Aysham
دریاچه ی شکوفه های گیلاس ژاپن

دریاچه ی شکوفه های گیلاس ژاپن

دریاچه ی شفاف شکوفه گیلاس در ژاپن واقع شده و سالیانه بازدید کنندگان زیادی را به وسیله ی زیبایی خیره کننده ی خود به ژاپن جذب میکند. شکوفه های گیلاس ژاپنی و یا به طور کل درخت ساکورا در جهان به عنوان درخت ملی کشور ژاپن شناخته شده است. و جالب است بدانید که ، یک گیاه غیر رسمی در این کشور است. با این حال، نقش مهمی در فرهنگ و تاریخ ژاپنی ها را دارا میباشد. انواع مختلفی از درختان گیلاس، در پارک های ساکورا رشد میکنند و وجود دارند و هیجان انگیز ترین روز برای مشاهده ی این صحنه ی زیبا در فصل بهار است، درست زمانی که این درختان شروع به گل دادن میکنند. فراموش نکنید که عمر شکوفه های گیلاس این دریاچه تنها چند روز طول میکشد، بنابراین ژاپنی ها آن را جشن می گیرند و با انجام مراسم نمادین و سنتی خود به تحسین این همه زیبایی میپردازند. ساکورا نمادی از زندگی زودگذر و زیبایی است. شکوفه که اغلب در هنر ژاپنی، مانگا، انیمیشن و فیلم، و همچنین کیمونو، لوازم التحریر، لوازم آشپزی و حتی تتوهای ژاپنی به تصویر کشیده شده است. دریاچه ی شفاف گیلاس شکوفه دریاچه به دلیل چراغ که در زیر درختان قرار داده شده اند منحصر به فرد و زیباتر میباشند چرا که پس از غروب آفتاب، پارک با شکوفه های گیلاس آسمانی روشن میشود و بازتاب آن در سطح آب به شکل زیبایی قابل مشاهده است. آرامش مقدس و این همه زیبایی مناسب برای مراقبه و آرامش گرفتن میباشد. اگر در فصل بهار به ژاپن سفر کردید از بازدید از این همه زیبایی غافل نشوید.

جاذبه های گردشگری ژاپن

 دریاچه ی شکوفه های گیلاس ژاپن

@val3

@val3

پیشنهادات ما : تور یونان - تور اسپانیا - تور اروپا

معبد Miyajima Torii و  Itsukushima

معبد Miyajima Torii و Itsukushima

سایت میراث جهانی یونسکو در میجاییما در نزدیکی هیروشیما معبد Itsukushima یک سایت ژاپنی کلاسیک و نمادین است. با تاریخ پیشین ژاپن و سایت میراث یونسکو در ارتباط است، به سه دختر سوزانسو-نیک Mikoto، تنوع شینتو از دریاها و طوفان اختصاص داده شده است. دروازه دیدنی و یا توریه یکتوسوشیما یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن است و یکی از ویژگی های شناخته شده و برجسته ی Itsukushima Shrine در جزر و مد شناور جادویی آن است. مجتمع معبد شامل چندین بخش است، یک سالن نماز، سالن اصلی و یک صحنه تئاتر نئون است که توسط هیئت مدیره به یکدیگر متصل می شوند و توسط ستون های زیر آب پشتیبانی می شوند. معبد در یک ورودی کوچک واقع شده است، در حالی که دروازه torii در دریای جزیره ستو بیشتر است. مسیرها در اطراف ورودی هدایت می شوند و پس از رفتن خورشید ، معبد و دروازه های آن روشن می شوند و زمینه ای کامل برای بازدیدکنندگان برای لذت بردن از جاده های نورانی اتمسفری فراهم می کنند. یکی از سه مناظر بزرگ ژاپن، Shrine Itsukushima است در غیر این صورت به عنوان Miyajima شناخته می شود، که به معنی Island Shrine در ژاپن است. این معبد در سراسر جهان به دلیل دروازه توروی شناور آن شناخته شده است، زیرا در هنگام بارش زیاد، با توجه به ستون هایی که آن را در بالای دریا قرار می دهد، به نظر می رسد که به زمین فرود می آید، در حالی که افراد می توانند از آن عبور کنند. سبک خاص معماری Shinden Zukuri نامیده می شود و گفته می شود که در سال 593 ساخته شده است و در سال 1168 کامل شده است. سالن های آفرینش کنونی این ساختمان در سال 1168 ساخته شده است. ساختمان اصلی رنگ آمیزی رنگارنگ، کنتراست چشمگیر و جذاب را با پس زمینه ی آبی دریا و کوه های جزیره در سبک ژاپنی واقعی این مجموعه به شدت با طبیعت هماهنگ می شود. یونسکو تصمیم گرفت تا این معبد را یک میراث جهانی ثبت کند، زیرا این یک نمونه عالی از اشکال مرکز مذهبی است و معماری سنتی از شایستگی های هنری و فنی متناسب با یک پس زمینه طبیعت جادویی برخوردار است و درنتیجه باعث ایجاد یک اثر هنری از جنبه فیزیکی بی نظیر زیبایی میشود. ساعت بازدیدJan-Feb 06:30 - 17:30, Mar - Oct 06:30 - 18:00, Nov 06:30 - 17:30 and Dec 06:30 - 17:00 آدرس Miyajima, an island off the coast of Hiroshima

