Aysham
  • هتل ها
  • جزئیات تور
  • مرتبط ها
  • نظرات
اطلاعات هتل
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته هر نفر در اتاق سه تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بی تخت موقعیت توضیحات
1390 دلار
75000000 تومان
1790 دلار
75000000 تومان
1390 دلار
75000000 تومان
1190 دلار
56000000 تومان
990 دلار
56000000 تومان
1650 دلار
75000000 تومان
2190 دلار
75000000 تومان
1650 دلار
75000000 تومان
1390 دلار
56000000 تومان
1090 دلار
56000000 تومان
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
نرخ اتاق دو تخته

1390 دلار

75000000 تومان

نرخ اتاق یک تخته

1790 دلار

75000000 تومان

نرخ اتاق سه تخته

1390 دلار

75000000 تومان

نرخ کودک 6 تا 12 سال

1190 دلار

56000000 تومان

نرخ کودک 2 تا 6 سال

990 دلار

56000000 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
نرخ اتاق دو تخته

1650 دلار

75000000 تومان

نرخ اتاق یک تخته

2190 دلار

75000000 تومان

نرخ اتاق سه تخته

1650 دلار

75000000 تومان

نرخ کودک 6 تا 12 سال

1390 دلار

56000000 تومان

نرخ کودک 2 تا 6 سال

1090 دلار

56000000 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات

برنامه سفر

روز دوم تور گروهی ویتنام نوروز 1403

گشت هانوی

هانوی، پایتخت ویتنام، ترکیبی عالی از قدیم و جدید، آسیایی و اروپایی است. با وجود توسعه سریع اخیر، این شهر بسیاری از هویت سنتی خود را حفظ کرده است.

از مجموعه اختصاص داده شده به هوشی مین، بنیانگذار کشور و ویتنامی‌ها با عاطفه به عنوان "عمو هو" اختصاص داده شده است. اولین توقف را در مقبره تاریخی هوشی مین انجام دهید، بنای تاریخی باشکوهی که برای خدمت به عنوان آخرین محل استراحت عمو هو ساخته شده است. به قدم زدن در باغ گیاه شناسی زیبای کاخ ریاست جمهوری ادامه دهید تا از خانه محقر عمو هو دیدن کنید، که بر اساس یک خانه روستایی ویتنامی با طراحی ساده در محیطی آرام ساخته شده است که نشان دهنده سبک زندگی ساده، خالص و اصیل اوست. گشت در بتکده تک ستونی که در سال 1049 از چوب بر روی یک ستون سنگی ساخته شده است و شبیه به شکوفه نیلوفر آبی است که نمادی از خلوص است. به بتکده TRAN QUOC قدیمی‌ترین بتکده هانوی، که در جزیره کوچکی از دریاچه غربی واقع شده است، ادامه دهید.

بعدازظهر از معبد ادبیات، اولین دانشگاه ویتنام دیدن کنید. این معبد خیره‌کننده که در قرن یازدهم ساخته شده است، نمونه‌ای نادر از معماری سنتی ویتنامی است که به خوبی حفظ شده است و در پشت اسکناس 100000 دونگ ویتنامی نشان داده شده است.

دوچرخه سواری (ریکشا) راهی عالی برای تجربه هانوی از نزدیک است زیرا جو پر جنب و جوش، پر هیجان و اجتماعی است. راننده محلی‌تان شما را پشت سر راهنما به خیابان‌های باریک محله اولد که به خاطر (36 خیابان 36 اجناس) معروف است، می‌فرستد. در داخل محله قدیمی، مانند آن‌ها از قرن پانزدهم، 36 خیابان باریک محله قدیمی نام‌هایی دارند که بازتاب کسب و کارهایی است که زمانی در آنجا انجام میشد. خیابان ابریشم، خیابان برنج، خیابان کاغذ، خیابان لاک فروشی و خیابان جواهرات. پیچ و خم‌های جذاب خیابان‌های پشتی را کاوش کنید، قدرت چانه‌زنی خود را کشف کنید و با اقلام غیرعادی همراه شوید که همیشه شما را به یاد این بعدازظهر به یاد ماندنی می‌اندازد. سفر خود را با پرسه زدن در اطراف دریاچه خوش منظره HOAN KIEM "دریاچه شمشیر برگشته" که نام آن برگرفته از یک شمشیر جادویی است که زمانی مورد احترام‌ترین قهرمانان برای شکست سلسله مینگ چینی مورد استفاده قرار گرفته. شب در هانوی هستیم.

