Aysham

اسم مالدیو که میاد همه ایرانی ها ناخدا اگاه یاد بازی عجیب 17-0ایران و مالدیو میفتن.حال ما میخواهیم شما را با مالدیو زیبا بیشتر اشنا کنیم،پس با ما برای آشنایی با مالدیو همراه باشید. آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد. تور مالدیو یکی از بهترین مقاصد برای سفر ماه عسل

مالدیو

برای مشاهده قیمت تور مالدیو و اطلاع از هزینه تور مالدیو و مشاهده تور جزایر مالدیو و تور سفر به مالدیو و دریافت تور ارزان مالدیو و دریافت پکیج های تور مسافرتی مالدیو و اطلاع از هزینه های تور کشور مالدیو و دریافت تور لحظه آخری مالدیو و شرایط تور ماه عسل مالدیو و ارتباط با مجری مستقیم تور مالدیو از تهران جزیره مالدیو قیمت تور و هتل های تور لوکس مالدیو و اطلاع از تور ارزان مالديو وارد سایت آیشم شوید.


درباره مالدیو

@val3 جمهوری مالدیو مجمع الجزایر مستقلی هستند که در اقیانوس هند قرار دارند. قابل ذکر است مالدیو هیچ همتایی در کل جهان ندارد. مالدیو از نظر جغرافیا و توپوگرافی منحصر به فرد است. مالدیو شامل بیشتر از 99٪ از دریا و کمتر از 1٪ از خشکی دارد. مالدیو یک شاهکار در محوطه سازی طبیعی میباشد و جزیره مالدیو 99% آب و کمتر از 1% ار جزایر خاکی ساخته شده است. مالدیو شامل 26 جزایر مرجانی طبیعی متشکل از زنجیره جزیره دوگانه است. در ضمن زبان مالدیو مشتق شده زیبای از زبان انگلیسی است که در زیان انگلیسی به مالدیو(جزیره مرجانی )نیز گفته میشود. کانال هایی با اندازه های مختلف بین جزایر مرجانی مالدیو مورد استفاده برای ناوبری وجود دارد. برای عملکرد اداری کارآمد، 26 جزایر مرجانی طبیعی به 20 تقسیمات دسته بندی کرد. به ویژه مالدیو جزیره ای است در یک منطقه استراتژیک با دسترسی به مسیرهای اصلی دریا بین المللی در اقیانوس هند واقع شده است. مالدیو، واقع در بالای یک کوه زیر آبی به ارتفاع حدود 1190 است. رشته مروارید مانند جزایر مالدیو را پوشش داده است. همه جزایر مالدیو توسط یک تالاب پر برکت با آب شفاف محاصره شده است. مالدیو با یک ساختار صخره ای محافظت می شود.زندگی در مالدیو یکی از جذابترین و منحصر بفردترین تجربه ها زندگی است. زندگی در جزایر مالدیو به طور سنتی جوامع جزایر مالدیو ،نزدیک و گرم باهم در ارتباط هستن . این روابط است که هنوز هم در جوامع ، مردم مالدیو باصلح و ارامش در کنار هم زندگی میکنند. شغل اصلی در جزیره مالدیو به طور عمده شیلات، نجاری و بهره برداری عرق خرما که بااب گرم مخلوط شده می باشد. . زنان مالدیو به طور عمده در وظایف خانگی و خانواده درگیر شدند. آیین ها و مراسم خاص در جزایر در موارد خاص مانند عروسی پیگیری شدند. برخی از این آداب و رسوم هنوز به گرمی در مالدیوی ادامه دارد.. ظهور گردشگری مالدیو در سال 1970 باعث روند نوسازی در کشور مالدیو شد. امروز تعداد فزاینده ای از زنان مالدیو نقش بسیار مهم در بخش های دولتی و خصوصی مالدیو دارند. به عنوان یک نتیجه از رشد اقتصادی مالدیو، میتوانیم تغییر نقش زنان در مالدیو را به وضوح ببینیم. @val3 موسیقی و رقص در مالدیو مالدیو دارای یک فرهنگ غنی از موسیقی و رقص است. برخی از موسیقی ها و رقص ها می تواند ریشه های خود را به قاره های دوردست ارتباط دهند.به دلیل زیاد شدن توریست در مالدیو موسیقی و رقص به طور جدی و زنده در سرتاسر مالدیو برپا میشود. بیشتر این اهنگ ها و رقص ها ریشه در فرهنگ غرب و هندوها هستن که همه به صورت زنده اکثرا در مالدیو اجرا میشوند. صنایع دستی مالدیو تسلط و نوآوری مالدیو را می توان در آثار حصیر بافی، الیاف سخت و زبر طناب ساخت محلی و خوشنویسی دید. لباس های سنتی مالدیو و زیور آلات و اثار هنری حرفه ای و خلاقیت هنری مالدیو از اثار مردم مالدیو است. این آثار استثنایی را می توان به بازدید کنندگان به عنوان سوغات در مالدیو ارائه کرد.سفر به مالدیو نه تنها تضمین بهترین تعطیلات در طول عمر هر توریستی است بلکه سفری است که یک چالش فرهنگی نیز برای شما به ارمغان میاورد. آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد. طبیعت بی نطیر و رویایی مالدیو را با آژانس هواپیمایی آیشم تجربه کنید.

