Aysham
رستوران های کلمبو سریلانکا

رستوران های کلمبو سریلانکا

غذاهای سریلانکا همواره یکی از دلخوشیها ی این کشور جزیره ای بوده است. صحنه رستوران کلمبو پر رونق است، با طیف وسیعی از ناهار خوری خوب، می خورد بودجه و رستوران ها استعماری دمدمی ارائه چیزی برای هر سلیقه میباشد معرفی رستوران های کلمبو در این مقاله برای دلچسبتر کردن هرچه بیشتر سفر شما به سریلانکا میباشد، یک سفر به کلمبو ارائه دهنده ی فرصتی برای کشف بهترین از فرهنگ غذایی سریلانکا است. در ادامه به معرفی بهترین و معروفترین رستوران های کلمبو میپردازم. تور سریلانکا ، تور سریلانکا ارزان ، نرخ ویژه تور سریلانکا ، مجری مستقیم تور سریلانکا ، آژانس مسافرتی آیشم.

رستوران های کندی

رستوران های کندی

رژیم غذایی مرسوم در سریلانکا بر اساس برنج و ادویه کاری است همانطور که تقریبا در هر کشور دیگر آسیایی نیز چنین رواج دارد. اما با تأثیراتی که سبک آشپزی هلندی، پرتغالی و انگلیسی و همچنین کشورهای خاورمیانه بر روی غذاهای سریلانکا گذاشته است در طول زمان به یک هیبرید شگفت انگیز تبدیل شده است. در شهر کندی شما میتوانید مخلوطی متنوع از غذاهای دریایی محلی و غذاهای اروپایی را ببینید. شما حتی می توانید برخی از غذاهای هندی را از جمله غذاهای شمال و جنوب هند را در اینجا بخورید. در ادامه به معرفی رستورانهای کندی میپردازیم.

رستورانهای بنتوتا

رستورانهای بنتوتا

انواع غذاها در بنتوتا یافت می شود: غذاهای دریایی پرطرفدار سریلانکا و غذاهای بین المللی، این منطقه همچنین میزبان بسیاری از هتل های پنج ستاره است که در آنجا به شما اطمینان میدهیم که بهترین وعده های غذایی را در یک محیط دوست داشتنی پیدا خواهید کرد،بنابراین در تور سریلانکا و سفر به شهر ساحلی بنتوتا نگران تهیه غذا و مکان اقامت خود نباشید. رژیم معمولی غذایی در سریلانکا بر اساس برنج و ادویه های کاری، بر اساس کشورهای آسیایی است. اما تأثیراتی از هلند، پرتغال و انگلیس و همچنین کشورهای خاورمیانه، غذاهای سریلانکا را در طول زمان به یک هیبرید شگفت انگیز تبدیل کرده است. امروزه شما می توانید یک رستوران سنتی سریلانکا را در کنار یک رستوران عربی پیدا کنید که در کنار یک KFC قرار دارد. جهانی شدن به آشپزخانه سریلانکا نیز رسیده است.