراحتگاهی آرامش بخش است واقع شده. ویلا های قابل توجه که در شبه جزیره سنگی پراکنده اند، دارای یک استخر خصوصی، یک وان آب گرم و یک سرویس دو نفره هستند. حیات وحش غنی، گیاهان و جانوران محافظت شده و توسط استراحتگاه مورد توجه قرار گرفته است. مهمانان می توانند با پیاده روی در مسیرهای پیاده روی، از آرامش محیط بهره ببرند و از طبیعت دست نخورده لذت ببرند. فعالیت های دیگر عبارتند از ورزش های آبی، غواصی، تنیس، منطقه ماجراجویی، امکانات باشگاه سلامت و غیره. چهار رستوران که در بالای صخره یا درختی قرار دارند، غذاهایی در سطح جهانی را ارائه می دهند. از شانگری لا برای تعطیلات عالی دیدن کنید! خدمات عالی، درمان های آبگرم، سبک بی نظیر، طبیعت فوق العاده، فعالیت های فراوان و غذاهای تازه و خوشمزه از جمله مواردی است که در این اقامتگاه ارائه میشود. درجه حرارت در تمام طول سال تغییر آنچنانی ندارد، خشک ترین فصل از ژانویه تا مه است. با یک پرواز 45 دقیقه ای از مانیل به کتیکلان به اینجا می رسیدو شانگری لا تنها 15 دقیقه با از مسیر دریایی یا زمینی فاصله دارد، مسافران تور فیلیپین که این اقامتگاه را برای گذراندن یک تعطیلات آرامش بخش انتخاب میکنند قطعا از انتخاب خود راضی خواهند بود.

دریاچه کایانگان در جزیره پالاوان فیلیپین

دریاچه کایانگان در جزیره پالاوان فیلیپین

دریاچه کایانگان یک دریاچه آب شیرین و شفاف در کرون است که نمایان میکند صخره های زیر آب، غارها و جزایر کوچک را. این دریاچه نقطه محبوب برای عکاسان است. گفته شده است که این دریاچه پاک ترین دریاچه در تمام فیلیپین است. این مقصد سفر روزانه محبوب یک جاذبه توریستی محبوب است و فعالیت های زیادی را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد. دریاچه بسیار تمیز است که اغلب دارای 10 متر دید است، و این امکانی برای غیر شناگران برای دیدن صخره های دست نخورده از دیدگاههای اطراف دریاچه است. شما می توانید شنا کنید، snorkel، شیرجه در دریاچه، و با پپیاده روی بر کوه های مشرف بر دریا به تماشای منظره پانورامیک منطقه بپردازید. اگر مایل به کوهنوردی باشید با یک راهنمای تور می توانید از یک غار در بالای کوه نیز دیدن کنید، اما ممکن است قادر به ورود نباشید آن به عنوان یک "غار مرده" یاد میشود. شناگران که مایل به پریدن به دریاچه هستند باید از راهنمایی هایی در مورد مکان هایی که امن ترین نقاط غواصی هستند، از راهنماهای محلی استفاده کنند، زیرا برخی از سنگ های نوک تیز بیرون زده در زیر آب وجود دارد. شناگران نیز باید آگاه باشند که دریاچه با توجه به محتوای آب شیرین آن، دارای شناوری کم است. ورودیه پارک دریاچه حدود 200 php است و شامل تور به تالاب های دوقلو و قله دوقلو میشود. بسیاری از شرکت های توریستی مستقل نیز تورهای فراتر از دریاچه و محیط اطراف آن را شامل می شوند، از جمله تور قایق های زیبا. [(img)|1038821901141001B] [(img)|1038822901141001B] تور فیلیپین،جزیره فیلیپین،سواحل فیلیپین،قیمت تور فیلیپین،تور جزیره مانیل،جاذبه های گردشگری فیلیپین،دریاچه کایانگان فیلیپین،جزیره فیلیپین،تور مانیل بوراکای،مانیل

نقشه فیلیپین

نقشه فیلیپین

نقشه های فیلیپین به شما این امکان را می دهد که به راحتی همه چیز را از لحاظ محل اقامت، رستوران ها، فروشگاه ها، نقاط شبانه، جاذبه ها و فعالیت هایی که در هر مقصد مهم برای تعطیلات در این کشور بزرگ گرمسیری موجود است، در تور فیلیپین در دسترس داشته باشید. نمای ماهواره ای فیلیپین این کشور را که از بیش از 7500 جزیره تشکیل داده است، مانند یک پیچ و خم غول پیکر در رنگ سبز و آبی نشان می دهد. نقشه کلیه مناطق فیلیپین که در زیر نمایش داده شده است، با استفاده از آخرین فن آوری های موجود با مورد موقعیت دقیق هتل ها، استراحتگاه ها و تمامی مراکز مورد نیاز برای تفریح و سرگرمی بازدیدکنندگان تور فیلیپین نشان داده شده است. نقشه مانیل را بررسی کنید و خودتان را در خیابان های پیچیده شهر فیلیپین تصور کنید. مانیل به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان، یک مجموعه عظیم از ساختمان های مدرن و مجتمع های میراثی را در بر می گیرد شناخته شده است. این شهر در مقابل ساحل شرقی خلیج مانیل، در سمت غربی جزیره لوزون واقع شده است. نقشه مانیل نشان داده شده در زیر به شما کمک خواهد کرد که از طریق این شهر بزرگ غول پیکر مکانهای مورد نیاز خود را پیدا کنید و بلافاصله در نزدیکی هتل خود برای سرگرمی ها، غذا، خرید و تفریحات شبانه اقدام کنید.

باغ گیاه شناسی ترازاس سبو فیلیپین

باغ گیاه شناسی ترازاس سبو فیلیپین

در تور فیلیپین و بازدید از جزیره زیبای سبو باغ گیاه شناسی Terrazas de Flores که اولین در نوع خود در کشور است میتواند یک تجربه لذت بخش برای شما باشد. این باغ گیاه شناسی دوست داشتنی و تراس گل زیبای آن حدود 127 گونه از گونه های محلی منطقه را در خود جای داده است. باغ توسط کشاورزان محلی با استفاده از همان روش سنتی از متصل کردن سنگ یادآور مزارع برنج بانائو ساخته شده است. نسیم کوهستان سرد و نمایش خیره کننده آن راهی برای فرار از شلوغی شهر است. علاوه بر باغ زیبا، همچنین دارای کابین ها و عرشه های مشاهده، و همچنین یک کافه است. هزینه ورودی فقط PHP100 به ازای هر نفر است. باغ گیاه شناسی ترازاس یک تجربه آرامش بخش را با نیمکت ها و داربست های با گل پوشیده شده و مسیرهای پیاده روی فراهم می کند. شما می توانید پروانه ها و زنبورها را که در اطراف گل ها میچرخند را ببینید. همچنین می تواند برای یک تجربه آموزشی خوب به عنوان نشانگرهای شناسایی گیاه های مختلف را ایجاد کند. برخی از این نشانگرها نیز با شعرهای تصادفی و نقل قول های الهام بخش حکاکی شده اند. کابین هایی هستند که شما می توانید برای PHP100 در هر ساعت اجاره کنید. در صورت خرید PHP1000 ارزش غذا و نوشیدنی در کافه، رایگان است. شما می توانید همراه با موسیقی آرامبخش از عرشه مشاهده یا کافه به تماشای منظره های چشم نواز بپردازید. کافه باغ گیاه شناسی Terrazas de Flores وعده های غذایی سبک و نوشیدنی ها را ارائه می دهد. Opening Hours: 07:00 – 20:00 Location: Along Cebu Transcentral Highway in Barangay Malubog

آنجلس سیتی فیلیپین

آنجلس سیتی فیلیپین

آنجلس سیتی فیلیپین: آنجلس سیتی در مرکز لوزان واقع در استان پامپانگا در حدود 75 کیلومتری شمال مانیل واقع شده است. آنجلس یک شهر شلوغ و پرطرفدار با جمعیتی حدود 330،000 است. زبان اصلی مردم تاگالوگ و کاپامپانگان است، اما انگلیسی نیز به طور گسترده ای صحبت می شود. قدمت تاریخ آنجلس به دوره اسپانیایی بازمیگردد، و در طول جنگ فیلیپین-آمریکا، پایتخت فیلیپین بود. عمارت Pamintuan سال 1899 به عنوان مقر دولت موقت تبدیل شد. برای بازدیدکنندگان شهر آنجلس امروزه دو جاذبه اصلی در آنجلس سیتی وجود دارد: منطقه بندر آزاد کلارک و منطقه تفریحی Balibago. منطقه بندر آزاد کلارک: در اوایل دهه 1900، مقر دژ ایالات متحده در آنجلس به عنوان محل پست سواره نظام تاسیس کرد. بعدها پس از جنگ جهانی دوم به پایگاه هوایی کلارک تبدیل شد. در سال 1991 کوه پیناتوبو فوران کرد و منطقه را ویران کرد و در نتیجه، ایالات متحده، پایگاه را تخلیه کرد. اکنون کلارک منطقه ویژه اقتصادی و ترکیبی از مراکز تفریحی، خرید، پارک صنعتی و محل فرودگاه بین المللی کلارک است. دو وسیله اصلی حمل و نقل در Angeles وجود دارد: ترمینال اتوبوس Mabalacat و فرودگاه بین المللی Diosdado Macapagal . ترمینال اتوبوس Mabalacat اتوبوس ها با تهویه مطبوع به مانیل و بسیاری از نقاط دیگر در شمال و مرکز لوزان حرکت می کنند. همچنین کامیونهای Olongapo، Subic برای سایر نقاط وجود دارد. یک شاتل با تهویه مطبوع بین ایستگاه اتوبوس و فرودگاه مسافران را جا به جا میکند. شاتل از ترمینال اتوبوس: 04:00 تا 18:00 کرایه 100 پزو. از فرودگاه: از 11:00 تا 21:00 50 پزو هزینه دارد. فرودگاه بین المللی Diosdado Macapagal Diosdado Macapagal واقع در پایگاه پیشین نیرو هوایی کلارک مستقر است و پروازهای مستقیم به بانکوک، سنگاپور، هنگ کنگ، ماکائو، تایپه، اینچئون، کوالالامپور، شانگهای، گوانگژو، جاکارتا، اوزاکا، بوسان، هوشی مین ، و مقصد های دیگر انجام می گیرد. پروازهای داخلی به 34 شهر فیلیپین نیز وجود دارد. نکات: به غیر از Jeepney به ایستگاه اتوبوس، هیچ حمل و نقل عمومی به فرودگاه یا از آن وجود ندارد. تاکسی ها از فرودگاه به آنجلس سیتی 500 پزو هزینه دارد. آب و هوا فصل خشک معمولا از دسامبر تا ژوئن است. فصل بارانی از ماه ژوئیه تا نوامبر است و باران معمولا بعد از ظهر و عصر شروع به بارش میکند. فصل تابستان فصل گردباد است. [(img)|1038822943141001B] آنجلس سیتی فیلیپین،آنجلس سیتی کجاست،تور فیلیپین،جزیره مانیل،جزیره بوراکای،جزایر فیلیپین،درباره آنجلس سیتی،جاذبه های آنجلس سیتی،تور فیلبپبن ارزان،تفریحات فیلیپین [(img)|1038823943141001B]

بازدید از تپه های شکلاتی در تور فیلیپین

بازدید از تپه های شکلاتی در تور فیلیپین

تپه های شکلاتی یک جاذبه عجیب و غریب و محبوب در وسط جزیره بهول در فیلیپین است. در فصل خشک، 1،776 تپه مخروطی به شکل متقارن که 20 مایل مربع را قهوه ای نمایش میدهند و به صورت سطرهای بی پایان تپه های شکلاتی ظاهر می شوند، این همان چیزی است که آنها نام خود را از آن میگیرند. گردشگران [(link)|تور فیلیپین| http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] هر ساله از این تپه های جذاب بازدید میکنند. سه افسانه مربوط به نحوه ی شکل گیری تپه های شکلاتی وجود دارد. اول درباره مبارزه و خصومت بین دو غول که هر یک از آنها را به یکدیگر سنگ پرت می کند، تا زمانی که از مبارزه خسته و دوست شوند. افسانه دوم از یک غول به نام Arogo سخن می گوید که در عشق فانی، Aloya افتاد. هنگامی که او درگذشت، او در چنین دردي بود که نمی توانست فریاد بزند، و وقتی اشکش خشک شد، تپه ها ی شکلاتی را شکل داد. افسانه سوم از یک غول carabao که تمام محصولات روستاییان را می خورد، سخن می گوید. در نهایت، مردم شهر دیگر نمی توانستند غذا های خودشان را از دست بدهند، پس در طی نقشه ای همه غذاهای فاسد را برای غذا خوردن carabao جمع آوری کردند. او آن را خورد، اما نمی توانست آن را هضم کند، و پشت سر او قله ها و تپه های های مدفوع، که به مانند تپه های شکلاتی خشک شد. "داستان واقعی این است که تپه ها توپوگرافی مخروطی هستند که به این معنی است که آهک پوشیده شده از چمن که زمانی بخشی از بستر دریا بوده است، با افزایش شدید ذخایر مرجانی و اثرات باران، آب و فرسایش باعث ایجاد آنچه که امروزه می بینید شده است ."