روز سوم تور گروهی ویتنام نوروز 1403

هانوی- به هالونگ

(ترانسفر رفت و برگشت کروز اتوبوس گروهی خود کشتی می‌باشد.)

بعد از اینکه صبحانه را میل کردید، با اتوبوس به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است، حرکت می‌کنیم (3ساعت و نیم). هر کسی که به ویتنام سفر می‌کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ، آمیزه‌ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد.

خلیج کوچک هالونگ در خلیج (Tonkin) Bac Bo قرار دارد و با 3000 جزیره‌ی سبز که مانند جواهر به نظر می‌رسند، منطقه‌ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در برمی‌گیرد.

به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می‌شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی، لذت می‌بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می‌دهد.

از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن فرمایید و شام را روی کشتی میل می‌فرمایید. انعکاس تکه‌های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده‌اند، صحنه‌ی قایق‌های ماهیگیری که در دل تاریکی نور افشانی می‌کنند. از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج‌ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری می‌کنید.

صبحانه را در کشتی میل می‌کنید. بعد از لذت بردن از زیبایی‌های این خلیج به هانوی برمی‌گیردیم. بقیه روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید .

Remark

Cruise itinerary is subject to change depends on the weather condition

No tour guide escort on bus use English speaking staff on bus

Private transfer is applied form 5 pax up

روز چهارم تور گروهی ویتنام نوروز 1403

برگشت از هالونگ به هانوی

صبحانه را در کشتی میل می‌کنید. بعد از لذت بردن از زیبایی‌های این خلیج به هانوی برمی‌گردیم، بقیه روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید .

روز پنجم تور گروهی ویتنام نوروز 1403

هانوی – حرکت به سمت هوشی مین (سایگون)

بعد از صبحانه در هتل و جهت عزیمت به هوشی مین به فرودگاه منتقل می‌شوید. شب را در هتل هوشی مین سپری می‌کنید.

روز ششم تور گروهی ویتنام نوروز 1403

تور گشت شهر هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می‌فرمایید . سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می‌برید. سپس از Notre Dame Cathedral و CU CHI TUNNELS و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده دیدن می‌فرمایید. پس از آن از موزه‌ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش‌هایی از توپخانه، بمب‌ها و اسلحه‌های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده‌اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله چینی نشین Chohon می‌رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می‌کنیم . تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخنه شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر سایگون در اختیار خواهید داشت .

روز هفتم تور گروهی ویتنام نوروز 1403

در هوشی مین (B+L)

صبحانه را در هتل میل می کنید و طی 2 ساعت به سمت استان بن تره در دلتای مکونگ، که به خاطر باغ‌های میوه‌های گرمسیری، باغ‌های نارگیل، محصولات سنتی ساخته شده از نارگیل مشهور است می‌رویم پس از ورود، سوار قایق چوبی محلی می‌شوید تا از مناظر حومه شهر و زندگی رودخانه لذت ببرید و میوه تازه چیده شده و شیر نارگیل را امتحان کنید. قبل از بازگشت به سایگون، ناهار محلی از غذاهای محلی در یک رستوران محلی سرو می‌شود.

روز هشتم تور گروهی ویتنام نوروز 1403

هوشی مین – بازگشت

پس از صرف صبحانه تا از زمان رفت به فرودگاه بین‌المللی، وقت آزاد در اختیار دارید. سپس برای عزیمت به ایران به فرودگاه منتقل می‌شوید.

روز اول تور گروهی ویتنام نوروز 1403

رسیدن به شهر هانوی

به فرودگاه بین‌المللی شهر هانوی می‌رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می‌آیند و به هتل در شهر زیبای هانوی منتقل می‌شوید. شب را در هتل سپری می‌کنید.