مردم مالدیو

مالدیویها در سراسر جهان با مهمان نوازی و خوش رویی خود را نسبت به مهمان خود معروف میکنند. در حال حاضر جمعیت مالدیو 341256 است. علاوه بر این نزدیک به 60،000 خارجی ثبت شده در کشور مالدیو زندگی می کنند. مالدیوی ها با اشتراک گذاشتن میراث فرهنگی، تاریخ، اصل و نسب، میهن، زبان و مذهب معروف هستن. ، به همین دلیل وحدت و هماهنگی در جزایر مالدیو خیره کننده است . ریشه آبا و اجداد مالدیویها را میتوان به در سینهالی از سریلانکا، در مراتی از هند،عرب، مالزیایی و منش شمال آفریقا پیش بینی کرد.از این رو مالدیو فرهنگ و تاریخ غنی و عجیبی دارد. @val3 آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد. در حال حاضر مالدیویها پیروان اهل سنت اسلام هستند. مالدیوی ها اسلام را در 1153 میلادی در آغوش گرفتند و از آن به بعد اسلام نقش کلیدی را در شکل دادن به جامعه مالدیو ایفا کرده اند. برخی از نشانه های معروف در مالدیو تا حد زیادی معماری اسلامی را تحت تاثیر قرار داده است. قبل از تبدیل دین رسمی به اسلام، مالدیو به تمرین بودیسم و الحاد باستان شناخته شده بود. خرابه های باستانی بودایی مالدیو و آثار باستانی عتیقه بودایی در موزه ملی مالدیو نمایش داده شده است. به طور سنتی هر زمان که مشغول بازدید از جزیره های محلی مالدیو هستید، مالدیویها شما را به یک نوشیدنی نارگیل تازه دعوت خواهند کرد. این سنت تا به امروز ادامه دارد و تعجب نکنید تا به مالدیو رسیدید با اب نارگیل های محلی رو به رو شدید. رفتار اجتماعی مالدیوی ها آداب و رسوم و تا حد زیادی توسط سرخپوستان، سریلانکای ها، اعراب و آفریقای شمالی که به مالدیو سفر کردو از طریق مسیرهای تجارت مرکزی اقیانوس هند را تحت تاثیر قرار داده است. فرهنگ مالدیو به علت تزریق دیگر عناصر مختلف فرهنگی غنی و پر جنب و جوش است. فرهنگ عامه مالدیو سرشار از افسانه باستانی و فرهنگ عامه است که به صورت قصه از طریق نسل به نسل و سینه به سینه بازگو شده است. این اسطوره ها ، داستان های جذاب در جنبه های مختلف زندگی جزیره مالدیو پوشش میدهند.از آنجا که جزایر مالدیو توسط دریا احاطه شده است، بسیاری از افسانه ها در مالدیو از دریا و فضای دریا نقل شده است. آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد. آژانس هواپیمایی آیشم مدعی قدرتمندترین برگزار کننده تور مالدیو می باشد.