Kamishikimikumano  یک مکان مقدس در جنگل باستانی ژاپن

Kamishikimikumano یک مکان مقدس در جنگل باستانی ژاپن

این مکان ممکن است شبیه یک صحنه از یک افسانه جادویی باشد، اما اینطور نیست این حقیقتی زیبا در دل جنگلی قدیمی پیدا شده است؛ در یک منطقه سرسبز در عمق جنگل های مبهم واقع شده است. حرم باستانی به عنوان یک الهام بخش برای "Hotarubi هیچ موری" خدمت کرده است. بخشی از این جنگل زیبا در فلیکر برای به اشتراک گذاشتن معبد زیبا و محیط اطراف آن اختصاص داده شده است. به این مقصد پرهیجان و کشف نشده سری بزنید بسیار شگفت زده خواهید شد. چرا به آنجا برویم؟ Kumamoto Prefecture شناخته شده است به دلیل طبیعت ناشی از آن، پارک های متعدد، جنگل ها، آتشفشان ها و کوه ها. یک منطقه واقعا زیبا برای سفر و گذراندن تعطیلات پر هیجان. چه زمانی به آنجا برویم؟ در تمام طول سال- ژاپن دارای چهار فصل مشخص است و هر یک از آنها جذابیت خود را دارند. چگونه می توان به آنجا برویم؟ با ماشین یا قطار؛ خطوط قطار در سراسر کشور به خوبی توسعه یافته است. همچنین این معبد نه چندان دور از جاده اصلی در شهر تاکاموری واقع شده است.

برکه آبی فوق العاده زیبا ژاپن

برکه آبی فوق العاده زیبا ژاپن

Biei یک شهر کوچک در ژاپن است، که با طبیعت زیبا احاطه شده است، برکه آبی نقطه ی معروف و جاذبه ی طبیعی در سراسر جهان است که در این شهر واقع شده است. این برکه به یک جاذبه توریستی محبوب تبدیل شد پس از اینکه اپل از عکس این برکه برای سیستم عامل خود استفاده کرد؛ با درختان باریک خشک بیرون زده از برکه که ظاهری مبهم دارد. این یک دریاچه مصنوعی است که پس از ساخت سد در سال 1988 برای جلوگیری از جریان آب از رودخانه بیگیوا ساخته شد شکل گرفته است. به نظر می رسد که رنگ آبی قابل توجه در اثر وجود هیدروکسید آلومینیوم موجود در آب برکه است. با این حال، این یک توضیح قطعی نیست. علاوه بر این، رنگ بستگی به فصل و زمان روز دارد، زیرا آب به خودی خود آبی نیست، بلکه در اثر انعکاس آسمان در برکه نیز است. چرا به اینجا برویم؟ سفر به سراسر منطقه برای طبیعت دست نخورده، چشمه های آب گرم پلاتین و البته برکه آبی زیبا بسیار محبوب است. چه زمانی به آنجا برویم؟ در تمام طول سال، هر چند رنگ آبی به ویژه در زمستان درخشان تر است زیرا در زمستان با سفیدی برف در تضاد است. چگونه می توانیم به آنجا برویم؟ با ماشین یا اتوبوس از Biei.