هر مقصد فیلیپین درباره هویت سفر شما چه می گوید

هر مقصد فیلیپین درباره هویت سفر شما چه می گوید

مسافران تور فیلیپین با داشتن بیش از 7،000 جزیره از مجمع الجزایر فیلیپین میتوانند مطمئن شوند که حداقل یکی از آنها با توجه به سلیقه خود باشد. بنابراین چه شما لذت ببرید از صرف روز خود در کنار دریا با خوردن نارگیل تازه و یا در گوشه ای آرام به استراحت بپردازید و یا از بزرگترین مراکز خرید در جهان بازدید کنید شما هرگز نخواهید گفت سفر به فیلیپین اشتباه است. جستجوی آدرنالین در سبو برای کسانی که نیاز به یک دوز منظمی از هیجان در سیستم خود دارند، چندین فعالیت آدرنالین بسته بندی شده در استان سبو در انتظار آنهاست. نبرد رپیدز از پایین رودخانه ماتوتینائو به آبشار کاوازان سقوط می کند و سعی می کند تا در شهر بادیان به قتل برسد. خود را آماده میکند برای فتح بالاترین ارتفاع با پرش از ارتفاع 30 فوت، هر چند تلاش بیشتر پاداش های بیشتری نیز دارد، با آب زرق و برق دار از آبی خیره کننده در خط پایان سقوط میکنند. اگر 30 فوت برای شما چیزی نداشته باشد، چرا یک پرش 10 هزار پایی از یک هواپیمای بلند در جزیره Bantayan را امتحان نکنید؟ مدرسان با گواهینامه و آموزش دیده برای پرش در کنارتان قرار می گیرند، اسکیت بازان دو طرفه آنها نیازی به تجربه قبلی ندارند. ساحل خلوت پالاوان برای کسانی که دوسدار آرامش ساحل هستند گذراندن روز در شن و ماسه گرم، حمام آفتاب گرفتن، و گوش دادن به امواج دریا در جزیره پالاوان انتخاب مناسبی است. این جزیره مشهور در جنوب غربی فیلیپین واقع شده که دارای برخی از سواحل خیره کننده است. گردشگران به سوی شهرهای شمالی ال نیدو و کرون برای گذراندن یک روز زیبا هدایت می شوند تا برنامه سفر خود را کامل کنند. برای کسانی که چیزهای کمتری را انتخاب می کنند، سن ویسنته و پورت بارتون در سواحل زیبا مناسب تر است. و برای کسانی که مایل به سفر به بهشت های استوایی دست نخورده، هستند باید برای سفر به جنوب، به جزایر Balabac، که سواحل بی نظیر و آب های کریستالی دارد آماده شوند. غذای Pampanga پامپانگا، یک استان در مرکز لوزان است و تنها چند ساعت رانندگی از مترو مانیل فاصله دارد،که به عنوان مرکز پخت و پز و آشپزی کشور شناخته می شود. Pampanga به عنوان منبع برگزیده فیلیپینی مانند sisig و tocino شناخته شده است که به خانه بهترین و نوآور ترین آشپزان کشور مشهور است. امروزه غذاهای پامپانگا بیشتر توسط سرآشپزهای خلاق که دوباره دست به اختراع غذاهای محلی با تنظیمات صمیمی خود که مواد تشکیل دهنده، طعم دهنده ها و تجربه غذا را برجسته می کنند زده اند. لذت بردن از این نوع غذا در آشپزخانه دانیل لی دانیلم در کلود تایگ و Bale Dutung. خرید مترو مانیل برای مسافران یک مکان که فقط به عنوان خرید خوب آن معروف است، مترو مانیل با مراکز خرید دیدنی و لوکس است. گشت و گذار در بازارهای مانیل یک روز کامل زمان نیاز دارد. در شهر مکاتی، مرکز Power Plant Mall و Greenbelt دارای چندین فروشگاه برند لوکس و لیست طولانی از مارک های بین المللی هستند که از سراسر جهان عرضه می شوند. اما در حالی که این ها نام های مشهور جهان هستند، فراموش نکنید که با خرید در بازارهای محلی نیز سوغاتی های خوبی را میتوانید تهیه کنید. فیلیپینی ها صنعتگران ماهری هستند و بازار برای محصولات منحصر به فرد و کیفیت محلی در سال های اخیر رشد کرده است. به SM Megamall و شعبه بزرگ Kultura سر بزنید که دارای محصولات فیلیپینی محلی بسته بندی شده و سوغاتی ها شامل لباس های سنتی و لوازم آرایشی و غیره میباشد. نگاهی به کفش های چرمی که در Marikina (شهر شناخته شده برای صنایع کفش با کیفیت آن) و مروارید (به طور گسترده ای در کشور یافت می شود و یا از طریق غواصی در دریای عمیق در آب های مجاور که مقرون به صرفه تر است) بیندازید. بدون شک تنوع مراکز خرید در مانیل هر گردشگری را حیرت زده خواهد کرد. برای مشاهده [(link)|هتل های فیلیپین| http://www.aysham.com/هتل-های-فیلیپین] و [(link)|تور فیلیپین| http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] و [(link)|جاذبه های گردشگری فیلیپین| http://www.aysham.com/اطلاعات-گردشگری-فیلیپین] و [(link)|آب و هوای فیلیپین| http://www.aysham.com/آب-و-هوای-فیلیپین] کلیک کنید.

کریسمس در فیلیپین

کریسمس در فیلیپین

جالب ترین زمان سال درست در همه ی جهان جشن کریسمس است. در فیلیپین، کریسمس آغاز شده است. کریسمس در فیلیپین چندین ماه طول می کشد و از راه اندازی دکوراسیون ها و اجرای آهنگ های ایام عید تولد عیسی تا اوایل سپتامبر تا روز سه پادشاه در هفته اول سال بعد، ادامه دارد. اگر در ایام کریسمس در فیلیپین بودید همانند مردم محلی به سرگرمی های تعطیلات فیلیپین بپیوندید و از تور فیلیپین خود لذت بیشتری ببرید. خرید دکور مردم محلی می دانند که اقتصادی ترین راه برای خرید لوازم دکور کریسمس در بازارهای Divisoria در مانیل است. این منطقه در فصل کریسمس بسیار رونق می یابد و شلوغی دیوانه کننده بازار ممکن است شما را کلافه کند بنابراین برای جلوگیری از برخورد با ازدحام جمعیت، دکوراسیون خود را در طول سال انجام دهید. دیگر مکان های فوق العاده در مترو مانیل برای خرید دکوراسیون کریسمس Dapitan Arcade در شهر کوزون و کارخانه کریسمس در Sampaloc، مانیل است. استقرار در مکان هایی مانند Divisoria و Dapitan برای چانه زدن با مشتریان استفاده می شود، بنابراین معمولا قیمت بالایی برای شروع به شما می دهند، انتظار می رود که شما در آن شرکت کنید و با چانه زنی به قیمت دلخواه خود برسید. برای هدیه نیز زودتر خرید کنید در حالی که شما برای خرید دکوراسیون پیشگام هستید، در ابتدای لیست کارهای کریسمس نیز شروع به خرید هدیه کنید. جاده های مترو مانیل در طول کریسمس خیلی شلوغ میشود که دولت باید رانندگان را به مسیرهای جایگزین به نام «خطوط کریسمس» که حداقل ظاهرا کمتر شلوغ هستند، هدایت کند. بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن سوخت و وقت گرانبها در جاده، خرید خود را در طول سال انجام دهید. خریداران از بسیاری بازارها و مراکز تجاری، از بازارهای ارزان قیمت تا مجتمع های خرید گران قیمت، خرید میکنند. خریداران در مانیل می توانند مکان هایی را پیدا کنند تا به طور کامل نیازهای آنها را برطرف کند. مراکز خرید محبوب برای کسانی که عاشق چانه زدن هستند عبارتند از: Quiapo، Divisoria، و مرکز خرید Greenhills. در حالی که خریدارانی که خواهان مارک های خاص و بین المللی هستند می توانند از مغازه های بسیاری از فروشگاه های Power Plant و Greenbelt Mall در منطقه کسب و کار مکاتی استفاده کنند. بر خلاف ایالات متحده، خانوارهای فیلیپینی دقیقا برای هالووین در ماه اکتبر و شکرگزاری در ماه نوامبر تزئین انجام نمیدهند. اما این به این معنا نیست که آنها شروع به تزئین پس از آن نمی کنند. بعضی از poinsettias پلاستیکی، برخی از مصنوعات Santa Clause وجود دارد، برای دکوراسیون کریسمس عجیب نیست که اولین بار در ماه (سپتامبر) آغاز شود. اجازه دهید فضای شاد را به خانه خود بیاورید و شروع به ساخت دکوراسیون های جدید کریسمس خود کنید. ایجاد لیست پخش کریسمس کنار هم قرار دادن مجموعه ای از آهنگ های تعطیلات مورد علاقه خود را: برخی از خوش بین و پر جنب و جوش برای گردهمایی های جشن و برخی از زیبا و آرام برای شب با یک فنجان داغ کاکائو در حالی که هر کس مورد علاقه شخصی خود را دارد، و همیشه تعطیلات کلاسیک وجود دارد، گوش دادن به آهنگ هایی از هنرمندان محلی فیلیپینی کار جالبی میتواند باشد. به عنوان بسیاری از احزاب کریسمس شرکت کنید ... این در فیلیپین معمول نیست که یک حزب کریسمس برای هر گروهی که به آن تعلق دارید سازماندهی شود. مهمانی کریسمس در مدرسه، در دفتر، یکی از دوستان نزدیک شما، دوستان قدیمی دبیرستان، جوانان دانشگاهی، پسرعموها، تیم بسکتبال شما ... این لیست ادامه دارد. این مقدار کمی از بودجه خواهد بود، زیرا بسیاری از آنها در معرض مبالغ هنگفت هستند و اکثر آنها نوعی "تبادل نظر" با نام "راز سانتا" را در اختیار شما قرار می دهند، اما آنها برای جشن بزرگ در شب کریسمس بزرگ هستند. در واقع، فیلیپینی ها به آنها علاقه دارند، زیرا آنها یک راه فوق العاده برای مردم برای لذت بردن از شرکت خوب، سرگرمی خوب، و بسیاری از مواد غذایی هستند. آمادگی خود را برای از بین بردن رژیم خود آماده کنید کریسمس در فیلیپین مجموعه ای میهمانی های پایان ناپذیر است. از هر میز بوفه کریسمس تا مهمانی بزرگ noche buena، سرشار از مواد غذایی خواهد شد که بسیار خوشمزه خواهد بود. برای حفظ رژیم غذایی خود تلاش نکنید. اجازه ندهید که خود را از اوج عشق این کشور به غذا، بگیرید. همانطور که برای noche buena، جشن بزرگ در شب کریسمس، فراموش نکنید که از مواد محلی کریسمس فیلیپینی امتحان کنید: queso de bola (پنیر، کیک شیک شیرین و سالاد میوه برای دسر). سعی کنید سیبانگ گابی را کامل کنید در فیلیپین، که بیش از 80 درصد از این کشور کاتولیک رومی است، بسیاری از سنت های کریسمس سیبنگ گابی، در جایی که مردم از خواب بیدار می شوند برای حضور در جشن، آماده می شوند. این توده ها هر روز از 16 دسامبر تا شب کریسمس اجرا می شود. سحرخیزان می توانند پاداش خود را با برخی از کیک های خوشمزه (کیک برنج) برای صبحانه بگیرند، که انواع مختلفی در این زمان معمولا در خارج از کلیساها فروخته می شوند. برای بچه ها: آگوینالدو در روز کریسمس اگر بچه دارید و تصمیم سفر به فیلیپین می گیرید برای تعطیلات، این سنت کریسمس برای افراد کم سن و سال بسیار مناسب است. فیلیپینی ها اهمیت بسیار زیادی برای خانواده قائل هستند که حتی با اعضای خانواده های بزرگ نیز ارتباط نزدیکی دارند. و کریسمس دقیقا دوست دارد خانواده را کنار هم جمع آورد. در روز کریسمس، فیلیپینی ها از خانه های بزرگترهای خانواده بازدید می کنند تا بچه ها بتوانند به خویشاوندان بزرگترشان (عموها، عمه ها و پدربزرگ و مادربزرگ ها) احترام بگذارند. معمولا کودکان برای انجام یک احترام فیلیپینی بنام pagmamano آموزش میبینند (این شامل گرفتن دست بزرگسال است، کمی به سمت پایین خم میشود و پیشانی را لمس می کند و "mano po" را می گوید). سپس بزرگان به آن ها عیدی میدهند. نگاهی به روح کریسمس فیلیپین کریسمس در فیلیپین واقعا یک نوع است. کریسمس بیش از ارائه هدایا و مقدار قریب به اتفاق مواد غذایی، زمانی برای جشن گرفتن خانواده، دوستان و جامعه با هم است، و این روحیه دوست داشتنی به نظر می رسد از طریق هوا پخش میشود. مزه این خلق و خوی نشاط بخشی که در طول سه ماهه آخر سال انجام می شود پایان سال را به یاد می آورد. لذت بردن از چراغ های روشن هر خیابان، خانه و محیط؛ گوش دادن به آهنگ های خیابان ها و ابزارهای تغییر شکل آن؛ فیلیپین را خوشحال می کند که این کشور یکی از شگفت انگیز ترین مکان های جهان است تا از تعطیلات قدردانی کند. [(img)|1039543665241001B] کریسمس فیلیپین،تور فیلیپین،قیمت تور فیلیپین،تور مانیل بوراکی،تور ترکیبی فیلیپین،تور نوروز فیلیپین،تور فیلیپین ارزان،جاهای دیدنی فیلیپین،جزیره های فیلیپین،مانیل

زیبا ترین اماکن در پالاوان که در ال نیدو یا کرون نیستند

زیبا ترین اماکن در پالاوان که در ال نیدو یا کرون نیستند

جزایری در فیلیپین وجود دارد که چندین بار در مجلات Travel + Leisure و Condé Nast Traveler با نام "بهترین جزیره در جهان" نامزد شده اند، بدون شک پالاوان یک شکاف از بهشت است. مسافران از سراسر جهان برای چشیدن طعم این قطعه بهشتی به فیلیپین سفر میکنند. در حالی که کشور فیلیپین واقعا خیره کننده است، دارای بسیاری از جواهرات کمتر شناخته شده است که آن ها بسیار ارزشمند هستند. در تور فیلیپین از این گوهر های فیلیپین بازدید کنید و لذت ببرید از سقر به یاد ماندنی در فیلیپین.