عنوان

تور گروهی ویتنام نوروز (هانوی،کشتی کروز،هوشی مین)

نوع

ورزش های آبی

ماجراجویی(تور)

نقاط ناشناخته

ساحل

هنر و فرهنگ

شهر و خرید

مسافرت با کشتی

تعطیلات جامع

طبیعت گردی

روزهای رفت

دوشنبه

روزهای برگشت

سه شنبه

مدت اقامت

3 شب هانوی، 1 شب کشتی کروز (هالونگ بی) ،3 شب هوشی مین

تاریخ اعتبار

28 اسفند

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان

زوج ها

سالخوردگان

معلولین

افراد مجرد

جوانان(جامعه هدف)

متخصصان

هزینه

اقتصادی

خدمات

صبحانه

بیمه مسافری

سه وعده غذایی و خدمات

گشت شهری

ترانسفر فرودگاهی

پرواز/بلیط داخلی

راهنما تور

ویزا توریستی

سطح سختی

متوسط(میانگین)

محل اقامت

هتل

حمل و نقل

هواپیما

کشتی تفریحی

نوع پرواز

برنامه ریزی شده

کلاس پرواز

کلاس اقتصادی

نوع بلیط

بلیط رفت و برگشت

توضیحات

تاریخ حرکت : 28 اسفند

تاریخ برگشت : 7 فروردین

خدمات:

7 شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه

پروازهای داخلی

ترانسفرهای فرودگاهی

بیمه مسافرتی

راهنمای فارسی زبان

یک روز گشت شهری در هانوی

یک روز گشت کشتی کروز +صبحانه-ناهار-شام

یک روز گشت شهری در هوشی مین

شروع قیمت ها از

1390 دلار + 75.000.000 تومان

کشور

ویتنام

شهر

هانوی

هالونگ

هوشی‌مین

شرکت های هواپیمایی

Qatar Airways

مقالات مرتبط

جاذبه های گردشگری هوشی مین ویتنام

جاذبه های گردشگری هوشی مین ویتنام

هوشی مین سیتی (سایگون) مرکز تجاری و مالی ویتنام است، با یک تاریخ برجسته چندین صد ساله که معماری های ظریف به جا مانده از تاریخ به خوبی پیشینه هوشی مین را نشان میدهد. این شهر زیبا پس از گذشت سالها بسیار بهبود یافته است و جمعیت فعلی آن بیش از 7 میلیون نفر است. پس از پیروزی رهبر کمونیسم ویتنام، سایگون به شهر هوشی مین تغییر نام داد، اما مرکز شهر هنوز سایگون نامیده می شود. امروزه، شهر هوشی مین به دلیل فرهنگ جذاب، معماری کلاسیک فرانسوی و آسمان خراش های براق و همچنین معابد زیبا، یک مقصد گردشگری محبوب است. این شهر همچنین با کافه های روباز، رستوران های فوق العاده ترکیبی از منوهای فرانسوی، چینی و البته غذاهای محلی ویتنامی دل مسافرین تور ویتنام را می رباید. بسیاری از بهترین جاذبه های هوشی مین (سایگون) در اطراف حوادث جنگ و پیروزی قرن بیست و یکم قرار دارند. برخی از فعالیت های واقعا جذاب تاریخی که برای همه سنین مناسب است در این شهر وجود دارد که برای مسافرین تور ویتنام نیز بسیار جذاب است. از معماری کلاسیک فرانسوی تا هواپیماهای جنگی آمریکا یی کاملا پشتیبانی می شود، قدم زدن در اطراف هوشی مین مانند دیدن گذشته است که با بسیاری از مکان های معروف پراکنده در سراسر شهر زندگی می کند. البته، به عنوان بزرگترین شهر و سرمایه تجاری در ویتنام، با گذشت زمان تغییر می کند و آسمان خراش های مدرن ترکیبی قدیمی و جدید را در یک ویتنام منحصر به فرد به وجود می آورد. در ادامه این مقاله به معرفی مکانهای دیدنی هوشی مین میپردازیم.