قلعه هیمجی ژاپن

قلعه هیمجی ژاپن

قلعه هیمجی ژاپن، مجموعه ای باستانی بر روی یک تپه در هیمجی، نمونه خوبی از معماری ژاپن است. این ساختمان در سال 1333 ساخته شده بود و در ابتدا به عنوان یک قلعه خدمت میکرد، بعد از آن تخریب و بازسازی شد که منجر به پیچیدگی فراوان این بنا شد. علاوه بر این، Himeji اولین سایت در فهرست میراث جهانی یونسکو در ژاپن بوده است! اگر چه قلعه به طور مداوم توسط صاحبان متغییر آن مورد بازسازی قرار گرفته است، اما به طرز جادویی از بمب گذاری ها در طول جنگ جهانی دوم سالم ماند. خوشبختانه، یک بمب حتی از راه سقف به این بنا افتاد اما نتوانست آن را منفجر کند، و این سایت را برای نسل های بعد حفظ کرد. بی شک این محبوب ترین قلعه در ژاپن است که هر سال حدود 820 هزار بازدید کننده را جذب می کند. این یکی از مهمترین قلعه های کشور است که بهترین و زیباترین فرهنگ ژاپن را نشان می دهد و در واقع یک جواهر تاریخی واقعی است، زیرا فرم اصلی خود را حفظ کرده است. در همه ی فصول میتوان از این منطقه ی زیبا دیدن کرد.

معبد زیبا Fushimi Inari Taisha ژاپن

معبد زیبا Fushimi Inari Taisha ژاپن

مهمترین معبد Shinto در Inari ،روح ژاپنی روباه؛ قطعا یکی از زیباترین معبدها می باشد. معبد در بالای تپه ایرویاما قرار دارد و در معرض دید میباشد. یک مسیر چهار کیلومتری به معبد منجر می شود، با یک مسیر پیاده روی مدیتیشن و تعدادی از معبدهای کوچکتر و طبیعت زیبا بازدید از این معبد را جذاب تر میکند. این معبد در قرن های هشتم و نهم ساخته شده است. چیزی که بسیار قابل توجه است در مورد معبد Torii است یک مسیر با صدها دروازه است که یکی پس از دیگری قرار دارد. حرم اصلی با حرم داخلی در ارتباط است. همچنین تعدادی مجسمه ها، چشمه ها و محراب ها اختصاص داده شده به روباه (کیتسون) نیز وجود دارد که یک فرستاده دانا است و دارای قدرت جادویی است. چرا به آنجا برویم؟ یک بار در کیوتو این زیارتگاه تاریخی را ببینید. و از مسیر پیاده روی زیبا، معماری، محیط طبیعی و فضای آرام، که قطعا تجربه روحانی هیجان انگیز را فراهم خواهد کرد لذت ببرید. چه زمانی به آنجا برویم؟ در تمام طول سال؛ اما این معبد در طول سال نو ژاپنی که از 1 تا 4 ژانویه برگزار می شود بسیار شلوغ است - تا چند میلیون نفر در این زمان به فوشیمی ایناری تاشا می روند. چگونه می توانیم آنجا برویم؟ به راحتی در دسترس است - تنها 5 دقیقه از ایستگاه کیوتو فاصله دارد و پس از عبور از تپه به معبد میرسید.