قلعه سانتیاگو مانیل

قلعه سانتیاگو مانیل

قلعه سانتیاگو مهمترین جاذبه گردشگری مانیل است. در قلمرو قلعه، یک دشت از باغ های آراسته دوست داشتنی، باغچه ها و چشمه هایی است که به دروازه طاق دار و یک برکه پر از زنبق منجر می شود. در داخل موزه ریزال به زیبایی ارائه شده است، ساختمانی که در آن دکتر ریزال - قهرمان ملی فیلیپین - در انتظار اعدام در سال 1896 در زندان است. شامل صفحه نمایش جذاب مختلف از خاطرات ریزال است. در انتهای قلعه، چشم انداز یک بخش صنعتی از رودخانه پاسیگ را به سمت بالورته سانتا باربارا، بازسازی پادگان نظامی اسپانیایی در قرن هجدهم که صدها تن از پلیس های فیلیپینی و آمریکایی در جنگ جهانی دوم کشته شدند؛ در حال حاضر مبلمان سالن Rizaliana، نمایش مبلمان خانواده Rizal است. همچنین علاقه های زیادی به بلوک های سلول های سیاه چال، از جمله ریزال که شب گذشته اش را در آنجا سپری کرد. این ساختار سنگی دارای یک سبک معماری ایتالیایی-اسپانیایی است و در قرن شانزدهم ساخته شده است. میگوئل لوپز د لاگاسپای این مأموریت را برای شهر ماریا سیتی تاسیس کرد و به نام پیتر سنت جیمز بزرگ اسپانیا نامگذاری شد. این نیز به عنوان Fuerza de Santiago در اسپانیا یا Moog ng سانتیاگو در تاگالوگ شناخته شده است. علاوه بر این، نه تنها سلاح های ذخیره شده در اینجا وجود دارد، بلکه این محل همچنین در زمان اشغال اسپانیا و جنگ جهانی دوم، زندان بود. این جزیره بخشی از شهر دیواره ای است - Intramuros. این یکی از نشانه های تاریخی کشور است. چندین حوادث تاریخی مهم در این نقطه از قبیل شکست رجوی سلیمان اسپانیایی ها، حمله به چینی ها به رهبری لیه هونگ و اولین پرچم ایالات متحده که استعمار آمریکا را اعلام کردند، رخ داد. پس از جنگ جهانی دوم، قلعه به عنوان "حرم آزادی" اعلام شد. رودخانه پاسیگو و پلازا د آرماس، یک نقطه ایده آل برای پیکنیک های خانوادگی و سایر فعالیت های هوای آزاد است. این قلعه قبل از اعدام در سال 1896 به عنوان زندان برای ژیل ریزال قهرمان ملی فیلیپین به سر می برد. موزه حصار ریزال برای نشان دادن خاطرات مربوطه نمایش داده شد و به این مرد بزرگ احترام گذاشته شده است. برای به یاد آوردن پیاده روی نهایی از سلول خود به ستاد شلیک، قدم های او بر روی زمین قرار گرفته است. یکی دیگر از ویژگی های ارزشمند در اینجا این است که یک کریستال سفید است که به شجاعت مبارزان آزادی که در زندان ها در اینجا زندانی شده اند یادآوری می شود. بسیاری ادعا می کنند که گذرگاه های زیرزمینی منجر به اتاق هایی می شوند که می توانند واقعیت های تاریخی بیشتری را نشان دهند اما هیچ کس نمی داند چگونه این گذرگاه های مخفی را کشف کند. این ساختار یک منبع عالی تاریخی است و بقایای تاریخی همچون توپ ها، مهمات، پادگان سربازان، کانال و دیگر خاطرات تاریخی را نشان می دهد. جاذبه های مدرن مانند خانه های تئاتر، رستوران ها، مغازه های سوغات و غرفه های مواد غذایی و نوشیدنی برای تهیه نیازهای گردشگران اضافه شده است. در نزدیکی پارک مکان های مورد علاقه دیگر: پارک ریزال، مانیل بیلوال و بانوی ما از حرم گادالاپه است. به اندازه کافی به اندازه کافی، این مکان توسط یک زمین گلف تحت عنوان Club Intramuros احاطه شده است. قلعه سانتیاگو ساعتهای بازدید: روزانه از ساعت 08:00 تا 18:00 مکان: خیابان سانتا کلارا، اینترمورو، مانیل [(img)|1039540689242001B] قلعه سانتیاگو مانیل،جاذبه های مانیل،تور مانیل،تور فیلیپین،قیمت تور فیلیپین،تور فیلیپین ارزان،جاهای دیدنی مانیل،تور فیلیپین نوروز،ویزای فیلیپین،جزایر فیلیپین [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین]

آکواریوم بوراکای فیلیپین

آکواریوم بوراکای فیلیپین

شما از پیاده روی در سواحل شنی سفید در بوراکای لذت میبرید؟ پس باید عاشق پیاده روی در یکی از بزرگترین آکواریوم های فیلیپین باشید. آکواریوم بوراکای شما را به یک دنیای زیر آب می برد که در آن شما می توانید با موجودات دریایی شگفت انگیز ارتباط برقرار کنید. شما از یک ماسک با کپسول اکسیژن استفاده می کنید که به شما اجازه می دهد نفس بکشید تا بتوانید از طریق این دنیای دریایی شگفت انگیز حرکت کنید و به زندگی آبزیان نزدیک شوید. یکی از تفریحات تور فیلیپین که بسیار پر طرفدار است در میان گردشگران بازدید از این آکواریوم زیبای فیلیپین است. آکواریوم غول پیکر در مرکز گردشگری ریجنسی:Oceanacarium Boracay، واقع در زیرزمین مرکز گردشگری ریجنسی، دارای طولانی ترین تونل زیر آب در فیلیپین و بزرگترین مروارید جهان است. بازدید برای مهمانان و غیر مهمانان در هتل امکان پذیر است، این یکی از جذابیت های مهم برای بچه ها است و همچنین بهانه خوبی برای تفریح کردن در فصل بارانی است. مهمانان اقامت در هتل باید مبلغ PHP400 را به ازای هر نفر پرداخت کنند، در حالی که برای غیر مهمان هزینه PHP600 میباشد که شامل تور و تنقلات میباشد. کودکان زیر 6 سال به صورت رایگان پذیرفته می شوند اما غذای اضافی دریافت نمی کنند. آکواریوم زیرآبی بوراکای شامل دو بخش اصلی، تونل اکتشاف و بار اقیانوس است. اساسا یک آکواریوم غول پیکر است که مجموعه ای از زندگی دریایی را شامل می شود، از جمله کوسه ها که شما می توانید از طریق یک تونل ساخته شده از فایبر گلاس ساخته شده آنهارا مشاهده کنید. دومی بار و رستوران با ستون های آکواریوم و نمایش آن است. علاوه بر منظره نمایش جالبی از موجودات دریایی مختلف، بخش مورد علاقه ما قطعا نمایش پری دریایی است که دو بار در روز در ساعت 11:00 و 16:00 برنامه ریزی شده است. یک زن و شوهر از پری دریایی با فوت و فن های مخزن، با چرخش های ساده و تلنگر زدن و بوسه و قلب پرتاب کردن به بازدیدکنندگان، را تحت تاثیر قرار می دهد. در حالی که شما آنجا هستید و برای کسب بیشتر تلاش می کنید، می توانید سایر فعالیت های هیجان انگیز را با هزینه های اضافی مانند Aquarium Ocean Walk و Aquarium Scuba Diving را نیز بررسی کنید. [(img)|1039548499242001B] آکواریوم بوراکای فیلیپین،جاذبه های بوراکای،تور فیلیپین،مانیل،جاذبه های فیلیپین،جزایر فیلیپین،سواحل فیلیپین،تور ارزان فیلیپین،تور فیلیپین نوروز،موزه های فیلیپین [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] Boracay Oceanarium Opening Hours: 09:30-19:00 Location: Crown Regency Resort and Convention Center, Station 2, Main Road Barangay Balabag, Boracay Island, Malay Aklan, Philippines Tel: +63 (036) 506 3111

مکان های ماساژ و اسپای فیلیپین

مکان های ماساژ و اسپای فیلیپین

اسپای فیلیپین برای خواص آرامش بخش، جوان سازی و بازسازی از طریق دانش شفای باستانی مشهور است که از نسل های گذشته بدست آمده است. امروزه بسیاری از هتل های با کیفیت و خدمات لوکس آپارتمان ها در فیلیپین دارای مرکز اسپا هستند که در آنها مارک های Mandara یا ESPA به چشم میخورد. اینها اغلب می توانند جذاب ترین بخش باشند، اگرچه کمی گران هستند. خارج از قلمرو مهمان نوازی هتلهای پنج ستاره، شما می توانید انواع مختلف مرکزهای اسپا را انتخاب کنید، با همه چیز از خدمات لوکس آبگرم و گزینه های مقرون به صرفه تر. منوهای اسپا عمدتا از سبک های مختلف ماساژ، اسکراب بدن، درمان های صورت و لوازم آرایشی، حمام های گیاهی و آروماتراپی استفاده می کنند. در [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] از این خدمات لذت ببرید. Chi Spa در فضای باغ هتل شانگری لا واقع شده است، Chi Spa می آورد با هم فلسفه آبگرم را در یک آبگرم به ارمغان می آورد. Chi Spa با ارائه یک لیست لذت بخش از درمان، از ماساژ روغن کلاسیک تا ماساژ سنگ شگفت انگیز هیمالیا، آبگرم چی ارائه می دهد پاسخ کامل به یک روز گیج کننده در مانیل. Opening Hours: 10:00 - 22:00 Address: Edsa Shangri-La 1 Garden Way, Ortigas Centre, Mandaluyong City 1650 Tel: +632 633 8888 Suriya Spa Spa Suriya ترکیبی از تأثیرات آسیایی است که احساس خوب، تجدید و جوانسازی را ارائه می دهد. محیط و خلق و خوی Suriya یکی از آرامش و ملایم ترین فضاها برای استراحت کردن است، که یک پناهگاه برای آرامش را فراهم می آورد. Opening Hours: 08:00 - 01:00 Address: 6th Level, Glorietta 4, Ayala Centre, Makati City 1224 Tel: + 632 728 8899 Mandala Spa & amp; amp; Resort Villas، بوراکای تقریبا 20 سال است که این مرکز آبگرم چند منظوره بر روی تپه ای در بوراکای مجموعه ای از درمان های جوانسازی و سلامتی را در کشور ارائه میدهد. استراحتگاه و اسپای ماندالا بسیاری از خدمات، که هر یک به دقت طراحی شده اند و نه تنها برای تسکین بدن ، بلکه برای راحتی و آرامش ذهن هم کمک میکند ارائه میدهد. آنها برنده 3 جایزه درمان شده اند: Hilot Trilogy، از تکنیک ماساژ باستانی فیلیپینی ؛Karma Shodhana،با الهام از شیوه های سنتی هند آیورودا؛ و واتسو، یا درمان آب، که آنها در کشور پیشگام بودند. علاوه بر این، آنها همچنین یک سرویس سم زدایی یک روزه را ارائه می دهند، یک برنامه سلامتی مخصوصا برای زوج ها، درمان های زیبایی ارگانیک، یوگا، و هنرهای شفا است. استراحتگاه اتمسفر محراب های آبگرم در استراحتگاه اتمسفر در فیلیپین مترادف با سلامتی است. باور اصلی ما این است که ایجاد تعادل بین ذهن، بدن و روح سالم کلید زندگی سالم و موفق است. آبگرم لوکس اتمسفر، یکی از بهترین چشمه های معدنی در آسیا است، با خدمات آرامش جسمی و روانی. ما انواع درمان مانند ماساژ بدن، صورت، درمان سم زدایی آبگرم خاص و برنامه های سم زدایی کامل، یوگا، مدیتیشن و مربیگری زندگی. آبگرم اتمسفر در یک باغ گرمسیری آرام با رودخانه ها و دریاچه های مصنوعی، گل های زیبا و درختان واقع شده است. چهار غرفه در فضای باز برای زوج ها با حمام خصوصی هم وجود دارد. همچنین یک استخر آب گرم در حال حاضر در زمین های watsu درمان و تمدد اعصاب است. اسپا دل مار اقامت در یک مکان تفریحی سالم می تواند لذت بخش و آرامش نهایی را به شما ارائه دهد. یکی از این ها Spa Del Mar است که به طور ایده آل در جزیره مکتان، سبو واقع شده است. این اسپا مناظر ساحلی منحصر به فرد را ارائه می دهد و فعالیت های ورزشی فراوانی را ارائه می دهد. اگر می خواهید در روز عروسی خود آرامش را تجربه کنید، می توانید اتاق بخار و همچنین سالن بدنسازی کامل را امتحان کنید. این آبگرم برای ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود شناخته شده است. یکی از موارد مورد علاقه بسیاری از مهمانان این است که آنها به شما اجازه استفاده از کیسه های گرم خود را می دهند تا بر روی کل پشت و پاهای شما قرار بگیرند تا بتوانند یک تجربه آرام بخش را بدست آورند. همچنین دارای امکانات پیشرفته ای برای سلامتی و ارائه ماساژ های درمانی متعدد و خدمات زیبایی است. Aum Spa آیا شما به دنبال تعطیلات منحصر به فرد و عاشقانه هستید؟ Aum Spa خوب، این مکان کاملا می تواند شما را به آنچه که نیاز دارید برساند. Crimson Resort & amp; amp; Spa Mactan، مهمانان را با خدمات رمانتیک و آرامش بخش شگفت زده میکند و خدمات با کیفیت را ارائه می دهد. نام Aum Spa از ماندگاری Hindu Om گرفته شده است که در آن درمان هایی که ارائه می دهند معتبر، منحصر به فرد و معنی دار هستند و توسط پزشکان آموزش دیده بین المللی و با مجوز انجام می شود. این آبگرم ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات احیا کننده و درمان های آرامش بخش از متخصصان به خوبی آموزش دیده است. یک وب سایت رزرو در سفر، Aum Spa را به عنوان یکی از هشتمین بهترین هتل های اسپا معرفی کرده است. بدون شک برای مفهوم و امکانات برجسته طراحی شده برای دادن تجربه کامل آرامش. این یک مرکز آبگرم جهانی و مقصد استراحتگاه نه تنها خانواده ها، بلکه همه ی افراد است. Aum Spa ارائه می دهد اتاق های مختلف درمانی که مهمانان می توانند از آنها انتخاب کنند و همچنین امکانات بهداشتی و سلامتی مانند سونا و اتاق بخار و یوگا. شما همچنین می توانید از امکانات آرامش بخش مانند جکوزی و استخر آبگرم برای آرامش کامل استفاده کنید. Willow Stream Spa اسپای ویلوو استریم در مکاتی یک آبگرم پر انرژی است که انرژی بسیاری را به مهمانان خود می بخشد، در حالی که ترکیب همه عناصر را در خدمات خود و امکانات عالی آبگرم انجام می دهد. Willow Stream یکی از مجلل ترین اسپاها در شهر است. مهمانان می توانند در آرایه هایی از خدمات جوان سازی که می توانند در این مرکز استفاده کنند لذت ببرند. این آبگرم دارای اتاق های مجهز است که برای ترویج مناطق مختلف آرامش طراحی شده است و به مهمانان اجازه می دهد تا به طور کامل از انتخاب درمان های طبیعی تسکین دهنده لذت ببرند. Qiwellness Living Qiwellness Living یک پناهگاه ضروری برای صلح و آرامش است. این آبگرم اختصاصی و منحصر به فرد است که به مهمانان توصیه میشود، زیرا آنها با دید کامل از دریاچه Taal و باد خنک تاگیتای استراحت می کنند. در اینجا، شما می توانید تلفیقی از روش های تسکین دهنده سنتی و روش های شفای چینی را تجربه کنید. این مرکز می تواند ماساژ خود را با استفاده از یک مومیایی خاص و یا یک ماساژ بدن با ترکیبی از رفلکسولوژی، طب سوزنی، و تکنیک های tui-na. انجام دهد. علاوه بر این، آبگرم همچنین دارای یک استخر گرم و سرد Yin-Yang است که در آن شما می توانید با یک فرد خاص شام را در آنجا صرف کنید. [(img)|1039548860342001B] مکانهای ماساژ فیلیپین،اسپا و آبگرم فیلیپین،تور فیلیپین،مانیل،تفریحات فیلیپین،جاهای دیدنی فیلیپین،تور فییپین ارزان،سواحل فیلیپین،جزایر فیلیپین،قیمت ماساژ درمانیل

