Aysham

تور موریس نوروز

تور موریس نوروز

از تفریحات و جاذبه های گردشگری تور موریس نوروز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

طبیعت گردی، اسب سواری، موتور سواری، ورزش‌های آبی، سافاری، کشتی کاتاماران، ماهیگیری و تماشای شنای دلفین‌ها و وال‌ها، زیپ لاین و کایونینگ، غواصی و زیردریایی، پرواز با هلیکوپتر بر فراز جزیره، زمین های گلف، آبشار زیر دریا، جزیره های بکر، آکواریوم موریس، آتش فشان مور، پارک Mascareignes، Senneville، پارک ملی Cascavelle، پارک طبیعی Ile aux Aigrettes ، پارک ملی رودخانه سیاه جورجز

درباره موریس بیشتر بدانید:

* اطراف جزیره موریس، بزرگترین دیوار زنده مرجانی جهان واقع شده است.

*موریس با دارا بودن مجلل ترین هتل های ساحلی هر ساله میزبان 90 درصد از توریست های ثروتمند اروپایی است.

*از معروف ترین جزایر جمهوری موریس میتوان به رودریگوس، کارگادوس کاجوس و آگالگا اشاره کرد.

* پورت لوئیس پایتخت جزیره دارای مراکز خرید مدرن و همینطور ترافیک‌های سنگین است.

* زبان رسمی مردم موریس انگلیسی است اما مردم جزیره موریس به زبان فرانسوی نیز مسلط بوده و قادرند به هر دو زبان صحبت کنند.

* آب و هوا در جزیره موریس نیمه استوایی است و به همین دلیل تور موریس برای طرفداران آب و هوای آفتابی و ساحلی انتخابی بی نظیر است. بهترین زمان سفر به موریس ماه های فروردین تا آبان می باشد. از آنجایی که این کشور زیبا آب و هوایی گرمسیری دارد، هوای آن همیشه آفتابی و گرم است به همین دلیل گردشگران در فصل زمستان که هوا کمی خنک تر می‌شود بیشتر به این جزیره سفر میکنند. آب و هوا در تابستان گرم میشود، بین ماه‌های نوامبر و آوریل درجه دما در روز به 30 درجه سانتی‌گراد هم می‌رسد.

در موریس چه باید کرد؟

موریس سرشار از زیبایی های طبیعی و فعالیت های هیجان انگیز برای هر مسافر با هر سلیقه و سن و سالی است. از چندین ویژگی طبیعی منحصر به فرد این جزیره ، میتوان به زمین های 7 رنگ چارلار ، دره رودخانه سیاه و دو اثر تاریخی میراث جهانی یونسکو اشاره کرد. برای تفریحات ورزشی ، چندین زمین گلف در سطح جهانی وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید ، همچنین میزبان ورزش های آبی مانند ماهیگیری در اعماق دریا ، غواصی ، snorkelling و بالن سواری برای گشت و گذار در این مکان است. به گشت و گذار در میان جنگلهای سرسبز بروید ، یا به دوچرخه در روستاهای اطراف و یا بازارهای اطراف جزیره را گشت بزنید. این جزیره تاریخ غنی استعماری را ارائه می دهد تا با فرهنگ محلی جذاب و انواع جشنواره های مذهبی عجیب و غریب و اکتشافی کشف شود. صدها مرکز خرید منسوجات محلی ، جواهرات ، شیرینی جات و مواد غذایی محلی را به فروش می رسانند. از ذخایر طبیعت بازدید کنید که می توانید برخی از گونه های بومی در معرض خطر ، هم در اقیانوس و هم در خشکی را مشاهده کنید. هر لحظه در تور موریس نوروز فرصتی برای کشف چیزهای جدید است.

آب و هوا در موریس چطور است؟

موریس در تمام سال از آب و هوای معتدل استوایی برخوردار است. ماه های زمستان به طور معمول از ماه مه تا نوامبر گرم و خشک است ، در حالی که تابستان از دسامبر تا آوریل گرم و کاملاً مرطوب است.

دمای ساحل: 22 درجه سانتی گراد در زمستان تا 34 درجه سانتی گراد در تابستان.

دمای دریا: 22 درجه سانتی گراد تا 27 درجه سانتی گراد.