Aysham
اطلاعات گردشگری اندونزی؛ جاکارتا، بالی

اطلاعات گردشگری اندونزی؛ جاکارتا، بالی

بیش از 17،000 جزیره ، که 8000 از آنها مسکونی هستند و بیش از 300 زبان در سراسر اندونزی صحبت میشود، اینها نوید یک ماجراجویی جذاب در انذونزی و بخصوص تور [(edit)|بالی|#d0aa69|16px|bold|http://www.aysham.com/تور-بالی] را میدهد. در هر قسمت به بررسی یکی از شهرهای جذاب اندونزی میپردازیم و با فرهنگ غنی آنها اشنا میشویم. [(img)|1035681306131001B] آژانس هواپیمایی آیشم مجری مسقیم تور بالی. اگر به دنبال سواحلی آرام و هتل هایی لوکس میگردید ، ما تور بالی را به شما پیشنهاد میدهیم. [(img)|1035685506131001B] [(link)|تور بالی|http://www.aysham.com/تور-بالی]

اطلاعات گردشگری مالدیو

اطلاعات گردشگری مالدیو

اسم مالدیو که میاد همه ایرانی ها ناخدا اگاه یاد بازی عجیب 17-0ایران و مالدیو میفتن.حال ما میخواهیم شما را با مالدیو زیبا بیشتر اشنا کنیم،پس با ما برای آشنایی با مالدیو همراه باشید. آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد. تور مالدیو یکی از بهترین مقاصد برای سفر ماه عسل

اطلاعات گردشگری قبرس

اطلاعات گردشگری قبرس

قبرس اروپایی واقع در انتهای شمال شرقی حوضه مدیترانه می باشد. قبرس سومین جزیره بزرگ در منطقه مدیترانه، با مساحت 9251 کیلومتر مربع (3572 مایل مربع) است. برای اطلاع از قیمت تور قبرس و همچنین دریافت پکیج تور قبرس و هزینه تور قبرس اروپایی از طریق لینک وارد سایت شوید و پکیج تور قبرس را مشاهده کنید.

اسپانیا؛ همه چیز درباره اسپانیا

اسپانیا؛ همه چیز درباره اسپانیا

اسپانیا سومین کشور بزرگ در اروپا است، اسپانیا دارای مساحت504782 کیلومتر مربع (194897 مایل مربع) است. در مقایسه، منطقه اشغال شده توسط اسپانیا کمی بیش از دو برابر اندازه ایالت اورگان آمریکا است .جزایر اسپانیا شامل جزایر بالئارس (جزایر بالئارس) در دریای مدیترانه غربی و جزایر قناری (جزایر قناری) در اقیانوس اطلس غرب مراکش است؛ هر دو گروه از جزایر به عنوان بخش جدایی ناپذیر از اسپانیا محسوب می شوند. سرزمین اصلی اسپانیا 1085 کیلومتر (674 مایل) از غرب به شرق دارد و 950 کیلومتر (590 مایل) از شمال به جنوب گسترش دارد. هم مرز با خلیج بیسکای، فرانسه و آندورا در سمت شمال خود ، توسط مدیترانه در شرق و در سمت جنوب توسط جبل الطارق همسایه است و همچنین تنگه جبل الطارق در جنوب اسپانیا واقع شده است، توسط خلیج کادیز در جنوب غربی و پرتغال و اقیانوس اطلس در غرب اسپانیا واقع شده اند، اسپانیا یک خط ساحلی 4964 کیلومتر (3084 مایل)دارا میباشد. اسپانیا همچنین دارای سئوتا، ملیلیه، و دیگر "مکان حاکمیت" در شمال مراکش است که این مناطق مستعمره اسپانیا هستند. پایتخت اسپانیا شهر مادرید است که در مرکز اسپانیا واقع شده است. [(img)|1035683905231001B|پرچم اسپانیا] [(img)|1035684905231001B|نقشه اسپانیا] آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور اسپانیا، تور مادرید، تور جزایر قناری، تور بارسلونا، تور تنریف ، ویزای اسپانیا، ویزای شنگن می باشد.

درباره روسیه

درباره روسیه

فدراسیون روسیه کشوری است اروپایی- آسیایی که با مساحت 17.075.200 کیلومتر مربع پهناورترین کشور جهان محسوب می گردد. روسیه به تنهایی یک هشتم مساحت کل کره ی زمین را شامل می شود. روسیه از غرب با کشورهای اسکاندیناوی، کشورهای حوزه ی بالتیک، اکراین، بلاروس و لهستان هم مرز است. روسیه از جنوب غربی، روسیه از طریق دریای خزر با ایران و از طریق دریای سیاه با ترکیه دارای مرز مشترک می باشد. روسیه در جنوب با کشورهای آسیای میانه، چین، مغولستان و در شرق با ژاپن، کره ی شمالی و ایالت آلاسکای آمریکا همسایه است. امتداد روسیه از غرب به شرق 9000 کیلومتر می باشد. چنانچه یک هواپیمای مسافربری از غرب به شرق روسیه پرواز نماید، مدت این پرواز 10 ساعت خواهد بود. روسیه به 10 منطقه ی زمانی تقسیم شده است. غربی ترین نقطه ی روسیه کالینینگراد با زمان بین المللی 2:00+ و شرقی ترین نقطه ی روسیه منطقه ی کامچاتکا با زمان بین المللی 12:00+ می باشد. رود ولگا بزرگ ترین رود اروپا به طول 3531 کیلومتر در روسیه جاری است. روسیه دارای 120 هزار رود با طول بیش از 10 کیلومتر می باشد. بیش از 2 میلیون دریاچه ی شور و شیرین در روسیه وجود دارد. بلندترین نقطه ی روسیه قله ی البروس با ارتفاع 5642 متر در جنوب و عمیق ترین نقطه ی روسیه دریاچه ی بایکال با عمق 1637 متر می باشد. این دریاچه در روسیه که عمیق ترین دریاچه ی دنیا نیز می باشد، 20 درصد از ذخایر آب شیرین دنیا را در بر می گیرد. [(img)|1035684505231001B|درباره روسیه] تور روسیه،ویزای روسیه،بلیط روسیه،پرواز روسیه،تور ارزان روسیه،تور مسکو، تور سنت پترزبورک،تور سورچی ارزان،دیدنی های روسیه.

