Aysham

تور اروپا

خرید تور اروپا

قاره اروپا با مساحت 10 میلیون کیلومتر مربع و 730 میلیون نفر، 11% جمعیت جهان را تشکیل می دهد. این قاره بعد از اقیانوسیه دومین قاره کوچک جهان است که در نیم کره شمالی قرار دارد و به دلیل منطقه شمالی معتدل و سرسبز دارای طبیعت زیبایی است. وجود مناظر طبیعی و آب و هوای معتدل سالانه افراد زیادی با اهداف مختلف به اروپا سفر می کنند. اغلب مسافران ترجیح می دهند از طریق تور اروپا به کشورهای اروپایی سفر کنند. به خصوص افرادی که قصد دارند برای گردش و تفریح به یکی از شهرها یا کشورهای اروپا بروند از تور اروپا لحظه آخری استفاده می کنند تا هزینه کمتری داشته باشند. در این مقاله از آیشم به بررسی عمیق تر سفر با بهترین تور اروپا می پردازیم.

اقدامات لازم برای سفر با تور دور اروپا

یکی از اقدامات مهم برای رفتن به کشورهای اروپایی دریافت ویزای آن کشور است. شرایط اقتصادی و سیاسی کشور مقصد و مبدا در اخذ ویزا بسیار تاثیر گذارند. ویزاهای گروهی نسبت به ویزاهای تکی راحت تر اخذ می شوند و برخی از کشورها مثل سوئیس، مجارستان و ایتالیا برای ایرانیان شرایط بهتری را برای دریافت ویزا دارند. باید برای درخواست ویزا حدود 2 تا 2 و نیم ماه قبل از تاریخ تور اروپا 1402 اقدام کرد تا فرصت لازم برای تایید درخواست و تکمیل مدارک وجود داشته باشد. مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن در کشورهای اروپایی تفاوت دارد بنابراین باید تمام شرایط و مدارک لازم را از مراجع ذیربط استعلام کنید.

حتما بخوانید : ارزانترین کشور برای مسافرت ایرانیان کجاست؟ پیشنهاد سفر خارجی

تور اروپا چیست؟

سایت های مختلفی در سطح اینترنت در حوزه گردشگری و توریستی به کشورهای خارجی فعالیت می کنند که برخی معتبر و برخی نیز ممکن است نامعتبر باشد. تور کشورهای اروپایی از دسته تورهایی است که علاقه مندان زیادی دارد و افراد زیادی از طریق آژانس هواپیمایی آیشم برای خرید تور اروپا گردی اقدام می کنند. تور دور اروپا به صورت تور ترکیبی اروپا یا تور یک ماهه اروپا و تور اروپا تکی توسط شرکت های گردشگری مختلفی ارائه می شود. با خرید تور اروپا ترکیبی می توانید به صورت هم زمان از چند کشور اروپایی دیدن کنید. این شرکت ها دارای خدمات متفاوت و متنوعی هستند که هر یک قیمت های مختلفی دارند.

تور اروپا لحظه آخری چیست و چگونه آن را تهیه کنیم؟

شرکت های حوزه گردشگری خارجی و داخلی در برخی مواقع که تعداد مسافران برای خرید پکیج های آژانس هواپیمایی تورهای مختلف به دلایل گوناگون کاهش می یابد به منظور جلوگیری از زیان تور اقدام به فروش تورها با تخفیفات زیاد می کنند. برای خرید تور اروپا لحظه آخری می توان به آژانس هواپیمایی آیشم برای خرید تور اروپا با ویزای تضمینی مراجعه کرد و با قیمت مناسبی تور مورد نظر خود را تهیه کنید. البته دقت داشته باشید که برای خرید تور اروپا لحظه آخری باید ویزای توریستی کشور مقصد را دریافت کرده باشید.

پیشنهاد ما به شما : تور اسپانیا و تور یونان

چگونه تور دور اروپا را خریداری کنیم؟

اگر برای اولین بار به کشورهای اروپایی سفر می کنید باید کشوری برای مسافرت انتخاب کنید که احتمال کمتری برای ریجکت شدن ویزا وجود داشته باشد. اخذ ویزا برای تور فرانسه ساده تر از دریافت ویزای شینگن کشورهای اروپایی است. بنابراین برای اخذ ویزای شینگن برای اولین بار باید به صورت گروهی و تور تفریحی اروپا اقدام به دریافت ویزای توریستی شینگن نمایید.

