Aysham
رستوران های تفلیس گرجستان

رستوران های تفلیس گرجستان

در ادامه ی این مقاله برای دلچسب تر کردن هرچه بیشتر سفر برای شما عزیزان شما را با رستوران های شهر تفلیس آشنا میکنیم تا راهنمای خوبی در این سفر برای شما باشیم. آژانس آیشم مجری مستقیم تور گرجستان،تور گرجستان، تور تفلیس،تور باتومی،تور گرجستان ارزان،تور تفلیس باتومی،قیمت تور گرجستان،قیمت تور تفلیس،تور تفلیس ارزان،تور گرجستان تخصص ماست.

رستوران های باتومی گرجستان

رستوران های باتومی گرجستان

در این مقاله برای دلچسبتر کردن هرچه بیشتر سفر شما به گرجستان و همینطور برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این کشور زیبا به معرفی رستوران های شهر باتومی گرجستان میپردازیم. آژانس آیشم مجری مستقیم تور گرجستان،تور گرجستان، تور تفلیس،تور باتومی،تور گرجستان ارزان،تور تفلیس باتومی،قیمت تور گرجستان،قیمت تور تفلیس،تور تفلیس ارزان،تور گرجستان تخصص ماست.

رستوران های قبرس

رستوران های قبرس

در لارناکا هر جور رستورانی که بخواهید پیدا می‌شود؛ از کباب‌خانه‌های کوچک و بزرگ گرفته تا رستوران‌های دریایی پر زرق و برق مخصوصاً کنار ساحل‌ که بروید، رستوران‌های شلوغی در انتظار شما هستند که توریست ها هم زیاد به آنجا میروند. در ادامه با ما همراه باشید تا با رستورانهای شهرهای قبرس کاملا آشنا شوید.

رستوران های آیاناپا

رستوران های آیاناپا

در شهر توریستی آیاناپا رستوران ها و کافه های متنوعی وجود دارد که میزبان مهمانان و گردشگران این شهر زیبا هستند. اگر در اطراف بندر قدم بزنید رستورانهای خوبی را که غذاهای دریایی ارائه می‌دهند میتوانید ببینید و مطمئن باشید که ارزش امتحان کردن را دارند. همچنین نشستن در یک بار در کنار ساحل و مشاهده غروب آفتاب و در حال نوشیدن نوشیدنیهای رنگارنگ توصیه می‌شود. به شما پیشنهاد میکنیم در یک بار در ساحل آیاناپا بنشینید و با نوشیدن نوشیدنیهای خوشمزه و رنگارنگ منظره ی غروب خورشید را نظاره گر باشید. در ادامه این مقاله به معرفی رستورانهای آیاناپا میپردازیم.

رستورانهای آتن

رستورانهای آتن

تاریخ آتن و معماری باستانی الهام بخش آن هر ساله انبوهی از بازدیدکنندگان را به خود جذب میکند، و رستورانهای این شهر نیز با صحنه ی شلوغ ورود مهمانان آتن روبرو میشوند. آشپزی در آتن فراتر از مرزهای غذاهای یونانی رفته و غذاهای بین المللی را نیز در بر میگیرد. خوردن غذاهای خوشمزه، با دیدگاه هایی از آکروپلیس ستودنی است. آتن دارای طیف وسیعی از غذاهای خوشمزه می باشد از غذاهای محلی سنتی تا انواع غذاهای بین المللی. در ادامه این مقاله به معرفی رستورانهای آتن میپردازیم.

