Aysham

ارزانترین تورهای اروپا با آیشم؛ تور ارزان اروپا ویزای شینگن

تور اروپا ارزان قیمت

ارزانترین تورهای اروپا با آیشم؛ تور ارزان اروپا ویزای شینگن

اگر شما قبلاً به هریک از کشورهای اروپایی سفر کرده باشید به مشکل اساسی برای دریافت ویزا برخورد نخواهید کرد. ولی اگر شما جز اولین افرادی هستید که برای بار اول است تصمیم دارید به اروپا سفر کنید ممکن است برای دریافت کردن ویزا دچار مشکل خواهید. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما تور اروپا ارزان را معرفی کنیم و نکات دریافت ویزا را برای شما بازگو کنیم.

تور های اروپایی ارزان

در این مطلب سعی می کنیم تمام مطالبی را که می تواند برای افرادی که تجربه سفرهای اروپایی را ندارند و یا افرادی که می خواهند با یک تور مسافرتی اروپا ارزان تعطیلات خود را بگذرانند، بیان کنیم. ما تلاش می کنیم بهترین مقصد و مناسب ترین زمان از لحاظ هزینه و فصل را برای سفر به شما معرفی کنیم تا بتوانید از تعطیلات خود لذت ببرید.

حتما مشاهده کنید : بهترین مقاصد گردشگری اروپا

کشورهای اروپایی که می توانید ارزان تر به آن ها سفر کنید

کشورهای اروپایی که می توانید ارزان تر به آن ها سفر کنید

کشورهای اروپایی که می توانید ارزان تر به آن ها سفر کنیدبرای سفر به اروپا شما می توانید مجارستان، سوئیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، بلژیک و چک سفر کنید. در یافت ویزا کاملاً مربوط به روابط سیاسی کشور ما و کشور مقصد است. برای اینکه بتوانید به کشور های اروپایی راحت تر سفر کنید بهتر است ابتدا یک تور از بین تور های اروپایی ارزان انتخاب کنید به عنوان مثال تور چک و از طریق شرکت مسافربری برای دریافت ویزای خود اقدام کنید. اگر شما قصد دارید از تورهای انفرادی استفاده کنید بهتر است از کشور ایتالیا را انتخاب کنید و با تور ایتالیا به این کشور سفر کنید زیرا این کشور در صدور ویزای انفرادی برای ایرانیان کمتر سخت می گیرد.

ارزانترین تورهای اروپا

برای تورهای گروهی اروپا کشورهایی مثل مجارستان، سوئیس، فرانسه و آلمان به شما پیشنهاد می شود زیرا این کشورها در صدور ویزا سخت گیری کمتری دارند. اگر از بین تور های اروپایی ارزان، قصد انتخاب تور فرانسه، هلند، چک، بلژیک و آلمان را دارید سعی کنید تصمیم خود را عوض کنید زیرا به سختی خواهید توانست برای این کشور ها ویزا تهیه کنید تهیه این ویزا ها اگر تاریخچه سفر خوبی نداشته باشید بسیار مشکل است و وقت شما برای دریافت ویزا تلف خواهد شد بنابراین بهتر است ابتدا تاریخچه سفر خود را تقویت کنید و سپس برای سفر به کشورهای اروپایی اقدام کنید. سعی کنید از بین تور های اروپا، توری را انتخاب کنید که بتوانید برای آن کشور ویزا تهیه کنید تا سفر های اول خود را باخیال راحت تری تجربه کنید. تور ارزان اروپا ویزای شینگن به شما کمک خواهد کرد تا با دریافت این ویزا برای یکی از کشورهایی که راحت تر به شما ویزا می دهد به دیگر کشور ها هم سفر کنید.

حتما مشاهده کنید : تور اروپا نوروز

گردش حساب و تمکن مالی

گردش حساب و تمکن مالی

اگر شما هر یک از تور های اروپایی ارزان را برای سفرهای خود انتخاب کرده اید باید بدانید گردش حساب و داشتن تمکن مالی مهم ترین ملاک برای دریافت ویزا هر یک از کشور های اروپایی است. با این حساب کشور میزبان مطمئن می شود که شما قصد پناهندگی و خروج غیر قانونی از کشور را ندارید و برای کشور میزبان مشکلی ایجاد نمی کنید.

