Aysham
اطلاعات گردشگری اکراین

اطلاعات گردشگری اکراین

تاریخچه اکراین را به عنوان "کیوان روس" (که مشتق روسیه است) تا قرن 16 شناخته میشد. در قرن 9، کیف مرکز مهم سیاسی و فرهنگی در شرق اروپا بود. کیوان روس به اوج قدرت خود در قرن 10 رسیده و بیزانس مسیحیت به تصویب رسید.با حمله مغولان در 1240 قدرت کیوان به پایان رسید. از قرن 13 تا قرن 16، کیف تحت تاثیر لهستان و غرب اروپا بود. پس از انقلاب روسیه، اکراین استقلال خود را از روسیه در 1918 اعلام کرد، و چند سال جنگ با چند گروه در گرفت. ارتش سرخ در نهایت بیش از کیف پیروز شد، و در سال 1920 اکراین یک جمهوری شوروی شد. در سال 1922، اکراین یکی از بنیانگذاران اتحادیه جماهیر شوروی سوسیالیستی شد. اکراین یکی از جمهوری های شوروی و ویران ترین کشور پس از جنگ جهانی دوم بود. اکراین دومین کشور بزرگ اروپا است، در شرق اروپا واقع شده است، هم مرز با دریای سیاه، بین لهستان و روسیه قرار گرفته است. اکراین یکی از نقاط با اهمیت استراتژیک در تقاطع میان اروپا و آسیا است. مرز زمینی آن بالغ بر 4663 کیلومتر (2897 مایل) و خط ساحلی آن 2782 کیلومتر (1729 مایل) است. شهر پایتخت اکراین، کیف، در بخش مرکزی شمال کشور واقع شده است. اطلاعات جامع کل مساحت: 233089 متر مربع (603700 کیلومتر مربع) جمعیت (سال2014): 44291413 پایتخت: کیف دیگر شهرهای بزرگ: خارکف ، اودسا، دنیپروپتروفسک، دونتسک واحد پول: Hryvna زبان رسمی: اکراین استقلال: 24اوت، 1991 موقعیت: اروپا مرکزی و شرقی ، بخشی از دشت شرق اروپا بهترین زمان برای بازدید از اکراین: تابستان، اواخر بهار و اوایل پاییز. کد تلفن بین المللی: 380 آب و هوا: متوسط قاره، به جز جنوب کریمه، که در آن آب و هوا استوایی است، از نوع مدیترانه ای میباشد. آب و هوا کارپات نیز با زمستان سرد و تابستان گرم و بارانی همراه است. [(img)|1035689426331001B]

هشت مکان دیدنی کیف

هشت مکان دیدنی کیف

هشت مکان دیدنی کیف پایتخت و بزرگترین شهر اکراین؛ کیف است. جمعیت کیف 2.8 میلیون نفر است و مساحت آن 323.9 مربع است. کیف هشتمین شهر بزرگ در اروپا است. همچنین آن دارای بزرگ ترین امکانات صنعتی، سیاسی، اقتصادی و مکان های توریستی در اکراین است. اگر شما برنامه ای برای سفر به اروپا در تابستان دارید ما به شما پیشنهاد میدهیم به کیف سفر کنید. شهری با تاریخ غنی، آثار تاریخی زیبا، قلعه شگفت انگیز، کلیساهای قدیمی، میدانهای زیبا، پارک های بسیار جذاب و بسیاری دیگر از مکان های جالب است. یکی از شهرهای شگفت انگیز در اروپا کیف است. بناهای شگفت انگیز نبرد دنیپر، واقع در موزه بزرگ ور، بنیانگذاران کیف، گنبد طلایی سنت مایکل و صومعه Pokrovsky زنان؛ همچنین در Kiev گردشگران می توانند یکی از صومعه های زیبا در اکراین را مشاهده کنند. عاشقان معماری های قدیمی می توانند به خانه ی خیالی و خانه اپرای ملی بروند. کیف انتخاب درستی برای تعطیلات آخر هفته برای شما و برای خانواده شما است. بنابراین شما میتوانید آن را ببینید برای دو روز و یا شما قصد اقامت طولانی تری داشته باشید، شما همیشه می توانید یک آپارتمان در کیف برای سفر بزرگ خود اجاره کنید.

تونل عشق  اکراین

تونل عشق اکراین

جاذبه های گردشگری اکراین:تونل عشق تونل عشق یک مکان زیبا در کلیون، اوکراین است. بخشی از خط راه آهن است که این تونل حدود سه کیلومتر است که منتهی به کارخانه چوب میباشد و قطارهای حمل بار از این مسیر عبور میکنند. قطار سه بار در روز برای بردن چوب به کارخانه از آن عبور میکند. این تونل در اثر رشد شاخ و برگ درختان در مسیر ریل قطار به یک راهرو سبز زیبا تبدیل شده است، که برای بسیاری از زوج ها بسیار جذاب و رمانتیک است، و همچنین برای عکاسان برای چشم انداز فوق العاده ای که دارد. از قدیم گفته شده است که اگر فردی با معشوق خود به تونل برود و صمیمانه آرزویی بکند به حقیقت میپیوندد. این تونل زیبا هر ساله مورد بازدید تعداد زیادی از گردشگران قرار می گیرد و به یکی از جاذبه های گردشگری اکراین تبدیل شده است. در تور اکراین بازدید از این تونل رمانتیک را فراموش نکنید.

سوغاتی های اکراین

سوغاتی های اکراین

انتخاب سوغات مناسب یک کار دشوار است. بعضی از مردم برای داشتن خاطره ای از کشوری که بازدید کرده اند، برای خود هدیه می خرند، بعضی ها دوست دارند چیزی را به عنوان یک هدیه برای دوستان و بستگان تهیه کنند و به خانه ببرند. برای پیدا کردن چیزی ویژه و به یاد ماندنی، لیست ما سوغاتی های منحصر به فرد اکراین را آورده است، با خواندن این لیست بهتر خواهید دانست که در [(link)|تور اکراین|http://www.aysham.com/تور-اکراین] چه سوغاتی بخرید.