Aysham
رستوران های لنکاوی

رستوران های لنکاوی

محبوب ترین رستوران های Langkawi را می توان در Kuah، Pantai Cenang، Pantai Tengah و سایر نقاط پنهان در سراسر جزیره یافت. نه تنها این رستوران ها برای تمام سطوح بودجه خدمات ارائه میدهند، تماشای منظره ی زیبای غروب خورشید را از دریای اندامان را هم فراهم میکنند Gunung Mat Cincang. شناخته شده است برای ارائه برخی از بهترین غذاهای محلی در کشور، از جمله غذاهای مالایی معتبر و چینی و همچنین غذاهای دریایی تازه مانند خرچنگ، میگو، صدف، ماهی مرکب و خرچنگ. غذا برای مسافران خارجی و محلی به طور یکسان تهیه میشود، رستوران ها در لنکاوی در کنار یکدیگر از لذت های آشپزی منحصر به فرد از سراسر جهان لذت می برند. ازغذاهای اسپانیایی و روسی و تایلندی، در طول اقامت خود در این جزیره گسترده، متوجه خواهید شد که جلب رضایت شما هرگز سخت نخواهد بود و متنوع ترین منوهای غذا در اختیارتان میباشد.در ادامه به معرفی رستورانهای لنکاوی میپردازیم.

رستوران های کوالالامپور

رستوران های کوالالامپور

کوالالامپور مالزی،با تأثیرات هند و چین، به مقصد غنی و همیشه تعجب آور برای foodies تبدیل شده است. مانند بسیاری از شهرهای عمده آسیایی، گزینه های غذاخوردن در اینجا متنوع هستند، پخت و پز غذاها در خیابانها برای رقابت با رستوران ها در این شهر است. ما لیست 10 مکان برتر برای غذا خوردن را در زیر آورده ایم:

رستوران های پنانگ

رستوران های پنانگ

پنانگ هم مانند دیگر شهرهای آسیایی دارای تنوع غذایی بسیار است، غذاهای خوشمزه با عطر و بوی ادویه های معروف آسیایی. رستوران ها در پنانگ همه روزه پذیرای مهمانان و گردشگران خارجی هستند و آنها را با طعم غذاهای خوشمزه مالزیایی شگفت زده میکنند. در ادامه به معرفی رستورانهای پنانگ میپردازیم.

رستوران های صباح

رستوران های صباح

در تور مالزی و سفر به این کشور زیبا بد نیست با شهر صباح نیز آشنا شوید و از آن بازدید کنید، صباح، واقع در قسمت شمال غربی بورنئو، پایتخت ساحل شرقی مالزی است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و هر ساله گردشگران فراووانی را به خود جذب میکند. پیدا کردن جایی برای غذا خوردن در صباح معمولا کار پر دردسری نیست زیرا انواع رستوران های مالایی، چینی و هندی با غذاهایی برای همه ی سلیقه ها وجود دارد. مرکز صباح - که بین تپه های سرسبز گرمسیری و دریای جنوبی چین قرار دارد - کوتا کینابالو است. غذاهای دریایی تازه انتخاب ویژه منو هستند. رستوران های متعدد، غرفه ها انواع خاصی از غذاهای بومی را ارائه می دهند - هر منطقه غذاهای مختلفی را ارائه می دهد، زیرا بستگی به گروه بومی غالب دارد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با رستورانهای صباح آشنا شوید. [(link)|تور مالزی|http://www.aysham.com/تور-مالزی]