Aysham
هتلهای آنکارا

هتلهای آنکارا

آنکارا به عنوان یکی از شهرهای توریستی ترکیه همواره میزبان مهمانان تور ترکیه است و همین امر باعث به وجود آمدن هتهای متنوعی در سرتاسر این شهر شده است.هتلهای ساحلی،هتلهای لوکس،هتلهای مرکز شهر و ... همگی اقامتی به یاد ماندنی برا مسافران آنکارا به وجود می آورند. در ادامه به معرفی هتلهای آنکارا میپردازیم.

هتلهای استانبول

هتلهای استانبول

در تور ترکیه و سفر به شهر زیبای استانبول با انتخاب محل اقامت مناسب خاطراتی به یاد ماندنی از از این شهر زیبا برای خود بسازید ما در این مقاله سعی میکنیم تعدادی از بهترین هتلهای 3 ستاره استانبول،هتلهای 4 ستاره استانبول،هتلهای 5 ستاره استانبول را برای شما مسافرین عزیز معرفی کنیم تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

هتلهای کوش آداسی

هتلهای کوش آداسی

بهترین هتل ها و استراحتگاه های کوش آداسی در نزدیکی سواحل پارادایس و مکان های سرگرم کننده در نزدیکی جاذبه های هیجان انگیز واقع شده اند. پیدا کردن جذاب ترین استراحتگاه با بهترین قیمت تضمین شده کار دشورای به نظر نمیرسد. در تور ترکیه و سفر به شهر زیبای کوش آداسی قطعا از دیدن تنوع هتلهای آن شگفت زده خواهید شد. یک شهر زیبای بندری، یک بندر کروز محبوب، سواحل طولانی، شب زنده داری فراوان و دروازه ای به شهر باستانی افسس، تنها برخی از عناصری است که ترکیبی از یک مجتمع گردشگری پیچیده و محبوب کوش آداسی است.