درباره بلغارستان

درباره بلغارستان

آژانس آیشم مجری مستقیم تور بلغارستان،درباره شهر وارنا،شهر صوفیه،ویزای توریستی،تور نوروز بلغارستان،تور ارزان بلغارستان،تور بلغارستان تابستان،بلیط بلغارستان،تور وارنا،تور صوفیه،وارنا است. برای مشاهده [(link)|هتل های وارنا|http://www.aysham.com/هتل-های-اروپا-هتل-وارنا] و [(link)|تور بلغارستان|http://www.aysham.com/تور-بلغارستان] و [(link)|درباره بلغارستان|http://www.aysham.com/اطلاعات-گردشگری-درباره-بلغارستان] کلیک کنید. درباره بلغارستان کشور بلغارستان در جنوب شرقي اروپا قرار دارد و از شمال به مجاورت رومانی و از شرق به درياي سياه و از جنوب به تركيه و يونان و از غرب به صربستان و مقدونيه میرسد. بلغارستان داري تاريخی غني است و ريشه در اعصار كهن دارد. آنچه در مورد بلغارستان بسيار قابل توجه است آثار بجا مانده از قرن شش تا سوم قبل از ميلاد مسيح است كه شامل مقبره ها و گنجينه هاي طلا در مكان هاي مختلف است. در جريان تحولات كشورهاي شرق اروپا در سال 1990 اولين انتخابات آزاد در آنجا برگزار و در سال 1991 قانون اساسي دمكراتيک بلغارستان تصويب شد و در سال 2007 بلغارستان به اتحاديه اروپا پيوست. جمهوری بلغارستان پایتخت: سوفیا (Sofiya) پرچم: پرچم یک پرچم سه رنگ راه راه سفید، سبز، قرمز و افقی است. سرود ملی: Bulgariya میلا، zemya NA geroi (بلغارستان عزیز، سرزمین قهرمانان). واحد پول: لو (LV)،سکه های 1، 2، 5، 10، 20، و 50 stotinki و 1 و 2 لوا، وزن و اندازه گیری: سیستم متریک استاندارد قانونی است. تعطیلات: روز سال نو، 1 ژانویه؛ کار روز، 1-2 مه آموزش و پرورش و روز فرهنگ، 24 می؛ کریسمس، 24-25 دسامبر. آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور بلغارستان، تور بلغارستان، تور وارنا، تور صوفیا، قیمت تور بلغارستان، توربلغارستان ارزان تخصص ماست.

درباره دبی

درباره دبی

دبی در ساحل شرقی شبه جزیره عربستان، واقع در گوشه جنوب غربی خلیج فارس در امارت متحد عربی است. دوبی به خوبی برای مهمان نوازی گرم و میراث فرهنگی غنی شناخته شده است، و مردم امارات سخاوتمندانه در برخورد با بازدید کنندگان دوبی به استقبال آنها میروند . در طول سالها آفتاب سوزان، بیابانهای جذاب دوبی، سواحل زیبا دوبی، هتل های لوکس دوبی و مراکز خرید مجلل دوبی، جاذبه های گردشگری میراث جذاب و کسب و کار پر رونق دوبی و همچنین تفریحات جذاب دوبی، بازدید کنندگان را هر سال از سراسر جهان به دوبی جذب می کند. پول رایج امارات درهم است که هر درهم 3.67/1 دلار آمریکا ثابت است. با این حال، اسلام یک دین رایج در شهرستان هاست، و بنابراین گردشگران باید یک سطح معینی از حساسیت های فرهنگی و مذهبی را در طول مدت اقامت خود در دوبی اتخاذ کنند. تور دوبی، بلیط دوبی، ویزای دوبی، هتل دوبی تخصص ماست.

نمایشگاه گوانجو

نمایشگاه گوانجو

نمایشگاه گوانجو (2016) بزرگترین نمایشگاه چین گوانجو است.نمایشگاه گوانجو موثرترین راه برای توسعه روابط کسب و کار در چین است.این نمایشگاه گوانجوحال به یک راه برای همه بازرگانان و مردان تجارت دنیا شده است. تورچین ، نمایشگاه گوانجو ، تور چین ارزان ، بلیط و ویزای چین ، تور پکن ، تور شانگهای ، ویزای چین تخصص ماست.