Aysham
تعطیلات آرامش بخش در هتل لوکس سونوا فوشی مالدیو

تعطیلات آرامش بخش در هتل لوکس سونوا فوشی مالدیو

هتل لوکس سونوا فوشی واقع در جزیره خالی از سکنه Kunfunadhoo مالدیو، یک استراحتگاه زیبای محلی که به سرعت به یک هتل بین المللی همراه با چشمه های معدنی لوکس تبدیل شد و خدماتی در سطح کیفیت جهانی ارائه میدهد و بهترین مکان برای استراحت در یک تعطیلات آرامش بخش است. مهمانان در ویلاهای خصوصی زیبا اقامت میکنند و با دسترسی آسان به طبیعت از بهترین خدمات هتل لذت میبرند مانند مواد غذایی تازه، چشمه های آب گرم، آب و هوای آفتابی و دیگر امکانات رفاهی.. چرا به این هتل برویم؟ سونوا فوشی از اعتبار و استانداردهای بالایی برخوردار است و مهمانان آن را با طبیعت زیبایش و بهترین خاطره ها از یاد نخواهند برد. چه هنگامی به این هتل برویم؟ در تمام طول سال چگونه به آنجا برویم؟ یک مسیر کوتاه با یک قایق سریع السیر و با هواپیما از فرودگاه بین المللی.

هتل Park Hyatt Hadahaa در مالدیو

هتل Park Hyatt Hadahaa در مالدیو

هتل Park Hyatt Hadahaa، مالدیو در این هتل شما آرامش کامل در یک جزیره با گیاهان جنگلی را تجربه خواهید کرد. Park Hyatt Hadahaa در یکی از بزرگترین و عمیقترین جزایر مرجانی در جهان در 400 کیلومتری جنوب مال و 56 کیلومتری شمال اکواتور واقع شده است. یک سفر طولانی برای رسیدن به آن نیاز است، پرواز بین المللی و یک پیاده روی داخلی کوتاه، پس از آن با قایق رانی، اما هنگامی که شما اینجا هستید، همه چیز ارزشمند به نظر می رسد. آنچه در حال دریافت است آرامش کامل در یک جزیره است که آن با حفظ پوشش جنگلی خود این را فراهم میکند، بنابراین شما واقعا احساس می کنید شما در حیات وحشی قرار گرفته اید. استراحتگاه خصوصی اطراف آن یکی از بهترین ها در مالدیو است. بدون شک می توان گفت که زندگی دریایی متفاوتتی در اینجا وجود دارد و شما انواع ماهی های رنگی، لاک پشت ها، اشعه ها و حتی کوسه های عجیب و غریب را خواهید دید. این یک مجتمع کوچک با مجموع 50 ویلا، 36 زمین و 14 صندلی در امتداد اقیانوس است. با پیاده روی در امتداد ساحل به یک عرشه خصوصی با میز و صندلی و دو سایبان خواهید رسید. در داخل مبلمان در حد مورد انتظار، با تخت کینگ بزرگ، پنجره های کف تا سقف و یک دستگاه Nespresso در دسترس می باشد. حمام نیز دارای لوازم جانبی در فضای باز و حمام اختصاصی است. از دیدن منظره پانورامیکی 180 درجه ای در عرشه لذت ببرید. اکثر مردم یا زوج های جوان برای ماه عسل یا سالگرد جشن هایشان به اینجا می آیند.در کنار تماشای دلفین ها، غواصی و تفریحات آبی و ماهیگیری.

 استراحتگاه جزیره کورماتی مالدیو

استراحتگاه جزیره کورماتی مالدیو

استراحتگاه جزیره کورماتی، مالدیو. واقع در Rasdhoo Atoll، می تواند یک مکان عالی باشد. کورماتی از بیشه نخل ها به داخل آب فیروزه ای کشیده می شود. بنابراین مهمانان می توانند انتخاب کنند که در ویلاهای باغ، ساحل یا آب باقی بمانند. استخر بی نهایت، جکوزی در فضای باز، خدمات با کیفیت جهانی برای استراحت و ارتباط مجدد با طبیعت است. این مجتمع همچنین فعالیت های مختلفی مانند ورزش های آبی، ماهیگیری، شنا، غواصی و کاوش صخره ها ارائه می دهد. گشت و گذار به جزایر همسایه ارائه می شود. برنامه شبانه مهمانان را سرگرم می کند، در حالی که آنها یک شام عاشقانه در یکی از سه رستوران یا یکی از شش بار دارند. در هر زمان از سال میتوان به آنجا رفت و هوا ساحل در تمام طول سال در مالدیو دوستانه است. مهمانان بعد از استقبال در فرودگاه بین المللی ماله به استراحتگاه برده میشوند که با یک هواپیمای دریایی 20 دقیقه طول میکشد. [(img)|1039546730342001B] استراحتگاه های مالدیو،جزیره مالدیو،تور مالدیو،هتلهای ساحلی،تفریحات ساحلی مالدیو،جزایر مالدیو،تور مالدیو نوروز،قیمت تور مالدیو،تور مالدیو ارزان،مجری تور مالدیو [(link)|تور مالدیو|http://www.aysham.com/تور-مالدیو]