تور بالی و اطلاعات سفر به بالی

در ادامه راهنمایی درباره سفر به بالی خواهیم داشت، که در آن به معرفی جاهای دیدنی بالی، مراکز خرید برتر، اطلاعات گردشگری و هر آنچه که بعد از خرید تور بالی باید بدانید میپردازیم.

جزیره بالی یکی از زیبا ترین و بهترین جزیره های روی زمین است که به بهشت شرق آسیا معروف می باشد. بالی محبوب ترین مقصد سفر در بین مجمع الجزایر اندونزی است. در سراسر بالی میتوان فرهنگ غنی و متنوع بالی را به وضوح دید، سرزمینی شاد و رنگارنگ و پر انرژی که مردمان آن به مهمان نوازی شهرت دارند. معابد عجیب و غریب و کاخ های باستانی در پس زمینه ای طبیعی منظره ای خارق العاده را خلق میکنند که از جاذبه های گردشگری جزیره بالی هستند و بسیار دیدنی و خیره کننده هستند.

استراحتگاه های ساحلی و استراحتگاه های لوکس بی نظیر در چهار منطقه معروف بالی به نام های کوتا، نوسادوآ، اوبود و جیمباران، گردشگران تور بالی را هر ساله به این جزیره میکشانند که خدمات و تفریحات این مناطق برای مسافران تور بالی بسیار لذتبخش می باشد.

فهرست جاذبه های بالی بسیار فراتر از سواحل زیبا هستند، هرچند سواحل در بین گردشگران بسیار محبوب هستند. مناظر منحصر به فرد در بالی شامل معابد باستانی، تراسهای پلکانی برنج، آتشفشان ها و چشمه های طبیعی، پیاده روی در جنگل های سرسبز، غواصی و کشف دنیای زیر آب، همچنین گالری ها و موزه ها به شما دنیای پر جنب و جوش هنر و تاریخ بالی را نشان خواهند داد.