Aysham
هتل های بالی

هتل های بالی

در این مقاله به معرفی هتل های بالی میپردازیم و شما عزیزان را با خدمات و امکانات این هتلها آشنا میکنیم تا در تهیه تور بالی انتخاب درست تری داشته باشید. هتل ها در بالی به عنوان خانه شما و جایی که بیشترین اقامت را دارید تجربه تعطیلات بالی را تشکیل می دهد پس با انتخاب هتل مناسب خاطره سفر به بالی را فراموش نشدنی تر کنید. در اینجا ما انواع مختلفی از هتل های بالی و استراحتگاه ها را در بالی برای شما معرفی میکنیم، که هر یک مجموعه ای منحصر به فرد از امکانات و خدمات غذا برای سلیقه های مختلف را ارائه می دهد. اگر مایل هستید تعطیلات را همراه با خورشید، شن و گشت و گذار و استراحتگاه ساحلی بگذرانید، پس محل اقامتی که برای شما مناسب است،همسایگی با ساحل های معروف کوتا، لیجین، سمیناک، نوسودوآ یا سانور است. اگر دره های دیدنی بالی با زمین های سرسبز برنج و ارتباط با فرهنگ و هنر غنی بالی انتخاب دیگر شما باشد، پس یکی از هتل های بالی در ابود را برگزینید که بیشتر به شما خوش بگذرد. با انتخاب ویلا منحصر به فرد خود و ترکیبی از معماری مدرن و سنتی بالی همراه با امکانات برای ماه عسل زوج های جوان که به دنبال یک منطقه سرشار از آرامش هستند یکی از استراحتگاه های بوتیک در شرق بالی و شمال جزیره را انتخاب کنید.

آلیلا ویلا، یک استراحتگاه شیک و جدید در بالی

آلیلا ویلا، یک استراحتگاه شیک و جدید در بالی

این استراحتگاه جدید و زیبا بر روی صخره ها قرار دارد و منظره ای خیره کننده از اقیانوس هند را به نمایش میگذارد. معماری این استراحتگاه دارای آرامش کامل است، ویلایی خصوصی با استخر خصوصی، همراه با خدمات باکیفیت اقامت شما را در این ویلا به یاد ماندنی میکند. ویلا دارای امکانات و لوازم مختلفی مانند اسپری آب خنک کننده، ارکیده های تازه، سارنگ ها و حتی کیسه های ساحلی است. مهمانان می توانند غذای خوشمزه و تازه در دو رستوران که در کنار استخر بزرگ قرار دارند، لذت ببرند. غذاهایی از منوهای سنتی و بین المللی ارائه می شود. استراحتگاه در یک مکان دور واقع شده و به عنوان یک استراحتگاه کامل برای کسانی که دنبال جایی آرام هستند، خدمت می کند. چرا به آنجا برویم؟ ویلا های زیبا و لوکس، خدمات عالی و غذا، نمایش های فوق العاده. چه وقتی به آنجا برویم؟ در تمام طول سال میشود به این ویلا رفت؛ از ماه ژوئن تا سپتامبر لذت بخش ترین زمان برای رفتن به ویلا است. چگونه به آنجا برویم؟ این استراحتگاه تنها 30 دقیقه از فرودگاه بین المللی نگوهر رئی یا 15 دقیقه از معبد اولواتا فاصله دارد.

هتل اج بالی تجربه اقامت در لبه صخره

هتل اج بالی تجربه اقامت در لبه صخره

هتل اج "EDGE"، یک هتل بر روی لبه صخره ای در بالی است که دارای چهار ویلا است که بیش از 3.7 هکتار مساحت دارد، نام خود را از بودن در لبه صخره 500 متری در اولواتا، می گیرد. ساخته شده توسط گروه هتل ها و استراحتگاه های Mesa، آنها در دادن تجربه غرور بودن در لبه جهان به هر یک از مهمانان تمرکز کرده اند. 500 فوت بالاتر از اقیانوس هند، ویلاها در لبه صخره در اندازه های متفاوت ساخته شده است. شامل یک اتاق یک تخته و یک سوئیت پنج تخته برای خانواده های چند نفره. بزرگترین ویلا، به نام "نمایش"، یک عمارت بی نظیر است. در 3500 متر مربع، دارای پنج اتاق خواب، دو استخر و یک سینما هشت صندلی و دیگر امکانات رفاهی است. مهم نیست که شما چه ویلایی را انتخاب کنید، شما یک نمایش حماسی از اقیانوس هند، استخر خصوصی، و یک خدمتکار با تجربه در اختیار دارید که صبحانه را هر روز برایتان آماده می کند. امکانات این استراحتگاه شامل آبگرم، استخر در لبه صخره، سالن بدنسازی، مزه کردن شراب، تئاتر و رستوران است. لبه یک محل محبوب برگزاری عروسی نیز هست. باشگاه صخره ایOneeighty ترکیبی از استخر، بار و سالن است- استخر به معنای واقعی کلمه بر روی لبه صخره با یک دیوار شیشه ای آویزان است. این وحشت آور است. در این استراحتگاه تنها چند دقیقه از بهترین ساحل های بالی فاصله دارید. این هتل در اولواتا واقع شده و در فاصله 35 دقیقه ای رانندگی از فرودگاه بین المللی نگورا رای، 1.5 ساعت از اوبود و 10 دقیقه از معبد اولواتو قرار دارد. این هتل در [(link)|تور بالی|http://www.aysham.com/تور-بالی] اقامتی متفاوت را برای شما رقم خواهد زد. ویژگی ها: یکی از بهترین غذاهای بالی را دارد. سرویس واقعا +5 ستاره است. خصوصی و آرام است. به عنوان محل برگزاری عروسی، این هتل فراموش نشدنی است. هزینه های اتاق از 600 دلار در هر شب تا 3000 دلار در شب متفاوت است . ترانسفر فرودگاهی دارد. پذیرش عمومی به Oneeighty در حال حاضر حدود 20 دلار و شامل 15 دلار برای غذا و نوشیدنی است.