Aysham
هتل های تایلند

هتل های تایلند

در این بخش ما شما را با تمامی هتل های پنج ستاره و دیگر هتلهای تایلند آشنا میکنیم و سعی کردیم که در سفر به تایلند بهترین هتل ها و تور تایلند را به شما معرفی کنیم. [(img)|1035682890631001B] تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

اقامتگاه جزیره ناکا در پوکت تایلند

اقامتگاه جزیره ناکا در پوکت تایلند

اقامتگاه جزیره ناکا در پوکت تایلند اقامتگاه پنج ستاره جزیره ناکا در پوکت محبوب ترین مقصد گردشگری در تایلند واقع شده است، این هتل در محیطی همیشه گرم و آفتابی در گروه جزایر پوکت قرار گرفته است. به دلیل حریم خصوصی در این هتل، محیطی لذت بخش و آرام را برای شما در تور تایلند به ارمغان می آورد، و در کنار باغ های سر سبز نارگیل، سواحل شنی نرم و زیبا، گرمی دریای زمردین آندمان با خدماتی در سطح جهانی از تعطیلا ت خود لذت ببرید. ویلاهای خصوصی در این بهشت استوایی، حمام های فضای آزاد، استخر خصوصی و تراس، آبگرم ناکا، که گفته می شود یکی از بزرگترین آبگرم ها در پوکت است، و ارائه می دهد خدمات درمان گیاهی و سلامتی توسط درمانگران با تجربه به گردشگران تور تایلند، و خدمات دیگر دارند. دو رستوران بین المللی و سنتی، با غذاهای بین المللی و سننتی خود آماده پذیرایی از مهمانان ناکا هستند. مهمانان می توانند شام خود را در ساحل میل کنند و لذت ببرند از، غروب آفتاب در فضایی رمانتیک و عاشقانه. چرا باید به این هتل رفت؟ موقعیت مناسب و جغرافیای فوق العاده زیبا و خدمات درخشان این هتل یکی از دلایلی است که این هتل را به یکی از بهترین های پوکت تبدیل کرده است. به همین دلیل نیز بیشتر توسط زوج ها و علاقه مندان به خدمات آبگرم و ماساژ اینجا را انتخاب میکنند. چه زمانی بهتر است که به آنجا رفت؟ در تمام طول سال آب و هوای آن دلپذیر است، فقط در ماه سپتامبر و اکتبر، فصل بارانی می شود. چگونه به آنجا برویم؟ توسط یک قایق موتوری خصوصی از فرودگاه بین المللی پوکت، که فقط 25 دقیقه با آن فاصله دارد.

بهترین هتل های لوکس چیانگ مای

بهترین هتل های لوکس چیانگ مای

بهترین هتل های لوکس چیانگ مای همه دارای یک آب و هوای خاص هستند، و یک احساس لذت بخش و فراموش نشدنی در مهمان ها ایجاد میکنند با ارائه خدمات با کیفیت ، در برخی موارد این هتلها طراحی شده توسط معماران برنده جایزه های طراحی شده اند، و هتل های لوکس چیانگ مای را ارائه داده اند. چیانگ مای یکی از شهرهای کوچک تایلند است که مارک های هتل های جهان در کنار هتل های بوتیک محلی مستقر قرار دارند ما در اینجا پنج هتل لوکس برتر چیانگ مای را برای شما آورده ایم. این هتلها در محبوب ترین نقاط سراسر چیانگ مای ، از جمله تاریخی شهر قدیمی ، منطقه زیبا Riverside و منطقه پر جنب و جوش بازار شبانه واقع شده اند.