تور یونان

پکیج های تور یونان

تور یونان (آتن 8 روزه+کشتی کروز) - تور یونان (تور ترکیبی یونان 7 روزه) - تور یونان (آتن 5 روزه) - تور یونان (آتن بارسلونا،مادرید 8 روزه) - تور یونان (آتن پاریس 8 روزه) - تور یونان (آتن رم 8 روزه)
کشور یونان به دلیل نزدیکی جغرافیایی و فرهنگی با کشور ایران از جمله مقاصد پر طرفدار در میان مردم ایران می باشد.

تور یونان

که روزی از جمله تورهای لوکس و پر هزینه محسوب می شد، امروزه با برنامه ریزی های دقیق آژانس هواپیمایی آیشم توانست در بین تورهای با هزینه متوسط جای خود را باز کند.
تور آتن،تور جزیره زیبای کرت،تور میکونوس،تور سنتورینی و سایر شهرهای یونان از جمله پیشنهادات ما برای سفر به این کشور تاریخی و زیباست. ضمنأ به دلیل اینکه ویزای کشور یونان شنگن می باشد، می توانیم تورهای ترکیبی یونان با سایر کشورهای اروپایی را نیز به شما پیشنهاد دهیم.
از جمله تورهای ترکیبی یونان که بسیار مورد توجه می باشد می توان از:

تور یونان

+اسپانیا، تور یونان+فرانسه نام برد. اقتصادی ترین مسیر انتخابی در یونان تور آتن میباشد که به راحتی می توان یک هفته پر از تنوع و هیجان را در آن سپری کرد. بازدید از محوطه باستانی آکروپلیس و موزه آکروپلیس، تپه لیکابتوس، بازدید از خیابان مونیستیراکی، بازدید از معبد پارتنون، باغ ملی آتن، استادیوم پاناتنائیک،معبد زئوس،محله پلاکا و سواحل زیبای آتن فقط تعدادی از جاذبه های زیبای آتن می باشد.
آیشم