تور اسپانیا نوروز

تعطیلات نوروز برای ما ایرانی ها فرصتی طلایی است چرا که علاوه بر اینکه امکان سفر رفتن را مهیا میکند، باعث آشنایی با فرهنگ ها، قومیت ها، غذاها، مکان های دیدنی، کشورها و شهرهای مختلف در سرتاسر جهان میشود، کشور اسپانیا یکی از برترین انتخاب های مقصد سفر برای ایرانی ها می باشد زیرا علاوه بر امکان پرواز مستقیم از تهران به بارسلونا میتوان از امکانات و تفریحات بی نظیر این سرزمین رنگارنگ در تعطیلات نوروز بیشترین لذت را برد و سفری خاطره انگیز برای خود و خانواده به ارمغان آورد.

آب و هوای معتدل و مناسب اسپانیا در هر فصلی گردشگران را ترغیب میکند که همواره به این کشور سفر کنند، مسافران تور اسپانیا نوروز نیز از این امر مستثنی نیستند و از آب و هوای دل انگیز اسپانیا در تور نوروز اسپانیا لذت میبرند.

آژانس هواپیمایی آیشم با ارائه تورهای متنوع اسپانیا این امکان را در اختیار گردشگران تور اسپانیا نوروز قرار داده است که تعطیلاتی به یاد ماندنی را با خدمات و امکانات بی نظیر تجربه کنند.

اگر می خواهید فرهنگ و معنای واقعی اسپانیا را درک کنید به شما پیشنهاد میکنیم در ایام نوروز به شهر مادرید با تور اسپانیا نوروز سفر کنید. شهر مادرید علاوه براینکه از شهرهای بزرگ و مدرن اسپانیا است دارای جاذبه های گردشگری متنوعی نیز است که با خیابان های عریض و پر ترافیک و شلوغی خاص خود از شهرهای پر جنب و جوش اسپانیا است. مردم محلی به شب زنده داری مشغول اند و گردشگران از مشاهده این همه شادی و هیاهو به وجد می آیند.

زیباترین و توریستی ترین شهر در میان شهرهای بی نظیر اسپانیا بارسلونا می باشد که با زندگی شبانه پر هیجان، سواحل آفتابی آرامش بخش و معماری ها و مکان های دیدنی بی شمار همواره چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند.

بارسلونا با آب و هوای معتدل و دلپذیر، مردمان خون گرم و مهمان نواز، هتل ها و رستوران های متنوع و در عین حال با قیمت هایی مناسب نسبت به دیگر کشورهای توریستی اروپایی مقصدی جذاب و مقرون به صرفه است.

در ماه مارچ که مصادف با تعطیلات عید نوروز است بیشترین دمای هوا در طول روز 17 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 9 درجه سانتیگراد میباشد، همچنین طول روز در ماه مارچ رفته رفته رو به افزایش است به طوری که از شروع تا پایان ماه مارچ طول روز یک ساعت و 23 دقیقه طولانی تر میشود.

در ماه مارچ به علت مساعد بودن شرایط جوی همه ی نقاط گردشگری اسپانیا شاهد سیل عظیم گردشگران است که در فضایی پر جنب و جوش و دیدنی از روزهای گرم و آفتابی ماه مارچ لذت میبرند. احتمال اینکه اسپانیا در ماه مارچ بارانی باشد بسیار کم است و عموما 6 روز بارانی در ماه مارچ ممکن است وجود داشته باشد.

آب و هوای اسپانیا در ماه مارچ حدود 55 درصد شرجی است که تا 34 درصد نیز افت میکند. گردشگران تور اسپانیا نوروز از وضعیت جوی این کشور بسیار راضی خواهند بود.

در تور اسپانیا نوروز امکان لذت بردن از کافه های متنوع و سواحل دیدنی با ورزش ها و تفریحات آبی و مراکز خرید مدرن و سنتی با سوغاتی های جذاب و همچنین جاذبه های توریستی فراوان فراهم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید تور اسپانیا نوروز میتوانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید و به یاد داشته باشید که برای سفر در ایام نوروز حداقل می بایست یک ماه و نیم زودتر از تاریخ حرکت اقدام به ثبت نام کنید.