جزیره لوزون فیلیپین

جزیره لوزون فیلیپین

لوزون با داشتن با مساحت 42،458 مایل مربع، نه تنها بزرگترین جزیره اصلی فیلیپین محسوب می شود، بلکه بزرگترین جمعیت این گروه سه جزیره فیلیپین را داراست. Luzon علاوه بر مرکز رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور، همچنین با داشتن شگفتی های طبیعی بسیار در سراسر جهان شناخته شده است. هر ساله گردشگران بی شماری از نقاط مختلف دنیا به جزایر زیبای فیلیپین سفر میکنند. بخاطر داشته که اگر قصد سفر به فیلیپین را داشتید جزیره های معروف آن را فراموش نکنید و در برنامه سفر خود در [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] بازدید از آنها را حتما بگنجانید. تاریخ و فرهنگ نام این جزیره اصلی "Luzon" بعد از کلمه Tagalog به نام "kalusunan" ساخته شده است که به معنای بخش شمالی است. بر اساس گزارش های تاریخی، مشارکت فعال این جزیره در تجارت و توسعه اقتصادی به قرن 15 میلادی باز میگردد و به این دلیل که پایتخت اصلی کشور، مانیل محل حكومت دولت بود، در طول دوره استعماری اسپانیا و جنگ جهانی دوم شاهد جنگ هایی بود كه آن توسط نیروهای امپراتوری ژاپن اشغال شد. جزیره اصلی به چهار منطقه عمده تقسیم شده است: شمال لوزون، لوزون مرکزی، جنوب لوزون، و منطقه سرمایه ملی - که همه آنها توسط تعداد زیادی از Tagalogs ، Ilocanos و Bicolanos ساکن هستند. Ilocanos غالب بر مناطق شمالی است در حالی که تاگالوگ اغلب در منطقه سرمایه ملی و جنوب لوزون ساکن هستند. از سوی دیگر، Bicolanos درون شبه جزیره جنوبی Bicol یافت می شود. زبان اصلی در این جزیره عبارتند از تاگالوگ، ایلوکان، بیکولانو، کاپاپانگگان و پنگاسیننس (معمولا در منطقه مرکزی صحبت می شود). انگلیسی و فیلیپینی نیز توسط اکثر ساکنان صحبت می شود. از لحاظ اعمال مذهبی، اکثریت ساکنین کاتولیک های رومی، مسیحیان و تعدادی فرقه های مذهبی نظیر Iglesia ni Cristo، ehovah’s Witnesses و کلیسای Aglipayan هستند. این جزیره همچنین کشور را در صنعت و کشاورزی هدایت می کند؛ چرا که دارای شهرها و مناطق مهمی است و سایر مناطق نیز محصولات کشاورزی مانند برنج، ذرت، موز و نارگیل تولید می کنند. ویژگی های طبیعی و آب و هوا لوزون توسط دریای فیلیپین (شرق)، دریای سیبوییان (جنوب) و دریای فیلیپین غربی (غرب) محدود شده است. این تقریبا مستطیلی است و به جنوب و جنوب شرقی (که شبه جزیره بیکول واقع شده است) گسترش می یابد. به جز جزیره اصلی، لوزون همچنین جزایر Palawan, Mindoro, Catanduanes, Masbate, Marinduque و Polillo را شامل می شود. اشکال آب مشهورعبارتند از: خلیج لینگاین، خلیج لامون، لگونا دی، دریاچه طال و خلیج مانیل. به طور عمده توسط دشت ها و اراضی های مسطح مشخص می شود، همچنین کوه های مرکزی Cordillera Central، Sierra Madre و آتشفشان های جدا شده و کوه هایی مانند مایون و بالاترین قله لوزون پالاگ. در حالی که فیلیپین تنها دو فصل دارد، یعنی فصل خشک و مرطوب، در ماه های تابستان ماه مارس، آوریل و مه ، ایده آل است که به لوزون سفر کند. مقصدهایی را که باید در لوزون بازدید کنید- اگر به زودی به Luzon می روید، مطمئن شوید که می توانید از یک یا دو مکان از لیست زیر دیدن کنید: باگیو سیتی همچنین به عنوان "شهر کاج" شناخته شده است، بیشتر گردشگران به دلیل آب و هوای سرد و منظره های شگفت انگیز به جزیره کاج فیلیپین سفر می کنند و این جزیره به عنوان یک مقصد عاشقانه برای ماه عسل نیز محبوب می باشد. آب و هوای سرد، باگیو سیتی به عنوان نقطه تعطیلات محبوب برای مسافرین محلی به دلیل نزدیکی به پایتخت کشور مترومانیل است. این جزیره همچنین دروازه ای به سایر مقصد هایی در بخش شمالی مانند Sagada و مزارع برنج بانائو است. هنگامی که در Baguio، هستید برای رفتن به توت فرنگی چیدن، گشت و گذار، و لذت بردن از رفتارهای خوشمزه Baguio. Vigan, Ilocos Sur شهر ویگان در Ilocos Sur به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرهای فیلیپین محسوب می شود که بقایای دوران استعمار اسپانیا را در کشور حفظ کرده است. در اینجا شما می توانید املاک قدیمی، عمارت های چوبی، خیابان های سنگفرش شده را مشاهده کنید و میتوانید کالسکه سواری کنید. یکی دیگر از مقصدهای مورد علاقه در بخش شمالی لوزون، شهر ویگان نیز نزدیک به جاذبه های محبوب دیگر مانند تپه های شنی Paoay، آسیاب های بادی Bangui و Pagudpud است. Legazpi City, Albay یکی دیگر از نقاط توریستی که باید در لوزون ببینید، کوه مایون، یک کوه آتشفشانی تقریبا مخروطی کامل معروف است. این stratovolcano، که به عنوان فعال ترین آتشفشان در کشور محسوب می شود، در استان آلبی در منطقه بیکول واقع شده است. به غیر از بازدید از آتشفشان مخروطی شکل منطقه، گردشگران باید به سرزمین بیکول بروند تا از سواحل شگفت انگیز جزیره کالگواس و کارامو بازدید کنند، و ورزشهای آبی و طعم غذاهای محبوبی مانند Bicol Express، و بستنی Pili و همچنین غذاهای تند شناخته شده آن خها را امتحان کنید. شهر تاگایتای یک شهر مورد علاقه در میان خانواده ها، شهر تاگایتای، مجموعه ای از اوقات فراغت و فعالیت های فضای باز را در پارک تفریحی Sky Ranch و مجتمع پیک نیک Grove Tagaytay ارائه می دهد. این شهر فقط 60 کیلومتر از مانیل دور است، اما به دلیل آب و هوای خنک و منظره های برجسته آن، تبدیل به یک نقطه تعطیلات محبوب شده است. مسافران می توانند یک نمایش خیره کننده از آتشفشان تال را تماشا کنند درحالی که مشغول صرف یک غذا مجلل هستند. این شهر همچنین دارای گالری های هنری، استراحتگاه های آبگرم و تخت خواب و صبحانه است تا مهمانان بتوانند از آن لذت ببرند و در طبیعت غرق شوند. پالاوان البته که غرور و افتخار فیلیپین نباید در این لیست فراموش شود. جزیره پالاوان- بسیاری از مردم مانند بهشت آن را توصیف میکنند. به دلیل صخره های نوک تیز، آب های فیروزه ای رنگ، تالاب ها و سواحل شنی سفید رنگ. هنگام بازدید از پالاوان، مقصدهایی مانند پورتو پرینسسا، ال نیدو و کرون جزء مقصدهای برتر جزیره هستند. در حالی که هر یک از قسمتها تجربه سفر مختلفی برای ماجراجویی به ارمغان می آورد ، برای توصیف هر یک از این مکان ها مهیج یا عالی کافی نیست. جزیره لوزون فیلیپین،لوزون کجاست،جزیره لوزان،تور فیلیپین،ساحل لوزان،سواحل لوزون،دیدنیهای لوزان،تور فیلیپین ارزان،جزیره های فیلیپین،بهترین جزایر فیلیپین،لوزون

بهترین مکان های خانواده-دوستانه در فیلیپین

بهترین مکان های خانواده-دوستانه در فیلیپین

هر گاه که یک تعطیلات آخر هفته طولانی وجود داشته باشد، چند مورد پیش فرض وجود دارد که اکثر فیلیپینی ها انجام می دهند و رفتن به تعطیلات آخر هفته، مورد علاقه آنها است. در اینجا بهترین مکان های خانواده-دوستانه برای تعطیلات بعدی شما آورده است. [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] Laguna Laguna، خانه نقاط تاریخی مختلف ، پارک های طبیعی، چشمه های آب گرم و پارک های موضوعی - Kingdom Enchanted می باشد. آیا خانواده شما مایل به بازدید از موزه ها هستند و خود را در تاریخ غوطه ور کنند؟ آیا آنها ماجراجو هستند و می خواهند ویکبوردینگ یا خوراک ماهی را در Solenad در Nuvali بخورند؟ یا بچه ها بخواهند سواری را امتحان کنند در Enchanted Kingdom؟ با گزینه های نامحدود Laguna، جای تعجب نیست که این مکانی خانواده-دوستانه و مورد علاقه است. Batangas Batangas فقط یک سفر 2-3 ساعته از پایتخت فاصله دارد، باتانگاس یکی دیگر از گزینه های عالی برای خانواده ها است. کلیساها و نقاط تاریخی برای بازدید، کوه ها برای گردش، و البته سواحل زیبا و خیره کننده وجود دارد. برخی از این نقاط ساحلی قابل توجه عبارتند از: Laiya، Calatagan، Nasugbu، Anilao و Tingloy. اکثر سواحل بیش از حد شلوغ نیستند(به جز تابستان) و اغلب بکر هستند. علاوه بر این، استراحتگاه ها معمولا ورزش های آبی و فعالیت هایی مانند قایق موزی سواری و غیره را ارائه می دهند. شهر تاگایتای تاگایتای یک سفر جاده ای سریع و مرسوم در مانیل، با مجموعه ای از اوقات فراغت برای خانواده ها و فعالیت های فضای باز در Sky Ranch یا پیک نیک در بیشه ها ارائه می دهد. رستوران های مختلف با چشم انداز آتشفشان تال زیبا. تمام خانواده خود را به Sky Ranch ببرید و سواری های نامحدود را امتحان کنید. فراموش نکنید که جاذبه اصلی "چشم آسمان" را تجربه کنید، بلندترین چرخ و فلک در فیلیپین. برای یک تجربه پیوند زده شده با خانواده، یک پیک نیک در Grove Picnic Tagaytay در حالی که از آب و هوای سرد و دیدگاه های نفس گیر دریاچه تال استفاده می کنید. شهرBaguio برای ریلکس کردن و درمان آرامش بخش، تمام خانواده را به شهر باگیو ببرید تا آب و هوای سرد و محیط طبیعی دوست داشتنی را تجربه کنند. این شهر کوهستانی دارای شهرت بسیاری است که برای جشنواره گل (جشنواره Panagbenga)، جشنواره غذا و مقصد ماه عسل مورد علاقه شناخته شده است. اما به دلیل اینکه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی ترجیح می دهند به شهر باگیو بروند، مخصوصا در آب و هوای گرم، انتظار می رود ترافیک وسیع خودرو و نقاط توریستی شلوغ را داشته باشد. اما نگران نباشید – پیاده روی مشکل نیست به دلیل آب و هوای سرد آنجا. تمام خانواده قطعا از قایق سواری یا قدم زدن در کنار پارک برنهام یا جاده جلسه لذت خواهند برد، و یا ناخنک زدن به توت فرنگی ها در مزرعه توت فرنگی. Ilocos چیزی در مورد استان Ilocos وجود دارد که آن را یک مقصد مورد علاقه خانوادگی می دانند. برای شروع، جاذبه های گردشگری در این استان غنی از فرهنگ و تاریخ، فعالیت های متعدد برای همه اعضای خانواده وجود دارد. کودکان خود را برای تجربه اسب سواری و یا تماشای حیوانات به باغ وحش ببرید. منطقه Ilocos Sur و Ilocos Norte دو منطقه با مجموعه ای از فعالیت های گوناگون، از جمله بازدید از منظره های شگفت انگیز برای کشف نقاط تاریخی و سواحل اطراف می باشند. سایت های تاریخی برای بازدید عبارتند از کاله کریسولوگو و ناقوس برج کلیسای Bantay در شهر ویگان، کلیسای Paoay در Paoay و فانوس دریایی Bojeador Cape در Burgos، ایلوکوس شمالی. بهترین جاذبه های طبیعی برای رفتن به سواحل Pagudpud دیدن امواج barreling است. تپه های ماسه ای Laoag و Paoay برای هر یک از اعضای خانواده ماجراجویانه جذاب است. برای تکمیل سفر، طعم بهترین غذاهای Ilocos را همراه با خانواده تجربه کنید. بهول در بهول، موجودات کوچکی به نام میمون شبگرد دیده می شوند، بر روی تپه های شکلاتی به این طرف و آن طرف میپرند و در مناظر خیره کننده و سواحل زیبا (جایی که شما می توانید دلفین ها و کوسه های نهنگ را ببینید) شگفت زده خواهید شد. تپه های شکلاتی به این دلیل نامیده می شوند، زیرا در زمان های خاصی آنها به رنگ شکلات قهوه ای درمی آیند. صدها عدد از آنها وجود دارد، و به هر طرف نگاه کردن چنین چشم اندازی را خواهید دید! اگر میخواهید میمون شبگرد را ببینید، بهتر است که به پناهگاه فیلیپین در Tarsier بروید، جایی که میتوانید این موجودات کوچک را که بیشتر در شاخه ها مشغول به خواب هستند پیدا کنید. فقط به یاد داشته باشید عکس گرفتن از آنها نباید با استفاده از فلش دوربین باشد. برای تجربه ناهارخوری ، کروز رودخانه لوبوک را انتخاب کنید که در آن میتوانید از ناهار بوفه لذت ببرید در کنار مناظر زیبا. و برای حمام آفتاب، به جزیره Panglao بروید، جایی که بچه ها می توانند قلعه شنی بسازند و بزرگسالان می توانند به یک سفر دریایی و غواصی بپردازند. فراموش نکنید که یک سفر جانبی به مزرعه زنبور و تجربه طعم و مزه غذاهای سالم در بهول داشته باشید. مکانهای خانوادگی فیلیپین،جاذبه های فیلیپین،تور فیلیپین،مانیل،جاذبه های فیلیپین،جزایر فیلیپین،سواحل فیلیپین،تور ارزان فیلیپین،تور فیلیپین نوروز،تفریحات فیلیپین

