Aysham
  • هتل ها
  • جزئیات تور
  • مرتبط ها
  • نظرات
اطلاعات هتل
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته هر نفر در اتاق سه تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بی تخت موقعیت توضیحات
28,500,000 تومان
35,900,000 تومان
28,500,000 تومان
24,900,000 تومان
15,990,000 تومان
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
نرخ اتاق دو تخته

28,500,000 تومان

نرخ اتاق یک تخته

35,900,000 تومان

نرخ اتاق سه تخته

28,500,000 تومان

نرخ کودک 6 تا 12 سال

24,900,000 تومان

نرخ کودک 2 تا 6 سال

15,990,000 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات

برنامه سفر

عنوان

تور روسیه

نوع

ورزش های آبی

ماجراجویی(تور)

نقاط ناشناخته

هنر و فرهنگ

شهر و خرید

تعطیلات جامع

روزهای رفت

پنجشنبه

روزهای برگشت

پنجشنبه

مدت اقامت

7 شب و 8 روز

تاریخ اعتبار

ویژه شبهای سفید 27 خرداد 1402

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان

زوج ها

سالخوردگان

معلولین

افراد مجرد

جوانان(جامعه هدف)

متخصصان

هزینه

اقتصادی

خدمات

صبحانه

بیمه مسافری

گرفتن ویزا

راهنما بین شهری

راهنما بین شهری

گشت شهری

ترانسفر فرودگاهی

پرواز/بلیط داخلی

ویزا توریستی

سطح سختی

آسان

محل اقامت

هتل

حمل و نقل

هواپیما

نوع پرواز

برنامه ریزی شده

کلاس پرواز

کلاس اقتصادی

نوع بلیط

بلیط رفت و برگشت

توضیحات

شایان ذکر است ماھیت این تور در وھله اول تجربه شبھای سفید در شھر رویایی سنت پترزبورگ پس از مدتھا برای مسافرین عزیز میباشد

--Id Fan اقامت در ھتل با صبحانه--بلیط رفت و برگشت--ترانسفر فرودگاھی--ترانسفر بین شھری با قطار سریع السیر و لوکس

درصورت مثبت شدن تست کرونا و اعلام آن 48 ساعت قبل از پرواز , تور کنسل و از مسافر فقط ھزینه ID FAN دریافت میگردد. درصورت عدم صدور ID FAN تور کنسل شده و از مسافر ھیچ ھزینه ای دریافت نمیگردد.

کشور

روسیه

شهر

مسکو

سنت پترزبورگ

شرکت های هواپیمایی

Mahan Air

مقالات مرتبط

درباره روسیه

درباره روسیه

فدراسیون روسیه کشوری است اروپایی- آسیایی که با مساحت 17.075.200 کیلومتر مربع پهناورترین کشور جهان محسوب می گردد. روسیه به تنهایی یک هشتم مساحت کل کره ی زمین را شامل می شود. روسیه از غرب با کشورهای اسکاندیناوی، کشورهای حوزه ی بالتیک، اکراین، بلاروس و لهستان هم مرز است. روسیه از جنوب غربی، روسیه از طریق دریای خزر با ایران و از طریق دریای سیاه با ترکیه دارای مرز مشترک می باشد. روسیه در جنوب با کشورهای آسیای میانه، چین، مغولستان و در شرق با ژاپن، کره ی شمالی و ایالت آلاسکای آمریکا همسایه است. امتداد روسیه از غرب به شرق 9000 کیلومتر می باشد. چنانچه یک هواپیمای مسافربری از غرب به شرق روسیه پرواز نماید، مدت این پرواز 10 ساعت خواهد بود. روسیه به 10 منطقه ی زمانی تقسیم شده است. غربی ترین نقطه ی روسیه کالینینگراد با زمان بین المللی 2:00+ و شرقی ترین نقطه ی روسیه منطقه ی کامچاتکا با زمان بین المللی 12:00+ می باشد. رود ولگا بزرگ ترین رود اروپا به طول 3531 کیلومتر در روسیه جاری است. روسیه دارای 120 هزار رود با طول بیش از 10 کیلومتر می باشد. بیش از 2 میلیون دریاچه ی شور و شیرین در روسیه وجود دارد. بلندترین نقطه ی روسیه قله ی البروس با ارتفاع 5642 متر در جنوب و عمیق ترین نقطه ی روسیه دریاچه ی بایکال با عمق 1637 متر می باشد. این دریاچه در روسیه که عمیق ترین دریاچه ی دنیا نیز می باشد، 20 درصد از ذخایر آب شیرین دنیا را در بر می گیرد. [(img)|1035684505231001B|درباره روسیه] تور روسیه،ویزای روسیه،بلیط روسیه،پرواز روسیه،تور ارزان روسیه،تور مسکو، تور سنت پترزبورک،تور سورچی ارزان،دیدنی های روسیه.

