Aysham

تور ترکیبی مالزی

تور ترکیبی مالزی

اگر افراد داخل ایران بخواهند لیستی برای سفرهای خارج از کشور خود بنویسند، مالزی قطعا می تواند یکی از آن ها باشد. این کشور با دارا بودن آب و هوا و مقاصد گردشگری فوق العاده، هر ساله پذیرای مهمانان ایرانی است. نظرات پیرامون سفر به مالزی از سوی ایرانیان نیز همیشه خوب بوده و آن ها این سفر را به دیگران هم توصیه می کنند.

گاهی اوقات مسافران تور ترکیبی را برای مالزی در نظر می گیرند؛ یعنی در کنار سفر به مالزی، رفتن به یک یا دو کشور دیگر را در آن تور طلب می کنند. چنین تورهایی هم برای رفاه و تفریح بیشتر مردم ترتیب داده شده است؛ بنابراین اگر به دنبال تهیه بلیط تور مالزی هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سفر با تورهای ترکیبی مالزی چگونه است؟

در وهله اول بهتر است اطلاعاتی در مورد کشور مالزی داشته باشید تا به مدیریت هر چه بهتر سفرتان بپردازید. این کشور که پایتخت آن کوالالامپور است را می‌ توان در جنوب شرقی آسیا یافت. حدود 32 میلیون نفر جمعیت در این کشور زندگی می کنند و اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، به راحتی قادر به برقراری مکالمه با مردم آن جا خواهید بود؛ زیرا اکثر آن ها با انگلیسی آشنا هستند. چندین فرهنگ، نژاد و دین در این کشور دیده می‌ شود، اما اسلام به عنوان دین اصلی در نظر گرفته شده است.

انواع تورهای ترکیبی مالزی

در بالا اشاره شد تور ترکیبی مالزی به چند دسته تقسیم می شود و به کشور ثانویه بستگی دارد. برای نمونه این تور به همراه کشور سنگاپور به این خاطر که طرفداران زیادی در ایران دارد، توسط آژانس های مسافربری ارائه می شود. سنگاپور از جمله زیباترین کشورهای آسیا است که مسافرت به آن خالی از لطف نخواهد بود.

همچنین تور ترکیبی مالزی می تواند به صورت درون کشوری باشد؛ یعنی دو شهر را برای یک تور انتخاب کنید. احتمالا کوالالامپور را به عنوان پای ثابت این تورها بیابید و رفتن به دیگر شهرها مانند پنانگ و لنکاوی که از مهم ترین جاذبه های گردشگری مالزی هستند نیز میسر می شود.

لازم به ذکر است این تورها هم با پرواز خارجی و هم داخلی انجام می شود و این موضوع به آژانس هواپیمایی بستگی دارد. پروازهای خارجی خدمات خوب و با کیفیتی ارائه می دهند، اما تعرفه بالاتری برای تورهای خود دارند و همچنین پروازشان به صورت مستقیم نیست.

بهترین زمان سفر با تور ترکیبی مالزی

برای این که تور ترکیبی مالزی برایتان به یاد ماندنی تر باشد، در درجه اول باید ببینید آب و هوای این کشور در زمان سفرتان چگونه است. مالزی کشوری با آب و هوای استوایی است و رطوبت نسبتا زیادی در برخی فصل ها حس می شود. دمای هوا در طی روز ممکن است به 30 درجه برسد و و در شب نهایتا 20 درجه سانتی گراد باشد. البته به صورت کلی آب و هوای این کشور مطلوب است و مانند بسیاری از کشورها، چنین نگرانی هایی آن قدر مطرح نیست.

بهترین جاذبه های گردشگری برای تور ترکیبی مالزی

شناخت جاذبه های گردشگری جذاب در مالزی و شهرهایی مانند کوالالامپور که تعدادشان کم هم نیست، باعث برنامه ریزی بهتر برای سفر خواهد شد. خیابان پتالینگ، پارک ماجراجویی ای تی وی، مرکز تفریحی بریک اوت، برج منارا، غار باتو، پارک پرندگان و پروانه های کوالالامپور و مرکز خرید استار هیل گالری تنها بخشی از مراکزی هستند که روزانه توسط عده زیادی از سر تا سر جهان بازدید می شوند.

سخن پایانی

به منظور تهیه بلیط تور ترکیبی مالزی که این روزها عده زیادی برای آن اقدام می‌ کنند، کافی است نگاهی به انواع آن در سایتمان داشته باشید. این تنوع به لحاظ کشور ثانویه، مدت زمان سفر، نوع آژانس مسافربری و خدمات ارائه شده است و بسته به نیازتان باید یکی از آن ها را برگزینید. اگر سوالی در این باره داشتید، تماس با شماره تلفن هایت درج شده در سایت را پیشنهاد می کنیم.