تور فیلیپین

پکیج های تور فیلیپین

تور فیلیپین (سبو بهول 7 روزه) - تور فیلیپین (سبو 6 روزه) - تور فیلیپین (مانیل سبو 8 روزه) - تور فیلیپین (مانیل کرون 8 روزه) - تور فیلیپین (مانیل ال نیدو 8 روزه) - تور فیلیپین (مانیل بهول 8 روزه) - تور فیلیپین (مانیل بوراکای 8 روزه) - تور فیلیپین (مانیل 6 روزه)

تور فیلیپین

از جمله مسیرهایی است که برای مسافرین ایرانی آنچنان که باید و شاید شناخته شده نیست. کشور فیلیپین که در جنوب شرقی آسیا واقع شده و متشکل از 7000 جزیره است مقصد بسیاری از گردشگران سراسر جهان می باشد.
تمام طول سال بین 20 الی 38 درجه سانتیگراد است. بزرگترین منبع درآمد فیلیپین صادرات میوه های استوایی می باشد. جمعیت اصلی کشور فیلیپین تنها در 11 جزیره این کشور زندگی میکنند،از جمله میتوان جزیره پالاوان،بوراکای،سبو،هاندرد آیلند و تپه های شکلاتی نام برد. پایتخت کشور فیلیپین مانیل می باشد که به شما مسافرین تور فیلیپین حتما توصیه می کنیم تا در سفر به این کشور زیبا حتما از شهر مانیل دیدن فرمائید.
از جمله جاذبه های گردشگری که در تور فیلیپین می توانید از آنها دیدن فرمائید می توان به سواحل و جزایر زیبا،بازارچه های محلی و غذاهایی که در هیچ جای دیگر امتحان نکرده اید اشاره کرد. پس در ادامه شما را به بازدید از کشور فیلیپین و خرید تور فیلیپین دعوت میکنیم.شما عزیران می توانید با کلیک کردن بر روی تورهای فیلیپین که در زیر قرار دارند و دانلود پکیج تور فیلیپین از تنوع هتلها و اطلاعات تور فیلیپین بهره مند شوید.
آیشم