Aysham
هتل های پنج ستاره سریلانکا

هتل های پنج ستاره سریلانکا

تور سریلانکا ماجراجویی است که شما در آن مناظر عجیب و غریب و چشم نواز، صداهای هیجان انگیز و عطرهای خوشبو را همه با هم خواهید دید. با انتخاب بهترین مکان محل اقامت، این تجربه فراموش نشدنی را افزایش دهید.در این بخش ما شما را با تمامی هتل های پنج ستاره سریلانکا آشنا میکنیم و سعی کردیم که در سفر به سریلانکا بهترین هتل ها و تور سریلانکا را برای شما معرفی کنیم.

هتل های چهار ستاره سریلانکا

هتل های چهار ستاره سریلانکا

سرزمین سریلانکا یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در بین مردم جهان است و هرساله جمعیت عظیمی از مسافران با تورهای گردشگری و از جمله تور سریلانکا به این جزیره سفر میکنند. جزیره سریلانکا در اقیانوس هند، در جنوب غربی بنگال قرار دارد. این مکان زیبا قطعا ارزش بازدید را دارد پس با انتخاب محل اقامت مناسب و راحت این سفر رویایی را خاطره انگیزتر کنید. در این بخش ما شما را با تمامی هتل های چهار ستاره سریلانکا آشنا میکنیم و سعی کردیم که در سفر به سریلانکا بهترین هتل ها و تور سریلانکا را به شما معرفی کنیم.

هتل های سه ستاره سریلانکا

هتل های سه ستاره سریلانکا

تور سریلانکا یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری است پس انتخاب محل اقامت و استراحت آن باید انتخاب درست و کاملی باشد تا این تور هیجان انگیز برای شما خاطره انگیزتر شود. سریلانکا حدود 31 کیلومتری شبه قاره هند قرار گرفته که از خلیج مانور و تنگه پالک از سرزمین اصلی جدا شده است. با آب و هوای گرمسیری و گرم، میانگین دمای سالانه بین 28 درجه سانتی گراد تا نزدیک به 31 درجه سانتیگراد است. با تعدد ادیان، بسیاری از معابد جذاب و چشم اندازهای سرسبز دل هر بیننده ای را می رباید. بازدیدکنندگان از وسعت جاذبه های گردشگری در سریلانکا شگفت زده خواهند شد. در ادامه به معرفی هتلهای سه ستاره سریلانکا میپردازیم تا با تنوع هتلها در شهرهای مختلف آن آشنا شوید.

هتل های کندی

هتل های کندی

تور سریلانکا سفری هیجان انگیز است که در آن بازدیدکنندگانش هر روز با جاذبه های شگفت انگیزی روبرو میشوند. کندی در مرکز شهر سریلانکا قرار دارد و از یک جایگاه عالی در فهرست میراث جهانی یونسکو برخوردار است و دارای جاذبه های هیجان انگیز زیادی با اهمیت فرهنگی و تاریخی است. این شهر به راحتی توسط اتوبوس یا قطار قابل دسترسی است، بنابراین مسافران که از فرودگاه بین المللی Bandaranaike می توانند از طریق تاکسی، اتوبوس یا راه آهن به کندی وارد شوند. هتلهای کندی دارای تنوع بالایی است و متناسب با هر سلیقه و بودجه ای در اکثر نقاط شهر در دسترس است.هتل های بسیاری در نزدیکی معبد دندان مقدس وجود دارد، و مسافران تور سریلانکا راحت می توانند به راحتی به معبد دسترسی پیدا کنند. کل شهر به راحتی با پیاده روی یا استفاده از اتوبوس شهری در دسترس است. در این مقاله سعی بر این است که شما را با هتل های کندی در سریلانکا آشنا کنیم.