Aysham
درباره ارمنستان

درباره ارمنستان

ارمنستان یک کشور محصور در خشکی واقع در جنوب شرقی اروپا / جنوب غربی آسیا است. در مقایسه، منطقه واقع شده توسط ارمنستان کمی کوچکتر از ایالت مریلند با مساحت 29،800 کیلومتر مربع (11506 مایل مربع) است. ارمنستان از شمال با گرجستان،شرق با آدربایجان، از سمت جنوب با ایران و از سمت غرب با ترکیه همسایه است. پایتخت ارمنستان ایروان است که در مرکز غرب ارمنستان نزدیک به رودخانه هرازدان واقع شده است. ارمنستان با همسایه های خود حدود 1254 کیلومتر مرز زمینی دارد. تور ارمنستان تخصص آژانس هواپیمایی آیشم.

معروف ترین استراحتگاه های ارمنستان- تعطیلات در تابستان و زمستان

معروف ترین استراحتگاه های ارمنستان- تعطیلات در تابستان و زمستان

در این مقاله سعی میشود شما عزیزان را با امکانات گردشگری و تفریحی ارمنستان بیشتر آشنا کنیم تا در ارمنستان سفر خاطره انگیزی را تجربه کنید. ارمنستان بهترین جا برای فصل تعطیلات است. بسیاری از مکان ها در این کشور هستند، که در آن شما می توانید از زیبایی های چشم انداز آن لذت ببرید که در تمام طول سال وجود دارد. تقریبا همه ی استراحتگاه ها در ارمنستان برای تمام فصول تعطیلات مناسب هستند. آژانس هواپیمایی آیشم مجری تخصصی تورهای ارمنستان.

Khor Virap یک صومعه تاریخی در دشت آرارات ارمنستان

Khor Virap یک صومعه تاریخی در دشت آرارات ارمنستان

یک صومعه تاریخی در محیط باور نکردنی در دشت آرارات واقع شده است. ارمنستان اولین کشورمسیحی در جهان بود، و اولین کلیسای کوچک جهان در قرن هفتم در این کشور ساخته شد که بعدها به یک مجموعه کامل تبدیل شد. با توجه به کوه آرارات، که نماد این منطقه است، صومعه نیز قرن ها یک مکان زیارتگاهی بوده است. این محبوب ترین مکان توریستی کشوراست. این مکان یک سلول زندان دارد، جایی که گریگور لوئیسووریچ زندانی شد - یک رویداد که منجر به تبدیل کشور به مسیحیت شد. کلیسای سنت Astvatsatsin جایی برای جذب زوج ها برای، برگزاری مراسم ازدواج آنها میباشد. این مکان همچنین فرصت گرفتن عکس های عالی برای عکاسان نیز فراهم می کند. معروف ترین جاذبه در ارمنستان این منطقه میباشد. از لحاظ تاریخی و فرهنگی قابل توجه است، که در محیطی خیره کننده واقع شده است، جایی که کوه آرارات در تمام جلوه های آن نمایان می شود. هر زمانی میشود از اینجا بازدید کرد، هر چند در تابستان بهتر است و البته در صبح، زیرا در طول روز بسیار گرم می شود. در تعطیلات آخر هفته، اجراهای مختلف و رویدادهای مختلف برگزار می شود، همچنین کیوسک هایی برای خرید سوغاتی نیز وجود دارد. صومعه تنها 44 کیلومتر (28 مایل) از پایتخت فاصله دارد. شما همچنین می توانید به راحتی از دیگر شهرها نیز به آنجا برسید، زیرا این مکان واقعا در میان مسافران محبوب است.