چگونه دو روز را در مانیل، فیلیپین بگذرانیم

چگونه دو روز را در مانیل، فیلیپین بگذرانیم

مانیل، فیلیپین به خاطر صحنه های فرهنگی قوی، تورهای شگفت انگیز و مقصد های گوناگون خرید شناخته شده است. و با برنامه ریزی دقیق این امکان وجود دارد که در طول 48 ساعت از جاذبه های اصلی بازدید کرد و مناظر دیدنی را کشف کرد. این راهنمای سفر آسان برای تجربه آنچه که در منطقه شهری مانیل ارائه می شود بسیار کاربرد دارد اگر قصد سفر دو روزه به مانیل را دارید این برنامه را دنبال کنید. برای خرید [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] با کارشناسن فروش ما تماس حاصل فرمایید. روز اول صبح: کاوش شهر مانیل سوار calesa (اسب - درشکه) شوید و یا در امتداد خیابان های سنگ فرش برای تجربه شهر معروف مانیل شناخته شده به عنوان Intramuros قدم بزنید. این منطقه تاریخی قلب قدیمی مانیل است که قلعه سانتیاگو را در خود جای داده است، یک قلعه که شاهد زندگی هایی است که در دوران استعمار اسپانیا از بین رفته است. در داخل Intramuros، کلیساهای قدیمی مانند کلیسای جامع مانیل و کلیسای سان آگوستین، خانه های استعماری و ساختارهای دفاعی وجود دارد که از زمان تأسیس آن حفاظت شده و توسط دولت محافظت شده اند. اطمینان حاصل کنید که رستوران Ilustrado را در Intramuros بررسی کنید و طعم غذاهای سنتی فیلیپین-اسپانیایی را امتحان کنید. بعد از ظهر: بازدید از موزه ها و گردش در اطراف پارک ریزال از Intramuros، شما ممکن است بخواهید با قدم زدن یا سوار شدن وسیله حمل و نقل عمومی برای بازدید از پارک ها و موزه های نزدیک که منعکس کننده میراث غنی از کشور هستند را انتخاب کنید. پس از ناهار، به موزه ملی هنرهای زیبا بروید، که مصنوعات محافظ و آثار هنری تاریخی مانند Spolarium که از خوان لونا است. در سراسر بلوک دو موزه، یعنی موزه ملی انسان شناسی و موزه ملی تاریخ طبیعی قرار گرفته است. در فاصله ی پیاده روی از مقصد موزه شما، پارک ریزال - پارک تاریخی شهری و مکانهای تفریحی مورد علاقه است که برای قدم زدن در اواخر بعد از ظهر مناسب است. عصر: گردش در پارک ستاره شهر در جستجوی یک تجربه سرگرم کننده هستید؟ سوار یک کابین شوید و به ستاره شهر، پارک تفریحی پیشرو در مانیل بروید. این پارک تا ساعت 23 باز است، به شما فرصتی میدهد تا سعی کنید انواع سواری ها اعم از کودکانه دوستانه با قیمت مقرون به صرفه را تجربه کنید. از مهمترین جاذبه های آنها میتوان از دنیای برف، ماجراجویی دزدان دریایی و جاذبه های مضمون وحشتناک گابی نگ لایم (Night of Terror) را نام برد و دریابید که چرا این موارد باید در لیست هر توریستی برای بازدید کردن باشد. شب: پارک اقیانوس مانیل پس از یک روز کامل با غرق شدن در فرهنگ و هنر کشور، احساس آرامش کنید، با دیدن موجودات زیر آب در پارک تفریحی دریایی جهان، پارک اقیانوس مانیل. نگران نباشید اگر شما نمی توانید آن را در ساعات کار پارک بازدید کنید (در ساعت 8 بعد از ظهر تعطیل میشود). آنها یک هتل آکواریومی دارند، هتل H2O، که در آن شما می توانید اولین شب خود را در منطقه شهری در آن بگذارنید و اتاق آبی کمرنگ خود به شما اجازه میدهد در کنار یک آکواریوم یک خواب آرامش بخش داشته باشید! قبل از فرا رسیدن شب یک نوشیدنی در بار ماه سفید امتحان کنید. اما اگر شما نگران بودجه هستید، تعدادی از خوابگاه های کوهنوردی که می توانید در آنجا بمانید وجود دارد. روز دوم صبح: کشف قدیمی ترین محله چینی ها در جهان آیا می خواهید فراتر از سفرهای غذایی معمول در رستوران ها بروید؟ با مراجعه به Binondo، اولین (و قدیمی ترین) محله چینی ها در مانیل را بررسی کنید! از محل اقامت شما، یک تاکسی بگیرید و به راننده بگویید شما را در جلو کلیسای Binondo در انتهای خیابان Ongpin ببرد. Binondo یکی از جالب ترین جوامع برای خیابان های خرید شلوغ Escolta است و برای مرکز غذاهای معتبر چینی - شما اینجا چندین رستوران و فروشگاه های سوراخ در دیوار را پیدا خواهید کرد. Ma Mon Luk جایی است که شما می توانید رشته فرنگی اصلی را به نام Mami پیدا کنید، در حالی که رستوران Sincerity برای دوستداران مرغ سوخاری بسیار توصیه می شود! بعد از ظهر: بازدید از بزرگترین مرکز خرید کشور بعد از یک سفر مواد غذایی در Binondo، زمانی را برای این اختصاص دهید که ببینید چرا مانیل در میان مقصدهای خرید مورد علاقه در آسیا یکی از پر بازدیدترین و بزرگترین مراکز خرید در کشور است. در حال حاضر چهارمین و بزرگترین مرکز خرید در کشور، SM مال آسیا (SM MOA) است یک گردشگاه در فضای باز که در آن خریداران می توانند یک، نمایش کامل خوب از غروب آفتاب در خلیج مانیل است. این فروشگاه وسیع دارای چهار ساختمان است که از طریق راههای پیاده روی متصل می شوند. علاوه بر مغازه های مارک و موسسات مواد غذایی در سراسر فروشگاه، این محل همچنین دارای ویژگی های سرگرم کننده برای اوقات فراغت و اهداف آموزشی است. عصر: تجربه غذاهای دریایی Dampa پس از یک دیدار فریبنده از غروب خورشید در SM Mall و مشاهده منطقه ، یک ضیافت شام دلپذیر در یک دمپای ساحلی برگزار کنید. تجربه دمپای دریایی مانیل قطعا چیزی است که نباید از دستش داد. Dampa این کار را انجام می دهد: خرید ماهی کافی برای غذاهای دریایی که می خواهید، به سمت درب رستوران بروید و آن را طبق میل خود پخته کنید! اصطبل های Dampa در منطقه SM MOA و همچنین در کنار بلوار Macapagal وجود دارد، جایی که شما می توانید غذاهای دریایی تازه در بازار را خریداری کنید و آنها را انتخاب کنید. شب: شانس خود را در یک کازینو امتحان کنید قبل از پایان سفر 48 ساعته خود در مانیل، صحنه بازی شهر را در بزرگترین قمار مانیل ببینید. در صورت تمایل به مسافرتهای جهانی مانیل، تفریحات و کازینوهای Solaire یا City of Dreams مانیل، که بزرگترین مقصد بازی در این کشور است، را بررسی کنید. شانس خود را در یک ماشین اسلات و یا بازی های جدول امتحان کنید. اگر کازینو چیزی نیست که بخواهید امتحان کنید، این هتل های کازینو دارای بار هایی هستند که می توانید از آن لذت ببرید و از صحنه های شب زنده داری لذت ببرید!

تابوت های آویزان در ساگادا فیلیپین

تابوت های آویزان در ساگادا فیلیپین

تابوت های آویزان بر روی صخره یک سنت قدیمی است که هنوز در این منطقه از فیلیپین انجام می شود. تابوت های آویزان در صخره ها قرار دارند و در چندین کشور آسیایی مانند چین، اندونزی و فیلیپین یافت می شوند. برخی از معروف ترین تابوت های آویزان را می توان در ساگادا، در فیلیپین یافت. این یک روش سنتی برای قرار دادن مردم برای استراحت پس از مرگ آنها در این منطقه است و این رسم هنوز هم استفاده می شود. با این حال، همه افراد واجد شرایط در این تابوت ها نیستند. به عنوان مثال، الزام این است که شخص باید ازدواج کرده و حداقل یک نوه داشته باشد. سنت تابوت آویز برای بیش از دو هزار سال در فیلیپین وجود داشته است. دلیل اینکه تابوت ها را آویزان میکنند زیرا اعتقاد بر این بود که مرده ها را در بالاترین مکان قرار دهند، روح آنها شانس بیشتری برای به طبیعت رسیدن در زندگی پس از مرگ خواهند داشت. دسترسی به بسیاری از مکان تابوت ها دشوار است اما می توان آن ها را از دور مشاهده کرد. نکات قبل از رفتن: تابوت ها را لمس نکنید یا زیر آنها راه نروید. برای تماشای این تابوت ها از یک فاصله محترمانه از دوربین دوچشمی یا دوربین تله فتو استفاده کنید. مسیر دسترسی: از مانیل، توسط اتوبوس یا ماشین شخصی، سفر به شمال کوهستان. در طول تابستان، حدود 12 تا 13 ساعت طول خواهد کشید تا به ساگادا برسید. در فصل بارانی، زمان سفر نه تنها بیشتر طول می کشد، بلکه جاده ها نیز بسیار خطرناک و گاهی اوقات به علت لغزش های زمینی بسته می شوند. برای بازید از جاذبه های گردشگری فیلیپین و دیدن زیبایی های بی نظیر این جزیره میتوانید با خرید [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] به این سرزمین سفر کنید و حیرت زده شوید. [(img)|1039544597342001B]

بهترین ساحل ها در جزیره بوراکای فیلیپین

بهترین ساحل ها در جزیره بوراکای فیلیپین

بهترین سواحل بوراکای دلیل اصلی این است که چرا این جزیره کوچک در منطقه ویسایاس غربی فیلیپین به یکی از مقاصد مهم تعطیلات در این مجمع الجزایر بزرگ فیلیپین تبدیل شده است. هنگامی که به بوراکای می رسید، خود را برای دیدن تصاویر کارت پستالی آماده کنید، سواحلی پوشیده شده با شن و ماسه سفید نرم و آب های فیروزه ای روشن، همراه با حاشیه درختان نارگیل. جزیره بوراکای فیلیپین در تمام فصول سال پذیرای بازدیدکنندگان است برای گذراندن چند روز تعطیلات آرامش بخش یک [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] تهیه کنید و به بازدید از این جزیره ی زیبای فیلیپینی بیایید در این جا همه چیز برای شما مهیا است هتلهای لوکس، اقامتگاه های ساحلی، مراکز اسپا و آبگرم، ورزش های آبی، غواصی، تفریحات مهیج و طبیعت بکر و سواحل بی نظیر در کنار شب زنده داری های باشکوه در بهترین کلاب ها. در ادامه برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با سواحل بوراکای در تور بوراکای به معرفی 5 ساحل برتر در این جزیره می پردازیم. اگر چه این جزیره یک مکان کوچک است، اما میزبان در مجموع 17 ساحل است. برخی از آنها شلوغ هستند، برخی آرام و بعضی ها کوچک هستند، در حالی که بعضی بیش از یک کیلومتر طول دارند و اکثر آنها به راحتی در دسترس هستند.