برای خرید تور اروپا لحظه آخری یا تور اروپا 1402 باید کشور مقصد خود را انتخاب کنید و سپس به سایت یک آژانس هواپیمایی تور اروپا معتبر و شناخته شده مراجعه نمایید. در سایت به بررسی پکیج های آژانس پرداخته و قیمت ها، محل اقامت و اطلاعات پرواز را به طور دقیق ببینید و سپس تور تفریحی اروپا یا تور 29 روزه دور اروپا را به دلخواه خود رزرو کنید. دقت داشته باشید قبل از پرداخت هر گونه هزینه ای از معتبر و واقعی بودن سایت و خدمات آن اطمینان حاصل نمایید.

بهترین کشورها برای تور یک ماهه اروپا

سفر به اروپا و تور کشورهای اروپایی به دلیل مکان های دیدنی و مناظر طبیعی بسیار لذت بخش است و بسیاری از افراد برای گذراندن تعطیلات ترجیح می دهند از تور یک ماهه اروپا استفاده کنند. محبوب ترین و بهترین کشورها و شهرها برای سفر به اروپا از طریق تور تفریحی اروپا کشورهای مثل تور اسپانیا، تور ایتالیا، اتریش، انگلیس، تور یونان، آلمان، فرانسه، سوئیس، روسیه و سایر کشورهای قاره اروپا است. طول مدت اقامت تور اروپا با ویزای تضمینی بسته به کشور انتخابی گردشگران می تواند بین 4 تا 10 شب باشد. همچنین از محبوب ترین تور گردشگری اروپا که علاقه مندان زیادی دارد می توان از تور اروپا رم و ونیز، ایتالیا و فرانسه و اسپانیا، فرانسه و ایتالیا نام برد. در سایت های آژانس هواپیمایی تور اروپا اطلاعات مربوط به قیمت، مدت و محل اقامت، زمان پرواز و ... وجود دارد که با بررسی آن ها می توان تور دلخواه خود را خریداری کنید. همچنین برای خرید تور لحظه آخری اروپا می توانید به سایت های فعال در این زمینه مراجعه نمایید.

حتما بخوانید : جاذبه های گردشگری اروپا

آیا برای سفر به اروپا با تور اروپا نیاز به ویزا است؟

به طور کلی برای سفر از کشوری به کشور دیگر هر فرد باید ویزای کشور مقصد را دریافت کند تا بتواند برای مدت زمان معینی در آن کشور اقامت کند. بنابراین برای سفر با تور کشورهای اروپایی نیز نیاز به اخذ ویزا است تا گردشگران و مسافران بدون دغدغه در کشور مدنظر خود به تفریح و گردش بپردازند. دریافت ویزای شینگن یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین ویزاهای کشورهای اروپایی است که با داشتن این ویزا می توان به تمام کشورهای اتحادیه اروپا سفر کرد.

اگر می خواهید از طریق تورهای گردشگری اروپا به کشورهای اروپا سفر کنید باید ابتدا کشور مدنظر خود را انتخاب کنید و برای درخواست ویزا به سفارت آن کشور مراجعه نمایید. همچنین می توانید از سایت آیشم برای خرید مطمئن و معتبر اقدام به خرید تور گردشگری اروپا کنید. برای دریافت ویزا باید حدقل دو ماه قبل از تاریخ مسافرت اقدامات لازم را برای درخواست ویزا انجام داد زیرا کشورهای اروپایی از لحاظ زمان اقامت و شرایط دریافت ویزا با هم تفاوت دارند.

