Aysham

تور ویتنام نوروز

تور ویتنام نوروز 

تور ویتنام نوروز به دلیل جاذبه‌های متنوع طبیعی‌ای که این کشور در خود دارد، با استقبال بسیاری از جانب مسافران ایرانی مواجه می‌شود. در این کشور می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری متنوعی بازدید کنید که هر کدام بخشی از زیبایی‌های سفر شما را می‌سازند. ویتنام نه تنها به سبب تاریخ و گذشته‌ای که داشته، بلکه به واسطه طبیعت و فرهنگ خاصی که دارد هم مورد معرفی قرار می‌گیرد. از این رو یکی از بهترین مقاصدی که می‌توان برای مسافرت نوروزی در نظر گرفت، مربوط به ویتنام و شهرهای پرطرفدار آن است. به همین دلیل در ادامه این محتوا قصد داریم با ارائه توضیحات بیشتر نسبت به شرایط مختلف آب‌وهوایی و جاذبه‌های دیدنی این کشور، شما را با تور نوروز ویتنام آشنا کنیم.


شهرهای مورد بازدید در تور ویتنام

در کشور ویتنام شهرهای مختلفی با جاذبه‌های گردشگری متنوع وجود دارند که شهرهایی چون هوشی مین و هانوی بیشتر از دیگر موارد توجه افراد را به خود جلب می‌کنند و می‌توانند بهترین شرایط را برای شما به همراه آورند. شهر هوشی مین به عنوان یکی از شهرهای تور ویتنام نوروز، در قالب شهری مدرن شناخته می‌شود که همچنان بناهای تاریخی آن توانسته‌اند به جلوه سنتی شهر دوام ببخشند. هانوی از جمله شهرهای در حال توسعه است که از طبیعت فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده که جاذبه‌های متنوعی را برای ارائه در خود دارد. در صورتی که به جاذبه‌های تاریخی و طبیعی علاقه دارید، باید بدانید که شهر هانوی می‌تواند جاذبه‌های متنوعی را برای بازدید داشته باشد. همچنین ناگفته نماند که هانوی در قالب شهر گردشگری ویتنام مورد معرفی قرار می‌گیرد. 

 جاذبه‌های دیدنی ویتنام 

در کشور ویتنام و شهرهای هانوی و هوشی مین، جاذبه‌های گردشگری و توریستی متنوعی در انواع طبیعی و تاریخی وجود دارد که بازدید از آن‌های می‌تواند به تجربه یک سفر عالی کمک کند. همانطور که گفته شد، کشور ویتنام از تاریخ و فرهنگ پرفراز و نشیبی برخوردار بوده که همین موضوع سبب شده تا جاذبه‌های بسیاری در انواع بنای تاریخی در خود داشته باشد. از جمله گزینه‌های توریستی که می‌توان در طول سفر به ویتنام مورد بازدید قرار داد، شامل مواردی است که در ادامه مطرح شده‌اند: •پارک ملی کت با •موزه انسان شناسی ویتنام •موزه هو شی مین •موزه تاریخ نظامی ویتنام •ترن کواک پاگود •خلیج هالونگ •مقبره هو شی مین •دریاچه هوان کیم •دریاچه وست بازدید از هر یک از این موارد، می‌تواند بخش مهمی از سفر شما را تشکیل دهد و به تجربه بهتر و کامل‌تر شما کمک کند. به همین دلیل امروزه افراد بسیاری شهرهای هانوی و هوشی مین را به عنوان مقصد مسافرتی خود انتخاب کرده‌اند. 