برخی از اماکن جالب در شهر هوشی مین

برخی از اماکن جالب در شهر هوشی مین

احتمالا شما تمام نقاط فوق العاده و جاذبه های معروف در شهر هوشی مین را دیده اید، اما در مورد جواهرهای پنهان آن چیزی میدانید؟ ما ده مکان شگفت انگیزی را که شما در سایگون خواهید دید با شما به اشتراک می گذاریم. در [(link)|تور ویتنام|https://www.aysham.com/تور-ویتنام] و بازدید از شهر هوشی مین قطعا با دیدن این موارد حیرت زده خواهید شد. روستای گردشگری Bình Quới با وجود داشتن نام «دهکده توریستی» در عنوان آن، این مکان توسط تعداد کمی از گردشگران غربی بازدید شده است. در واقع، آن بیشتر با مردم محلی ویتنامی محبوب است که علاقمندند به نگاه کردن به گذشته این دهکده. این شهر در دهه 1970 به عنوان یک پنجره به شیوه زندگی روستاهای سنتی ویتنامی کنار رودخانه تاسیس شد. Banh Quới ممکن است به نظر می رسد که در وسط جنگل است، اما در واقع تنها 30 دقیقه رانندگی از مرکز شهر هوشی مین قرار گرفته است! کلیسای Tân Định ویتنام جایی است که به احتمال زیاد جادو کرده است تصاویری از معابد تا کلیساها را، اما این کشور در واقع جمعیت مسیحی نسبتا زیادی دارد - با توجه به نظرسنجی سال 2014، کمتر از 10 درصد است. معروف ترین کلیساهای شهر احتمالا Saigon Notre-Dame Basilica است، اما تعداد زیادی دیگر از این کلیساهای دیگر ارزش بازدید دارند. Tân Định کمتر شناخته شده است اما چشم نواز است. ساختمان قرن نوزدهم هنگامی ساخته شد که ویتنام بخشی از فرانسوی-هندوچینا بود و دارای یک ظاهر صورتی روشن، یک برج ساعت بزرگ و تعدادی از مجسمه های جالب است. جزیره Phú Quốc اگر چه از لحاظ فنی در شهر هوشی مین نیست، Phú Quốc تنها یک پرواز یک ساعته دور است. این بزرگترین جزیره در ویتنام و برای هر دو مردم محلی و گردشگران به طور یکسان محبوب است. Phú Quốc واقع در خلیج تایلند با دریای فیروزه ای و شن و ماسه سفید تازه احاطه شده است. گرچه گردشگری به سرعت در حال رشد است، اکثر ساکنان آن، کشاورزان و ماهیگیران هستند، که فضایی کاملا متفاوت از زندگی شهر سایگون ارائه می دهند. سایگون کیتچ همانطور که با هر مقصد توریستی بزرگ، به نظر می رسد سوغاتی مشابه در سراسر شهر، و حتی در سراسر کشور ظاهر میشود. شهر هوشی مین نیز هیچ استثنائی ندارد، با کلاه های مخروطی و کاسه نارگیل برای هر بازدیدکننده. سایگون کیتچ دارای هدایای خیره کننده و شیک، از تی شرت های شیک تا کاور برای لوازم الکترونیک شما است. اکثر آیتم ها شامل پوسترهای زمان جنگ و یا سرگرمی های مربوط به ویتنام هستند. خیابان پاستور شب زنده داری شهر هوشی مین که عمدتا برای بارهای قابل توجه پشت بام، کلاب های شبانه و نقاط دوستانه bia hơi شناخته شده است، اما مکان های جایگزین دیگری وجود دارد. خیابان پاستور شناخته شده برای آبجو دست ساز سبک آمریکایی است که از مواد محلی ویتنامی ساخته شده است. منوی منحصر به فرد شامل آبجو گندم، آبجو نارگیل و شکلات مجلل - مناسب برای زمانی که یک bia hơi فقط آن را قطع نمیکند! پیتزا 4P این رستوران نه سنتی است و نه ویتنامی، اما هنوز هم به خوبی ارزش بازدید را دارد. اگرچه هیچ چیز بهتر از خوردن غذای محلی نیست، تلاش برای یافتن رستوران های محبوب جدید در شهر، نزدیک به یک ثانیه است! این پیتزافروشی ژاپنی، برخی از پیتزا های غیر معمول و خوشمزه ای در شهر را ارائه می دهد که شامل انواع سوشی، جلبک دریایی کالاماری و اوکونومیاکی می باشد. با وجود اینکه سه شعبه پیتزا 4P در شهر هوشی مین وجود دارد، شعبه Lê Thánh Tôn با توجه به معماری زیبای آن ارزش بازدید دارد. خیابان Nguyen Hue42 این ساختمان غیر معمول سابقا یک بلوک آپارتمانی بود که خانه کارکنان دولتی و نظامی بود. هرچند که پس از جنگ ویتنام رها شده بود اما تعدادی از افراد خلاق هر اتاق را به خانه کسب و کارهای جدید تبدیل کردند، از جمله فروشگاه بزرگ کتاب، تعدادی از بوتیک های مد و بسیاری از کافه ها. نه تنها نه طبقه کامل برای کشف وجود دارد، بلکه مناطق اطراف آن نیز بسیار جالب هستند. ایستگاه A3 صحنه های هنری ویتنام به سرعت در حال رشد است، با خلاقیت های معماران و طراحان جوان در بسیاری از زمینه های مختلف. ایستگاه A3 همچنین به عنوان منطقه هنری A3 شناخته می شود، یکی از بهترین مکان ها برای دریافت طعم و مزه این صنعت است. این منطقه شامل سه انبار است که در قرن نوزدهم ساخته شده و بعد از اینکه ویتنامی ها از فرانسوی ها استقلال به دست آوردند. انبارها در حال حاضر با نقاشی های دیواری پوشیده در کافه ها، دفاتر، مغازه ها و گالری ها هستند. کافه Trầm این راز نیست که ویتنامی ها قهوه را دوست دارند و هزاران کافه دارند تا این امر را اثبات کنند. اگر بخواهید تنها یک کافه را انتخاب کنید، خوشبختانه ما یکی از موارد مورد علاقه را به اشتراک می گذاریم. کافه Trầm. این یک پناهگاه کوچک استوایی است که پر از سرسبزی، فانوس و حتی جریان کوچکی از آب در وسط آن است که با شنا ماهی کوی زیباتر شده است. Phuoc An Hoi Quan Pagoda این معبد زیبا است بر خلاف بسیاری دیگر از معابد در شهر، با توجه به رنگارنگ بودن، مجسمه های کوچک در اطراف سقف و بسیاری از موارد دیگر. بتکده تائو به وبسایت های کوان کانگ، یک ژنرال ارتشی از دوره سه پادشاهی اختصاص یافته است. ورودی معبد دارای یک مجسمه بزرگ از اسب کوان کانگ است که به زیبایی ساخته شده است.

