Aysham
رومانی

رومانی

تور رومانی،تور بخارست.قلعه دراکولا،تور رومانی ارزان،ویزا رومانی،بلیط رومانی،تور ارزان رومانی،قیمت تور رومانی،تور رومانی از تهران،آژانس آیشم مجری تور رومانی است. [(img)|1035684493231001B] رومانی واقع در شرق اروپا و شمال جزیره بالکان واقع شده است.مساحت رومانی 237.500 کیلو متر مربع است.ابعاد این کشور 789 کیلومتر (490 مایل) E-W و 475 کیلومتر (295 مایل) N-S هستند. این است که در شمال و شمال شرقی توسط اوکراین و مولداوی محدود شده است، در شرق با دریای سیاه، در جنوب با بلغارستان، در جنوب غربی توسط صربستان محدود شده است. پایتخت رومانی، بخارست است که در بخش جنوب مرکزی رومانی واقع شده است.

سالینا توردا  مرکز اسپا زیرزمینی باستانی در رومانی

سالینا توردا مرکز اسپا زیرزمینی باستانی در رومانی

جاذبه های گردشگری رومانی: سالینا توردا مرکز اسپا زیرزمینی باستانی در رومانی سالینا توردا یک معدن نمک قدیمی است که به عنوان معدن زیرزمینی زیبا و هیجان انگیز در جهان معروف است. این معدن خارق العاده که از دوران باستان به جای مانده، حدودا از سال 1992 استخراج نمک از آن پایان یافت و برای استفاده عموم مردم با امکانات تفریحی و رفاهی بازگشایی شد که در آن یک مرکز آبگرم نیز تاسیس شد. از آن زمان تاکنون توسط میلیون ها نفر از گردشگران مورد بازدید قرار گرفته است. این معدن در نزدیکی شهر توردا واقع شده است. هوا در معدن بسیار پاک و مطبوع است، و برای انجام جلسات فیزیوتراپی و تمرینات تنفسی مناسب می باشد. از امکانات معدن زمین های بازی برای بچه ها، موزه، سالن آمفی تئاتر برای کنفرانس ها و کنسرت ها، و دیگر امکانات تفریحی، که فعالیت های سرگرم کننده را ارائه میدهند وجود دارد. در خارج از معدن یک استخر پر شده با مواد معدنی مفید ساخته شده است. علاوه بر این معدن جالب، منطقه توردا به دلیل ویژگی های پوشش گیاهی خاص و طبیعت شگفت انگیز یک منطقه حفاظت شده است پوشش گیاهی این منطقه بسیار نادر است. معدن سالینا توردا اکنون به مرکز درمانی، سالن بدن سازی و استخر شنا و آب درمانی نیز مجهز شده است و برخی درمان های مکمل و زیبایی نیز در این مکان انجام می شود. چرا به این معدن برویم؟ درمان سودمند آبگرم، معدن نمک هیجان انگیز، نمایش های بزرگ در اطراف آن دلیل بازدید از این معدن است. چه زمانی به این معدن برویم؟ در تمام طول سال. چگونه به آنجا برویم؟ اتوبوس برای رفتن به این معدن در دسترس است. منطقه توردا به راحتی از شهرهای مختلف رومانیایی و اروپا قابل دسترسی است.

آبشار زیبای بیگار رومانی

آبشار زیبای بیگار رومانی

آبشار بیگار در منطقه طبیعی حفاظت شده در کوهستان آنینا رومانی واقع شده است که در جهان بسیار منحصر به فرد است. آب از روی صخره هایی که با خزه پوشیده شده است به پایین می ریزد و چشم انداز زیبایی ایجاد میکند، طول آبشار 8 متر است و در تمام طول سال اطراف آبشار با پوشش خزه ها سرسبز است، افراد محلی این آبشار را به نام؛ معجزه دره کوچک می‌شناسند و مکانی برای بیان خواسته ها و آرزوهایشان است. چرا از این آبشار بازدید کنیم؟ این آبشار یکی از جاذبه های گردشگری در تور رومانی است که گردشگران فراوانی از این مکان زیبا بازدید میکنند. بیگار منحصر به فرد ترین آبشار در جهان به علت دارا بودن طبیعتی فوق العاده زیبا است. این مکان ارزش بازدید را دارد؛ در تور رومانی بیگار را فراموش نکنید. چگونه به آنجا برویم؟ این آبشار در نزدیکی شهرهای آنینا و رسیتا واقع شده است.