 بهترین هتل‌های ویتنام 

 با توجه به اینکه سالانه تعداد تقاضا برای سفر به ویتنام افزایش پیدا می‌کند و افراد بسیاری این کشور و شهرهای مطرح شده را به عنوان مقصد مسافرتی خود انتخاب می‌کنند، طبیعتا توجه نسبت به اقامتگاه می‌تواند در اولویت افراد قرار بگیرد. از این رو در ویتنام هتل‌های لوکس متعددی با خدمات و امکانات متفاوت وجود دارند که می‌توانند بهترین شرایط رفاهی را در طول سفر برای افراد به همراه آورند. هتل‌هایی چون هتل Melia، هتل Indochine Lan Ha Bay و نیز هتل Equatorial، از جمله مواردی هستند که به عنوان بهترین هتل‌های پنج ستاره در ویتنام مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند. از طرفی هتل‌های چهار ستاره‌ای چون هتل Hanoi Tokyo، هتل La Casta Cruise و هتل Paragon هم در تور ویتنام نوروز مطرح می‌شوند که می‌توانند امکانات رفاهی ایده‌آلی را در اختیار شما قرار دهند. با توجه به همین مسئله می‌توان دریافت که در تور نوروز ویتنام شرایط مناسبی برای مسافران لحاظ شده. به همین دلیل سفر به این کشور با تور می‌تواند به راحتی مشکلات مربوط به رزرو هتل، خرید بلیط و فاکتورهایی از این دست را برطرف کند. 

 مزایای سفر نوروزی به ویتنام با تور 

تور به عنوان یکی از شیوه‌های مسافرتی، در حال حاضر تقاضای بالایی از جانب مسافران ایرانی پیدا کرده است. به همین دلیل برای سفر به ویتنام هم انتخاب تور می‌تواند با کاهش بار مسئولیت‌ها و تعریف سهولت بیشتر‌، سفر فوق‌العاده‌ای را برای شما به همراه آورد. از جمله مزایای قابل توجه سفر با تور ویتنام نوروز، می‌توان به مواردی که در ادانه مطرح شده اشاره کرد: -سفر با تور از برنامه‌ریزی دقیقی برخوردار است که برای شما فرصت کافی جهت بازدید از جاذبه‌های مختلف را فراهم می‌کند. -در حین سفر با تور خبری از مسئولیت‌های سخت مربوط به رزرو هتل و بلیط هواپیما نخواهد بود. به همین دلیل سفر با تور به عنوان یک گزینه ساده‌تر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. -تور نوروز ویتنام می‌تواند مشکلات مسیریابی را برطرف کرده و به واسطه یک راهنما شرایط بهتری را برای شما فراهم آورد. به طوری که در تور نیازی به نگرانی از بابت مسیریابی نخواهد بود. -ارائه خدمات و امکانات مختلف، از دیگر مزایایی است که به تور مسافرتی نسبت داده می‌شود. -تور به نسبت مسافرت شخصی عموما از هزینه کمتری برخوردار است و می‌توان از آن به عنوان یک شیوه مقرون‌به‌صرفه‌ یاد کرد. جدا از مواردی که گفته شد، مزایای مختلف دیگری هم برای سفر با تور مطرح می‌شود که هر کدام به نحوی می‌توانند به سهولت هر چه بیشتر سفر شما کمک کنند. 

 قیمت تور ویتنام نوروز 

 قیمت تور همواره یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که افراد مختلف را درگیر خود می‌کند! در رابطه با این موضوع باید گفت که پارامترهای مختلفی می‌توانند روی قیمت تور تاثیر بگذارند که شامل نوع و درجه هتل و نیز نوع پرواز می‌شوند. با توجه به اینکه بازه زمانی سفر مشخصا نوروز است، باید در نظر داشته باشید که این مورد خود می‌تواند در تعریف قیمت موثر واقع شود. از این رو به منظور اطلاع از قیمت تور ویتنام نوروز، باید پارامترهای مطرح شده را به طور کلی لحاظ کنید. به طور کلی با توجه به آنچه که تا کنون گفته شد، در صورتی که شما هم به سفر به ویتنام علاقه دارید، می‌توانید با تور نوروز به این کشور زیبا سفر کنید.


تور ویتنام