Aysham

تور ماه عسل مالدیو

تور ماه عسل مالدیو

مالدیو یکی از زیباترین سرزمین‌هایی متشکل از چند جزیره متعدد است. اخیراً تور ماه عسل مالدیو مورد توجه بسیاری از زوج‌های جوان قرار گرفته و هر ساله تعداد زیادی زوج عاشق برای گذراندن ماه عسل خود به این سرزمین رویایی سفر می‌کنند. اگر شما هم به دنبال تجربه‌ای متفاوت در اولین روزهای زندگی مشترک خود هستید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.

تجربه‌ای متفاوت در مالدیو

کشور مالدیو از لحاظ جغرافیایی در جنوب غربی کشور هندوستان قرار گرفته و دارای مناظر طبیعی بکر و بی نهایت زیبا است. سراسر این کشور را درختان گرمسیری و آبی بکر احاطه کرده و این جزیره کوچک ترین و کم جمعیت‌ترین کشور جهان محسوب می شود که اکثر افراد در آن مسلمان هستند. گذراندن ماه عسل در تور مالدیو تجربه رویایی بوده که تا آخر عمر آن را فراموش نخواهید کرد. اگر به دنبال مقصدی برای گذراندن ماه عسل خود هستید به شما این تور را پیشنهاد می‌کنیم. سفری زیبا، با  همسفر زندگی خود  در زیباترین کشور دنیا تجربه‌ای است که تنها برخی از زوج‌های خوشبخت و عاشق می‌توانند آن را بچشند. در ادامه مطلب ما را همراهی کنید تا با هم سیری در این جزیره رویایی داشته باشیم.

حتما مشاهده کنید: تور مالدیو نوروز

بهترین زمان سفر به مالدیو

باید گفت که ماه عسل در مالدیو از جمله سفرهایی است که به‌تازگی در بین زوج‌های جوان بسیار ترند شده و در زمان‌های گوناگونی از سال شاهد آن هستیم. سفر به مالدیو به دلیل آب‌وهوای مطبوع و موقعیت جغرافیایی آن در هر زمانی امکان‌پذیر است و به‌طورکلی می‌توان گفت بهترین زمان ممکن برای سفر به مالدیو سلیقه‌ای بوده و این به نظر شما و همسفر زندگی شما باز می‌گردد. در این سرزمین سبز و رویایی شما می‌توانید به موج‌سواری و شنا و گذراندن وقت خود در ساحل زیبا و نیلگون مالدیو بپردازید و وقتی را برای رفتن به بازارها و خرید خود اختصاص دهید. ماه عسل خود را در مالدیو سپری کرده تا شروع یک زندگی زیبای مشترک را با یک سفر رویایی تجربه کنید.

حتما مشاهده کنید: تور مالدیو تابستان

قیمت تور ماه عسل مالدیو

باتوجه به این که بسیاری از زوج‌های جوان به دنبال تور ماه عسل هستند و هر روز شاهد افزایش نرخ دلار هستیم ایرلاین‌ها و هتل‌ها قیمت‌های خود را افزایش داده‌اند؛ اما نکته‌ای که می‌تواند در کاهش قیمت سفر شما تأثیر چشمگیری داشته باشد انتخاب یک دفتر مسافرتی معتبر است. این دفاتر با انتخاب هتل و پروازهای مناسب قیمت سفر ماه عسل شما را کاهش می‌دهند. آنچه مسلم بوده انتخاب هتل‌های بسیار لوکس و پروازهای مستقیم قطعاً به میزان بسیار زیادی هزینه شما را افزایش می‌دهند. اگر قصد گذراندن ماه عسل خود در جزیره زیبای مالدیو را دارید به شما توصیه می‌کنیم به‌موقع اقدام به رزرو تور نمایید تا بتوانید از قیمت‌های مناسب‌تری بهره ببرید. در کل باید گفت قیمت تور ماه عسل مالدیو تقریباً ۵۷۵ دلار بوده و به عوامل مختلفی نظیر موقعیت مکانی هتل، امکانات آن، نوع پرواز، زمان رزرو و دفتر مسافرتی بستگی دارد.

حتما مشاهده کنید: مجری مستقیم تور مالدیو

کلام پایانی

تور ماه عسل مالدیو از جمله تورهایی است که به‌تازگی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شما هم اگر به دنبال آن هستید که یک شروع رویایی برای زندگی مشترک خود داشته باشید توصیه می‌کنیم حتماً ماه عسل خود را در مالدیو سپری کرده و در سواحل زیبا و جنگل‌های بکر و بازارهای متعدد آن یک سفر رویایی را تجربه کنید. مؤسسه مسافرتی آیشم به دنبال آن است که زوج‌های جوان با صرف کم‌ترین هزینه بتوانند طعم دلنشین ماه عسل خود را در مالدیو تجربه کنند. برای استفاده از تور ماه عسل با قیمت مناسب همین حالا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.