Aysham
رستورانهای آتن

رستورانهای آتن

تاریخ آتن و معماری باستانی الهام بخش آن هر ساله انبوهی از بازدیدکنندگان را به خود جذب میکند، و رستورانهای این شهر نیز با صحنه ی شلوغ ورود مهمانان آتن روبرو میشوند. آشپزی در آتن فراتر از مرزهای غذاهای یونانی رفته و غذاهای بین المللی را نیز در بر میگیرد. خوردن غذاهای خوشمزه، با دیدگاه هایی از آکروپلیس ستودنی است. آتن دارای طیف وسیعی از غذاهای خوشمزه می باشد از غذاهای محلی سنتی تا انواع غذاهای بین المللی. در ادامه این مقاله به معرفی رستورانهای آتن میپردازیم.

رستورانهای سنتورینی

رستورانهای سنتورینی

سنتورینی به خاطر غذاهای خاص و مواد تشکیل دهنده آن،از سرزمین خاک های آتشفشانی عجیب و غریب شناخته شده است. مواد نمونه مانند فاوا (نخود فرنگی زرد، پوره شده)، domatínia (گوجه فرنگی گیلاس طعم دار)، بادمجان سفید (که طعم کاملا متفاوت از آنهایی که بنفش است دارد)، دسر شراب وینسنتو تقویت شده، ساخته شده از کشمش و اغلب شراب سفید. رستورانهای متنوعی در این جزیره زیبای یونانی وجود دارد که غذاهای خوشمزه ای را ارائه میدهند. در سفر به این جزیره حتما سری به این رستورانها بزنید و یک غذای یونانی را نوش جان کنید. در ادامه به معرفی رستورانهای سنتورینی میپردازیم.

رستورانهای میکونوس

رستورانهای میکونوس

در تور یونان و بازدید از جزیره زیبای میکونوس حتما سری به رستورانهای فوق العاده ی میکونوس بزنید. غذاهای متنوع و خوشمزه ای از سوشی تا غذاهای ایتالیایی، فرانسوی و غیره در رستورانها ارائه میشود. میکونوس به جزیره خدای خورشید شهرت دارد و نه تنها از تابستانهای عجیب و غریب با سواحل شنی سفید و اقیانوس و همچنین معماری خیره کننده میتوان لذت برد بلکه غذاهاای لذیذ یونانی نیز خالی از لطف نخواهد بود پیشنهاد ما به شما امتحان کردن این غذاها در یک رستوران شهر میکونوس است. در ادامه به معرفی رستورانهای میکونوس میپردازیم.

رستورانهای هراکلیون

رستورانهای هراکلیون

قطعا یکی از شهرهای جذاب که در تور یونان توجه گردشگران را به خود جلب میکند هراکلیون است. هراکلیون بزرگترین شهر و بندر کریت است که به خاطر مقاومت قهرمانانه خود در برابر تهاجم آلمان در سال 1941 شناخته شده است. موزه باستان شناسی هراکلیون، کنسوس و موزه تاریخ طبیعی تنها برخی از مناظری است که باعث می شود شما این مکان تاریخی را دوست داشته باشید. پس از بازدید از موزه ها و مناظر جالب، در برخی از رستوران های ویژه ی هراکلیون،با صرف یک غذای یونانی بینش کامل خود را در مورد فرهنگ و سنت شهر بدست آورید. انتخاب های خوشمزه الهام بخش در دسترس شماست، امکانات مدرن و شیک همراه با خدمات بی عیب و نقص توسط پرسنل مجرب، شرایطی را برای تجربه های آشپزی در سطح بالا فراهم می کند که شما در رستوران های ساحل کنسوس در هراکلیون کریت لذت خواهید برد. برای مشاهده پکیج های تور یونان از صفحه [(edit)|تور یونان|#FF0000|22px|bold|http://www.aysham.com/تور-یونان] بازدید کنید. [(img)|1039541021842001B]