تور‌های ترکیبی اروپا

یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی که می خواهند از تور اروپا ارزان استفاده کنند و از تعطیلات خود بیشترین استفاده را ببرند تورهای ترکیبی دور اروپا و کشورهای حوزه شینگن است. در صورت استفاده شما از این تور دیگر نیازی ندارید برای هر کشور ویزای مجزا دریافت کنید. یکی از ارزانترین تورهای اروپایی که بسیار مناسب است تور 9 روزه اروپا، تور یک ماهه اروپا و تور 12 روز اروپا  و تور تركيبي اروپا است که به ترتیب در 3 و 4 شهر برگزار می شود و قیمت پایه از 800 یور و 1800 یورو شروع می شود. با انتخاب تور ارزان اروپا با ویزای شینگن شما بهترین انتخاب خود را برای سفر به اروپا دارید و دیگر نیازی ندارید که برای ورود به هر یک از کشورهای حوزه ی شینگن ویزا دریافت کنید. شما از این گزینه می توانید استفاده کنید و از چند شهر و کشور دیدن کنید برای این مورد تور لحظه آخری اروپا ارزان را دست کم نگیرید.

همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور اروپا (قیمت تور اروپا گردی و تور ترکیبی اروپا) از طریق شماره تماس های شرکت آیشم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

حتما مشاهده کنید : تور تفریحی یونان

تورهای لحظه آخری اروپا ارزان

تورهای لحظه آخری

اگر شما به دنبال یک تور اروپا ارزان لحظه آخری هستید فکر بسیار عالی است زیرا هزینه این تور ها بسیار کم است ولی باید در نظر داشته باشید زمانی این تور بدرد شما می خورد که که ویزای خود را از قبل گرفته باشید در غیر این صورت دریافت ویزا برای شما حدود دو ماه طول خواهد کشید. تور های لحظه آخری فقط زمانی مناسب اند که امروز یا فردا اماده حرکت باشید و چمدان های خود را بسته اید. استفاده از این تور ها اصلاً برای افرادی که منتظر ویزای خود هستند مناسب نیست زیرا به هر دلیلی ممکن است ویزای آن ها رد شود هزینه ای که برای تور پرداخته اند از دست برود و دچار مشکل شوند و ضرر مالی هم بکنند. البته به خاطر داشته باشید شما با داشتن هر ویزایی می توانید به صورت آزادانه در کل اروپا سفر نمایید پس می توانید با خیال راحت هزینه تور ترکیبی اروپا را مشاهده نمایید.

حتما مشاهده کنید : تور اروپا لحظه آخری

زمان دریافت ویزا برای تور ارزان اروپا

دریافت ویزا برای کشور های اروپایی توسط ایرانیان اندکی سخت است. شما برای دریافت وقت سفارت حداکثر 1 ماه برای زمان نیاز دارید و حدود یک ماه هم طول می کشد تا تا جواب ویزای شما صادر شود. عوامل موثر در دریافت ویزای شما تاریخچه ی سفرهای شما است و دومین مورد برای دریافت ویزا داشتن تمکن مالی است که تاثیر زیادی برای دریافت ویزای کشورهای اروپایی است. بهترین کار این است که 2 تا 3 ماه قبل از اینکه به سفر بروید برای ویزای خود اقدام کنید در در لحظه آخر نگران ترجمه مدارک و رفع نواقص مدارک خود نباشید و با خیال راحت کارهای مربوط به ویزا را انجام دهید و در زمان مناسب یکی از تور اروپا ارزان انتخاب کنید و از گذراندن تعطیلات خود لذت ببرید.

حتما مشاهده کنید : ویزا چند روزه صادر میشود؟

تور ارزان اروپا و تقویت تاریخچه سفر

تور ارزان اروپا، و تقویت تاریخچه سفر

یکی از عوامل مهم دریافت ویزای اروپا تقویت کردن تاریخچه سفر است شما با استفاده از تورهای اروپایی ارزان می توانید تاریخچه سفر خود را تقویت کنید. معمولاً تور مسافرتی اروپا ارزان در یک شهر برگزار می شود و هزینه ان بسیار کم تر از تورهایی است که در شهرهای مختلف بر گزار می شود. این تورها تقریبا در 3 شب و 4روز برگزار می شوند و این تعداد روز کمترین زمان این تور ها است. شما می توانید تور ارزان قیمت اروپا تهیه کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید و سپس در طول سفر برای خود هزینه کنید و در کشور مقصد با خیال راحت به خرید به پردازید و از غذاهای متنوع آن کشور لذت ببرید. یکی از مواردی که به شما کمک می کند که هزینه ی کمتری برای تور خود پرداخت کنید این است که هتل خود را 2 تا 3 ماه قبل رزرو کنید در این صورت هزینه هتل برای شما بسیار کم تر خواهد شد و شما می توانید در هزینه های خود کاملاً صرفه جویی کنید.