برج توکیو

برج توکیو

برج توکیو یکی از نمادهای توکیو و یک نقطه ی برجسته گردشگری مشهور است. که درست بر اساس برج ایفل ساخته شده است. و در سال 1958 هنگامی که کمبود یک برج بزرگ پخش در منطقه کانتوی ژاپن احساس شد، تکمیل شد. این برج زیبا تقریبا هنوز فعال است، پخش رسانه های ژاپنی از جمله NHK، TBS و Fuji TV نیز در این ساختمان مستقر هستند . این ساختمان هیجان انگیز 150 متر و 250 متر ارتفاع دارد و امکانات دیگر شامل گالری و آکواریومی که دارای 50،000 ماهی زینتی، مغازه های سوغات، یک گوشه بازی، رستوران ها و فست فود، پارک تفریحی نیز از دیگر ویژگی های جالب این مجموعه میباشند. برای طرفداران موسیقی، R & B، و Bossa Nova، هر ماه چهارشنبه و پنج شنبه، در موزه کلوپ شماره ی 333 در رصدخانه اصلی اول، موسیقی زنده را میتوانید تماشا کنید. و از زیبایی های این برج لذت ببرید.

اطلاعات گردشگری ژاپن

اطلاعات گردشگری ژاپن

نام رسمی: کشور ژاپن حکومت : امپراتوری پایتخت: توکیو جمعیت : 127 میلیون نفر زبان رسمی : ژاپنی و انگلیسی به عنوان زبان دوم استفاده میشود واحد پول : ین مساحت ژاپن : 377,962 کیلومتر پرچم ملی ژاپن : پرچم ملی ژاپن یک پرچم مستطیل سفید رنگ با یک دیسک قرمز در مرکز ان است. این پرچم به طور رسمی Nisshōki نامیده می شود. [(img)|1035680209731001B]

قلعه اوزاکا، جاذبه گردشگری ژاپن

قلعه اوزاکا، جاذبه گردشگری ژاپن

قلعه اوزاکا، مانند بسیاری از قلعه ها و معابد قدیمی ژاپن، در طول تاریخ خود چندین بار آسیب دیده و بازسازی شده است و در واقع یکی از ده ها قلعه ای که در حال حاضر در ژاپن باقی مانده است میباشد. قلعه اوزاکا در سال 1583 بر اساس یک مجموعه معبد قدیمی Hideyoshi Toyotomi تاسیس شد و بعد تحت حکومت Tokugawa Shogunate قرار گرفت. قلعه فعلی تنها در سال 1931 بازسازی شد پس از آن که در جنگ بین خانواده های Toyotomi و Tokugawa به شدت آسیب دیده بود. طبقه بالا آن نمایش شگفت انگیزی از نمای شهر را ارائه می دهد. بخش هایی از جاذبه های قلعه اوزاکا، خندق اصلی و دیوارهای دفاعی سنگی فراوانی است که قلعه را احاطه کرده اند و دلفین های زیبایی که سقف طبقه آخر قلعه را به خوبی جذاب کرده است. هر بهار، مسافران از راههای نزدیک و دور از این قلعه بازدید میکنند و به دیدن شکوفه های گیلاس زیبا و همچنین برگ های رنگارنگ در پاییز می آیند. موزه قلعه واقع در داخل ساختمان اصلی مجموعه ای عظیم از حدود 100000 اشیا تاریخی مانند شمشیر، زره، پرتره، نقاشی، چاپگر چند منظوره چوبی و صفحه نمایش تاشو است. موزه بزرگ از طبقه دوم تا طبقه هشتم گسترش یافته است. در تور ژاپن و سفر به شهر زیبای اوزاکا به این قلعه تاریخی سر بزنید قطعا شمارا شگفت زده خواهد کرد.

