Aysham
رستوران های استانبول

رستوران های استانبول

رستورانها در استانبول از تنوع بسیار چشمگیری برخوردار هستند. اکثر رستوران های استانبول در هتل ها قرار دارند اما رستوران های لوکس و مجلل و کوچک و بزرگ زیادی در گوشه و کنار شهر به شکل مستقل وجود دارد. غذاهای ترکی ، غذاهای ایتالیایی ، غذاهای کشور های مدیترانه ای و خاورمیانه و انواع کباب های لذیذ و معروف در رستوران های استانبول یافت می شود. ساعت کاری این رستورانها متفاوت است اما هر ساعتی که قصد رفتن به رستوران داشته باشید رستورانهای استانبول پذیرای شما است. در ادامه به معرفی چند رستوران معروف در شهر استانبول میپردازیم.

رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا

در این مقاله به معرفی برخی از رستوران های آنتالیا میپردازیم تا شما عزیزان در تور آنتالیا خاطراتی خوشمزه و متفاوت داشته باشید. آنتالیا از تنوع بالای انواع رستورانها برخوردار است که غذاهای مدیترانه ای در میان غذاهای سایر جاهای دنیا شهرت و طرفداران بسیاری دارد.

رستوران های آنکارا

رستوران های آنکارا

آنکارا به عنوان پایتخت ترکیه و دومین شهر بزرگ آن، قلب امور بین الملل و مرکز فرهنگی پرطرفدار این کشور است. با توجه به ترکیبی از تاریخ باستانی و شکل شهری مدرن، در آنکارا رستورانهای متنوعی را خواهید دید و در این رستورانها از غذاهای بین المللی و مدیترانه ای که با مواد تازه تهیه شده اند لذت خواهید برد.

رستورانهای کوش آداسی

رستورانهای کوش آداسی

جزیره کوش آداسی ترکیه علاوه بر جاذبه های گردشگری متنوعی که دارد دارای رستورانها و هتلهای بسیار متنوعی نیز میباشد.این جزیره زیبا در نوار ساحلی منطقه دریای اژه ولقع شده است. غذاهای خوشمزه و لذیذ ترکیه ای با سلیقه و طعمی فوق العاده توسط ماهرترین سرآشپزها برای پذیرایی از مهمانان تور ترکیه آماده میشود. رستورانهای کوش آداسی با فضاها و منوهای جالب محلی و بین المللی یک خاطره ی خوشمزه را در ذهن مهمانان به جای میگذارد. در این مقاله تعدادی از رستورانهای کوش آداسی را برایتان معرفی میکنیم.