سوغاتی های فیلیپین

سوغاتی های فیلیپین

فیلیپین با بیش از هفت هزار جزیره یک کشور متنوع است که قبایل مختلفی در آن زندگی می کنند، هر کدام دارای فرهنگ و سنت های خود هستند. در مانیل، می توانید چیزهای زیادی را به عنوان سوغات فیلیپینی خریداری کنید؛ فقط ممکن است کمی طول بکشد تا بتوانید بهترین چیزها را بدست آورید و یا در کجا آن ها را پیدا کنید. برای رفع این مورد، ما چند ایده ی خرید سوغاتی را برای پاسخگویی به نیازهای یک بازدید کننده ی [(link)|تور فیلیپین|http://www.aysham.com/تور-فیلیپین] در این مقاله به ارمغان آورده ایم. آیتم های کاپیز Capiz هم نام یک محل جغرافیایی و هم نام یک صدف است که عمدتا در تزئینات داخلی و برای هدیه های تزئینی و لوازم جانبی موجود در فیلیپین استفاده می شود. از لحاظ جغرافیایی، کاپیز یک استان فیلیپین است که رو به دریای سیبویان در شمال واقع شده است. صدف کاپیز، که برای اهداف تزئینی استفاده می شود، پوسته خارجی حلزون دریایی Placuna placenta است که در آب های کم عمق فیلیپین یافت می شود. صدف کاپیز اغلب مسطح، نیمه شفاف با ظاهر مروارید گونه است. این صدف اغلب برای ایجاد لامپ های آویز یا دیگر وسایل درخشان مانند جا شمعی استفاده می شود، به دلیل ظاهر قابل توجه آن زمانی که نور از طریق آن می درخشد. با این حال، همانطور که مشاهده می کنید، پایگاه هایی از لامپ های ساخته شده با پوسته صدف کاپیز معمول است. کاپیز نیز اغلب به عنوان یک مد برای بسیاری از لوازم جانبی خانه و مد استفاده می شود و به طور کلی زیبا و رسمی در نظر گرفته می شود. اهداف تزئینی کاپیز، عملا بی حد و حصر هستند، و نگاهی که به آن میشود تا حد زیادی بستگی به مقداری است که استفاده می شود و مواد همراه آن، با نقره یا طلا یا چوب. محدوده قیمت محصولات صدف کاپیز از 119.75 پزو تا 1999.75 پزو است. برای خرید در Kultura در طبقه دوم SM Ayala، شهر مکاتی در دسترس است. فروشگاه روزانه 10 تا 9 شب باز است. همچنین می توان آن را نیز در Jonats Handicrafts در Stall 32-34 Building 11، Tiendesitas، Pasig City خریداری کرد. ظرف خاویار چه چیزی برای قرار دادن خاویار بهتر از یک صدف دریایی عجیب و غریب وجود دارد؟ و این صدف دریایی عجیب و غریب مادر صدف دریایی مروارید است و همچنین به نام ناکار شناخته میشود. این یک لایه رنگین کمانی از مواد است که پوسته بسیاری از نرم تنان را تشکیل می دهد. صدف آبولون و آیوسترز هر دو مادر مروارید هستند که به طور گسترده ای در جواهرات، مبلمان و آلات موسیقی استفاده می شود. مادر مروارید در رنگ های مختلف طبیعی است و اغلب برای استفاده تزئینی سفید رنگ شده است. رنگ این لایه های درخشان را حفظ می کند که مادر مروارید را پس از آن دنبال می کنند. حقیقت گفته می شود مادر مروارید برای ظرف خاویار ضروری است زیرا بر طعم شکننده خاویار تاثیر نمی گذارد. هر گونه نوع دیگری از ظروف غذا طعم خاویار را تغییر می دهد و طعم طبیعی آن را منحرف می کند. محدوده قیمت ظرف های خاویار از Php 899.00 تا Php 3599.75 می باشد. این ظرف برای خرید در Kultura فیلیپین در طبقه دوم SM Ayala، شهر مکاتی در دسترس است. فروشگاه روزانه از 10 تا 9 شب باز است. Custaroons هنگامی که ماکارون کلاسیک فرانسوی را با کیک کرمی ترکیب می کنید چه اتفاقی می افتد؟ شما custaroons را دریافت می کنید! Custaroon ترکیبی خوشمزه و منحصر به فرد از کیک میوه ای و خامه ای است که با روکش کره ای پوشیده شده است. این شیرینی ها توسط Gigi Gaerlan ایجاد شد، یک مادر فیلیپینی که علاقمند به پخت و پز بوده است. او سعی داشت چیز دیگری بپزد و اشتباهی در روند پخت انجام داد و کاستارونز متولد شد. شما می توانید این شیرینی های جالب توجه را در آدرس زیر خریداری کنید the Custaroonery parking lot of the St. Pio Chapel Compound, 188 E. Rodriguez Jr. Ave. Bagumbayan, Quezon City. قیمت custaroons از Php 180.00 تا Php 900.00 متغیر است. مروارید فیلیپین گفته شده است که مروارید ملکه سنگهای قیمتی و ملکه گوهرها است. همه ما می دانیم که مروارید قدیمی ترین جواهر ارزشمند است، اما بر خلاف جواهرهای دیگر، از موجودات زنده مانند حلزون ها - صدف به دست می آید. این شی سخت و گرد و صاف به طور طبیعی تولید می شود و کشت و یا برداشت می شود. مروارید در رنگ های متنوعی آمده است. در فیلیپین می توانید مرواریدهای مختلف رنگی مانند کرم، کرم سفید و زردهای گوناگون و طلایی تهیه کنید. مرواریدهای کشت شده و مروارید طبیعی وجود دارد. برای دانستن اینکه مروارید که خریداری می کنید اصل است، تلاش کنید که مروارید را خراشیده یا گاز بگیرید. اگر مروارید یک علامت را برگرداند، و علامت بعد از پاک شدن آن ناپدید شود، پس مروارید اصل است. جامع ترین مکان برای خرید مروارید های طبیعی و اصل، مرکز خرید گرین هیلز در سن ژوئن است. مرکز خرید از ساعت 9 صبح تا 9 شب باز است. محدوده قیمت مروارید از Php500.00 تا Php100.00 است. چای فیلیپینی چای های معتبر فیلیپین به خاطر طعم و مزه خود از برگ های خشک وحشی و خالص عجیب و غریب مشهور هستند. چای فیلیپینی بیش از یک نوشیدنی است. بعضی ها می گویند این غذای فوق العاده است که حاوی مواد مغذی طبیعی و آنتی اکسیدان ها است. 100٪ محصول طبیعی. یک بار نوشیدن آن ، باعث میشود شما بیشتر آن را بخواهید. لوازم آرایشی-بهداشتی طبیعی فیلیپین محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی فیلیپین برای عناصر منحصر به فرد خود شناخته شده اند، از جمله آنزیم طبیعی پاپایا، اسید کجیک و موم زنبور عسل. آنها پوست را به صورت ظاهر جوان هدیه می کنند، لکه های تیره و کک و مک را از بین می برند، بازسازی پوست را انجام می دهند. شیرینی فیلیپینی شکلات کاملا طبیعی و سالم ساخته شده از بادام زمینی بو داده، شکر، شیر، پودر شیر، پودر کاکائو و وانیل است.هیچ مواد شیمیایی اضافه نشده است. این طعم دقیقا همانطور که تصور می کنید، یک طعم قوی از بادام زمینی و شکلات است. مربای سیب زمینی بنفش، یکی دیگر از میان وعده های محبوب فیلیپین است و از سیب زمینی بنفش و شکر نیشکر ساخته شده است. اسنک نارگیل فیلیپین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نارگیل در جهان است، از این رو فراوانی تنقلات ساخته شده از نارگیل محلی مانند اسنک تازه نارگیل خشک، آب نارگیل و غیره بسیار است. همه آنها به طور طبیعی خوشمزه و تازه، مغذی و 100٪ ارگانیک هستند.

شهرهای فیلیپین که قطعا ارزش بازدید را دارند

شهرهای فیلیپین که قطعا ارزش بازدید را دارند

سبو، پالاوان، بوراكی. این مقصدها همیشه در بالای لیست گردشگران فیلیپین قرار دارند. با بیش از 7000 جزیره، فیلیپین دارای بیشترین مقصدهای پربازدید است و برای بازدید از آنها لازم نیست مسیرهای طولانی را طی کنید. برخی از شهرها در فیلیپین وجود دارد که اگر شما بخواهید آنها را بررسی کنید یک سفر ساحلی و طعم تاریخ فیلیپین را بدون شلوغی جمعیت در تور فیلیپین تجربه خواهید کرد. Biñan به دنبال یک مقصد نه چندان دور از شهر پایتخت مانیل؟ تنها یک ساعت از مانیل برای رسیدن به بیون، در استان لاگونا طول می کشد. با توجه به نزدیکی آن، این شهر به عنوان یک منطقه مسکونی حومه ای برای مترو مانیل عمل می کند و یکی از گزینه های برتر برای رزمندگان آخر هفته است. شهر تاریخی نقش اصلی در زندگی قهرمان ملی فیلیپین، خوزه ریزال، بازدید کنندگان می تواند داستان خود و تاریخ فیلیپین را از خانه مسیحی مادرش به موزه ها در افتخار او ردیابی کند. این شهر همچنین جزیره Splash Island، بزرگترین پارک آب در این کشور است. Laoag شهر میانه ای از وایگان جمعیتی را می کشد که می خواهند تجربه ای در زندگی شهر استعماری اسپانیا داشته باشند. ساختمان های خود را با آجرهای آجری از دفاتر دولتی به خانه های پیشین بررسی کنید. جاذبه های برتر شامل برج صخره ای است؛ موزه شهر در یک کارخانه تنباکو قدیمی کار می کند (تنباکو محصول اصلی استان است). سوار کالسکه کشیده شده اسب و شنا در بازار محلی خود را. Laoag شهر همچنین به عنوان نقطه ورود برای ماجراهای بیشتر در Ilocos Norte مانند کلیسای Paoay، تپه های ماسه Paoay، فورت Ilocandia، Malacañang از شمال و ساحل سفید شنی Pagudpud خدمت می کند. از دست رفته می توان Windmills Bagui، سازند سنگ Kapurpurawan و فانوس Cape Bojeador. فراموش نکنید که غذاهای محلی را دوست داشته باشید، مانند کیسه و اسپاندا. Legazpi فیلیپین ممکن است معروف به سواحل خیره کننده خود باشد، اما کوه ها و آتشفشان های آن نیز شایسته تشخیص هستند. یک زیبایی واقعی فیلیپین "آتشفشان" مایونگ است، از نظر شکل مخروطی کاملش. پرواز یک ساعته از مانیل شما را به لگازپی می برد، و از فرودگاه، شما یک دید عالی از Mt. مایون برای کسانی که دوست دارند برای لذت بردن از سفرهای جاده ای، این شهر 10 ساعت از مانیل با اتوبوس است. در این بنا و شگفت انگیز در بلوار لوگازی پریشان شوید و یا یک وسیله نقلیه همه جانبه در امتداد گدازه های مایان را سوار کنید. شما همچنین می توانید یک روز در Ligñon هیل طبیعت پارک، که ارائه می دهد بدون دیدگاه شهرستان را صرف. Legazpi را ترک نکنید بدون اینکه آجیل بخورید. برای سفرهای جانبی، از خرابه های Cagsawa و Donsol برای تماشای کوسه نهنگ ها بازدید کنید. Dumaguete یک پناهگاه بازنشسته، Dumaguete باز و خنک است. روز خود را با دویدن در کنار بلوار ساحلی شروع کنید یا بعد از ظهر از رستوران های مجاور لذت ببرید. این شهر، که به عنوان پایتخت Negros Oriental خدمت می کند، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های فیلیپین، دانشگاه سیلیمان است. این دانشگاه در سال 1901 تأسیس شد. یکی دیگر از برجسته تاریخی، بلورین 200 ساله است. ایلویو ایلویو، شش ساعت از جزیره معروف Boracay واقع شده است که توسط بازدیدکنندگان نادیده گرفته می شود، اما این شهر تاریخی باارزش ارزش سفر به سوی آن است. دفعات بازدید: خانه های میراث خانواده های پرجمعیت، مکان های قبل از جنگ در کنار Calle Real، غذاهای فرو می ریزند و یا به سادگی از فضاهای باز خود مانند Esplanade لذت ببرید. ایلیوو یکی از امن ترین مکان های کشور است و مردم محلی به شما کمک خواهند کرد. بیا در هفته چهارم ماه ژانویه و از جشنواره دینگریان خود لذت ببرید. باکوود شهر خواهر ایلویل باکوود یکی دیگر از اهداف نامطلوب دیگری است. پایتخت Negros Occidental، Bacolod، فعالیت های سرگرم کننده را از صعود به قله Mt. Kanlaon به شنا با کوسه بچه در Cauayan. خیابان اصلی آن، لاچسون، با رستوران های فوق العاده است. این شهر همچنین جشنواره ای با نام ماسکرا را برگزار می کند. و، دور از شهر، جاذبه های برتر مانند The Ruins و Resort-friendly Campuestohan Highland Resort است.

رمانتیک ترین مکان ها در فیلیپین

رمانتیک ترین مکان ها در فیلیپین

سفر به مقصدهای عاشقانه باعث می شود زوجین به یکدیگر نزدیک تر شوند. زوج هایی که سفر می کنند این شانس را دارند که مکان های جدید را کشف کنند، تجربه های جدید کسب کنند و خاطرات جدیدی را در کنار هم ایجاد کنند. برای زوج هایی که به دنبال یک گریز عالی هستند، [(link)|تور فیلیپین|https://www.aysham.com/تور-فیلیپین]قطعاً گزینه خوبی است - یک کشور در سواحل ماسه های سفید، دارای مکان های تاریخی و مناظر شگفت انگیز که باعث ایجاد یک محیط رمانتیک و آرامش بخش می شود خاطره ای به یاد ماندنی ر ا برای زوج های جوان به ارمغان می آورد. در اینجا عاشقانه ترین مکان ها برای یک سفر صمیمی و به یاد ماندنی در فیلیپین آورده شده است. شهر Tagaytay در حدود چند ساعت سفر از مانیل، شهر Tagaytay با هوای خنک و منظره نفس گیر آتشفشان تال، که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند، قرار گرفته است. رستوران ها از این مزیت استفاده کرده اند، با ارائه غذاهای دلپذیر و خوشمزه و موقعیت مکان خود را مشرف به دریاچه تال قرار داده اند. گذشته از منظره دیدنی و دارا بودن وعده های غذایی اشتها آور، در آانجا فعالیتهای مختلفی نیز وجود دارد که زوجین می توانند با هم انجام دهند مانند زیپ لاین، اسکی روی آب، پیک نیک در The Picnic Grove، بازدید از Fantasy World یا رفتن به اسب سواری در Sky Ranch. شهر Baguio اگر شما و شریک زندگی خود می خواهید هوای خنک تری را تجربه کنید، به شهر Baguio ‘City of Pines’ بروید! مناظر زیبا و نسیم خنک مطمئنا برای زوج های جوان دنج خواهد بود. در پارک برنهام قدم بزنید، قایق سواری کنید، به موزه BenCab بروید، یا فقط در مسیر Session Road قدم بزنید و با پایین آمدن دما، از نسیم خنک لذت ببرید. در حالی که ممکن است Baguio درPanagbenga یا فستیوال گلها در هر فوریه شلوغ باشد، آب و هوای خنک برای اقامت ساده و عاشقانه ایده آل است - مقداری کاکائو داغ همراه با مالوا همراه خود داشته باشید در حالی که کنار معشوق خود نشسته اید. فراموش نکنید که در مزرعه توت فرنگی را با هم انتخاب کنید! کرون، پالاوان به یاد داشته باشید که چقدر زیباست که به دو چیز نگاه کنیم که مکمل یکدیگر هستند؛ دقیقاً مثل تالاب دو قلو کرون، پالاوان. به عنوان یکی از مقاصد دیدنی هنگام بازدید از کرون، زوج ها مطمئنا با مشاهده ی این منظره زیبا، در عشق غرق میشوند و با فضای سر سبز اطراف آن آرامش یافته و احساس طراوت را با شنا کردن در دمای متناوب سرد و گرم آب، بدست می آورند. گذشته از تالاب های دو قلو، فراموش نکنید که از مکانهای مشهور توریستی مانند دریاچه کایگانان، تپه دریایی مالواوی و باغ مرجان نیز بازدید کنید.