بهترین مراکز خرید هوشی مین

بهترین مراکز خرید هوشی مین

مراکز خرید هوشی مین بهترین مکان (پس از بازارهای پر جنب و جوش خیابانی) برای تجربه یک خرید رضایت بخش در طول تعطیلات، برای گردشگران [(link)|تور ویتنام|https://www.aysham.com/تور-ویتنام] می باشند. این مراکز خرید به آسانی با پیاده روی یا سه چرخه قابل دسترسی هستند و همچنین در نزدیکی هتل های پنج ستاره و جاذبه های محبوب شهر مانند کلیسای نتردام، بازار بن سه، و اداره پست سایگون قرار دارند. در حالی که لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، لوازم جانبی و لوزم آشپزخانه با قیمت های ثابت فروخته می شود، شما می توانید مجموعه ای از مارک های بین المللی و طرح های مشهور محلی را در این مراکز خرید پیدا کنید. همچنین تعداد زیادی از محل های غذا خوری و مراکز تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت پس از خرید کردن وجود دارد. این که آیا شما به دنبال یک مکان مناسب برای رفع تمام نیازهای خرید خود هستید و یا به دنبال مکانی برای فرار موقت از بعد از ظهر گرم سایگون هستید، در اینجا لیستی از محبوب ترین مراکز خرید سایگون آورده شده است که میتوانند جوابگوی نیازهای شما باشند.

دیدگاه کاربران

اطلاعات مهم

شروع قیمت ها از

1390 دلار + 75.000.000 تومان

تاریخ اعتبار

28 اسفند

کشور

ویتنام

شهر

هانوی

هالونگ

هوشی‌مین

مدت اقامت

3 شب هانوی، 1 شب کشتی کروز (هالونگ بی) ،3 شب هوشی مین