Aysham
رستوران آبشار لاباسین در فیلیپین

رستوران آبشار لاباسین در فیلیپین

رستوران آبشار لاباسین که در استراحتگاه ویلا اسکودرو ، شهر سن پابلو در فیلیپین واقع شده است منحصر به فردترین اثر طبیعی است که از بودن در آنجا حس شگف انگیزی خواهید داشت. بازدید از آن همراه با لذت بردن از غذاهای محلی معروف و غذا خوردن در جداول بامبو خاطره ای دلچسب در تور فیلیپین برای شما برجای خواهد گذاشت. پا های خود را با آب شفاف شستشو دهید؛ چه چیزی از این آب و هوای مرطوب با طراوت تر میتواند باشد! این آبشار به عنوان یک تهویه هوای طبیعی کار می کند. مهمانان در اینجا بسیار سرگرم خواهند شد، رقص و موسیقی سنتی، و پیاده روی همراه با تماشای پرندگان همگی تجربه ای فراموش نشدنی از تور فیلیپین خواهد بود.

رستورانهای مانیل

رستورانهای مانیل

در شهر بزرگ مانیل شما تقریبا هر چیزی را که بخواهید برای خوردن پیدا میکنید. غذا بخش جدایی ناپذیر از فرهنگ فیلیپینی است. غذاهایی با ترکیبی از غذاهای اروپایی و آسیایی به خصوص مالایی، اسپانیایی و چینی، غذاهای لذیذی در این کلان شهر وجود دارد. مجموعه ای از رستوران ها و کافه ها در مناطق مختلف وجود داردکه در آن شما می توانید از یک وعده غذایی خوب و انواع نوشیدنی لذت ببرید. غذاهای فیلیپینی معمولا از ادویه و برنج آسیایی تشکیل شده اند. در ادامه به معرفی رستورانهای مانیل میپردازیم.

رستورانهای سبو

رستورانهای سبو

در تور فیلیپین نگران جایی برای خوردن غذاهای خوشمزه فیلیپینی نباشید چرا که همه ی شهرهای فیلیپین با طیف وسیعی از رستورانهایی خوب و معتبر به خوبی از مهمانان این شهر پذیرایی میکنند. انواع غذاهای محلی-چینی-ژاپنی-تایلندی-ویتنامی و اروپایی ارائه میشود، و انواع طعم های مختلف از سراسر جهان در بسیاری از خیابان ها یافت میشود. هنگامی که در شهر سبو هستید، غذای معروف آن - lechon را از دست ندهید.فست فودها نیز در مراکز عمده مانند SM City، Ayala Centre و IT Park حضور دارند. سبو به یکی از مکان های اصلی تعطیلات در فیلیپین تبدیل شده است و زیرساخت های لازم برای پذیرش و پذیرایی از تعداد بیشتری بازدیدکنندگان از سراسر جهان در نظر گرفته شده است. رستورانهای بسیار خوب و شیکی به همین منظور ساخته شده است. در ادامه به معرفی رستورانهای سبو میپردازیم.

رستورانهای بهول

رستورانهای بهول

غذا و رستوران بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ فیلیپینی است و جزیره بهول ازین امر مستثنا نیست و بسیاری از رستوران ها در محدوده قیمت های متفاوت، با انواع غذاهای داخلی و خارجی خدمات ارائه میدهند. قطعا در تور فیلیپین و بازدید از این جزیره ی زیبا خاطراتی خوشمزه و به یاد ماندنی خواهید داشت. بخش بزرگی از رستوران های با کیفیت بالا در داخل استراحتگاه ها و هتل ها قرار دارند، اما در خارج از استراحتگاه ها، رستورانها غذاهای دریایی و انواع زیادی از غذاهای دیگر را ارائه می دهند. بسیاری از رستورانها غذاهای کلاسیک فیلیپینی و غربی را ترکیب می کنند که اساسا به شما بهترین مزه از دو جهان را می دهد. در ادامه به معرفی رستورانهای بهول میپردازیم.

رستورانهای بوراکای

رستورانهای بوراکای

در تور فیلیپین رستورانها و ناهارخوری ها در بوراکای چیزی است که شما نیاز به نگرانی در مورد پیدا کردن آن زمانی که در بوراکای هستید نخواهید داشت. در چهار کیلومتری ساحل سفید انتخاب شگفت انگیزی از غذاهای مختلف اعم از تایلندی، ژاپنی، کره ای، چینی، هندی، ایتالیایی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، و البته غذاهای محلی در اختیار شماست. از کباب غذاهای دریایی در فضای باز در سالن های ناهار خوری، تا رستوران های لوکس با غذاهای خوشمزه و لذیذ آماده پذیرایی از مسافران و بازدیدکنندگان این جزیره زیبا هستند. لیستی از بهترین رستورانها مطابق با هر نوع سلیقه و بودجه ای در بوراکای موجود است. شما در اینجا انتخاب های متعددی از مکان های ناهار خوری که بیشتر انواع غذاها را شامل می شوند، از جمله غذاهای خوشمزه و رنگارنگ فیلیپینی که ترکیبی از طعم های شیرین، ترش و شور هستند، را پیدا میکنید که تحت تأثیر غذاهای غربی و جنوب شرقی قرار دارد. بوراکای سرزمینی است که اجازه می دهد تا رستوران ها تقریبا هر نوع غذایی را برای مشتریان از جاهای مختلف دنیا معرفی کنند. از آمریكا تا ژاپن از ایتالیا به فیلیپین و بسیاری از غذاهای دیگر علاوه بر این، بهترین رستوران های بوراكای كه در زیر آورده شده اند حتی بیش از انتظارات شما هستند.