Aysham

مدت زمان پرواز تهران اسپانیا؛ خطوط هوایی پرواز به اسپانیا

مدت زمان پرواز تهران اسپانیا

برای مسافرت به کشورهای اروپایی اغلب باید ساعات نسبتا طولانی را در هواپیما سپری کنید. یکی از کشورهای پرطرفدار اروپایی در ایران، اسپانیاست، مردم بسیاری با تور اروپا از ایران سفر می کنند و ایرلاین‌های بسیاری در ایران به اسپانیا پرواز دارند. مدت زمان پرواز تهران اسپانیا با توجه به شهری که مقصد است و نوع ایرلاین تفاوت دارد. اما می توان گفت که تقریبا حدود ۶ ساعت را باید در هواپیما بگذرانید.

مدت زمان پرواز به چند شهر معروف و توریستی اسپانیا

 مدت زمان پرواز به چندشهر معروف و توریستی اسپانیا

مدت زمان پرواز تهران اسپانیا با توجه به شهرهای توریستی و پر جاذبه بارسلون، مادرید، مالاگا و والنسیا متفاوت است وبه ترتیب به شرح زیر می باشد :

 • پرواز تهران بارسلون، تقریبا۵ ساعت و ۴۵ دقیقه
 • پرواز تهران مادرید تقریبا ۶ ساعت و ۳۰ دقیقه
 •  پرواز تهران مالاگا تقریبا۷ ساعت و ۱۰ دقیقه
 •  پرواز تهران والنسیا تقریبا۶ ساعت و ۳۲ دقیقه

ایران تا اسپانیا چقدر فاصله ی هوایی دارد؟

پس از آگاهی از مدت زمان پرواز تهران تا شهرهای پر طرفدار اسپانیا، بهتر است فاصله ی هوایی این شهرها با ایران را نیزبدانید:

مادرید پایتخت اسپانیا مسافت هوایی حدود 4846 کیلومتر با ایران دارد.همچنین دیگر شهرهای اسپانیا مانند بارسلون حدود 4319 کیلومتر، مالاگا حدود500‪9 کیلومتر و والنسیا حدود 457‪۷‪ کیلومتر با ایران فاصله دارند.

خطوط هوایی پرواز به اسپانیا

خطوط هوایی پرواز به اسپانیا

هواپیمایی ماهان، لوفت هانزا، اتریشی، قطر وهواپیمایی امارات و ترکیش، از جمله ایرلاین‌هایی می باشند که تهران را به مقصد اسپانیا ترک می کنند. هر کدام از این ایرلاین ها را که بخواهید باید ابتدا یک توقف در شهر مبدا پرواز داشته باشند و سپس به سمت مسیر خود در شهر مقصد اسپانیا بروند.

نکاتی درباره سفر به کشور اسپانیا

نکاتی درباره ی سفر به کشور اسپانیا

 • کشور اسپانیا نیز از کشورهایی می باشد که برای سفر به آن، به ویزای شینگن نیاز دارید. برای اینکه بتوانید چنین ویزایی بگیرید، باید حداقل از ۳ ماه قبل برای آن درخواست داده باشید. برای گرفتن ویزا، باید پرواز و هتل خود را قبل از آن انتخاب کنید.
 • اگر مدت زمان پرواز تهران اسپانیا برایتان اولویت دارد، بهتر است پروازی را انتخاب نمایید که بدون توقف است.
 • برای اینکه در هزینه تور اسپانیا صرفه جویی کنید، می توانید پروازهای با یک توقف در مسیر را انتخاب کنید. و همچنین بهتر است قیمت تمام ایرلاین ها را از سایت های مختلف پیدا کرده و باهم مقایسه کنید.
 • بهتر است پروازی را انتخاب کنید که شما را در هنگام صبح به فرودگاه های مقصد و شهرهای اسپانیا برساند. زیرا اگر به هنگام شب به شهرهای مادرید، بارسلونا و دیگر شهرهای اسپانیا برسید،به دلیل نا آگاهی از مسیرها ممکن است دچار سردرگمی شوید.
 • اگرچه دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی در شهرهای اسپانیا کار دشواری نیست، اما بهتر است این نکته را بدانید که بایدهتل هایی را جستجو کنید که نزدیک مراکز فرهنگی و مرکز شهر قرار داشته باشند. با این تدبیرعلاوه بر کاهش در هزینه های رفت و آمد، امکان گم شدن نیز کم می شود.
 • واحد پول کشور اسپانیا، یورو می باشد و یورو مناسب ترین ارزی است که می توانید با خود به این کشور ببرید.
 • برای کم شدن هزینه های سفرتان و پرداخت مبلغ کمتری برای بلیط هواپیما، بهتر است بلیط های لحظه آخری و چارتری را انتخاب کنید.