شرایط لازم برای دریافت ویزای تور اروپا 

برای اینکه با تور کشورهای اروپایی یک سفر لذت بخش را تجربه کنید باید شرایط و مدارک مورد نیاز برای مسافرت را پیش از سفر آماده کنید. شرایط لازم برای ویزای تور اروپا ترکیبی شامل موارد زیر است:

 • حداقل دو ماه قبل از تاریخ تور گردشگری اروپا باید اقدامات لازم برای دریافت ویزا انجام شود.
 • باید متقاضی از نظر مالی در سطح قابل قبولی بوده و گردش حساب بالایی داشته باشد در این صورت احتمال قبول ویزا بیشتر است.
 • مرحله انگشت نگاری در دفترکارگذاری از نکات ضروری اخذ ویزا است که متقاضی باید به موقع در زمان تعیین شده حضور یابد.
 • جهت دریافت ویزای شینگن اگر متقاضی دعوت نامه داشته باشد برای تور اروپا نیازی به رزرو هتل نیست.
 • برای سفر با تور گردشگری اروپا نیاز به ترجمه مدارکی با مهر دادگستری و امور خارجه است.

حتما بخوانید : ویزا چند روزه صادر می شود؟

مدارک لازم برای دریافت ویزای تور دور اروپا 

برای سفارت های کشورهای مختلف مدارک مختلف و متفاوتی لازم است که باید قبل از تاریخ رزرو تور اروپا از تهران تکمیل شوند و درخواست ویزا ارائه شود. اما به طور معمول مدارک زیر برای دریافت ویزای توریستی تور اروپا نیاز است.

 • فرم تکمیل‌ شده درخواست ویزای کشور اروپایی مدنظر
 • اصل پاسپورت دارای 6 ماه اعتبار
 • اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی
 • دو قطعه عکس رنگی، زمینه سفید، تمام رخ و جدید
 • اصل و ترجمه مدارک ملکی
 • برگه مربوط به رزرو بلیط هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی
 • مدارک مالی به زبان لاتین (پرینت گردش 6 ماهه حساب، موجودی یا مانده‌ حساب بانکی / تمکن مالی حساب)
 • ترجمه مدارک شغلی و تحصیلی شامل گواهی اشتغال به تحصیل، جواز کسب و اشتغال به کار، ذکر سمت شغلی، مدت زمان اشتغال به کار و میزان حقوق ماهانه

حتما بخوانید : شرایط و مدارک لازم برای تور اروپا

بهترین زمان سفر با تور دور اروپا 

برای مسافرت با تور کشورهای اروپایی با توجه به هدف سفر باید بهترین زمان را انتخاب کرد. برای سفر به اروپا معمولا مناسب ترین فصل، تابستان است که می توان با تور 15 روزه اروپا تمام اروپا را در کمتر از یک ماه بازدید کرد. خرید تور اروپا در ماه های خرداد تا ماه آذر در پاییز بسیار مورد استقبال است و افراد زیادی ترجیح می دهند در این بازه زمانی از طریق تور مسافرتي اروپا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنند.

بسته به شرایط متقاضی و سلیقه مسافران امکان مسافرت با تور اروپا از تهران از طریق سایت آیشم بهترین تور اروپا در تمام فصول سال فراهم است. کشورهای مانند مجارستان، آلمان و اتریش از جمله کشورهای اروپایی هستند که برای سفر به آن ها بهترین زمان پاییز و زمستان است. همچنین بهترین زمان سفر با تور مسافرتي اروپا به کشورهایی مثل شمال شرق اروپا، فنلاند و سوئد بین ماه های اردیبهشت تا اواسط مهر است زیرا این کشورها به دلیل داشتن آب و هوای سرد در این فصل ها بسیار مناسب هستند و آب و هوای تابستان این کشورها کوتاه و خنک است.

حتما بخوانید : لیست کشورهای شینگن

هزینه سفر تور اروپا گردی چقدر است؟

هزینه سفر به کشورهای مختلف اروپایی متفاوت است و اگر قصد دارید به مقصد مشخصی سفر کنید، می توانید در کادر جستجو در سایت لحظه آخر نام آن تور را بنویسید تا لیست قیمت های آن به همراه توضیحات لازم برایتان نمایش داده شود. ضمن اینکه زمان سفر، مدت زمان اقامت، هتل انتخابی و فاکتورهایی از این قبیل هم در قیمت تاثیر گذار هستند.