از دیگر عواملی که در کاهش قیمت تور های اروپا موثر می باشد سفر با مجری مستقیم تور اروپا می باشد، اینکه شما از شرکت های واسط خرید نفرمایید و از شرکت هایی که خود بهترین تورهای اروپا را برنامه ریزی میکنند یکی از مهمترین فاکتور ها می باشد. آیشم بزرگترین و مجری اصلی تورهای اروپایی در ایران می باشد که شما بی تردید ارزانترین تور اروپا را می توانید از آیشم خریداری نمایید.

حتما مشاهده کنید : قیمت تور اسپانیا

ضمانت ‌نامه تور اروپا ارزان

برای استفاده از تور مسافرتی اروپا ارزان شما باید یک ضمانت نامه در اختیار آژانس هواپیمایی قرار دهید و این مبلغ با توجه به شرایط مسافر متفاوت است. مبلغ این ضمانت نامه از 100 میلیون تومان شروع می شود و اینکه متغیر است. این مبلغ را آژانس هواپیمایی از شما دریافت می کند تا بعد از اتمام تور شما به کشور خود بازگردید در غیر این صورت این موضوع برای شرکت مسافربری گران تمام شده و اعتبار آن در کشور میزبان کم می شود. این ضمانت نامه بعد از بازگشت از سفر به شخص بر می گردد.

حتما مشاهده کنید : شرایط و مدارک لازم برای تور اروپا

سفر انفرادی را انتخاب کنید

سفر انفرادی را انتخاب کنید

اگر جز افرادی هستید که به ماجراجویی علاقه دارید باید حتما سفرهای انفرادی را تجربه کنید. سفرهای انفرادی هزینه کمتری دارد و شما می توانید آن را در اکثر فصل ها تجربه کنید. سفرهای گروهی هزینه بیشتری دارند و در فصل های خاصی از سال برگزار می شوند. مزیت تورهای انفرادی اروپا بسیار است از جمله مسافر امکان این را دارد که شب های اقامت هتل و تاریخ سفر را انتخاب کن، عدم ارائه ضمانت نامه و حتی امکان کنسل کردن تور اشاره کرد.

حتما مشاهده کنید : چگونه بدون تور سفر کنیم؟

مزیت تور گروهی اروپا

تور انفرادی هزینه کمتری و مزایای زیادی هم دارد ولی اگر شما قصد دارید به صورت گروهی یک تور مسافرتی اروپا ارزان را انتخاب کنید باید بدانید که با استفاده از تور گروهی احتمال بیشتری دارید تا ویزای کشور مقصد را دریافت کنید. در این تور ها هزینه ترنسفر رفت و برگشت بر عهده تور است، تورلیدر می تواند در صورت کم تجربه بودن شما در سفر و نا آشنا بودن شما با زبان کشور مقصد به شما کمک کند تا سفر بهتری را تجربه کنید. برنامه های ارزان ترین تورهای اروپا از قبل مشخص است دلیلی ندارد شما وقت خود را صرفه برنامه ریزی کنید یا به دلیل نا آشنا بودن وقت خود را تلف کنید.

حتما مشاهده کنید : تورهای اسپانیا

هزینه سفر روزانه برای تور اروپا ارزان

هزینه سفر روزانه برای تور اروپا ارزان

شما برای این که بتوانید از سفر خود لذت ببرید باید بدانید علاوه هزینه تور اروپا و پرواز و ... باید برای هزینه های خود مبلغی را در نظر بگیرید. شما در هر یک از کشور های اروپایی روزی حدود 100 یورو هزینه دارید. اکثر هتل های اروپایی فقط خدمات مربوط به صبحانه را ارائه می دهند. هزینه نهار و شام، حمل و نقل و بازدید از اماکن دیدنی بر عهده خود شما است. بنابراین اگر محدودیت هزینه دارید بهتر است یکی از تور های اروپایی ارزان را انتخاب کنید و در طول سفر برای خود هزینه کنید و از غذاهای عالی و مکان های دیدنی استفاده کنید و برای خود یک سفر خاطر انگیز بسازید. همچنین اگر درباره تور اروپا با ویزای شینگن سئوالاتی دارید می توانید از طریق شماره تماس های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

حتما مشاهده کنید : ارزانترین کشور برای مسافرت ایرانیان کجاست؟