آب و هوا مالدیو

مالدیو، آفتابی از زندگی است با صفحه نمایش جادویی و خیره کننده از نور خورشید برای تمامی افتاب دوستان یک بهشت برین است. اب و هوا مالدیو مشابه به کشورهای گرمسیری می باشد باا این تفاوت که که یک نسیم خنک کننده از سمت دریا همیشه در حال وزش است و گه گاهی نیز بارش های متناوب نیز در مالدیو میبارد. به طور متوسط درجه حرارت روزانه مالدیو ممکن است از 31 درجه سانتی گراد در طول روز به 23 درجه سانتی گراد در شب در نوسان باشد. بالاترین درجه حرارت در مالدیو 36.8 درجه سانتی گراد ثبت شده است. در حالی که پایین ترین دمایی که تاکنون در مالدیو ثبت شده 17.2 درجه سانتی گراد بوده. فصول گرم فصولی برای تحسین علاقه مندان به خورشید است. در طول فصول گرم ، لذت شما از نور خورشید زیبا و روشن تضمین شده است. بر این اساس دریاهای مالدیو بی سر و صدا با آسمان آبی روشن است. تنها باران پراکنده در طول فصل پاییز و زمستان وجود دارد. از این رو این فصل مالدیو بهترین مکان برای آفتاب گرفتن و تماشای غروب آفتابمالدیو و غواصی در مالدیو است. آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد. متنوع ترین هتلهای مالدیو را از آژانس هواپیمایی آیشم بخواهید.

دولت مالدیو

تصویب قانون اساسی جمهوری مالدیو در 2008 اوت 7 به یک دوره جدید دموکراتیک منتهی شد. طبق قانون اساسی جدید تاکید شدیدی بر حفظ آموزه حاکمیت قانون و تفکیک قوا قرار داده است. قدرت اجرایی در مالدیو توسط دولت توسط رئيس جمهور اعمال می شود. رئیس جمهور فعلی جمهوری مالدیو جناب عبدالله یمین عبد است. رئيس جمهور مالدیو در حال حاضر برای یک دوره پنج سال از طریق انتخابات عمومی در مالدیو در نوامبر 2013 انتخاب شد. در حال حاضر مالدیو یک مجلس قانونگذاری قدرتمند قوه مقننه مالدیو است دارد. قوه قانونگذاری مجلس خلق نامیده می شود. اعضای پارلمان از طریق انتخابات عمومی در رای دهندگان مختلف برگزار انتخاب می شوند. در حال حاضر 85 عضو این مجلس دارا میباشد که برای یک دوره پنج ساله انتخاب می شوند وجود دارد. علاوه بر این رئیس مجلس محترم عبدالله مسیح محمد است. قوه قضائیه است توسط دیوان عالی کشور مالدیو به عهده دارد.. نظام حقوقی مالدیو مخلوطی از قوانین اسلامی و قانون مشترک است. در حال حاضر یک فرایند اصلاح نظام حقوقی مالدیو در جریان است. قانون اساسی جدید یک سیستم دولت محلی معرفی شده است. تحت سیستم غیر متمرکز، در جزایر مرجانی و جزایر مسکونی توسط یک شورای انتخابی محلی اداره می شود. در حال حاضر دو شهرستانها در مالدیو وجود دارد؛ مردان شهر و ادو سیتی. هر دو شهرستانها توسط یک شهردار منتخب رهبری و توسط شورای شهر. سازمان نظارت بر دولت محلی و نظارت بر کارکرد شوراها انتخاب می شوند. آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد. اگر به دنبال فضایی آرام ، طبیعتی بکر و هتلهایی لوکس میگردید، آژانس هواپیمایی آیشم تور مالدیو را به شما پیشنهاد می دهد.

میوه ها و مواد غذایی مالدیو

رستورانهای روباز همراه با اجرای موزیکهای بین المللی به صورت زنده و غذاهای بین المللی و محلی دریایی که به وفور در آنها یافت میشود، بشقاب های غذاهای محلی مالدیو شامل برنج محلی با طعمی لذت بخش که در مخلوطی از مرغوب ترین گوشت های حیوانات و سبزیجات تفت داده میشوند و یا با ماهی و گوشت حیوانات دریایی دیگر سرو می گردند. سبدهای میوه در مالدیو از سبد میوه های استوایی غنی، کامل و با کیفیت بهره میبرد، بخصوص نارگیل، انبه و موز که شما آن ها را اغلب در لیست میوه های مناطق استوایی می بینید.