خرید سوغاتی در ژاپن

خرید سوغاتی در ژاپن

آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی را از ژاپن به عنوان سوغاتی به خانه ببرید؟یکی از قسمت های جذاب [(link)|تور ژاپن|http://www.aysham.com/تور-ژاپن] مراکز خرید و خرید سوغاتی میباشد.در اینجا یک لیست از سوغاتی ژاپنی، از جمله غذا، صنایع دستی سنتی، اقلام روزمره و چیزهای سرگرم کننده آورده شده است تا با سوغاتی های ژاپن کمی آشنا شوید. ژاپن یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیا است که به سرعت مدرن شد اما مردم فرهنگ و آداب و رسوم محلی خود را هنوز هم حفظ کرده اند. تنوع محصولات ژاپن بسیار بالاست و شما ممکن است در مراکز خرید مدرن و سنتی ژاپن حیرت زده شوید. مواردی همچون غذا، وسایل کاربردی، صنایع دستی، اسباب بازی و بسیاری دیگر از جمله مواردی است که به عنوان سوغاتی از ژاپن میتوانید تهیه کنید. برای مشاهده پکیج های تور ژاپن از صفحه [(edit)|تور ژاپن|#FF0000|22px|bold|http://www.aysham.com/تور-ژاپن] بازدید کنید. [(img)|1039546331842001B]

کارهایی برای انجام دادن و چیزهایی برای دیدن در اوزاکا

کارهایی برای انجام دادن و چیزهایی برای دیدن در اوزاکا

اوزاکا به عنوان یک شهر تجاری از دوران باستان رونق گرفت، و فرهنگ غذایی آن نیز بسیار توسعه یافت، تا آنجا که "آشپزخانه ملت" نامیده می شود. به عنوان یک نتیجه گیری از آن اوزاکا یک شهر با خیابان های پر جنب و جوش با مردم مهمان نواز و مهربان و غذاهای خوشمزه و فعالیتهای دوستانه است. این مکان ها و فعالیت هایی که در این مقاله آورده شده است توسط افراد محلی اوزاکا توصیه شده است، بنابراین سعی کنید تا آنجا که می توانیددر [(link)|تور ژاپن|http://www.aysham.com/تور-ژاپن] آنها را ببینید و انجام دهید!

مزارع چای ژاپن

مزارع چای ژاپن

بازدید از مزارع چای و شرکت در مراسم چای ژاپنی، ژاپن زمین های چای، Shizuoka، ژاپن. چای نقش بسیار مهمی در فرهنگ غذایی ژاپن دارد. مراسم چای ژاپنی دارای بیش از هزار سال سابقه است. بنابراین بسیاری از مزارع چای در ژاپن وجود دارد و آنها به عنوان مراسم بسیار زیبا هستند. مزرعه کشت Shizuoka در سمت کوه فوجی واقع شده است و یکی از قدیمی ترین گونه های این کشور است - چای سبز برای اولین بار در قرن 13 کشف شد. گردشگری توسعه یافته ارائه می دهد برای بازدید از موزه جهانی چای ، برای انتخاب و تهیه چای به انتخاب خود و سپس برای شرکت در یک مراسم چای. برای تجربه چای ژاپنی اصیل، سایت های زیبا، کوه فوجی از نزدیک به اینجا بروید. هوا در تمام طول سال ملایم است. فقط یک ساعت با ماشین از توکیو قرار گرفته. دسترسی به آن آسان است با ماشین یا قطار. جشنواره های چای در پاییز برگزار می شود. شیزوکا تولید کننده شماره 1 چای در ژاپن است. ما در این تور دو امکانات مرتبط با چای را خواهیم دید. آنها در فلات Makinohara، بزرگترین منطقه گیاه چای در ژاپن قرار دارد. در Grinpia Makinohara ، فعالیت های متعددی وجود دارد که می تواند انجام شود. شما می توانید برداشت چای در زمین های چای را امتحان کنید و از کارخانه چای بازدید کنید تا کل مراحل چای سبز را ببینید. رستوران ژاپنی ترکیبی از رشته فرنگی گندم سیاه و برگ چای را ارائه میدهد. در Ocha-no-Sato یا موزه جهانی چای ، شما می توانید چیزهای زیادی در مورد چای از جمله انواع فرهنگ چای در سراسر جهان یاد بگیرید. آن خانه چای و باغ است. شما می توانید مراسم چای معتبر را تجربه کنید. [(img)|1039547040342001B] مزارع چای ژاپن،جاذبه های گردشگری ژاپن،تور ژاپن،تور ژاپن نوروز،تور ژاپن ارزان،جاهای دیدنی ژاپن،شهرهای ژاپن،خرید سوغاتی در ژاپن،بازار ژاپن،قیمت تور ژاپن،بلیط ژاپن [(link)|تور ژاپن|http://www.aysham.com/تور-ژاپن]