تور اروپا ترکیبی نسبت به تورهای دیگر اروپا گران تر است زیرا با این تورها می توان از چندین کشور اروپایی در یک سفر، بازدید کرد. هزینه تور مسافرتي اروپا بسته به زمان و مدت اقامت و خدماتی که آژانس مسافرتی ارائه می دهد متفاوت است. تور اروپا در فصل های سرد مثل پاییز و زمستان در مقایسه با تور اروپا در فصل های گرم تابستان و بهار ارزان تر است. زیرا در فصول سرد آژانس هواپیمایی تور اروپا بلیط هواپیما را با قیمت کمتری عرضه می کند و محل های اقامت و هتل نیز قیمت پایین تری دارند.

بسته به تعداد روزهای اقامت می تواند هزینه تور اروپا کاهش یابد به طوری که تور یک ماهه اروپا نسبت به تور 29 روزه دور اروپا قیمت بالاتری دارد. البته اگر ویزای شینگن داشته باشید هر چه قدر هزینه خرید تور ترکیبی اروپا بدهید ارزش خواهد داشت و سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد. اما باید میزان بودجه خود و مدت مناسب اقامت را در نظر بگیرید تا سفری بدون مشکل را پشت سر بگذارنید.

خدمات تور کشورهای اروپایی 

تورهای گردشگری اروپا آیشم خدمات متنوعی را با قیمت های مختلف ارائه می دهند که به طور معمول شامل خدمات زیر هستند:

 • هتل + صبحانه
 • بیمه نامه مسافرتی
 • ویزای توریستی شینگن
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • پرواز رفت و برگشت
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • ترانسفر فرودگاهی
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر

حتما بخوانید : کشورهای اروپایی بدون ویزا برای ایرانیان و راحت ترین ویزای توریستی اروپا

سفر با تور اروپا چه مزایایی دارد؟

هر آژانس هواپیمایی تور اروپایی ویژگی ها و خدمات متفاوت و متنوعی دارد که هر مسافر با توجه به بودجه و شرایط اقتصادی خود می تواند یکی از پکیج های مناسب را انتخاب و خریداری کند. شرکت های گردشگری مختلفی در این حوزه فعالیت می کنند که برای انتخاب بهترین آژانس باید از معتبر بودن و خدمات واقعی آن اطیمنان پیدا کنید. آیشم به عنوان مجری مستقیم تور اروپا معتبرترین مرکز در ایران می باشد و خدمات با کیفیتی را به مسافران ارائه می دهد که از این طریق مزایای بسیاری نصیب مشتری می شود.

 • دارا بودن تور لیدر فارسی زبان که می تواند به خوبی کشورهای اروپایی را معرفی کند و جاذبه های گردشگری و دیدنی کشور مقصد را به مسافران بشناساند.
 • بیمه مسافرتی یک خدمت ارزشمند است که برای مسافران مزیت زیادی دارد با این بیمه مسافران در طول سفر نگرانی بابت بروز حوادث ناخواسته نخواهند داشت.
 • مسئولین تور اروپایی تمام کارهای مربوط به رزرو هتل و بلیط پرواز را انجام می دهند و مسافران نیازی به صرف زمان برای این کارها ندارد.
 • مسافرات با تور ترکیبی اروپا باعث کاهش هزینه های سفر می شود.
 • امکان بازدید از تمام جاذبه های تاریخی و گردشگری کشورهای مقصد وجود دارد.
 • با استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی زمان کمتری برای جابه جایی هدر می رود.

جمع بندی

به طور کلی برای مسافرت به کشورهای مختلف نیاز به اخذ ویزای آن کشور است و هر کشوری بسته به شرایط اقتصادی و سیاسی که با کشور مبدا دارد شرایط خاصی را برای دریافت ویزا اتخاذ می کند. از طرق مختلفی می توان به یک کشور اروپایی سفر کرد اما یکی از بهترین روش های سفر به اروپا مسافرت با تور اروپا از ایران است که به صورت تور یک ماهه اروپا و یا تور ترکیبی اروپا توسط آیشم ارائه می شود. تور اروپا لحظه آخری چون با تخفیف بیشتری پیشنهاد می شود در بین افراد محبوبیت بیشتری دارد و افراد دنبال پیدا کردن همچین تورهایی هستند تا بتوانند با هزینه کمتری از کشورهای اروپایی دیدن کنند.

دسترسی سریع : تور اروپا نوروز ، تور اروپا از اصفهان ، تور اروپا از مشهد ، تور اروپا ارزان ، تور لاکچری اروپا