خرید در مالدیو

شما در مالدیو می توانید صنایع چوبی و لیف های بافته شده از پوست نارگیل و شیرینی های محلی با نام باندی را که با نارگیل پخته شده است و ماهی های دودی و ساعت های زیبا را از مغازه های واقع در هتل و یا در ماله (پایتخت مالدیو) خرید کنید تا بتوانید تور مالدیو را با یک یادگاری زیبا دلچسب تر کنید.

واحد پول مالدیو

واحد پول مالدیو روفیه است و ارزش آن تقریبا یک دهم دلار آمریکاست. شایان ذکر است که در اکثر فروشگاههای مالدیو و کلیه هتل ها میتوانید به راحتی از دلار و یا یورو برای خرید استفاده کنید.

فستیوال های مالدیو

در ادامه مقاله تعدادی از جشنها و فستیوال های مالدیو را به شما عزیزان معرفی میکنیم تا بتوانید زمان بندی بهتری را برای تور مالدیو داشته باشید.

عید Eid-Ul-Adha مالدیو

عید قربان مالدیو یکی از جشنواره های بزرگ مذهبی Maldivians است. این جشن است که با نام های مختلف مانند جشنواره قربانی، عید قربان، عید Qurbani و بسیاری دیگر شناخته شده است.

عید Kuda Eid مالدیو

عید Kuda ، همچنین به عنوان Fithru عید شناخته می شود جشن های مذهبی مهم است که نشان از پایان ماه مبارک رمضان است. معمولا، این جشنواره به نام Kuda در مالدیو شناخته میشود، با توجه به تقویم اسلامی در روز اول در ماه Shawaal این جشن شروع میشود. این جشن طولانی سه روز است که به عنوان یک دوره تعطیلات عمومی مشاهده است.

Independence Day روز استقلال مالدیو

روز استقلال مالدیو است که بسیار از اهمیت خاصی برخوردار است ،این روز آزادی مالدیو از چنگال انگلیسیها است. این رخ داد مهم در 26 جولای رخ داده است. در سال 1887، مالدیو تحت الحمایه بریتانیا شد. در طول آن زمان، انگلیسیها موافقت کردند که آنها به طور مستقیم در امور داخلی مالدیو دخالت کنند

روز ملی مالدیو

روز ملی مالدیو یک روز بسیار مهم است که در آن Muhammad Thakurufaanu در جنگی برابر پرتغالی ها در سال 1573 آن ها را شکست داده است.با توجه تقویم اسلامی این روز اول ربیع اول،ماه سوم سال قمری است.

Prophet Mohammad's Birthday

تولد حضرت محمد در مالدیو با جشن های بزرگ و برپای مراسم جشن گرفتند. با توجه به تقویم اسلامی، آن را در روز 12th در ماه رابعه الاول صورت میگیرد. این جشن بسیار برای مردم مالدیو با اهمیت است و مفصل برپا میشود

روز جمهوری مالدیو

روز جمهوری مالدیو است که بسیاری از اهمیت خاصی برخوردار است،در این روز است که مالدیو جمهوری شد، پس از سالها به عنوان سلطنت سپری شده است. در ابتدا، جمهوری در سال 1953 تشکیل شد، اما آن را نمی تواند برای مدت زمان طولانی دوام و سلطنت در همان سال دوباره بازسازی شد.

ماه رمضان مالدیو

این ماه از عقیده مسلمانان ماه مهمانی خدا است و برای این ماه بسیار ارزش میدهند

روز پیروزی مالدیو

روز پیروزی مالدیو از اهمیت عالی برخوردار است، به عنوان آن در این روز که یک گروه تروریستی از سریلانکا به دولت مالدیو حمله کرده است. آنها تلاش برای سرنگونی دولت مالدیو، اما موفق نشدند. هنگامی که آنها در ماموریت خود شکست خورده، آنها را از این کشور فرار کردند.