بازدید از اوزاکا در بهار

بازدید از اوزاکا در بهار

چیزهایی برای انجام دادن در بهار در اوزاکا - راهنمای ما، بهترین نقاط مشاهده شکوفه گیلاس و دیگر جاذبه های بهار و رویدادها را در اوزاکا ژاپن پیدا خواهید کرد. از اواخر ماه مارس تا آغاز ماه آوریل، درختان ساکورا اوزاکا (شکوفه های گیلاس) به زندگی گل میدهند، رنگ آمیزی شهر را به رنگ صورتی و سفید فوق العاده در می آورند. مردم ژاپن این مدت کوتاه را با دوستان، خانواده و عزیزانشان با پیکنیک رفتن در سایه درختان زیبا گرامی میدارند. در اوزاکا، می توانید برخی از زیباترین نقاط چشم انداز شکوفه ها را در ژاپن پیدا کنید. شکوفه های گیلاس، در فصل بهار بیشتر در اوزاکا وجود دارد. این یک فصل است که با رویدادهای خاص و جشنواره ها آغاز می شود، و همه منتظر فرا رسیدن بهار هستند. در فصل بهار ژاپن [(link)|تور ژاپن|http://www.aysham.com/تور-ژاپن] را فراموش نکنید. پارک قلعه اوزاکا - باغ Nishinomaru باغ Nishinomaru در قلعه اوزاکا احتمالا معروف ترین نقطه ی هانامی در اوزاکا است. ششصد درخت گیلاس به طور کامل شکوفه زده در پس زمینه یک قلعه زیبا قرار دارند شما چشم انداز این مناظر را نمی توانید از دست بدهد. ساعات کار در طول فصل شکوفه گیلاس تا ساعت 21:00 ادامه دارد. پذیرش: 200 ین (روز عادی)، 350 ین (فصل شکوفه گیلاس) 540-0002 Osaka Prefecture, Osaka, 中央区大阪城2 موقعیت: دسترسی: ایستگاه JR Osakajokoen و ایستگاه Tanimachiyonchome Domyoji Tenmangu در اوایل ماه مارس، جشنواره آلو در معبد Domyoji Tenmangu برگزار می شود، اما در طول فصل، به اینجا سر بزنید برای تجربه عطر و طعم دلپذیر بیش از 800 درخت آلو قرمز و سفید. معبد همچنین یک مراسم ارائه به خدایان و مراسم چای در فضای باز برای مردم برگزار می کند. پذیرش: 300 یون موقعیت: 583-0012 Osaka Prefecture, Fujiidera, 道明寺1丁目16−40 دسترسی: خط Kintetsu ایستگاه Domyoji باغ گیاه شناسی ناگای باغ گیاه شناسی Nagai که بیش از 1000 گونه از درختان و گلها را در خود جای داده است، فرار کوچکی از زندگی شلوغ شهری را فراهم می کند. همچنین از موزه تاریخ طبیعی اوزاکا و یک جنگل در داخل محوطه لذت ببرید. پذیرش: 200 یون موقعیت: 546-0034 Osaka Prefecture, Osaka, 東住吉区長居公園1-23 دسترسی: ایستگاه JR Tsurugaoka و ایستگاه Midasuji خط Nagai نعناع ژاپن نعناع ژاپن یک آژانس دولتی است که مسئول تولید و گردش سکه است. با این حال، این مکان به خاطر تونل آن حدود 300 درخت گیلاس شناخته شده است. باغ در اواسط ماه آوریل یک نمایش ویژه برای عموم فراهم می کند. پس از مشاهده، لذت بردن از قدم زدن در