بهترین سواحل سبو

بهترین سواحل سبو

صحبت کردن درباره فیلیپین بدون فکر کردن به آبهای شفاف آبی و سواحل ماسه ای سفید، غیرممکن است. با دارا بودن سه جزیره از بیست جزیره برتر جهان، این مجمع الجزایر که روزگاری نادیده گرفته شده بود در بین مسافران سراسر دنیا؛ محبوبیت بیشتری به دست آورد، از همین رو هر ساله گردشگران بیشماری تور فیلیپین را برای گذراندن تعطیلات خود برمی گزینند. اگر برای بار اول به فیلیپین سفر می کنید، شما نمی توانید جزیره جهانی-گرمسیری سبو را از دست بدهید. این جزیره پر از گنج های پنهان و سواحل خیره کننده است. درباره سبو سبو با یک پرواز از مانیل، پایتخت فیلیپین قابل دسترس است. همچنین پروازهای بین المللی مستقیم نیز به سمت سبو وجود دارند، به همین دلیل تعداد بیشماری گردشگر همواره در حال کشف این ایالت با بیش از 800000 نفر جمعیت هستند. همه پروازها به فرودگاه بین المللی مکتان سبو می رسند، اما سبو از طریق کشتی از شهرهای مجاور خود مانند بوهول و دوماگت نیز قابل دسترسی است. سبو بخشی از منطقه ویسایا است، گروهی از جزایر در وسط مجمع الجزایر فیلیپین. انگلیسی در سرزمین اصلی و همچنین گویشهای محلی معروف بیسایا به طور گسترده صحبت می شود. جزیره سبو یک قطعه باریک طولانی است که با آب احاطه شده است و دارای جزایر کوچکتر پراکنده در اطراف خود است. سبو شهری ارزان تر از مانیل است. این جزیره دارای کلیه امکانات شهرهای بزرگ همراه با ماجراجویی و آرامشی است که فیلیپین برای ارائه به گردشگران دارد می باشد. بنابراین در ادامه بهترین سواحل سبو را به شما ارائه می دهیم! جزیره مکتان از بین تمام سواحل سبو، مکتان قابل دسترس ترین است. درست از فرودگاه، به هر یک از استراحتگاه های اطراف جزیره بروید 30 دقیقه بعد در ساحل ماسه ای سفید نشسته اید. در حالی که اقامت با هر بودجه ای به آسانی در دسترس است، این جزیره توسعه یافته بیشتر به دلیل استراحتگاههای لوکس خود مانند شانگری لا مکتان و مونپیک سبو شناخته می شود، هر دو دارای سواحل خصوصی خلوت خود هستند. در امتداد بزرگراه ام.ال.کوزون ، با حرکت از مکتان به سمت ماریگوندون، ردیفی از غرفه های گردشگری که تورهای داخل جزیره مکتان و اطراف آن را ارائه می دهند وجود دارد. مکتان همچنین از طریق دو پل به سرزمین اصلی که فقط چند کیلومتر دورتر از شهر اصلی است به سبو متصل است. این امر به مسافران مکتان یک لیست بی پایان از مکانهایی برای غذاخوردن ، تفریح و مناظر دیدنی ارائه می دهد. جزیره مالاپاسکیو غواصان از سرتاسر جهان به جزیره مالاپاسکیو می روند تا کوسه های بسیار معروف آن را ببینند که در دیگر مناطق اقیانوس آرام خیلی رایج نیستند، سایت Monad Shoal ، که یک قایق سواری یک ساعته از مالاپاسکیو فاصله دارد، هر روز منظره های متنوعی را به غواصان ارائه می دهد. در نزدیکی جزیره گاتو نیز موجودات دریایی مختلف وجود دارد و مکانی مناسب برای عکاسی است. اگر به دنبال منظره ای خیره کننده باشید، نشستن در ماسه های سفید سواحل زیادی که در این جزیره کوچک وجود دارد کاملاً مناسب است. فقط یک صندلی بگذارید یا یک حوله ساحلی را روی ماسه ها بگذارید و صبر کنید تا خورشید طلوع یا غروب کند - هر دو مورد منظره هایی فوق العاده خیره کننده را ارائه می دهند. مکان های برتر برای اقامت در مالاپاسکیو شامل موارد زیر است: • Thresher Cove Dive Resort • Hippocampus Beach and Dive Resort • Evolution Dive Resort جزیره بانتایان جزیره دیگر با آبهای شفاف آبی و ماسه سفید ریز جزیره بانتایان است. در قسمت شمالی سبو ، که با سه ساعت با اتوبوس از ترمینال اتوبوس نوترن به بندر هاگنایا در دسترس است. از بندر ، فقط یک ساعت با کشتی به خود جزیره است. سه بخش در این جزیره وجود دارد: بانتایان ، برای غروب های طلایی و کلیسای قدیمی قرن ، مادریدجوس یک دهکده ماهیگیری و Sta. Fe ، به خاطر طلوع آفتاب و خط ساحلی طولانی از ماسه سفید شناخته شده است. در اینجا لیست طولانی کارهایی برای انجام دادن ، از جمله شنا در آب های غار اوگتونگ یا استو؛ غارهای نینو؛ گشت و گذار در پارک ملی جزیره بانتایان و دوچرخه سواری در اطراف جزیره وجود دارد. البته ، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید ، لذت بردن از خورشید ، ماسه و آب است. مکانهای برتر برای اقامت در اینجا شامل موارد زیر است: • Anika Island Resort • Adelaida Pensionne Hotel جزیره سومیلون جزیره سومیلون در محدوده شهرداری اوسلوب قرار دارد که 3-2 ساعت با شهر سبو فاصله دارد. این جزیره متأسفانه تحت الشعاع جاذبه دیگری در اسلوب قرار گرفته است - برخورد کوسه نهنگ. با این حال، یک قایق سواری 15 دقیقه ای از بندر شما را به سمت سواحل ماسه ای سفید زیباتر می برد. یک صید کوچک: جزیره سومیلون به صورت خصوصی متعلق به Blue Water Island Resort است. هزینه سفر روزانه 30 دلار در روزهای هفته و 40 دلار در آخر هفته است و به مهمامان امکان استفاده از استخر ، آبگرم و سالن امکانات رفاهی را می دهد. هنوز، مهمانان غیر استراحتگاه هم می توانند از شن و ماسه کنار جزیره لذت ببرند. اگر همه کاری که واقعاً می خواهید انجام دهید این است که روی شن و ماسه ها اوقاتی را بگذرانید، شن و ماسه ساحل این جزیره یک تجربه کافی است. اگر یک شب در استراحتگاه اقامت ندارید ، نصف روز خود را در شن و ماسه های نرم کنار جزیره بگذرانید، سپس به سمت سایر جاذبه های اسلوب بروید. پارک میراث ، آبشارهای تومالوگ ، و آبشار سامبون ، همه در فاصله اندکی از بندر هستند. جزایر کاموتس کاموتس گروهی از جزایر در ضلع شرقی سبو با چهار بخش اصلی است. محبوب ترین آن توسعه یافته سان فرانسیسکو در جزیره Pacijan است. با این وجود گنج های پنهانی در بخش های کمتر شناخته شده پورو ، تادلا و پیلار یافت می شوند. رسیدن به این جزایر کار ساده ای نیست ، که به نوبه خود به حفظ سواحل و سایر جاذبه ها نیز کمک کرده است. یک سواری جیپنی به بندر دانائو و یک کشتی به هر یک از جزایر انتخابی شما را به سمت جزایر به معنای واقعی کلمه سبز می برد. درختان نارگیل ، درختان گرمسیری، مانگرو و انواع مختلف گیاهان و گیاهان گلدار وجود دارد. اکثر سواحل اطراف نیز برای عموم آزاد است و تنها تعداد معدودی از این اقامتگاهها به عنوان مالکیت خصوصی در نظر گرفته شده اند. جزیره کاموتس با نام "افق گمشده جنوب" نامگذاری شده است. به نوعی ، این یک سرنخ به شما می دهد که چقدر می تواند این زیبایی که به سختی لمس می شود ، نفس گیر کننده باشد. در اینجا وقت خود را برای کاوش در سواحل شن و ماسه سفید ، سایت های غواصی ، دریاچه باشکوه دانائو و غارها برای یک تجربه واقعاً به یاد ماندنی صرف کنید. سواحل سرزمین اصلی در سبو موالبوآل موالبوآل یک سفر 3-2 ساعته از راه زمینی است که از ترمینال اتوبوس جنوبی در مکتان یا شهر سبو می آید. این مکان برای اجرای حرکات نمایشی ماهی ساردین شناخته شده است که در آن شناگران یا غواصان می توانند از ساحل شنا کنند و بلافاصله توسط یک دسته غول پیکر از ماهی های ساردین که در اطراف آب می چرخند محاصره شوند. حتی اگر موالبوآل یک شهر خواب آلود باشد، اما دارای رنگارنگ ترین مناظر زیر آب است. در نزدیکی جزیره Pescador ماهی ساردین ، قورباغه ماهی و برخی از کوسه های سر چکشی یافت میشود. غواصان باید به مغازه ها و مکانهای تفریحی بیشماری که در امتداد ساحل Panagsama یافت می شوند ، سر بزنند. مسافران و غیر غواصان می توانند کلبه ها و استراحتگاه های دیگری را در ساحل سفید در باسداکو پیدا کنند. ساحل لامبوگ ساحل لامبوگ دارای شن و ماسه سفید زیادی نیست ، اما جذابیت کمتری نیز ندارد. این شهر در شهر لامبوگ در بدیان ، تنها چند دقیقه دورتر از موالبوآل واقع شده است. خط ساحلی شن و ماسه نرم طولانی که معمولاً توسط یکی از محبوب ترین جاذبه های بدیان و در کل سبو نادیده گرفته می شود( قایقرانی در آبشارهای کاواسان). با این حال ، این امر باعث شده است که ساحل لامبوگ بسیار خلوت تر باشد تا مسافران بتوانند به خصوص در طول فصل کم گردشگر ، آرامش خود را در ساحل کاملاً خالی پیدا کنند. چندین استراحتگاه کوچک در کنار ساحل قرار دارند که صندلی ها و میزهایی را در ساحل به غیر میهمانان اجاره می دهند. بسته به جایی که در بدیان به آنجا می روید ، سه چرخه ها میتوانند شما را به ساحل لامبوگ برسانند. با این حال ، از آنجا که بسیاری از وسایل نقلیه از آنجا عبور نمی کنند ، در صورتی که شب را در هیچ یک از استراحتگاه ها نمی گذرانید ، مرتباً با راننده سه چرخه خود هماهنگی برگشت را ترتیب دهید. ساحل پنهان ساحل پنهان یکی از دو مقصد ساحلی در شهر آلوگینسانان در بخش غربی سبو است. با وجود نام آن ، ساحل پنهان در مقایسه با ساحل دیگری به نام Cove Hermit's Cove منطقه ای مستقر تر است. در ساحل پنهان ، هتل ها و استراحتگاه های زیادی برای بودجه های متنوع ، با مناطق تمیز تر ساحلی و برخی فعالیت های ورزش های آبی پیدا خواهید کرد. از طرف دیگر ، Hermit کمتر توسعه یافته است - با اصول اولیه با کلبه های ساده ، امکانات بسیار کم ، و گاه به گاه قطعی برق و کمبود آب. ساحل پنهان چند مایل با جاده اصلی فاصله دارد و این بدان معنی است که این منطقه بسیار ساکت و خلوت است. این می تواند یک مقصد محبوب در روزهای هفته باشد ، اما آخر هفته ها آرامش مطلق را تضمین می کند. نزدیک ساحل همچنین یک منطقه جنگلی حرا قرار دارد که مسافران میتوانند با یک تور کایاک به آنجا سر بزنند. سبو قطعاً یک استان با تمام امکانات جهانی برای ارائه به گردشگران است. سواحل ماسه ای سفید و آبهای کریستالی آبی بهترین جاذبه های سبو است ، اما زندگی شهری ، آبشارهای فراوان ، صخره ها و غارها و مردم دوستانه آن را به یکی از بهترین مکان های پر بازدید در فیلیپین تبدیل می کنند.