آب و هوا روسیه

آب و هوا روسیه

جای تعجب نیست که روسیه دارای آب و هوای بسیار متنوعی است. بخش شمالی آن به معنای تغییرات فصلی بزرگ است. اندازه وسیع آن به معنی آن است که بسیاری از مناطق اقیانوس آرام با سواحل در دریاهای مختلف و مناطق داخلی بیشتر از دریا از هر جای دیگر بر روی زمین؛ توپوگرافی متنوع آن باعث تغییرات منطقه ای بسیار متنوع به عرض جغرافیایی می شود. با این حال، مناطق اقیانوس آرام به طور کلی تمایز عرضی متداول را دنبال می کنند. در بیشتر موارد، روسیه دارای آب و هوای قاره ای است که تغییرات فصلی زیادی در درجه حرارت دارد. تابستان گرم، اما مختصر و زمستان های سرد و سرمای سخت با مقدار زیادی برف و یخ را دریافت می کند. با این حال، روسیه همچنین دارای کوه ها و مناطق کویر، تاگا، تاندرا، استپ و فلات است که همه آب و هوای خاص خود دارند. روسیه در دو قاره قرار دارددر قسمت شمالی در آسیا واقع شده، اما در قسمت شرق کوه های اورال، بخش âsmallâ در اروپا است. مسکو دارای آب و هوای مرطوب با زمستان های طولانی، سرد و تابستان گرم و مرطوب است. آب و هوای معمولی مسکو به راحتی می تواند به دو فصل عمده تقسیم شود: گرم و سرد. مسکو یک شهر با افراطی ترین اقلیم است، تابستان ها تمایل به گرم شدن دارد، اما ممکن است گاهی اوقات با امواج گرمای جرم مواجه شوند، در حالی که زمستان به طور کلی سرد است و در طی سردترین ماه ها می تواند درجه حرارت را به مراتب پایین تر از نقطه ی انجماد ببیند و در نتیجه روزهای هوای یخی و برف . برای مشاهده پکیج های تور روسیه از صفحه [(edit)|تور روسیه|#FF0000|22px|bold|http://www.aysham.com/تور-روسیه] بازدید کنید. [(img)|1039540351842001B]

معادن نمک سورئال در یکاترینبورگ، روسیه

معادن نمک سورئال در یکاترینبورگ، روسیه

جاهای دیدنی روسیه: معادن نمک سورئال در یکاترینبورگ، روسیه معادن نمک سورئال در یکاترینبورگ روسیه قرار گرفته است. در قسمت پایین شهرستان صنعتی این پدیده ی طبیعی و خیره کننده کشف شده است. و از ویژگی های زیبای معدن نمک قدیمی راه راه و رنگارنگ بودن آن است که نتیجه ی لایه های رسوبی کارنالیت است که تزیین دیوار راهروها را به این صورت شکل داده اند. جالب است بدانید که تنها بخش کوچکی از معدن امروزه استفاده می شود، با این حال این معدن بر روی عموم برای بازدید باز نمیباشد مگر اینکه از طرف دولت روسیه برای بازدید از این معدن اجازه ای صادر شده باشد. این تصویر خیال انگیز زیبا از مواد معدنی رنگی 200 متر (650 فوت) زیر سطح زمین یافت میشود از همین رو قطعا برای بازدید عموم باز نیست اما عکاس های به نامی نظیر میخاین میشانیک عکسهای زیبایی از این معدن زیبای روسی را به نمایش گذاشته است.

دیدگاه کاربران

اطلاعات مهم

تاریخ اعتبار

ویژه شبهای سفید 27 خرداد 1402

کشور

روسیه

شهر

مسکو

سنت پترزبورگ

مدت اقامت

7 شب و 8 روز