امتداد رودخانه اوکاوا که در آن دکه های غذا در آن صف کشیده اند لذت ببرید. پذیرش: 200 یون موقعیت: 530-0043 Osaka Prefecture, Osaka, Kita Ward, Tenma, 1−1−79 دسترسی: ایستگاه JR Osakatenmangu و ایستگاه JR Osakajokitazume Banpaku Kinen Koen معروف برای برج خورشید واقعا برجسته آن، پارک یادبود اکپو شامل امکانات آموزشی و تفریحی متعددی از جمله باغ ژاپنی، موزه ملی مردم شناسی و استادیوم اوزاکا است. پذیرش: 250 ین موقعیت: 565-0826، 1-1 Senribanpakukōen، Suita-shi، Ōsaka-fu دسترسی: ایستگاه Banpaku Kinen Koen و ایستگاه Koen Higashiguchi در Osaka Monorail مسابقات سومو سومو ورزش ملی ژاپنی است که شبیه به سبک کشتی است. با وزن بیش از 150 کیلوگرم، رقبا با تمام توان خود در تلاش هستند تا یکدیگر را از حلقه بیرون بکشند. گفته شده است که کشتی گیران سوموی هر روز برای ساعت ها تمرین می کنند و مقدار زیادی از "chankonabe" (پروتئین غنی) را برای حفظ وزن خود می خورند. تنها افراد باهوش، سخت کوش و دانا میتوانند عنوان "یوکوزانا" (بالاترین امتیاز) را به دست آورند. شش مسابقات سومو بزرگ سالانه وجود دارد و اوزاکا هر ماه مارس یکی از آنها را میزبانی می کند. هفته طلایی تعدادی از تعطیلات گروهی بین پایان آوریل و آغاز ماه مه، به یک تعطیلات هفته ای به نام هفته طلایی تبدیل میشوند. درصورتیکه قصد دارید از جاذبه های مشهور مانند Universal Studios Japan یا OsakAquarium Kaiyukan در ماه مارس بازدید کنید، توجه داشته باشید که تقریبا تمام جمعیت ژاپن در این دوره در تعطیلات هستند. مراسم بهار هیگان هیگان یک تعطیلات ژاپنی است که اعتدال بهار / پاییز را جشن می گیرند. هیمن بهار هفت روز (سه روز قبل و بعد از اعتدال) در اواسط ماه مارس برگزار می شود. در طول این دوره، مردم ژاپن از معابد بودایی بازدید می کنند و پیشکش های خود را در گورهای اقوام خود برای احترام می گذارند. در معبد Shitennoji، شما می توانید مراسم تماشا و لذت بردن از سالن های مختلف در اطراف معبد را تجربه کنید. April Bunraku Performance Bunraku هنر سنتی ژاپنی است. این اسم از نخستین نمایش تئاتر عروسکی گرفته شده که در سال 1684 آغاز شد. نمایش Bunraku شامل سه بازیگر است - راوی، یک بازیگر شامیسن و یک خیمه شب. Bunraku توسط یونسکو در سال 2003 برای ارزش فرهنگی آن به رسمیت شناخته شد. Manbu Oneri Ritual بین ماه های 1 و 5، در معبد Dainenbutsuji مراسم Manbu Oneri برگزار می شود. مردی که با یک ماسک طلایی پوشانده می شود در اطراف معبد در حالی که راهبان 10،000 sutras برای صعود مقدس بودا را به بهشت می خوانند.