بهترین مکان های اقامت در  پالاوان

بهترین مکان های اقامت در پالاوان

پالاوان به طور حتم یکی از بهترین جزایر فیلیپین است و مردم متوجه این شده اند. با سواحل شن و ماسه سفید ، آبهای شفاف آبی و غروب خورشید بی نظیر، این استان در قسمت جنوبی لوزون در جزایر گرمسیری به یک مکان بازدید-ضروری تبدیل شده است. پالاوان خانه یکی از بهترین سواحل جهان است، مناطق بسیاری در پالاوان برای کشف کردن وجود دارد. ال نیدو محبوب ترین مقصد در حال حاضر است که به دلیل شن و ماسه سفید پودری، آب های شفاف و هتل های مجلل شناخته شده است. پورتو پرینسسا، پایتخت پالاوان ، رایج ترین نقطه شروع کاوش در بقیه استان است. همچنین میزبان یکی از محبوب ترین جاذبه های کشور، یعنی رودخانه زیرزمینی است. كورون اندازه كوچكی دارد اما ماجراهايي با تجربه هاي غواصي و پياده روي های بزرگ است. مناطق کشف نشده بسیاری در پالاوان وجود دارد ، به همین دلیل به عنوان آخرین مرز فیلیپین شناخته می شود. مهم نیست که کدام مقصد سفر خود را انتخاب کنید ، با این وجود اقامتگاه های زیادی در این استان برای هر بودجه و سلیقه ای وجود دارد که تعطیلات شما را حتی به یاد ماندنی تر می کند. ما برخی از بهترین مکان ها برای اقامت در پالاوان را گرد هم آورده ایم تا بتوانید از هر دقیقه ای که در این جزیره جادویی می گذرانید به معنای واقعی کلمه لذت ببرید. *ال نیدو Miniloc Island Resort هیچ چیزی لوکس تر ازاقامتگاه های جزیره ال نیدو در اینجا نیست. این گروه از چهار استراحتگاه فوق العاده لوکس و فوق العاده منحصر به فرد تشکیل شده است که در خلیج جزایر خصوصی پنهان شده اند. این نوع اقامتگاه جایی است که پرسنل بعد از پیاده شدن مسافر از قایق عملاً راه را با فرش قرمز تا پذیرش و در کل مدت اقامت همراهی میکنند. در میان این چهار اقامتگاه، Miniloc Island Resort محبوب ترین است. در حالی که هر گوشه ای از این اقامتگاه با تجملات لوکس تزیین شده است، از استراحتگاه های خواهرش مدرن تر ، آرام تر و جوان تر است. این طرح همچنین با ادای احترام به طراحی روستایی و سنتی فیلیپینی به مهمانان یک ویترین دیدنی از فیلیپین ارائه می دهد. در مجموع 50 اتاق در این اقامتگاه وجود دارد که همه آنها دارای سقف های کاه پوش شده، کف چوبی ، دیوارهای بامبو و ایوان های خصوصی هستند. اتاقهای استانداردی وجود دارند که در کنار صخره ها قرار گرفته اند، اما اتاق ها و ویلاهای مجلل تر درست رو به روی آب های شفاف خلیج خصوصی قرار گرفته اند. اطلاعات تماس: Miniloc Island, El Nido, Palawan, 5313 +63(2) 902 5985 Cadlao Resort Cadlao Resort به دلیل داشتن خانه های زیبا و نزدیک به طبیعت و همچنین رستوران های خود که از طرف میهمانان حتی از سایر استراحتگاه ها بازدید می شود مشهور است. ساخته شده در سال 2011 ، تفرجگاهی سازگار با محیط زیست که با پنل های خورشیدی متصل به سقف ویلاها ساخته شده است. آنها آب کهنه را از طریق یک بستر نی طبیعی تصفیه می کنند ، که سپس برای باغبانی استفاده می شود. مبلمان با مصالح محلی ساخته می شود و مواد اولیه آن از بازارهای محلی تهیه می شود. اطلاعات تماس: Caalan, El Nido, 5313 +63 917 58 97 069 El Nido Cove Resort and Spa اطلاعات تماس: صلح و آرامش از ویژگی های خاص این استراحتگاه است. El Nido Cove Resort در فاصله 15-20 دقیقه ای از شهر قرار گرفته است که گاهی اوقات می توانید در شب کمی سرگرمی داشته باشید. افرادی که به دنبال یک اقامتگاه بسیار پرشور و راحت هستند از اقامت در این استراحتگاه لذت می برند. موقعیت آن در ساحل همچنین باعث می شود مکان مناسبی برای تماشای غروب خورشید باشد. صندلی های استراحت ساحلی و استخر بی نهایت آنها باعث می شود که کل روز خود را در استراحتگاه بگذرانید. آنها البته فعالیت های تفریحی جزیره ای و تورهای شهری را برای میهمانان خود ترتیب می دهند. به عنوان یک اقامتگاه میان رده که تنها 20 اتاق دارد ، El Nido Cove Resort تقریباً همیشه کاملاً رزرو شده است. میهمانان می توانند از بین یک اتاق باغ ، اتاق روبه ساحل یا یک اتاق جنگلی انتخاب کنند ، همه با تن های گرم و مهمان نواز طراحی شده اند. این تفرجگاه همچنین دارای پنل های خورشیدی برای مکمل مصرف برق آنها است. Sitio Lamoro, Barangay Pasadeña, El Nido, 3510 +63 2 9025969 Spin Designer Hostel در حالی که از ویژگی های خوابگاه و اتاق های مشترک برخوردار است ، خوابگاه با زیبایی و استعداد حداقلی ، وسایل صنعتی و مهمان نوازی گرم فیلیپینی طراحی شده است. شما می توانید امنیت خود را در یک اتاق خصوصی یا یک تختخواب خصوصی تأمین کنید ، یا اجتماعی باشید و یک تخت در خوابگاههای مختلط و یا فقط مخصوص خانم ها رزرو کنید. فضاهای مشترک آنها سرگرم کننده و هیجان انگیز است و برای ایجاد تعامل بین میهمانان طراحی شده است. یک ناحیه خشکشویی و یک آشپزخانه اصلی برای استفاده مهمانان وجود دارد که رایگان است. هر رزرو همچنین با صبحانه رایگان ارائه می شود. این میزبان همچنین گاهی اوقات میزبان رویدادها ، کنسرت های کوچک و تورهای گروهی برای بیشتر کمک کردن به میهمانان خود در ایجاد دوستی و ارتباط جدید است. اطلاعات تماس: Balinsasayaw Road cor. Calle Real, El Nido, 5313 +63 917 566 7746 *پورتو پرینسسا Dos Palmas Island Resort and Spa جزیره تفریحی داس پالماس در سواحل خلیج هوندای ، که یکی از محبوب ترین مقاصد جزیره ای است که در پورتو پرینسسا قرار دارد واقع شده است. یکی از معدود استراحتگاه های پورتو پرینسسا با دسترسی به ساحل ، داس پالماس در یک جزیره خصوصی به مساحت 20 هکتار برای آرامش کامل است. آنها فعالیت ها و ورزش های آبی زیادی را انجام می دهند ، از جمله غواصی صخره های اطراف و مناطق جزایر مجاور. املاک گسترده دارای 76 ویلا ساحلی و چهار ویلای اجرایی است که می تواند تا پنج نفر را در خود جای دهد. آنها همچنین دارای یک مرکز هنری هستند که در آن هنرهای سنتی فیلیپینی را به نمایش می گذارند و صنایع دستی ایجاد شده توسط جامعه محلی را می فروشند. اطلاعات تماس: 89 Lacao St., Puerto Princesa City Palawan 5300 +632 637-4226 Princesa Garden Island Resort and Spa Princesa Garden Island Resort یک اقامتگاه تفریحی لوکس است که پایداری محیط زیست را جدی می گیرد. از مواد طبیعی و محلی به عنوان دکوراسیون و مبلمان استفاده می شود ، پنل های خورشیدی برای گرم کردن آب ، استفاده از نمک طبیعی دریا برای تصفیه استخرها آنها و دارای یک مرکز تصفیه خانه فاضلاب خاص خود هستند. آنها بسته های تور همراه با رزرو اتاق ارائه می دهند و هر اتاق از 31-50 متر مربع است. گزینه های مختلف اتاق برای انتخاب وجود دارد ، خواه ترجیح دهید دسترسی مستقیم به استخر، منظره ساحل یا استخر مخصوص به خود داشته باشید. دکوراتیو با الهام از آسیا یک فضای گرم اما آرام را به شما اراوه می دهد. آنها همچنین از امکانات چشمگیری برخوردار هستند ، از جمله مرکز مهد کودک و اتاق بازی برای کودکان. این ملک به اندازه کافی بزرگ است که در خود یک زمین مینی گلف ، مسیرهای دوچرخه ، چهار رستوران و سه بار را در خود جای داده است. اطلاعات تماس: Caniguiran Street, Barangay Bancao-Bancao, Puerto Princesa City 5300 +632 744-7979 Canvas Boutique Hotel Canvas Boutique Hotel خود یک اثر هنری است. از نصب و راه اندازی های سبک گرفته تا نقاشی های دیواری روی دیوارها ، این هتل مدرن و عجیب و غریب ساخته شده است تا هنر را زنده کند. نقاشی هایی که روی دیوارها دیده می شود در راهروها و اتاق ها توسط هنرمندان محلی ایجاد شده است. این نقاشی ها تفسیری از زندگی و فرهنگ پالاوان است. اتاق های وسیع و جادار آنها ، به لطف پنجره های کف به سقف و مکانهای مناسب ، همیشه پر از نور طبیعی است. اتاق ها با زنگ ها و سوت های معمول همراه هستند ، اما همچنین دارای حوض رسانه ای Loudbasstard است - یک تقویت کننده صدا طبیعی که از بامبو توخالی ساخته شده است. رستوران داخلی آنها با نام Painted Table برای غذاهای محلی بی نظیر شناخته شده است. از نظر امکانات خیلی پیشرفته نیست غیر از استخر 20 متری، اما مهمان نوازی و انرژی هتل باعث می شود تا میهمانان بخواهند دوباره برگردند. اطلاعات تماس: Palawan North Road corner San Juan, Barangay San Miguel, Puerto Princesa City 5300 +63 917 807 1360 Hibiscus Garden Inn Hibiscus Garden Inn در مرکز شهر واقع شده است. این مخفیگاه باغ گرمسیری تنها 10 دقیقه با فرودگاه فاصله دارد. همچنین در نزدیکی برخی از رستوران های معروف شهر واقع شده است. اتاق ها با ترکیبی از تزئینات سنتی فیلیپینی و اسپانیایی با کاشی های سفالی قرمز و مبلمان چوبی تزئین شده اند. هیچ منظره ساحلی یا اسکچلی وجود ندارد ، اما اتاق ها دارای باغ های خصوصی مخصوص به خود هستند. رستوران و پیتزا فروشی آنها با ارائه برخی از بهترین انتخاب های صبحانه در شهر شناخته می شوند. آنها همچنین به ترتیب دادن تورهای استاندارد برای میهمانانشان کمک می کنند. هتل Hibiscus Garden Inn به دلیل برخورداری از آرامش ، موقعیت مکانی مناسب و قیمت مناسب ، در میان هم مردم محلی و هم خارجی هایی که از Puerto Princesa بازدید می کنند ، بسیار محبوب است. اطلاعات تماس: Manalo Extension, Puerto Princesa City 5300 +648 433-1273 Two Seasons Coron هتل 5 ستاره دوستدار محیط زیست یک راز نه چندان پنهان برای سرمایه دارها، افراد مشهور و خانواده های ثروتمند است. این بهشت جزیره با باغ های سرسبز گرمسیری و جنگل ها احاطه شده است. ضلع غربی این جزیره دارای ساحل 200 متری است ، در حالی که ضلع شرقی دارای ساحل 200 متری دیگر با جنگلهای حرا است. برای حفظ حریم خصوصی مطلق ، 42 خانه ی ییلاقی مجلل در این جزیره وجود دارد. شش نوع خانه ی ییلاقی وجود دارد که می توانید آنها را رزرو کنید ، هرکدام دارای منظره ها و محیط های مختلفی هستند ، اما همه به راحتی به ساحل دسترسی دارند مواد طبیعی مورد استفاده در هر محل اقامت با سقف های بلند و پنجره های کف به سقف اطمینان حاصل می کند که شما یک بخش از طبیعت را احساس می کنید. استخر 600 متر مربعی نماد برجسته این هتل است. Two Season همچنین برای کودکان و بزرگسالان امکانات بسیاری دارد و فعالیت های زیادی در فضای باز و ورزش های آبی را ارائه می دهد. اطلاعات تماس: Malaroyroy, Coron, Palawan +632 410 2075

کارهایی برای انجام دادن در جزیره خیره کننده کرون

کارهایی برای انجام دادن در جزیره خیره کننده کرون

پالاوان، استانی در جنوب مانیل و در گروه جزایر لوزون، یکی برترین نقاط فیلیپین است که هنگام سفر به جزیره گرمسیری اصلی میتوانید از آن بازدید کنید. اینجا اکثرا "آخرین مرز فیلیپین" نامیده می شود زیرا این منطقه آخرین ناحیه قابل اسکان در کشور است. مسافران معمولاً به Puerto Princesa، پایتختی که فرودگاه محلی را در خود جای داده است، یا ال نیدو، به عنوان یکی از بهترین سواحل جهان سفر میکنند. در حالی که هر دو مقصد تجربیات منحصر به فردی را در خود دارند ، یک شهر کوچکتر ، کمتر توسعه یافته اما به همان اندازه خیره‌کننده وجود دارد که باید توجه بیشتری به آن داشته باشید: کرون. صرفه جویی در کرون آنجا که در گذشته محل اصلی استخراج از معادن منگنز و ماهیگیری بود، در سال 1998 زندگی جدیدی به دست آورد. کرون به سرعت توسط فعالیت های انسانی نابود شد، تا اینکه به قبیله بومی Tagbanua گواهی نامه ادعای دامنه اجدادی داده شد. این امر به قبیله اجازه می داد که کنترل کند چه کسی در بیش از 000،22 هکتار زمین و دریا دسترسی پیدا کند و چه کاری انجام شود. این بخش مهم تاریخ ، کرون را به یک جامعه پر رونق سازگار با محیط زیست تبدیل کرده است. این شهر برای حفظ منابع طبیعی مقررات سختگیرانه ای اعمال می کند ، و در نتیجه زیباترین زمین ها و مناظر دریایی در این کشور به وجود می آید. اکنون ، گردشگری به بزرگترین صنعت کرون تبدیل شده است و از بازدید کنندگان از سراسر جهان استقبال می کند. رسیدن به کرون محبوب ترین مسیر به کرون از مانیل با هواپیما است. فرودگاه فرانسیسکو B. Reyes واقع در شهر Busuanga در Coron بسیار کوچک با یک باند کوتاه است ، بنابراین انتظار یک فرود خشن و ناگهانی را دارید. در اینجا هیچ دستگاه پرتونگاری وجود ندارد - کیف ها توسط کارکنان فرودگاه و سگ های پلیس بررسی می شوند. هنگام قدم زدن در سواحل کورون ، چیدن صدف های دریایی زیبا و رنگارنگ بسیار وسوسه‌انگیز خواهد بود ، که این امر به شدت ممنوع است. این موارد در هنگام جستجوی کیسه در مسیر خروج از Coron بررسی می شود ، بنابراین آن صدف ها را تنها بگذارید مگر اینکه مشتاق پرداخت جریمه باشید. گزینه دیگری که از مانیل آمده است از طریق 2Go است ، یک خط حمل و نقل با سفر از مانیل به Coron هر سه شنبه و جمعه و Coron به مانیل هر یکشنبه و پنجشنبه. سفر تقریبا 15 ساعت طول خواهد کشید. همچنین کشتی هایی وجود دارند که بین Coron و El Nido می روند ، اما این برای ضعف قلب نیست. این سفر از طریق دریای آزاد با استفاده از قایق های کوچکتر از 2Go انجام می شود ، که بعضی اوقات می تواند به معنای مسافرت های خشن باشد. این سفر می تواند تا 9 ساعت در یک کشتی یا 3 1/2 ساعت از طریق سفر سریع انجام شود. پروازها همچنین از Puerto Princesa یا Boracay به Coron موجود است. ماجراهای Coron شیرجه زدن شکی نیست که Coron بهشت غواص است. آبهای غنی از مواد معدنی مرجان های پر جنب و جوش و ماهی های رنگارنگ را تشکیل می دهند ، در حالی که کشتی های کشتی ژاپنی پراکنده در جزیره از جاذبه های برتر هستند. در اطراف Coron حدود 12 کشتی کشتی وجود دارد که عمدتا کشتی های باری ژاپنی هستند. همچنین سه پناهگاه مرجانی صخره ای و چهار مکان غواصی دیگر از جمله سایت غواصی با آب شیرین به نام دریاچه باراکودا وجود دارد. پیدا کردن یک فروشگاه شیرجه فروشی به هیچ وجه در Coron دشوار نیست. تقریباً در هر تفرجگاه و هتلی یک فروشگاه شیرجه فروشی مخصوصاً فروشگاههای اصلی در شهر اصلی یا هتلهایی که در جزایر مجاور قرار دارند ، خواهند داشت. برخی از استراحتگاه ها همچنین سفرهای غواصی را ارائه می دهند ، این یعنی مسافرت با قایق بادبانی یا قایق بزرگی بین کرون و ال نیدو. قایق با تجهیزات کامل شیرجه ای بارگیری می شود ، و محل اقامت یا داخل قایق خواهد بود یا در یک جزیره متروک در بین دو مقصد کمپ می کند. هیچ چیز فانتزی در مورد این سفر وجود ندارد ، اما بیشتر مسافرانی که تصمیم گرفتند از این راه شیرجه بزنند ، همیشه سوگند یاد می کنند که این تجربه چقدر به یاد ماندنی است. محبوب ترین تورهای اعزامی با Submariner و Deep Blue است ، اما گزینه های غواصی liveaboard نیز وجود دارد. تورها قبل از سال 2017 ، بازدید کنندگان مجاز هستند قایق های شخصی و حمل و نقل خود را اجاره دهند و بطور آزاد از برنامه سفر خودشان عبور کنند. با این حال ، این شهر سیاست های خود را برای نظارت بیشتر بر حرکت مسافران در Coron تغییر داده است. اکنون مسافران باید قایق ها و تورهای خود را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو کنند. بیشتر استراحتگاه ها یا تورهای خود را ارائه می دهند ، یا به آژانس مسافرتی متصل می شوند ، بنابراین این نباید مشکلی ایجاد کند. چندین تور وجود دارد که مسافران می توانند از آن استفاده کنند ، اما نرخ تور استاندارد نیست. برای به دست آوردن بهترین معامله حتماً در مورد خرید اقدام کنید.