Aysham

تور تایلند نوروز ۱۴۰۳

 

تور تایلند نوروز ۱۴۰۳ لیست- قیمت تور تایلند عید ۱۴۰۳

تور تایلند نوروز ۱۴۰۳ در آژانس گردشگری آیشم در دو شهر پوکت و پاتایا انجام می‌شود. تور تایلند نوروز پاتایا، ۷ شب و ۸ روز برگزار می‌شود و شرکت هواپیمایی ماهان ایر این پرواز را انجام می‌دهد. تور تایلند نوروز پوکت نیز در نوروز ۱۴۰۳، ۷ شب و ۸ روز در این مجموعه گردشگری برگزار می‌گردد. در صورتی که قصد خرید تور نوروزی تایلند را دارید، می‌توانید از راهکارهای مختلفی مانند رزرو تور از شهر تهران استفاده کنید؛ زیرا قیمت پروازها از شهر تهران نسبت به سایر شهرهای دیگر کمتر است.

شرایط تور تایلند نوروز

شهرهایی چون پوکت و پاتایا جزو معروف‌ترین شهرها و جزایر تایلند هستند که بسیاری از گردشگران هنگام خرید و رزرو تور تايلند نوروز ۱۴۰۳، این مقاصد را برای سفر خود انتخاب می‌کنند. از جمله شرایط ویژه‌ای که سفر به کشور تایلند دارد، دریافت ویزای گردشگری است. برای رزرو تور تایلند نوروز ۱۴۰۳ گردشگران ابتدا باید مدارک زیر را به کارشناسان مجموعه گردشگری آیشم تحویل دهند تا برای آن ها ویزای مسافرتی دریافت نمایند. این مدارک عبارتند از:

  • واچر هتل
  • فرم تکمیل شده درخواست ویزای تایلند

 • گواهی تمکن مالی معادل ۵۰ میلیون تومان
 • پاسپورت معتبر متقاضی که اعتبار هفت ماهه دارد
 • دو قطعه عکس رنگی متقاضی ۶ × ۴

خدمات آیشم در تور تایلند نوروز ۱۴۰۳

در آژانس گردشگری آیشم کلیه خدمات مربوط به خرید بلیط رفت و برگشت به تایلند، رزرو هتل، خرید بیمه مسافرتی، دریافت ویزای تایلند و ترانسفر فرودگاهی انجام می‌شود. از جمله دیگر خدمات این مجموعه عبارتند از:

 • راهنمای تور
 • صبحانه
 • راهنمای بین شهری
 • گشت شهری
 • گشت خرید
 • ترانسفر فرودگاهی

قیمت تور تایلند نوروز ۱۴۰۳

قیمت تور تایلند نوروز ۱۴۰۳ با توجه به مقصد سفر، مدت زمان اقامت در تایلند، ایرلاین پروازی و زمان سفر متفاوت است. اگر قصد دارید قیمت تور تایلند عید ۱۴۰۳ را کاهش دهید، می‌توانید با رزرو به موقع این تور مسافرتی و انتخاب بهترین ایرلاین هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید. این تورها که در مجموعه آیشم در نوروز به مدت ۷ شب و ۸ روز در پوکت و پاتایا برگزار می‌شوند، دارای قیمت‌های گوناگونی هستند.

قیمت تور تایلند به مقصد پوکت از ۴۱۵ دلار + ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آغاز می‌شود.

قیمت تور تایلند نوروز به مقصد پاتایا، حدود ۳۱۰ دلار + ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

البته این قیمت‌ها قطعی نیست و ممکن است با توجه به هتل محل اقامت، گشت شهری و سایر هزینه‌های جانبی که هر مسافر دارد، متفاوت باشد. در مجموعه گردشگری آیشم هتل‌های ۵ ستاره، ۴ ستاره و سه ستاره در اختیار مسافران قرار داده می‌شوند که قیمت‌های گوناگونی دارند. افرادی که بخواهند هزینه کمتری برای هتل بپردازند، می‌توانند هتل‌های سه ستاره را انتخاب کنند؛ اما در مقابل افرادی که می‌خواهند از خدمات رفاهی مدرن و لوکس استفاده کنند، هتل‌های ۵ ستاره را انتخاب می‌کنند.

بهترین زمان خرید طول تایلند نوروز ۱۴۰۳

آب و هوای کشور تایلند در فروردین و دیگر ماه‌های بهار گرم است؛ اما میزان بارندگی در اردیبهشت زیاد می‌شود. به همین خاطر فروردین ماه برای سفر به تایلند آب و هوای مناسبی دارد. البته دمای هوا در این ماه بین ۲۴ درجه سانتی گراد تا ۳۴ درجه متغیر است. بد نیست بدانید که خرید تور تایلند نوروزی نسبت به تور نوروزی تایلند نسبت به تورهایی که در فصل زمستان برگزار می‌شوند، قیمت بالاتری دارد؛ زیرا تعداد افرادی که در تعطیلات نوروز اقدام به رزرو تور می‌کنند، افزایش پیدا می‌کند. همین باعث می‌شود تا قیمت تور بالاتر باشد.

کلام پایانی

به منظور رزرو و انتخاب یکی از تورهای نوروزی تایلند، می‌توانید به وب سایت مجموعه گردشگری آیشم مراجعه کنید و در صفحه تور تایلند نوروز، یکی از تورهای مسافرتی را برای تعطیلات نوروز انتخاب نمایید.