Aysham
  • هتل ها
  • جزئیات تور
  • مرتبط ها
  • نظرات
اطلاعات هتل
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته هر نفر در اتاق سه تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بی تخت موقعیت توضیحات

برنامه سفر

تور کشتی کروز یونان

در چند سال گذشته سفر کردن به کشورهای مختلف با کشتی در میان مردم رواج زیادی پیدا کرده و تورهای سفر با کشتی بسیار پرطرفدار شده اند. سفر با کشتی کروز به جزایر یونان یکی از این تورهای بسیار پرطرفدار است که اتفاقا در میان ایرانیان هم محبوبیت زیادی دارد. 

بدون شک بازدید از جزایر زیبای یونان یکی از بهترین سفرهایی است که هرکسی در زندگی تجربه می کند و خاطرات شیرینی را برای شما رقم خواهد زد. در ادامه اطلاعات بیشتری درخصوص تور کشتی کروز یونان به شما ارائه خواهیم داد. همراه ما باشید!

مزایای سفر با تور کشتی کروز یونان

در صورتی که با کشتی کروز به یونان سفر کنید، نسبت به سفر زمینی از مکان های توریستی بیشتری بازدید خواهید کرد. در واقع تور یونان با کشتی کروز یک فرصت طلایی در اختیار شما قرار می دهد که از جزایر زیبا و شگفت انگیزی بازدید کنید که این امکان در سفرهای زمینی وجود نخواهد داشت. 

در تور کشتی کروز یونان خود کشتی نقش هتل را برای شما ایفا می کند و این موضوع از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است. خوشبختانه این کشتی از امکانات زیادی برخوردار می باشد و شرایط رفاهی فراهم شده برای شما هیچ تفاوتی با هتل ندارد. در واقع سفر با کشتی کروز مثل این است که شما در یک هتل سیار قرار گرفته باشید!

مزیت مهم دیگر تور کروز یونان این است که در این صورت امکان سفر بدون ویزا هم وجود دارد. البته این امکان در برخی از پکیج های این تور وجود دارد و در موارد دیگر به ویزای شینگن تفریحی نیاز خواهد بود.

قیمت تور کشتی کروز یونان

قیمت تور یونان با کشتی کروز براساس عوامل مختلفی تعیین می شود و نمی توان میزان دقیقی برای آن در نظر گرفت. به طور کلی عواملی مثل مدت زمان اقامت، امکانات کشتی، خدماتی که در اختیار مسافران قرار می گیرد، مقاصد و مکان هایی که از آن ها بازدید می شود و... روی قیمت این تور تاثیر خواهند داشت. 

امکانات کشتی کروز

در صورت سفر با تور کشتی کروز یونان امکانات مختلفی در اختیار مسافران قرار می گیرد. این کشتی ها از امکاناتی مانند سوئیت های مجهز و بسیار لوکس، رستوران، کافی شاپ، مرکز اسپا و ماساژ، سالن بدنسازی و استخر و... برخوردارند. مسافران می توانند بسته به نوع تور، به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه اندک از آن ها استفاده کنند.

مدارک لازم برای تور کشتی کروز یونان

برای سفر با کشتی کروز به جزایر یونان به یک پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه و همچنین تمام پاسپورت های قبلی، اصل شناسنامه، اصل مدارک شغلی و یک ضمانت نامه بانکی برای اطمینان از برگشت مسافرین نیاز است. 

بهترین زمان برای سفر به یونان با کشتی کروز

بهترین زمان برای سفر با کشتی کروز به جزایر یونان، در نوروز و فصل بهار تا اواخر تابستان است. در این زمان شما می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از تغییرات اب و هوایی از امکانات کشتی کروز لذت ببرید. 

اکثر افراد ترجیح می دهند تعطیلات نوروز را در یک کشتی کروز لوکس و در جزایر یونان سپری کنند. البته در بقیه فصول سال هم امکان سفر به یونان با کشتی کروز وجود دارد و انتخاب فصل مورد نظر برای مسافرت کاملا به خواسته شما بستگی خواهد داشت. 

نام تور برنامه ریزی شده

تور کشتی کروز یونان

مدت اقامت

7 شب و 8 روز

تاریخ اعتبار

بهار 1401

سطح سختی

آسان

مقالات مرتبط

دیدگاه کاربران

اطلاعات مهم

تاریخ اعتبار

بهار 1401

مدت اقامت

7 شب و 8 روز