رستورانهای سنتورینی

رستورانهای سنتورینی

سنتورینی به خاطر غذاهای خاص و مواد تشکیل دهنده آن،از سرزمین خاک های آتشفشانی عجیب و غریب شناخته شده است. مواد نمونه مانند فاوا (نخود فرنگی زرد، پوره شده)، domatínia (گوجه فرنگی گیلاس طعم دار)، بادمجان سفید (که طعم کاملا متفاوت از آنهایی که بنفش است دارد)، دسر شراب وینسنتو تقویت شده، ساخته شده از کشمش و اغلب شراب سفید. رستورانهای متنوعی در این جزیره زیبای یونانی وجود دارد که غذاهای خوشمزه ای را ارائه میدهند. در سفر به این جزیره حتما سری به این رستورانها بزنید و یک غذای یونانی را نوش جان کنید. در ادامه به معرفی رستورانهای سنتورینی میپردازیم.

رستورانهای میکونوس

رستورانهای میکونوس

در تور یونان و بازدید از جزیره زیبای میکونوس حتما سری به رستورانهای فوق العاده ی میکونوس بزنید. غذاهای متنوع و خوشمزه ای از سوشی تا غذاهای ایتالیایی، فرانسوی و غیره در رستورانها ارائه میشود. میکونوس به جزیره خدای خورشید شهرت دارد و نه تنها از تابستانهای عجیب و غریب با سواحل شنی سفید و اقیانوس و همچنین معماری خیره کننده میتوان لذت برد بلکه غذاهاای لذیذ یونانی نیز خالی از لطف نخواهد بود پیشنهاد ما به شما امتحان کردن این غذاها در یک رستوران شهر میکونوس است. در ادامه به معرفی رستورانهای میکونوس میپردازیم.

رستورانهای هراکلیون

رستورانهای هراکلیون

قطعا یکی از شهرهای جذاب که در تور یونان توجه گردشگران را به خود جلب میکند هراکلیون است. هراکلیون بزرگترین شهر و بندر کریت است که به خاطر مقاومت قهرمانانه خود در برابر تهاجم آلمان در سال 1941 شناخته شده است. موزه باستان شناسی هراکلیون، کنسوس و موزه تاریخ طبیعی تنها برخی از مناظری است که باعث می شود شما این مکان تاریخی را دوست داشته باشید. پس از بازدید از موزه ها و مناظر جالب، در برخی از رستوران های ویژه ی هراکلیون،با صرف یک غذای یونانی بینش کامل خود را در مورد فرهنگ و سنت شهر بدست آورید. انتخاب های خوشمزه الهام بخش در دسترس شماست، امکانات مدرن و شیک همراه با خدمات بی عیب و نقص توسط پرسنل مجرب، شرایطی را برای تجربه های آشپزی در سطح بالا فراهم می کند که شما در رستوران های ساحل کنسوس در هراکلیون کریت لذت خواهید برد. برای مشاهده پکیج های تور یونان از صفحه [(edit)|تور یونان|#FF0000|22px|bold|http://www.aysham.com/تور-یونان] بازدید کنید. [(img)|1039541021842001B]

رستورانهای پراگ

رستورانهای پراگ

پراگ شهری با صدها مناره مخروطی، دارای سابقه پر افتخاری برای غذاهای محلی کشور خود است، از جمله مواردی مانند گوشت گاو و گوشت خوک، سبزیجات، برنج و سیب زمینی، Smažený Sýr کلاسیک (پنیر سرخ شده) و Guláš تحت تاثیر مجارستان. با توجه به توریستی بودن شهر پراگ، تعداد زیادی از رستوران های عالی بین المللی در سال های اخیر در پراگ ساخته شده است تا مسافران تور چک در بهترین رستوران های پایتخت چک طعم غذاهای لذیذ چکسلواکی را بچشند. پراگ با وجود وجهه بين المللي که دارد، همچنان در پرورش فرهنگ خود و به ويژه فرهنگ آشپزي منحصر به فرد است. از آبمیوه های سنتی که غذاهای کلاسیک چینی و تخصص های آبجو منطقه ای را به تفسیر های مدرن از دستور العمل های سنتی در مکان های منحصر به فرد ارائه می دهند، غذاهای چینی با موفقیت با نیازهای هر دو مردم محلی و گردشگران بین المللی سازگار است.