Aysham

رستوران ایرانی در بارسلونا و مادرید اسپانیا؛ آدرس و لیست غذاها

مهاجرت زیاد بین اروپا و خاورمیانه،باعث شده که بارسلونا و مادرید اسپانیا کم کم به مرکزی برای همه غذاهای خاورمیانه و مدیترانه ای جهان تبدیل شود. اگر شما هم تور اسپانیا را خریداری کرده اید و عاشق انوع غذاهای خوشمزه ایرانی هستید، توصیه می کنم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. ما در این مطلب به شما کمک می کنیم که در صورت مسافرت یا مهاجرت به این دوشهر بهترین اوقات و غذاها را تجربه کنید.

بهترین رستوران های ایرانی در بارسلونا

رستوران ایرانی در بارسلونا و مادرید اسپانیا

1. رستوران سابور پرسا (Sabor Persa)

اگر می خواهید غذای رستوران ایرانی را در بارسلونای اسپانیا امتحان کنید، به این رستوران بروید. غذاهای منحصر به فرد این رستوران سیخ مرغ و کباب و ساق بره خوش پخت است. ژلاتو ، ماست و باقلوای خوشمزه نیز در آنجا موجود است. هنگام بازدید از سابور پرسا ، باید چای عالی آن را حتما امتحان کنید. فضای این رستوران ایرانی در بارسلونا، خانگی و خودمانی است.خدماتی که در آنجا ارائه می شود نیز حرفه ای است. خاویار، انواع غذاهای دریایی وماهی های لذیذ و سوپ های خوش طعم را نیز می توانید در این رستوران سرو کنید.

آدرس این رستوران :اسپانیا، بارسلونا، خیابان València, 210.

2. رستوران Rincón Persa

در این رستوران ایرانی در بارسلونا می توانید دستور پخت ومواد اولیه غذاهای ایرانی را کشف کنید. سفارش غذای خوب ، خورشت ها، مرغ و آنتی پاستو چیزی است که برای مهمانان توصیه می شود. ژلاتو ، باقلوا و ماست خوشمزه در اولین لقمه شما را تحت تأثیر قرارمی دهد.فضای گرم این مکان باعث می شودبازدیدکنندگان احساس آرامش کنند و اوقات خوبی را سپری کنند.

آدرس این رستوران :اسپانیا، بارسلونا، خیابان Floridablanca

3. رستوران شیراز

پس از یک پیاده روی طولانی بهتر است برای غذاو نوشیدنی به این رستوران بروید. با توجه به نظرات مهمانان، غذاهای ایرانی آن بسیار خوشمزه بوده و منوی آن به خوبی سازماندهی شده است. در اینجا شما می توانید ماهی ها و بره ی خوش طعم سفارش دهید. ژلاتوی آن نیز از بهترین غذاهاست. خوراک گوشت گاو، جوجه و حمص نیز از غذاهای عالی این رستوران است. خدمات سریع نیز نشان دهنده سطح بالای کیفیت در رستوران شیراز است.

آدرس این رستوران :اسپانیا، بارسلونا، خیابان Calàbria 144

بهترین رستوران های ایرانی در مادرید

بهترین رستوران های ایرانی در بارسلونا

1. بانی بانو

ویژگی منحصر به فرد این رستوران ایرانی در مادرید این است که غذاهایی را که معمولاً فقط در خانه های ایرانی پیدا می کنید، سرو می کند.

منو به طور مرتب تغییر می کند، اما برخی از چیزهایی که معمولاً موجود است عبارتند از: برنج شیرین با مرغ (شیرین پلو )، فریتاتای تخم مرغ با ترکیبی از گیاهان (کوکو سبزی)، بادمجان با گردو و ماست صاف شده (کشک بادمجان).

شما در این رستوران ایرانی در مادرید می توانید غذای ترکیبی سفارش دهید و از بین انواع رنگارنگ اقلام موجود در پشت پیشخوان سه مورد را انتخاب کنید. برای دسر نیز می توانید نوشیدنی های معمولی مانند لیموناد ایرانی یا خیار و گلاب را سفارش دهید.

آدرس :اسپانیا، مادرید، خیابان Martires Concepcionistas19

2. آقای کباب

رستوران آقای کباب مورد علاقه جامعه ایرانی ساکن در مادرید است. علاوه بر کباب های لذیذی که از گوشت گاو، بره وگوشت چرخ کرده ( کوبیده ) تهیه می شود، مرغ ترش شده با ادویه ایرانی نیز غذای منحصر به فرد این رستوران است. شما هم چنین می توانید خورشت ها و پیش غذا های سنتی را سفارش دهید.

آدرس:اسپانیا، مادرید، خیابان Artistas 31

3. صبور ازفران

این رستوران مکانی عالی برای امتحان غذاهای سنتی ایرانی است. در محله کویداد لاینئال مادرید، کمی دورتر از مسیر است، اما ارزش دیدن را دارد. یکی از خورشت های لذیذمانند مخلوط گوشت، سیب‌زمینی و لپه ( خورشت قیمه ) و یا مخلوط سبزی، گوشت و لوبیا قرمز (خورشت قورمه سبزی) را در این رستوران ایرانی در مادرید حتما امتحان کنید.

اما، مانند هر رستوران سنتی ایرانی خوب، این رستوران نیز انواع کباب های مورد انتظار را دارد که با برنج زعفرانی بخارپز و گوجه فرنگی سوخاری سرو می شود. این مکان برای مجلس و مهمانی های بزرگ عالی است. زیرا دارای یک اتاق غذاخوری بسیار بزرگ است. پیشنهاد می شود در سفرهای اروپایی خود با تور اروپا 1402 به این رستوران بی نظیر بروید و از غذاهای باکیفیت آن میل بفرمایید.

آدرس :اسپانیا، مادرید،خیابان General Aranaz 65

4. رستوران اصفهان

مرکزی ترین رستوران سنتی ایرانی در مادرید، این رستوران است. درست در گوشه ای از PlazaEspaña واقع شده است. منوی آن حاوی مقداری مخلوط با غذاهایی مانند هوموس و نان پیتا و سالمون با سس پرتقال است.این رستوران خاص ترین غذاهای ایرانی را ارائه می دهد.

غذاهای دیگر آن عبارتند از: برنج سبزی با گوشت بره بریان (باقالی پلو) و سوپ جو می باشد. دیوارهای رستوران با نقاشی های سنتی ایرانی و صنایع دستی پوشیده شده است. این فضا همراه با موسیقی سنتی که در پس‌زمینه پخش می‌شود، این احساس را در شما ایجاد می‌کند که به ایران سفر کرده اید.

آدرس :اسپانیا، مادرید،خیابان San Bernardino.