Aysham

مجری مستقیم تور تایلند

مجری مستقیم تور تایلند

تایلند به عنوان یکی از مقاصد گردشگری جذاب نزد بسیاری از مردم جهان از جمله ایرانی ها شناخته می شود. به همین خاطر، تعداد مسافران هر ساله به این کشور و شهرهای مهم آن زیاد است. برای رفاه مسافران، آژانس های مسافرتی به عنوان کارگزار تور تایلند عمل کرده و مسافران را به این کشور می برند. آیشم به عنوان مجری مستقیم تور تایلند، همیشه راهنما و یاری رسان نیازهای مسافران خود است.

بهترین شهرهای تایلند برای سفر

با وجود این که تقریبا تمام شهرهای تایلند برای سفر مناسب هستند، اما برخی از آن ها محبوبیت بیشتری دارند. تایلند بخش وسیعی از آسیا را شامل شده و جذابیت های توریستی در آن پراکنده هستند. چند تا از برجسته ترین شهرهای تایلند را در ادامه به صورت لیست شاهد هستید. این شهرها معمولا توسط آژانس های هوایی هم بیشتر انتخاب می شوند.

  • پوکت
  • کرابی
  • چیانگ رای
  • چیانگمای
  • بانکوک
  • پاتایا

حتما مشاهده کنید: قیمت تور تایلند

آب و هوای تایلند چگونه است؟

آب و هوا برای ایرانی ها زمانی که بخواهند به کشورهای آسیای شرقی سفر کنند، اهمیت بیشتری دارد. با توجه به نزدیک بودن این کشور به خط استوا، می توان از آن انتظار گرم بودن در بیشتر سال را داشت. تایلند معمولا گرمسیری و شرجی است. البته شهرهایی مانند پاتایا به خاطر ساحلی بودن، خنک تر است و به همین خاطر بیشتر توسط گردشگران انتخاب می شوند.

پاتایا دارای دو فصل خشک و بارانی است که زمستان ها می توان انتظار مورد اول را داشتو معمولا آب و هوا در این فصل در بهترین شرایط خود قرار دارد، اما هوای آن از ماه اردیبهشت گرم تر می شود. از این ماه به بعد، مردم به روزهای بارانی سلام می کنند و خود تایلندی ها علاقه فراوانی به چنین شرایطی دارند. ریزش حداکثری باران در ماه های شهریور و مهر دیده می شود واین چرخه بعد از آن ادامه پیدا می کند.

حتما مشاهده کنید: تور ارزان تایلند لحظه اخری

خدمات آیشم برای تور تایلند

آیشم، مجری مستقیم تور تایلند، بهترین امکانات را برای این سفرها در اختیار مردم قرار می دهد که عبارتند از:

  • راهنماها و متخصصان این حوزه از همان ابتدا تا انتهای مسیر که راه برگشت باشد، همراه مسافران است تا در صورت لزوم به کمک آن ها بیایند. برای ارتباط با خارجی ها و یا هر گونه مورد دیگری می توان روی این افراد در تور حساب باز کرد.
  • همچنین با رزرو تور تایلند دیگر نیازی به تهیه بلیط هواپیما ندارید. خود آژانس هواپیمایی موظف به گرفتن بلیط های رفت و برگشت با برجسته ترین خدمات پرواز است. شاید در جریان دشواری تهیه بلیط ها باشید و این که چنین باری از روی دوشتان برداشته می شود، یک مزیت بزرگ خواهد بود.
  • جاذبه های گردشگری بسیاری توسط اعضای تور برای مسافران در نظر گرفته شده است. این جاذبه ها مربوط به اماکن تفریحی، تاریخی و مذهبی هستند تا تمام سلیقه ها را شامل شوند.
  • هتل های لوکس با خدمات گوناگون، بخش دیگری از این مزایا توسط مجری تور تایلند است.

حتما مشاهده کنید: خرید تور پوکت

رزرو تور تایلند

همان طور که مطالعه کردید، تورهای تایلند بسیار گسترده هستند و از زمان حرکت گرفته تا خدمات تور، امکانات هتل مقصد، بازدید از جاذبه ها و شهرها و نیز ساده یا ترکیبی بودنشان در دسته های جداگانه ای قرار می گیرند. پس دست کاربران برای انتخاب کاملا باز خواهد بود. کافی است نگاهی به انواع تورهای تایلند آیشم داشته باشید تا به این موضوع پی ببرید.

این تورها در تمام ماه های سال برگزار می شوند و در ماه های سرد و غیر تعطیل با تخفیف ها و خدمات این چنینی همراه هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های آیشم، مجری مستقیم تور تایلند در تماس باشید تا همکاران به صورت تمام وقت به سوالاتتان پاسخ دهند.